EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

אסנת ספורטה פסיכופטית מהאופוזיציה בעירית כפר סבא חולבת מיליונים מארנונה לממן עשרות פרזיטיות עו”סיות לבתי ספר עירוניים. ראש העיר רפי סער: היא פרובוקטורית

אסנת ספורטה זונת רווחה עם סיפיליס מסדרת ג'ובים לפרזיטיות סוציאליות

חדשות במקומון כפר סבא.  איזה פסיכופטית באופוזיציה של עירית כפר סבר, אסנת ספורטה, מנסה לחלוב את קופת העיריה ואת כספי הארנונה שהתושבים משלמים כדי לסדר ג’ובים מיותרים לחלוטין לחברות שלה העובדות הסוציאליות הפרזיטות, ולשבץ ערפדות סוציאליות בכל בתי הספר בעיר.

קראו את כתבת יחסי הציבור הדבילית של הכתב גיא גפן ושאלו את עצמכם:  בשביל מה צריך עובדות סוציאליות בבתי ספר?  מה יש להן לחפש שם?  יש להן לשכות מפוארות ומי שרוצה שירותים מהן יכול לקבוע פגישה בלשכות הרווחה.

אסנת ספורטה זונת רווחה עם סיפיליס מסדרת ג'ובים לפרזיטיות סוציאליות
אסנת ספורטה זונת רווחה עם סיפיליס מסדרת ג’ובים לפרזיטיות סוציאליות

מי צריך להקה של פרזיטיות עו”סיות בבתי ספר?

בשביל מה צריך שאיזה ערפדה סוציאלית תשב בתוך בתי הספר ותאכל משכורת מהארנונה של תושבי העיר?

בשביל מה בכלל העיריה צריכה להתעסק עם מימון של הערפדות הפרזיטיות האלה בבתי ספר?  אין לעיריה דברים יותר חשובים מאשר לסדר ג’ובים לסטודנטיות לעבודה סוציאלית, נשים אנלפבתיות שלא מתקבלות לשום פקולטה רצינית למקצוע ששוה משהו?

אלפי סטודנטיות לעבודה סוציאלית כל שנה מסיימות לימודי עבודה סוציאלית ופשוט אין מה לעשות איתן.  אין צורך בהן.  לכן מחפשים להן תחומים חדשים להיכנס אליהן:  עו”ס בחדר יולדות לחטוף תינוקות, עו”ס במשטרה לעזור לנשים להגיש תלונות שווא על גברים בגירושין, ועכשיו החכמולוגיה החדשה עו”ס בבית ספר שתסכסך בין ההורים לילדים שלהם ותשדל את הילדים לעזוב את הבית ולצאת לפנימיות רווחה.  ממש יופי.

שימו לב שהכתב גיא פן מצטט את סעיף 14 לפקודת העיריות כאילו ראש העיר סער מפר את פקודת העיריות.  זו הסחת דעת וכתיבה מהנדסת תודעה.  אין קשר בין פקודת העיריות לדרישתה המופרכת של אסנת ספורטה לקלוט עשרות סטודנטיות חסרות תעסוקה בבתי ספר עירוניים בתפקיד חדש כעו”ס בית ספר לתיכוניסטיים.

מחר אסנת ספורטה תחליט שצריך לקלוט עו”סיות בכל המעונות והגנונים לפעוטות בטענה שרק הן יוכלו להציל את הפעוטות מאלימות צוות סטייל הגננת  מעודה שהרביצה לילדים וטלטלה אותם??????  פשוט אישה מטורפת אסנת ספורטה.

אסנת ספורטה מקומטת שחולבת כספים לפרזיטיות סוציאליות
אסנת ספורטה מקומטת שחולבת כספים לפרזיטיות סוציאליות

תגובת רפי סער ראש העיר:  אסנת ספורטה נקבה פרובוקטיבית

כל הכבוד לראש עיריית כפר סבא רפי סער שהגיב לכתבה כך:

“כפי שנמסר לחברי מועצת העיר כתשובה לשאילתה, הצעת ההחלטה עברה לאחר אישור תקציב העירייה במועצת העיר, ולכן התוכנית עדיין לא תוקצבה. ללא קשר לתקצוב התוכנית, כל בית ספר בעיר מתוקצב כדי להעניק את מיטב השירותים לתלמידות והתלמידים, כגון: מטפלים רגשיים, סדנאות לצוותים ותומכי למידה. בהתאם לשיקולו של כל מנהל, ניתן לגייס גם עובדת סוציאלית על פי צורך. כל מנהל/ת בחר להשתמש בתקצוב בהתאם לנקודת הראות המקצועית שלו\ה. עיריית כפר סבא בהובלת ראש העיר, מעניקה גיבוי מלא לשיקול המקצועי של הנהלת מערכת החינוך העירונית”.  ״גברת אסנת ספורטה מתעסקת בשטויות ומחפשת דרכים להאיר את העירייה באור שלילי גם במחיר של הפצת שקרים. זוהי רדיפה ריקנית אחר יחסי ציבור. צר לי שחברת המועצה ממשיכה לתקוע מקלות בגלגלים ולערב בין חינוך ופוליטיקה על חשבון צוותי ההוראה המסורים וילדי העיר״.

התלמידות בעיר שונאות אותה ומפגינות נגדה

ובזמן שאסנת ספורטה רוצה לחלוב מהעיריה תקציבים לעובדות סוציאליות בבתי ספר, ראו מה היא עשתה לתלמידות זרם חב”ד בכפר סבא שיצאו להפגין נגדה. צפו במחאת תלמידות חב”ד 6/1/2022.

ספורטה סגרה להן את בית הספר תפארת חיה לשיפוצים ושלחה את הילדות ללמוד בתוך מתנסים.  אחר כך את החשבון של השיפוצים 200,000 ש”ח הגישה להורים.

וזו אחת שרוצה שהעיריה תממן עשרות עובדות סוציאליות בעלות של עשרות מילוני שקלים בשנה מבלי שיש צורך בפרזיטיות האלה????

https://hadera.mynet.co.il/local_news/article/syczvwn2y

 

להלן הכתבה בצומת השרון 9/2/2022.

 

האופוזיציה דורשת מסער ליישם את ההחלטה על שילוב עו”סים בעל יסודיים

באופוזיציה טוענים כי סער נוקט סחבת ביישום ההחלטה. בעירייה אומרים כי ההחלטה עברה לאחר אישור התקציב ולכן עדיין לא תוקצבה, ומוסיפים: “כל בית ספר בעיר מתוקצב כדי להעניק את מיטב השירותים”

 

האופוזיציה טוענת לסחבת מצד העירייה ביישום ההחלטה של שילוב עובדים סוציאליים בבתי הספר העל יסודיים. חברת המועצה מטעם האופוזיציה, ד”ר אסנת ספורטה, שהצעתה לשילוב עו”סים במתכונת של 50% משרה בבתי הספר אושרה במועצת העיר לפני חודש, טוענת כי ראש העירייה, רפי סער, מתחמק מיישום ההחלטה.

חברי האופוזיציה כולם הגישו שאילתה בישיבת המועצה שהתקיימה לפני מספר ימים ואמרו: “שילוב העובדים הסוציאליים צפוי לסייע לתלמידים ולצוותי החינוך להתמודד עם העלייה הדרמטית במספר בני הנוער שנמצאים בסיכון, לאור ההשפעות הרגשיות, התפקודיות והחברתיות של הקורונה. הואיל ופקודת העיריות (סעיף 140) מגדירה, כי האחריות לביצוע החלטות המועצה מוטלת על ראש העיר, אנו מבקשים לדעת, כיצד נערכים ראש העיר והעירייה ליישום ההחלטה לשלב עובדים סוציאליים בבתי הספר?”

סער, הסביר בתשובה במהלך הישיבה, כי חברי המועצה לא הביאו תקציב ליישום ההחלטה ולפיכך העירייה תבחן מה לעשות בנדון. תשובתו של סער לא הניחה את דעתה של ספורטה, יוזמת ההצעה, ועמיתיה לספסל האופוזיציה, שטענו כי מדובר בתשובה מתחמקת ועל ראש העיר האחריות שהחלטות המועצה יבוצעו כהלכה, זאת לפי סעיף 140 לפקודת העיריות.

כזכור, הצעתה לסדר של ד”ר אסנת ספורטה עברה בישיבת המועצה הקודמת ברוב של 10:8 וזאת למרות התנגדות סער. לפי ההצעה, יהיו תשעה תקנים על 18 בתי ספר על יסודיים בעיר, כלומר עובד סוציאלי ב-50 אחוזי משרה לכל שני בתי ספר ובמימון הרשות העירונית בלבד.

ספורטה אמרה: “מנהלי בתי הספר משוועים למשאבים ולעזרה מקצועית. סרבנותו ליישום החלטת המועצה בדבר גיוס עובדים סוציאליים לבתי הספר אינה נתפסת ואף מקוממת. למרות ניסיונו להתנער מאחריות, החוק קובע שהוא אחראי ליישום החלטות המועצה, לרבות העמדת התקציב הנדרש ליישומן. נפעל בכל הדרכים שעומדות לרשותנו, כדי לוודא שהתלמידים וצוותי החינוך ייזכו לסיוע המקצועי שהם כל כך זקוקים לו”.

 

מעיריית כפר סבא נמסר: “החלטת המועצה בנושא שלעיל הונחה על שולחן המועצה כשבועיים לאחר אישור תקציב העירייה לשנת 2022 והיא אינה מגובה בסעיף תקציבי מתאים. בנוסף, כפי שכבר צוין בזמנו בישיבת המועצה הקודמת, כל בתי הספר תוקצבו בעבור מתן מענים רגשיים וחברתיים לכלל התלמידים כגון : מטפלים רגשיים, סדנאות לצוותים ותומכי למידה. כל מנהל/ת בחר להשתמש בתקצוב בהתאם לנקודת הראות המקצועית של אותו מנהל/ת. מאחר והצעת ההחלטה כאמור לעיל לא גובתה בסעיף תקציבי כנדרש, נבחנות האפשרויות ליישומה מבלי לפרוץ את מסגרת התקציב המאושר”.

בתגובה לדברים אלה אמרה ספורטה: “משרד החינוך הוא זה שהעמיד לרשות בתי-הספר תקציב ייעודי להתמודדות עם נזקי הקורונה. כדי לסבר את האוזן, מדובר בסכום של כ-100,000 שקלים לשנה לבית-ספר שבו כ-500 תלמידים. עלות משרת עובד סוציאלי לשנה היא כמעט כפול מזה. מטריד ביותר שראש העיר מנסה להציג מצג שווא, כאילו העירייה מעמידה תקציב לבתי הספר להתמודדות עם הבעיות הרגשיות והחברתיות שהתעצמו בתקופה זו. לשאלת המקור התקציבי, החוק קובע שבאחריות ראש העיר ליישם את החלטות המועצה, לרבות העמדת מקור תקציבי. אני מצפה מראש העיר ליישם את החלטת המועצה, ובהקדם. אנחנו עוסקים בחיים של בנות ובני נוער, וכל יום שעובר ללא מענה ראוי מחמיר את הבעיות”.

בתגובה לדברים אלה ציינו בעירייה: “כפי שנמסר לחברי מועצת העיר כתשובה לשאילתה, הצעת ההחלטה עברה לאחר אישור תקציב העירייה במועצת העיר, ולכן התוכנית עדיין לא תוקצבה. ללא קשר לתקצוב התוכנית, כל בית ספר בעיר מתוקצב כדי להעניק את מיטב השירותים לתלמידות והתלמידים, כגון: מטפלים רגשיים, סדנאות לצוותים ותומכי למידה. בהתאם לשיקולו של כל מנהל, ניתן לגייס גם עובדת סוציאלית על פי צורך. כל מנהל/ת בחר להשתמש בתקצוב בהתאם לנקודת הראות המקצועית שלו\ה. עיריית כפר סבא בהובלת ראש העיר, מעניקה גיבוי מלא לשיקול המקצועי של הנהלת מערכת החינוך העירונית”.

גורם בכיר בעירייה אמר: ״גברת ספורטה מתעסקת בשטויות ומחפשת דרכים להאיר את העירייה באור שלילי גם במחיר של הפצת שקרים. זוהי רדיפה ריקנית אחר יחסי ציבור. צר לי שחברת המועצה ממשיכה לתקוע מקלות בגלגלים ולערב בין חינוך ופוליטיקה על חשבון צוותי ההוראה המסורים וילדי העיר״.

https://www.tzomet-kfs.co.il/education/58214

 

Views: 106

One Comment

  1. לדעתי הלא מלומדת – לא אתפלא שפתאום יעלה מספר הילדים שזקוקים “לטיפול”,”לאבחון”,”לאשפוז”. אני מניח שהשלב הבא זה גנים, מקומות עבודה, מוסדות ציבור, בתי חולים ועוד ועוד כמו תמנון ששולח זרועות.

    רק בסדום הציבור שהן “מטפלות” מנסה בכל כוחו לברוח מהן ועל אני יכול להעיד מניסיוני האישי כאבא גרוש שנאלץ בעל כורחו לעבור “לטיפול” ברווחה שפגע הבריאותי וניתק אותי מילדי. אני מקווה שיבוא יום והמשרד הרצחני הקרוי בשם המוזר “משרד הרווחה” יבוטל ועובדיו יפוטרו לטובת הציבור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *