Sun, Jun 4, 2023
Close

קוקסינליאדה בפרקליטות: פרקליט בתולי אור ארבר נגד חופש הביטוי: הגיש כתב אישום של הטרדה מינית על ציוץ היתולי עם 23 חיבובים שמישהו כתב שבא לו לחדור בטוסיק של שרה נתניהו

קוקסינליאדה בפרקליטות: פרקליט בתולי אור ארבר נגד חופש הביטוי: הגיש כתב אישום של הטרדה מינית על ציוץ היתולי עם 23 חיבובים שמישהו כתב שבא לו לחדור בטוסיק של שרה נתניהו
 • Publishedדצמבר 5, 2021

אור ארבר פרקליט צעיר ובתול במשפטים נכנס למחלקת הסייבר של הפרקליטות.  מתוך שעמום ועל מנת לאפשר לו להשתפשף בתיקים על חשבון אזרחים נתנו לו להגיש כתב אישום דבילי נגד מישהו שכתב בטוויטר שבא לו להיכנס בתחת של שרה נתניהו.

אור ארבר פרקליט שסובל מתסביכי זיונים אנאלים כי לא עומד לו
אור ארבר פרקליט שסובל מתסביכי זיונים אנאלים כי לא עומד לו
אור ארבר ובת הזוג שלא פותחת לו את הטוסיק
אור ארבר ובת הזוג שלא פותחת לו את הטוסיק
אור ארבר ובת זוגו שלא משתגלת מאחור
אור ארבר ובת זוגו שלא משתגלת מאחור

כמה צייצו????

הפרקליט אור ארבר הצוציק שעדיין לא למד לא לעשות פיפי בחיתולים כתב שלציוץ היו 23 חיבובים!!!  וזה לא הכל!!!  עוד 8 אנשים צייצו מחדש את הציוץ.

עדנה קרנבל משפשת עינים בתימהון.  על ציוץ באתר טוויטר שבמילא רוב האנשים לא מציצים בו, ועם 23 חיבובים ו 8 צייצנים מחדש, במדינה של 9.5 מיליון אזרחים, מבזבז הפרקליטון הפשפשון אור ארבר משאבי מדינה כדי להאשים את הנאשם בלא פחות ולא יותר מאשר הטרדה מינית של שרה נתניהו?

הרי שרה נתניהו בכלל לא יודעת מי האיש.  הוא בכלל לא פגש אותה.  אין קשר בינהם.  מבחינתה הוא יתוש שמבזבז את זמנה.

האם שרה נתניהו תרצה להגיע למשפט כדי להעיד נגד אדם שצייץ שטות היתולית ולספר לשופט שהיא בטראומה, קשה לה לנשום, היא נזקקת לליווי משטרתי, היא מפחדת שהוא יקפוץ עליה ברחוב וייכנס לה בתחת?

נו באמת….  על זה מבזבזים משאבים?  על זה פותחים תיקים פליליים?  וזה “הטרדה מינית”?

משטרת מחשבות ופליליזציה של היתולים

עם משטרת מחשבות כזו ופליליזציה של כל דבר, יבוא יום במדינת ישראל שכל מי שיגיד ציצי יישלח לכלא, וכל מי שיגיד “לך תזדיין” גם ייכנס לכלא, וכל מי שיגיד SUCK MY DICK יחטוף כפל עונש מאסר.

שימו לב שהפרקלי-צוציק כותב שיכול להיות שהוא יבקש עונש מאסר על הציוץ עם 23 החיבובים….

עדנה קרנבל חוזה לאור ארבר גדולות ונצורות.  במעשהו הוא הפגין גדלות מחשבה, הרתמות אמיתית למיגור הפשע בישראל, ויום יבוא והוא יחלוף את עמית איסמן (אם לא בתפקיד אז בתחתונים המנומרים).

המקרה סוקר במעריב 5/12/2021 כדלקמן:

“ביזה את מיניותה של שרה נתניהו”: תושב גבעתיים נאשם בהטרדה מינית

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה כתב אישום נגב בועז דרורי, בגין ציוץ בחשבון הטוויטר שלו משנת 2019, בו קשר את שמה של אשת רה”מ לשעבר והפנה כלפיה התייחסות משפילה

   נשים משפיעות 2021 אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו (צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90)

   מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה הבוקר (ראשון) כתב אישום נגד בועז דרורי, תושב גבעתיים בן 55, בגין עבירה של הטרדה מינית. זאת, לאחר שפרסם ברשת הטוויטר תכנים מבזים ביחס למיניותה של אשת ראש הממשלה לשעבר, שרה נתניהו.

   על פי כתב האישום, בחודש מרץ 2019 פרסם בחשבון הטוויטר שלו ציוץ ובו נכתב: “אני כל כך פטריוט עד שמרגיש חובה לאומית להעמיד את שרה נתניהו על ארבע ואז בעוצמה יהודית ובנחישות ציונית לחדור אליה מאחור”.

   “במעשה המתואר לעיל, הטריד הנאשם מינית את הגב’ שרה נתניהו בכך שהפנה כלפיה התייחסות מבזה או משפילה ביחס למינה או למיניותה”, כך תוארה העבירה בכתב האישום. לפיכך, צוין כי קיימת אפשרות לפיה יתבקש בית המשפט להטיל על הנאשם עונש מאסר בפועל, אם יורשע בעבירה זו.

   ‏בא כוחו של דרורי, עו”ד גיא אופיר מסר בתגובה לכתב האישום: “מדובר בכתב אישום חריג. אינני מבין מדוע בדיחה גסת רוח כלפי אשת ציבור הופכת לכתב אישום. ראוי להזכיר שבנימין נתניהו ו/או אנשים עשו צילום מסך של הבדיחה ופרסמו את הפרסום הכביכול מטריד בדף של ראש הממשלה דאז, המונה למעלה ממיליון עוקבים”.

   הפרקליט בעצמו גרם להטרדה מינית של שרה נתניהו בעצם פרסום שמה של שרה. 

   כיצד קורה שהפרקליטות מפרסמת את שמה של שרה נתניהו כנפגעת עבירת מין???

   בישראל הכלל הוא שאחת שמטרידים אותה מינית זכאית לחיסיון ואיסור פרסום שמה, אלא אם כן היא מסכימה להיחשף. אז איך קורה שהפרקליט אור ארבר משחרר הודעת פרסומת עצמית לכתבי המשפט ושופרות הפרקליטות שהוא הגיש כתב אישום לשם שממירה על כבודה, טוהרתה וצניעותה של שרה נתניהו, כאשר אסור לו – לפרקליט – לפרסם את שמה של שרה נתניהו כי היא הוגדרה כקורבן עבירת מין????

   מישהו צריך להגיש תלונה אצל דוד רוזן נגד העבריין אור ארבר, אשר פגע בכבודה של קורבן עבירת מין (שרה נתניהו) ופרסם את שמה, ובכך אפשר לגולשים לעשות את שרה נתניהו מושא לצחוק ולעג ברשת עוד יותר ממה שהיא בוזתה באמצעות הציוץ הדבילי שקיבל 20 ומשהו חיבובים.

   בכך הפרקליט אור ארבר עצמו גרם לשרה נתניהו ביזוי מיני כי הוא עצמו פרסם את הטקסט שלכאורה מבזה מינית בכל ערוצי השופרות של הפרקליטות, וגרם לתפוצה כלל ארצית של אותו ציוץ שאף אחד בכלל לא שם לב אליו, למעט 20+ מחבבים.

   הגשת כתב אישום זה לא נעשתה מתוך דאגה לשרה נתניהו.  הגשת כתב האישום נעשתה על מנת להעלות באוב פוסט ישן וסתמי REPOST ולבזות את הטוסיק של רה נתניהו הפעם ע”י הפרקליטות בעצמה.

   להלן כתב האישום:

   כתב אישום שהגיש אור ארבר נגד צייצן שצייץ שבא לו חדירה בטוסיק של שרה נתניהו

   אור ארבר פנה לגוגל והתלונן כי פוסט זה מהווה הטרדה מינית שלו בעצמו באמצעות חיים ויסמונסקי – הצנזור הראשי של מדינת ישראל.

   2 Comments

   • מעולה. התימני דרורי ביקש לעלוב בשרה וכעת יקבל בעצמו זין בתחת.

   • מומלץ לקרוא תוך כדי ההקשבה לשירו של מאיר אריאל – נשל הנחש

   Leave a Reply

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *