בית המשפט למשפחה – שואת האבות הגרושים

אפרת ונקרט כלבה ארורה שופטת לחיסול המין הגברי

אפרת ונקרט מחלקת צו חוסם לנשים נגד גברים על סמך “חשש” “אישה לא צריכה להוכיח כלום מספיק שיש לה וגינה”, “שהגבר יזמין מצבה”

לפנינו החלטה מזעזעת של השופטת הגועלית והפמינאצית אפרת ונקרט מבית המשפט למשפחה פ”ת.  השופטת אפרת ונקרט מדגימה איך בית …

אפרת ונקרט מחלקת צו חוסם לנשים נגד גברים על סמך “חשש” “אישה לא צריכה להוכיח כלום מספיק שיש לה וגינה”, “שהגבר יזמין מצבה” לקריאה »

דיה-בן-אסא-זיגלמן

הפרקליטה דיה בן אסא זיגלמן חטפה תלונה מוצדקת על העלמת ראיות של פלטי איתוראן ותפירת תיק והבוסית אושרה גז גיבתה אותה

שימו לב כיצד נציב התלונות על פרקליטים ומייצגים בערכאות דוד רוזן מטייח תלונות. במקרה זה פרקליטה כושלת וזדונית במיוחד, …

הפרקליטה דיה בן אסא זיגלמן חטפה תלונה מוצדקת על העלמת ראיות של פלטי איתוראן ותפירת תיק והבוסית אושרה גז גיבתה אותה לקריאה »

קרן סידקובסקי הפילגש של ניר חפץ המשטרתה השתמשה בה כתרגיל חקירה

קרן סידקובסקי הפילגש של ניר חפץ עד המדינה נגד ביבי תובעת 2.5 מיליון ש”ח ממשטרת ישראל על השימוש בה כ”נערת שוגר דדי” כדי להפחיד את ניר חפץ. מי שאחראית לתרגיל היא זונת הפרקליטות ליאת בן ארי

הגיע העת לחשוף את קרן סידקובסקי – זהו שמה של הפילגש של ניר חפץ, מי שהפך עד מדינה נגד …

קרן סידקובסקי הפילגש של ניר חפץ עד המדינה נגד ביבי תובעת 2.5 מיליון ש”ח ממשטרת ישראל על השימוש בה כ”נערת שוגר דדי” כדי להפחיד את ניר חפץ. מי שאחראית לתרגיל היא זונת הפרקליטות ליאת בן ארי לקריאה »

אסירים בציון: אבישי זוננברג תייר מארה”ב נכלא 10 שנים בגין “סרבנות גט”. השופט אברהם טל קבע שאין זכויות אדם לאסירי גט וניתן לתזז אותו 5 ימים בשבוע בהסעות ללא מיטה קבועה וללא שינה 90 יום

לאחרונה שוחרר מהכלא הישראלי אחרי 10 שנות כליאה האזרח האמריקאי אבישי זוננברג. זוננברג הגיע לישראל כתייר ומייד נתפש ע”י …

אסירים בציון: אבישי זוננברג תייר מארה”ב נכלא 10 שנים בגין “סרבנות גט”. השופט אברהם טל קבע שאין זכויות אדם לאסירי גט וניתן לתזז אותו 5 ימים בשבוע בהסעות ללא מיטה קבועה וללא שינה 90 יום לקריאה »

גרושה מהגהנום 2: שירה קרפיק ספיר עורכת בגלובס הפעילה את עו”ד מיטל רון לשלוח התראת לשון הרע ודורשת 200,000 ש”ח על פרסום שהיא אמא מנכרת, שעשתה הקטנת ציצי והעלילה על אחיה שביצע מעשה מגונה באימה

עו”ד מיטל רון מייצגת גרושה מהגהנום שירה קרפיק ספיר שעובדת בגלובס כעורכת. שירה קרפיק ספיר היא אמא מנכרת. מיטל …

גרושה מהגהנום 2: שירה קרפיק ספיר עורכת בגלובס הפעילה את עו”ד מיטל רון לשלוח התראת לשון הרע ודורשת 200,000 ש”ח על פרסום שהיא אמא מנכרת, שעשתה הקטנת ציצי והעלילה על אחיה שביצע מעשה מגונה באימה לקריאה »

הפסד צורב לתובעת חן כינור (ת”א): העלימה מידע מזכה באמצעות תעודת חיסיון על שימוש במערכת עין הנץ המאותת לשוטרים “התראת חשישניק”. עו”ד אבירן יהונתן אסבן הסיר החיסיון והביא זיכוי

זיכוי מדהים של הסנגור אבירן יהונתן אסבן Aviran Yehonatan Asaban. הסנגור ייצג נאשם בשם איתי קקון בתיק סמים (קלים …

הפסד צורב לתובעת חן כינור (ת”א): העלימה מידע מזכה באמצעות תעודת חיסיון על שימוש במערכת עין הנץ המאותת לשוטרים “התראת חשישניק”. עו”ד אבירן יהונתן אסבן הסיר החיסיון והביא זיכוי לקריאה »

גרושה מהגהנום 1: נדין גולן גרמה למות בעלה מייק גולן (שוטר לשעבר): התחזתה למסורבת גט, עיקלה לו את הרכוש והפנסיה עד שגר ברחוב. בא כוחה שמשון הלר המשיך לרדוף אותו גם כשנמלט לארה”ב

נפטר אבא גרוש מייק גולן בגלל התעללות שספג בגרושתו נאדין גולן, Nadine Golan . האבא הזה היה שוטר במשטרת ישראל. …

גרושה מהגהנום 1: נדין גולן גרמה למות בעלה מייק גולן (שוטר לשעבר): התחזתה למסורבת גט, עיקלה לו את הרכוש והפנסיה עד שגר ברחוב. בא כוחה שמשון הלר המשיך לרדוף אותו גם כשנמלט לארה”ב לקריאה »

עו”ד ליאת פטרזיל שפיר: “גבר שמבקש סיוע מעובדת סוציאלית לפגוש ילדים יקבל כלא”. תפרה תיק לאבא צחי קצב שביקש מעו”ס סיוע לפגוש את בנו התינוק. השופט עמית מיכלס הפמינאצי שלח אותו ל 8 חודשי מאסר

לפעמים אנחנו לא מבינים את הטפשות של אבות גרושים. ממתי אבא או כל זכר אחר הולך לעובדת סוציאלית ומבקש …

עו”ד ליאת פטרזיל שפיר: “גבר שמבקש סיוע מעובדת סוציאלית לפגוש ילדים יקבל כלא”. תפרה תיק לאבא צחי קצב שביקש מעו”ס סיוע לפגוש את בנו התינוק. השופט עמית מיכלס הפמינאצי שלח אותו ל 8 חודשי מאסר לקריאה »

משטרת הבבונים 2: נצרת עילית סנ”צ משה ויצמן הורה לעצור גברים גרושים גם כשברור שהאישה מעלילה ועושה קינטור. אסף זגורי שחרר גבר שאשתו קינטרה אותו ללא הרף “גמד ואפס”

במשטרת נצרת עילית הבבונים מיישמים את תורת הפמיניזם. הסנ”צ של נצרת עילית משה ויצמן החליט שם לעצור כל גבר …

משטרת הבבונים 2: נצרת עילית סנ”צ משה ויצמן הורה לעצור גברים גרושים גם כשברור שהאישה מעלילה ועושה קינטור. אסף זגורי שחרר גבר שאשתו קינטרה אותו ללא הרף “גמד ואפס” לקריאה »

הפסד צורב לעו”ד דן לימור: הדריך אם מנכרת לטעון שהילדה מזדעזעת ונגעלת מפרצופו של אביה. ורד שביט פינקלשטיין גרמה 5 שנות ניכור הורי עד שהגיע ארז שני וקבע שהאם עשתה דמוניזציה לאב

הפסד צורב לעו”ד הפמינאצי מטעם הסיוע המשפטי עו”ד דן לימור, Dan Limor. דן לימור הדריך אישה מנכרת להתלונן שהפרצוף …

הפסד צורב לעו”ד דן לימור: הדריך אם מנכרת לטעון שהילדה מזדעזעת ונגעלת מפרצופו של אביה. ורד שביט פינקלשטיין גרמה 5 שנות ניכור הורי עד שהגיע ארז שני וקבע שהאם עשתה דמוניזציה לאב לקריאה »

עיתונאות זבל בישראל 1: דניאל דולב (וואלה) רוכב על גל הפמינאציה ומסית שאבא “אלים” קיבל משמורת על פעוטות. התברר שהאישה עבריינית, חוטפת, זייפנית, והעלילה גם על האחים למחצה עלילות שווא מיניות

ראו דוגמא לכתבה שאין בה שום קשר בין הכותרת לבין התוכן. שמו של הכתב הפמינאצי בשירות שדולת הווגינות הוא …

עיתונאות זבל בישראל 1: דניאל דולב (וואלה) רוכב על גל הפמינאציה ומסית שאבא “אלים” קיבל משמורת על פעוטות. התברר שהאישה עבריינית, חוטפת, זייפנית, והעלילה גם על האחים למחצה עלילות שווא מיניות לקריאה »

אזהרת עוקץ: עו”ד אלון סולומון ביקש להפסיק יצוג לקוח, הסכים להחזיר שכר טרחה אך נעלם, הרשמת מיכל בר מפ”ת פסקה לטובת האב הגרוש שיפוצה ב 10,000 ש”ח.

מעשה בעו”ד אלון סלומון, שמתיימר ליצג גברים בהליכי גירושין, מוגש כשירות לאב הגרוש שישאר בסוף בלי גרוש. במקרה שלפננו …

אזהרת עוקץ: עו”ד אלון סולומון ביקש להפסיק יצוג לקוח, הסכים להחזיר שכר טרחה אך נעלם, הרשמת מיכל בר מפ”ת פסקה לטובת האב הגרוש שיפוצה ב 10,000 ש”ח. לקריאה »

משטרת הבבונים (דימונה) בראשות סנ”צ בבון משה זריהן: זרק לכלא חייל שהוא קורבן של בחורה שבגלל שנפרד ממנה השליכה אבנים על רכבו. תלונות שווא של מחזרת גורלית.

בתאריך 1/10/2020 מונה מפקד חדש לתחנת משטרת דימונה-סנ”צ משה זריהן. זריהן פיקד בשנים האחרונות על תחנת עיירות, ובזמן כהונתו …

משטרת הבבונים (דימונה) בראשות סנ”צ בבון משה זריהן: זרק לכלא חייל שהוא קורבן של בחורה שבגלל שנפרד ממנה השליכה אבנים על רכבו. תלונות שווא של מחזרת גורלית. לקריאה »

הדר גיל-עד עיתונאית זבל מידיעות אחרונות מייח”צנת את עו”ס ענבל חרמוני (איגוד העו”סיות) שמנצלת את הקורונה לחלוב תקציבי רווחה למשכורות לעו”סיות במקום לעניים

מישהו מאמין לכתבי הזבל של ידיעות אחרונות? כל כתבה בעיתון הזה היא זבל יחצ”ני. והפעם מדובר בכתבת זבל המקבלת …

הדר גיל-עד עיתונאית זבל מידיעות אחרונות מייח”צנת את עו”ס ענבל חרמוני (איגוד העו”סיות) שמנצלת את הקורונה לחלוב תקציבי רווחה למשכורות לעו”סיות במקום לעניים לקריאה »

הפסד צורב לפרקליטים עומרי קופלר ועו”ד מושיקו פרץ: האמינו לנוכלת כוכבית יצחקי שסיפרה בלופים על גניבות בשגרירות בקהיר כי לא קיבלה חדר פרטי. זיכוי של תמר בר אשר צבן ליהושע (שוקי) גבאי

פדיחה איומה ל”מחלקה הכלכלית” בניהולו של דן אלדד, מי שאמיר אוחנה רצה שיחליף את מנדלבליט. המחלקה הזו פרסמה לפני …

הפסד צורב לפרקליטים עומרי קופלר ועו”ד מושיקו פרץ: האמינו לנוכלת כוכבית יצחקי שסיפרה בלופים על גניבות בשגרירות בקהיר כי לא קיבלה חדר פרטי. זיכוי של תמר בר אשר צבן ליהושע (שוקי) גבאי לקריאה »

Translate »
גלילה למעלה