Mon, Dec 11, 2023
Close

אונס שלא היה 12: אשתו של חנן מור נתפסה מזדיינת עם ג’יגולו העלילה על בעלה שאנס אותה. הפסד צורב לתובע משטרתי ראובן מרקוביץ שתקע לחנן מור 15 ימי הרחקה חרף הקלטה המפלילה את האישה

אונס שלא היה 12: אשתו של חנן מור נתפסה מזדיינת עם ג’יגולו העלילה על בעלה שאנס אותה. הפסד צורב לתובע משטרתי ראובן מרקוביץ שתקע לחנן מור 15 ימי הרחקה חרף הקלטה המפלילה את האישה
  • Publishedאוקטובר 24, 2021

גבר בשם חנן מור גילה את אשתו מזדיינת עם אחרים.  היא ניסתה לסחוט אותו ואמרה לו במפורש שתעליל עליו תלונת שווא של אונס.  היא לא ידעה שהיא מוקלטת.  היא הלכה למשטרה ועשתה את הצגות התיאטרון הרגילות וטענה שבעלה חדר בה בעל כורחה.  אונס…..     השוטר ראובן מרקוביץ הזמין את הבעל חנן מור לחקירה והוא הגיע עם ההקלטה.

למרות שכל מי ששומע את ההקלטה מבין שהאישה פשוט משקרת ולא היה שום אונס, ראובן מרקוביץ דפק לאיש 15 ימים הרחקה מהבית ומהאישה.

חנן מור ערער והגיע אל השופט עמית מיכלס בראשל”צ ששחרר אותו בו ביום וביטל את החלטת הקצין ראובן מרקוביץ.

חנן מור בקשה לביטול תנאים מגבילים עי עדי כרמלי
חנן מור בקשה לביטול תנאים מגבילים עי עדי כרמלי

 

ולהלן החלטת השחרור:

 

 

פרוטוקול מיכלס חנן מור אשתו הוקלטה מאיימת תלונת שווא אונס

2 Comments

  • האתר פועל כנראה מארה”ב. כל עוד החשד (הנטען) הוא בגין עבירות קלות-העלבת עובדי צבור, בזיון בימ”ש (וודאי כשבארה”ב אלו אינן עבירות) איש בארה”ב לא יוכל להוריד את האתר, בשל כך ששם ישנו חופש ביטוי ולא את הישראבלוף של ישראל. לכן החונטה מנסה לטעון לעבירות קשות יותר (כגון-שופטת בלבוש של רקדנית בטן=הטרדה מינית- לא פחות) אך עדיין אינה יכולה להצביע על פעילות טרור או פדופיליה. לכן אין לחונטה אלא לדחוף אצבע לתחת. זה לא אומר שהיא לא מאיימת ומטרידה טלפונית , אבל אם זה בכלל קורה אזי רק כי היא יכולה. לפי שיטתם אור השמש הוא המטהר הטוב היותר. האם התכוונו לאור השמש שזורחת מישבנם של שופטים ישראלים?

  • מקרה נדיר ואין סיכוי שלאשה יעשו משהו. הגבר הסביר לא יכול להקליט ולתעד כל מגע עם אשה. גם אם זה קורה הוא צריך לאכסן ימים של יחסי זוגיות לתקופות של שנים בענן כי אולי מישהי “תיזכר” עוד כמה שנים. בדרך הזכרון מתעורר בגירושין או סתם שקיים אינטרס כספי לסחוט גבר שיכול להיות גם מנהל במקום עבודה – במציאות החוקית הזו מגע עם נשים זה בחזקת דיני נפשות לגברים.

    המצב מחמיר כי יש אינספור סוגי אלימות לרבות אלימות כלכלית, מילולית, נפשית , בקיצור לגבר עדיף לאמץ בעל חיים ותקבל אהבה ללא תנאי ולהביא ילד בפונדקאות יותר זול ופחות מסוכן.

    אני מקווה שהאתר יצליח למצוא אולי דרך קידום אתרים ופרסומות דרך להגדיל את התעבורה. אין לו אלטרנטיבה בסדום וקיומו בחזקת דיני נפשות. כי להבנתי מהתחקירים, גורמים מערכתיים פועלים ללא סמכות על אתר מחוץ למדינה בניסיון להוריד או להקשות על הגישה לאתר.

    עצוב שכדי לחשוף את האמת, נאלץ בעל האתר להגר מחוץ לתחום השיפוט של המדינה. מבחינה מוסרית ראוי שהרבה אתרים יפעלו בתחום השיפוט של המדינה ללא מורא ופחד כדי ליצור חברה טובה יותר. רק משטרים אפלים, מסתירים את האמת מתושביהם וזה לא ראוי בלשון המעטה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *