EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

אזהרה לגברים: עו”ס חני סימקין מתחזה למומחית לניכור הורי ותופרת תיקים לאבא שאינו מפנים “נרטיב פמיניסטי”

תארו לעצמכם שאישה חוטפת ילד ונעלמת ל 4 שנים. מגיעים לבית משפט והשופטת ממנה עו”ס לשעבר לחוק נוער שמציגה עצמה כמומחית לניכור הורי ולחידוש קשר עם ילדים. העו”ס הזו טוחנת חצי שנה בכל מיני זיבולי מוח, מקיימת 10 ישיבות, לוקחת כסף מההורה הקורבן (האבא) ומהאם החוטפת ובסוף לא מפגישה בכלל בין האבא לילד (שנחטף בגיל שנתיים והיום מתקרב לגיל 7). העו”ס המתחזה דורשת מאבא לקבל את הנרטיב של האמא ולהגיד לילד שאבא לא היה יכול לראות אותו ועכשיו הוא כן יכול לראות אותו. התנאי להפגשה עם הילד הוא לא להגיד את האמת שהילד נחטף נגד רצונו של האב, ושהאבא הוציא כמויות אדירות של כסף וזמן להילחם על זכותו לקבל את הבן שלו בחחזרה. מה אתם הייתם עושים? האם זו לא סחיטה וגניבת כסף באצטלא של מומחיות שלא קיימת? הוסיפו לזה שהנ”ל בכלל לא מומחית לניכור הורי. מסתבר שישבה פעם אחת בהרצאה של ענבל קיבינסון וכעת היא מציגה עצמה בכחש כמומחית למודל קיבנסון. מה אתם הייתם אומרים? אנחנו אומרים שצריך לתבוע את הכוס של האמא של המתחזה הזו.

בתמונה: עו”ס חני סימקין שחטפה ילדים מציגה עצמה כמומחית לחידוש קשר עם ילדים

ובכן המתחזה בה מדובר היא עו”ס לשעבר חני סימקין מירושלים. בעברה עבדה בעירית ירושלים כעו”ס לחוק הנוער שזה אומר לחטוף ילדים מאימהות, ולשקר לבית משפט שאין בכלל אבא בתמונה, כדי לאכלס כמה שיותר מיטות בפנימיות. זה אומר הזרמת פרסה לעו”סיות בדימוס שעובדות בפנימיות האלה ולוקחות מהמדינה 17,000 ש”ח לחודש. עכשיו עו”ס חני סימקין בדימוס. יצאה לפנסיה והיא משחרת לטרף. היא זקוקה ללקוחות. היום ניכור הורי זה טרנד לוהט, וחני סימקין רוצה לרכוב על הגל. איך עושים את זה? היא הולכת להרצאה של ענבל קיבנסון, ומציגה את עצמה כמומחית.

כתב התביעה שלפנינו מגולל את כל הסיפור כיצד העו”ס הזו עבדה על האבא, רימתה אותו הוליכה אותו שולל, כאשר למעשה בכלל לא היה צריך את “שירותיה”. האבא אריאל פורמנובסקי יכול היה להסכים לראות את הילד שלו במרכז קשר שעה בשבוע (במקום להיות אבא במשרה מלאה 50% מהזמן כמו שנקבע בפסק הדין שהאמא של הילד הפרה במשך 5 שנים). מרכז קשר לא עולה כסף ולא צריך לשבת מול פרצופי תחת כמו חני סימקין שתטחן לך את המוח וגם תסחט ממך כסף. האבא בסיפור הזה נפל בפח. הוא כבר שבע מרורים מהעו”סיות הערדפיות של עירית פתח תקוה (נבלה בשם איריס אשל הידועה לשמצה), ולכן לא סמך על העוסיות הממשלתיות שיחדשו את הקשר. לכן הסכים לשירותיה של עו”ס “פרטית” והוצעה לו חני סימקין. אלא מאי? מי שהייתה עו”ס ממשלתית וגרמה נזק לאלפי הורים וילדים בחייה, וכל שנות בגרותה עסקה בחטיפת ילדים וניתוקם מהוריהם, לא יכולה פתאום להשיל נוצותיה ולהתחזות למומחית לחידוש קשר. ערפדה נשארת ערפדה גם אם המדינה מפסיקה להעסיק אותה.

האבא החליט להשיב מלחמה שערה נגד העו”ס הזו, אשר כבר הודיעה לילד שבקרוב הוא יראה את אבא שלו, ובסוף האמא השקרנית שלו צריכה להמציא שקר חדש כדי להסביר למה אבא לא מגיע לקחת את הבן שלו. חשוב לציין שבתיק זה הוטל צו איסור פרסום, אולם הוא בוטל לאחר עבודה קשה ומאומצת.

כמה זיבולי מוח נאלץ האבא המסכן אריאל פורמנובסקי לעבור מהעו”ס האיומה הזו, חני סימקין…. כתב התביעה בקושי מתאר את מפח הנפש והולכת השולל שגרמה עו”ס זו לאבא ולילד. אנו רק יכולים לקוות שכתב התביעה זה ישמש השראה להורים שנדפקים ע”י עובדות סוציאליות לתבוע אותן אחת אחת.

 

ולהלן כתב הגנתה של העו”ס המתחזה חני סימקין:

Views: 31

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *