ספטמבר 19, 2021

הקתדרא של עדנה קרנבל לחקר השפיטה

עדנה קרנבל העיתונאית הכי אמיצה במדינת ישראל

אפי נוה מין ומינויים 2: קבלו סמסים בין עו”ד סוזי עוזסיני ארניה לאפי נוה: “רוצה להרגיש אותך בתחת גומר ותן לבעלי את הג’וב של אבי פורג”

1 min read
סוזי עוזסיני ארניה משתעשעת עם בקבוק קוסמופוליטן דיווה

סוזי עוזסיני ארניה משתעשעת עם בקבוק קוסמופוליטן דיווה

לפני חודש פרסמנו פרק א’ על פרשת המין והמינויים של אפי נוה.  כעת פרק ב’ וכאן נציג בפניכם ראיות מפליליות לשוחד המיני המשולש בין סוזי עוזסיני ארניה, בעלה שופט השלום רפי ארניה, ואפי נוה.  אנו מודים לעו”ד אפי נוה התותח על העברת המידע להפצה ציבורית לריצ’רד סילברסטין.  תתכבדו:

אפי וסוזי אחרי שטחן לה את התחת סיימו שניהם בלהב 433
אפי וסוזי אחרי שטחן לה את התחת סיימו שניהם בלהב 433

כאשר עצרו את אפי נוה בינואר 2019 עצרו גם את השופטת אתי כרייף ואת עו”ד סוזי עוזסיני ארניה ועוד מתמחה שגם נתנה שוחד מיני.  סוזי היתה אז באמצע מירוץ להתברג ברשימת הליכודלכנסת במשבצת משוריינת לנשים.  המעצר קטע לה את הקריירה הפוליטית.

השופט יצחק עמית קבע שאפשר לפרסם את השם של אתי כרייף, אבל לא ניתן לפרסם את שמה של סוזי כי “היא אישה פרטית”.  אל השופט רפי ארניה בתור הסרסור של אשתו, השופט יצחק עמית לא התייחס, כך שאת שמו של רפי כן ניתן היה לפרסם. ראו תמונה של רפי, 200 קילו של בשר בהמה.

רפי ארניה לא יודע לזיין בתחת אשתו סוזי מחפשת מי שיחדיר לה שם
רפי ארניה לא יודע לזיין בתחת אשתו סוזי מחפשת מי שיחדיר לה שם

מדוע יצחק עמית נתן החלטה שהתירה את דמה של אתי כרייף, והסתירה מעין הציבור את סוזי עוזסיני ארניה?  התשובה היא שאתי כרייף היתה שופטת מעולה, עם יחסי אנוש מעולים, שלא עשתה הנחות לשוטרים ולתובעים המשטרתיים שהופיעו בפניה, ובפרקליטות סימנו אותה כבעייתית, אחת שלא מכפיפה עצמה לפרקליטות, והיא לא תוכי של הפרקליטות.

פשוט רצו להעיף את כרייף כי היא הפריעה לפרקליטים להרשיע חפים מפשע.

אפי נוה עם מלכת הבוטוקס סוזי עוזסיני ארניה והסוכריה במכנסיים
אפי נוה עם מלכת הבוטוקס סוזי עוזסיני ארניה והסוכריה במכנסיים – אילת יוני 2017 (שנה וחצי לפני שבאה הניידת מלהב 433)

וזו תמונה מאוקטובר 2018, 3 חודשים לפני המעצר בבית של סוזי ברמת השרון:

ההשקה של סוזי עוזסיני ארניה למירוץ לליכוד בטירת דרקולה שברמת השרון
ההשקה של סוזי עוזסיני ארניה למירוץ לליכוד בטירת דרקולה שברמת השרון

לעומת זאת לרפי ארניה היה הסכם לא כתוב עם הנהלת בתי המשפט שהוא יציית ויבצע כל מה שהמערכת מבקשת ממנו, כי ויתרו לו על תיק אלימות נגד הילדים שלו.

רפי הוא “השופט המכה”, פרשה שבזמנו היכתה הדים והוא היה מושעה למשך שנה.    http://N12 – מי שכונה “השופט המכה” מבקש להישאר בתפקידו – Mako      http://הפרוטוקולים של “השופט המכה”: “למגר אלימות” – Ynet

הדיל להחזרתו לשיפוט של רפי ארניה כלל הסכמה שבשתיקה להוציא לפועל כל מה שהנהלת בתי המשפט מבקשת ממנו.  בזכות זה סוזי ניצלה מהסיכון של כתב אישום ואת אתי כרייף העבירו מסע צלב לביזוייה כנימפומנית שרוצה ש”ירימו לה את נטל הראיה”.  תיכף תראו מי הנימפומנית האמיתית….

אפי סידר לסוזי עוזסיני ארניה תעודת הוקרה מלשכת עורכי הדין
אפי סידר לסוזי עוזסיני ארניה תעודת הוקרה מלשכת עורכי הדין – אפי סידר לסוזי עוזסיני ארניה תעודת הוקרה מלשכת עורכי הדין

אולם אם תביטו בתכתובת בין השניים, סוזי ואפי, תראו שהראיות לשוחד מיני זועקות לשמיים.  סוזי ביקשה מאפי שיסדר פגישה לבעלה כדי להריץ את קידומו, כי התפנה תפקיד של רשם בבית משפט מחוזי לוד.  הרשם אבי פורג פינה מקומו, וסוזי יחד עם רפי השתמשו בקשריה של סוזי עם אפי על מנת להריץ את המועמדות של רפי.

מה נתנה סוזי בתמורה?  היא נתנה תחת והיא גם לא התביישה לכתוב לאפי שהיא רוצה להרגיש את הזין שלו בתחת שלה.  התכתובות האלה ממש מראות שזה לא אפי האשם, אלא הנשים שרדפו אחריו.  הוא בכלל לא היה זקוק לשירותי המין של הנשים האלה, כי היו לו טונות של הצעות לסקס “מטריף” כלשונה של סוזי בסמסים.  להיפך, הנשים רדפו אחריו, עגבו אחריו, רצו להרגיש את הזין שלו אצלן בתחת.

קראו כיצד סוזי מנסה לפתות את אפי כשהיא כותבת לו שקנתה לינז’רי חדש, שמן חיכוך חדש (התכוונה ל”סיכוך”), ושיש לה הפתעות שהיא לא רוצה עדיין לגלות.

קראו כיצד סוזי מתלוננת שאפי לא מוצא עבורה שעה או שעתיים לסקס “מטריף” והיא עוד מרהיבה עוז לאיים עליו שאם הוא לא יספק לה את הסחורה (הזין בתחת עם חומר הסיכוך) היא תמצא גבר אחר שיעשה לה את זה!!!!

מבחינה אנתרופוגית זהו תיעוד נדיר השולל את התיזה הפמיניסטית שנשים בכלל לא נהנות בסקס, ושזה תמיד הגבר שרוצה להוציא מהאישה יחסי מין לגירוי של הגבר, ולביזוי של האישה ולחילול גופה.  והנה כאן אישה מבית של מיליונרים שגדלה עם כפית של זהב בפה, לא חסר לה כלום מבחינה מטריאליסטית, רודפת אחרי גבר, מפתה אותו, מצהירה בלי בושה שהיא רוצה אותו בתחת שלה, ועוד מאיימת עליו שתמצא מישהו אחר אם הוא לא ימצא שעה או שעתייים לחדור בה.

כדי להבין את הנקרא צריך לדעת שאוריין היא אוריין לביא, ביתה השמנמנה של הפמינאצית עליזה לביא שהיתה חברת כנסת.  אוריין עדיין עובדת בלשכה, ובהתכתבויות סוזי רומזת לאפי שהיא יודעת שגם אוריין מתחרעת על הזין של אפי.

הכי בידור זו העובדה שסוזי ועליזה לביא יחד עם אוריין הפיקו כנס בלשכת עורכי הדין למיגור הזנות, נושא שיקר לליבה של עליזה לביא (שקידמה את חוק הפללת הלקוחות ושיקום הזונות ה”מסכנות ומנוצלות”…..וראה זה פלא, דווקא המעורבים בכנס למיגור הזנות, בעצמם עסוקים בזנות מסוג אחר, אבל דומה, זנות פוליטית, זנות תועלתנית, זנות לשם פורקן מיני של הזונות עצמן, וכו’….

בתמונה:  סוזי עוזסיני ארניה והיחצ”ן איתי הר אור שעשה לה הכרות עם אפי…..

תמונה מהממת:  רב שגל מימין (אפי נוה), עם שופט בעל 0 יכולות שיגול משמאל (רפי ארניה) – והמשותף לשניהם זו אותה אישה, סוזי החובבת לינז’רי ו”סוכרייה”.

אפי נוה עם עליזה לביא שנתנה לו לזיין את הבת שלה אוריין לביא עם סוזי עוזסיני ארניה
אפי נוה עם עליזה לביא (הכי משמאל) שנתנה לו לזיין את הבת שלה אוריין לביא (הבטטה שניה מימין) עם סוזי עוזסיני ארניה
סוזי ארניה עם מנכל הליכוד צורי סיסו האיש שסידר לה קשרים עם ביבי ושרה
סוזי ארניה עם מנכל הליכוד צורי סיסו האיש שסידר לה קשרים עם ביבי ושרה.  מענין אם גם בשבילו היא קנתה לינז’רי חדש???
סוזי ארניה ורפי ארניה לפני שאפי נוה נכנס להם לחיים
סוזי ארניה ורפי ארניה לפני שאפי נוה נכנס להם לחיים.  200 קילו על 45 קילו.  

צפו בסרטון שלפניכם.  סוזי עוזסיני מרצה בלשכת עורכי הדין.  אפי פותח את הדלת, והוא פשוט הופכת מרוגשת מינית בבת אחת.  כל מיצי הכוס שלה נכנסים למצב רתיחה.  רואים את זה בבירור בסרטון:

אבי פורג הוא הרשם במחוזי שאת התפקיד שלו סוזי ארניה ביקשה שאפי יסדר לבעלה רפי
בתמונה:  אבי פורג הוא הרשם במחוזי שאת התפקיד שלו סוזי ארניה ביקשה שאפי יסדר לבעלה רפי

למען האיזון, סוזי לא היתה הפילגש היחידה.

בתמונה:  אפי נוה עם אחת הנשים החביבות עליו, רויטל סוויד

אפי נוה עם רויטל סוויד עם בני שגיא ברקע
אפי נוה עם רויטל סוויד עם בני שגיא ברקע

זו הפילגש המועדפת:  עו”ד חוה קליין.  אפי כמעט הפך אותה לשופטת נוער

חוה קליין ואפי נוה נואפים יחדיו מאחורי גבה של חני
חוה קליין ואפי נוה נואפים יחדיו

וזו רומי קנבל.  לא פלא כשהוא נעצר היא יצרה להגנתו ונשכבה על הגדר בשבילו (בתמונה למעלה). בתמונה למטה אודליה חן.

אפי נוה ואודליה חן מבלים ונהנים
אפי נוה ואודליה חן מבלים ונהנים
אפי נוה בוחן את איריס ברנד לצרכי סטוץ בלילה באילת
אפי נוה בוחן את איריס ברנד לצרכי סטוץ בלילה באילת
אפי נוה ואילת שקד היו רינונים על הקשר בינהם
אפי נוה ואילת שקד היו רינונים על הקשר בינהם

וזו חני נוה עם אפי מי שהיה בעלה ב 2011.  בסמסים סוזי שואלת את אפי אם חני באה איתו לאילת.  אז זו ה”חני” שסוזי רצתה לדעת אם היא תפריע לה לקבל את הסוכריה.

צפו כאן באירוע מפואר שסוזי ערכה אצלה בבית ברמת השרון, אחוזה בסגנון לואי ה 14 ב 4/10/2018 שלושה חודשים לפני שהניידת של להב 433 אספה אותה משם.  האירוע היה ההשקה שלה על המירוץ למשבצת השריונים לנשים בליכוד לכנסת.  סביב סוזי רואים את ינון הימן, גילה גמליאל, יפעת שאשא ביטון, אמיר אוחנה, ואפי קיבל מיקרופון.  הוא מנסה לשעשע את הקהל ומריץ דחקה כי כולם נבוכים בשל הסגנון הצעקני, נובו רישי, של הבית, משהו שלא רגילים לראות בישראל.  אפי אומר:  “אורן חזן שואל אם היה בבית הזה מקודם קזינו?”.  מסתבר שאפי היה רב שגל מעולה, אבל גם חוש הומור לא היה חסר לו.  גם אבי חימי היה שם (יושב) והסתכל על אפי בקנאה מרובה.

דרך הראי המוזהב בצד שמאל אפשר לראות את יוסף אלרון שהיה שופט מחוזי בחיפה, ואפי הבטיח לו קומבינה שאם יכשיל מתמחים, הוא יקבל פוש לעליון, וכך היה.

מעלליה של סוזי בפרשת דוד ביטן

קראו כאן http://עלילות סוזי עוזסיני ארניה: נעצרה ונחקרה על שיבוש בפרשת דוד ביטן ייצגה את הנהג של דוד ביטן והציעה לביטן שהיא תייצג ובעלה רפי ארניה יכתוב את בקשות ההגנה.

בעצם זה לא היה המעצר הראשון של סוזי בלהב 433.  היא כבר בילתה שם כחשודה בהבערת מסרים מח”כ דוד ביטן לנהג שלו (שהיא ייצגה) שאותו השוטרים רצו להפוך עד מדינה.  סוזי הלכה לאכול חומוס וניגובים עם דוד ביטן והעלתה התמונה בטפשותה לפייסבוק.  השוטרים חשבו שהיא משבשת חקירה ועצרו אותה.  בסוף הסתבר שהיא בסך הכל ניסתה לגנוב לקוח לעו”ד אפי דמרי.

סוזי הציעה לדוד ביטן לשכור את שירותיה, והבטיחה לו שרפי ארניה יכתוב את כל ההגשות לבית המשפט “כי רפי יודע לכתוב כמו ששופטים אוהבים בסגנון שלהם כי הוא שופט בעצמו”.  הכל בגלל תאוות הפרסום של סוזי, סיבכה את בעלה ואת דוד ביטן.

אבישיי גרינצייג כלבלב הפרקליטות דחוף את האף

ממש לפני שהמשטרה רצתה לרדת מהסיפור של סוזי ולהתמקד רק באתי כרייף, הפעילו בפרקליטות את כלבלב החונטה אבישי גרינצייג שיעשה הכנה להכשרת דעת הציבור.  בכתבה המלאה סילופים הוא מסנגר על אפי נוה כאילו לאפי לא היתה שום כוונה לקדם את רפי ארניה, ושהוא גם לא יכול היה לקדם אותו בגלל התנגדות של עדנה ארבל והוועדה שלה, ועדת השתיים.

באופן מוגזם גרינצייג כותב ש”אפי נוה דווקא קבע כי מועמדות זו כלל אינה רלבנטית”, ואת הקביעה הזו הוא מסיק מסמס שהוא שאל את אפי “תגיד השופט רפי ארניה יקודם” והתשובה היא “לא”.  אבל הסמס הזה הוא מ 2018, והסמסים של סוזי היו באפריל 2016, והיא רצתה את הג’וב של אבי פורג ב 2016, ואפי נוה הסכים לקבוע פגישת תיאום ציפיות לרפי ב 2016 – ממש בזמן שאפי טוען ש”הנישואין שלה היו על סף פירוק”.  אם הנישואין של סוזי היו על סף פירוק, למה יום אחרי שהיא כותבת שהיא רוצה לחוש את הגמירה של אפי בתחת שלה, היא פועלת למען בעלה כדי לתפוס מהר את הג’וב המתפנה של אבי פורג????

איך הטענה שהיחסים של סוזי ובעלה היו לקראת סיום מסתדרים עם התמונות שנה אחרי הסמסים (להרגיש בתחת) של כנס מיגור הזנות של עליזה לביא ביוני 2017 (6/6/2017) שהינחתה אותו סוזי בעצמה בו שלושתם (אפי, סוזי ורפי) הצטלמו יחד מחייכים בכל פוזה אפשרית? אגב באותו כנס השתתפו גם אמי פלמור ורונית פוזננסקי שזונות כל כך יקרות לליבן.

ראו תמונה מהכנס 6/6/2017.  קצת מצחיק שסוזי מנחה כנס על מיגור הזנות, לא?

כנס הלשכה למיגור הזנות עם אפי נוה רפי ארניה סוזי ארניה ורונית פוזננסקי
כנס הלשכה למיגור הזנות עם אפי נוה רפי ארניה סוזי ארניה ורונית פוזננסקי

גרינצייג במאמרו השקרי כתב שרק בסוף 2018 רפי ביקש להיפגש עם אפי (אחרי שעדנה ארבל הסירה התנגדות) ושאפי אמר לו שיש לו מחוייבות לשופטים אחרים (הכוונה לבוס של רפי בראשל”צ אברהם הימן שקיבל מאפי את אותו ג’וב נחשק במחוזי).  אבל בסמסים שאנו חושפים עכשיו רואים שרפי חיזר אחרי אפי לקידום ב 17/4/2016 כשסוזי כותבת “הובא לידיעתי שאבי פורג….”.

זה שאפי כתב לגרינצייג “לא”, על השאלה אם הוא יקדם את רפי, זה לא אומר כלום.  אפי לא חייב כלום לגרינצייג, ואפי יכול גם לשקר לו מחשש לטמינת מלכודת.  על זה לא בונים כתבה שאיכות הידיעות בה שואפת לאפס – כמו הכתב גרינצייג עצמו.

ממילא רואים שהשוטרים היו נעולים לדפוק את אפי ורק את אפי, ולא עניין אותם בכלל שהתגלתה עבירה חמורה של רפי בעצמו- עצם המפגש של רפי עם אפי על מנת לתפוס את הג’וב של אבי פורג באפריל 2016, כשזה קורה מייד אחרי שסוזי מציעה לאפי את התחת שלה, לינז’רי חדש, חומר סיכוך חדש, הפתעות סודיות, והבעת תשוקה לקבל את הסוכרייה.  האם בכלל חקרו את רפי ארניה בפרשה הזו?  זה לא ידוע, אבל סביר להניח שלא.

ראו ההודעה בילקוט הפרסומים:

קבלו את הווצאפים באדיבות עו”ד אפי נוה.  המידע הודלף על ידו לריצ’רד סילברסטין מקליפורניה על מנת ללחוץ על הפרקליטות להעביר את כתב האישום על גניבת הגבול בנתב”ג לגישור

עם כאלה ווצאפים פלא שהפרקליטות לא העמידה לדין.  הראיות מפלילות ללא צל של ספק סביר.  מענין מי לא מבין למה התכוונה סוזי כשהיא אמרה שאפי לא נותן לה את ה”סוכריה”?  “סך הכל בא לי את הסוכריה שלי ואני לא מקבלת אותה ממש…”.

סמסים סוזי עוזסיני ארניה עם אפי נוה שוחד מיני ועינוג אנאלי
סמסים סוזי עוזסיני ארניה עם אפי נוה שוחד מיני ועינוג אנאלי

9 thoughts on “אפי נוה מין ומינויים 2: קבלו סמסים בין עו”ד סוזי עוזסיני ארניה לאפי נוה: “רוצה להרגיש אותך בתחת גומר ותן לבעלי את הג’וב של אבי פורג”

 1. חשיפה נוספת מהפלאפון של אפי נוה
  הרעדת הארץ הזאת , קומבינות על חשבון משלם המסים, משה אשר מנהל רשות המסים לשעבר בקשרים אישיים ועסקיים עם אפי נוה/

  מהפלאפונים של אפי נוה עולה כי השניים שהיו בחברות קרובה מאוד עשו למען לקחותיו הפרטיים של אפי נוה, חברותם של משה אשר שהיה מנהל רשות המסים ולפני כן פקיד שומה מפעלים גדולים עם אפי נווה נבעה מאינטרסים אישיים לעניין ,
  משה אשר קיים קשרים אסורים וקרובים מאוד בינהם , משה אשר מנהל רשות המסים לשעבר קיים פגישות אישיות עם המייצגים המקורבים לעו״ד אפי נווה ובתיוך ישיר של אפי נוה לחברות אותן מייצג והקשורים אליו ! בין לקוחותיו או מקורביו בזק, yes, תנובה, שטראוס, בזן, בנק לאומי, בנק הפועלים והבנק הבינלאומי. טבע, נטפים, חברת הביטוחמנורה, אל על, שופרסל. מול מייצגהם מנהל רו״ח ועו״ד משה אשר קמפיין פגישות אישיות למטרהאחת לרצות את חברו משכבר הימים עו״ד אפי נווה .
  הכל בוצע ע״י מנהל רשות המסים לשעבר עו״ד ורו״ח משה עבור טובות הנאה אישיות וכספים רביםבמזומןמ שהועברו על ידי חברו של עו״ד אפי נווה.
  הפגישות התבצעו אצל מיצגי החברות לקוחותיו של אפי נוה
  המפגשים כפי שעולה מהודעות הווצאפ מטלפונו של אפי נוה כשאיש השיח מולו משה אשר:
  – ey ישראל -יחד עם רונן בראל ודורון שהרבני
  – סומך חייקין- יחד עם גד סומך
  – דלוייט – יחד עם אילן ברינפלד ודן הלפרן

  מצורפות תמונות מאחד הטלפונים של אפי נוה בהם נראה הקשר האישי בין השניים
  ובנוסף גם המשך הקשרים והשחיתות על ידי מנהל רשות המסים הנוכחי ערן יעקב
  יומניהם של השניים מלאים בפגישות עם מייצגים רבים אשר מועסקים על ידי לקחותיו של אפי נוה

  shelomithabber@gmail.com

 2. בושה וחרפה,איך אנשים ברמה כזאת מגדלים ילדים,ואיך נותנים דוגמא וחינוך? אבוי לנו שהם נציגנו בפרקליטות המושחתת, הכל סקס, מביך אותי סכנון הדיבור,בושו והיכלמו “נציגי החוק”

 3. מעבר לזה שהתוכן פשוט בזיוני, הכתבה עצמה כתובה באופן מביך, לא מקצועי ואפילו מפחיד לחשוב שילדים שמשוטטים באינטרנט עשויים להתקל בה ולחשוב שלגיטימי שכתבות כתובות באופן כזה (הן מבחינת השפה והן מבחינת העלבונות כלפי האנשים המוזכרים בה – ולא משנה אם זה אפי נווה או כל אחד אחר בכתבה).
  שווה אולי לרענן את הזיכרון על כללי האתיקה של העיתונאים.
  לתשומת ליבכם.

 4. מדוע אתם מגנים על עו”ד רומי קנבל ולא חושפים מה שיש עליה?
  אולי היא נתנה שוחד מיני למישהו באתר?

 5. רואים שזה מזוייף תסתכלו על האומוג’ים בסוף אחת בההודעות, הם עולים על שעה בבאמת בושה וחרפה ככה לנסות להרוס חיים שלמים, תסתכלו על האמת גם אף אחד לא מדבר ככה בימנו זה ביזיון הניסיון העלוב הזה

 6. אין חדש תחת השמש, כולם מזיינים את כולם תמורת שוחד, חפים מפשע יושבים בבתי הכלא, רובם מזרחים, אשכנז הביאו עלינו שואה, גויים דוברי עברית צאצאי נאצים שולטים במדינה, מתי יהיה לזה סוף!!!

 7. עורכת הדין סוזי עוז סיני מה איתך ? האם את נמצאת בבית בושת שהכל מותר ? אולי שבעלך יראה איך הוא גומר לך בישבן ? ואז תקבלי קידום רציני יותר…בית זונות בלשכת עורכי הדין …כבר אמרתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may have missed