Tue, Oct 3, 2023
Close

אפי נוה מין ומינויים 5: הוגשה עתירה להדחתו של השופט רפי ארניה בשל סירסור בישבנה של אשתו סוזי עוזסיני ארניה לאפי נוה עת”מ 56119-03-22

אפי נוה מין ומינויים 5:  הוגשה עתירה להדחתו של השופט רפי ארניה בשל סירסור בישבנה של אשתו סוזי עוזסיני ארניה לאפי נוה עת”מ 56119-03-22
  • Publishedמרץ 27, 2022

כספיח לפרשת מין ומינויים של אפי נוה, יש נושא שמעולם לא טופל והוא חלקו ואחריותו המשמעתית של השופט המכה רפי ארניה, מי שהיכה את ילדיו, ובכל זאת חזר לשיפוט אחרי שנת השעיה. התנועה למען איכות השפיטה הגישה בתאריך 27/3/2022 עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי בתל אביב להדחתו של השופט ארניה או לכל הפחות נקיטת אמצעי משמעת נגדו.  עת”מ 56119-03-22.

רפי ארניה הרביץ לילדיו וסרסר בישבן של אשתו
רפי ארניה הרביץ לילדיו וסרסר בישבן של אשתו

בתמונה:  סוזי ארניה מימין לבושה חגיגית עם רפי ארניה בעלה השופט לבוש חגיגית לרגל פתיחת התחת של סוזי אצל אפי

רפי ארניה שלח את אשתו השניה סוזי עוזסיני ארניה לפתוח את התחת שלה לאפי נוה ובתמורה הוא ביקש מאפי נוה שיקדם אותו מבית משפט השלום לתפקיד רשם בבית משפט מחוזי בלוד שאותו פינה הרשם אבי פורג.

בתמונה:  אפי נוה מימין עם הבעל המסרסר בתחת של אשתו רפי ארניה

בתמונה:  רפי ארניה עם חברו רון ווינטל שהיה בסוד העניינים ורצה “גם”

התנועה למען איכות השפיטה פנתה אין ספור פעמים לאסתי חיות וביקשה ממנה למקוט צעדי משמעת נגד רפי ארניה.  אסתי לא טרחה לענות לפקסים.  כמו כן פנתה התנועה למפגר אורי שהם מי שמטייח את כל תלונות הציבור על השופטים, והתקבל מענה אידיוטי.

לפיכך אין מנוס מלהביא את המקרה בפני בית המשפט עצמו, ולגרום לאסתי חיות לענות מדוע אינה נוקטת צעדים נגד השופט רפי ארניה.  כמובן שהצעדים המתבקשים הם פיטוריו.

ראו צילום מסך של פתיחת התיק, עת”מ 56119-03-22.  הוגש בבית המשפט המחוזי בתל אביב.  כעת בישיבת השופטים היום 27/3/2022  יחליט גלעד נויטל מי השופט שיקבל את התיק הנכסף וידאג למיסמוס העתירה….

צילום מסך עצירה להדחת רפי ארניה עקב סרסור בישבנה של אשתו 56119-03-22
צילום מסך עתירה להדחת רפי ארניה עקב סרסור בישבנה של אשתו 56119-03-22

ראו העתירה שהוגשה:

עתירה נגד רפי ארניה ואסתי חיות 27-3-2022
רומי קנבל בהמת המגדר עם רפי ארניה שסרסר בתחת של סוזי ארניה
רומי קנבל בהמת המגדר עם רפי ארניה שסרסר בתחת של סוזי ארניה

ומה עושה סוזי עוזסיני ארניה בימים אלה?

עו”ד סוזי עוזסיני ארניה מדווחת ב 22/3/2022:  “מסע מרגש ומלא גאווה עבורי. בימים האחרונים אני חוצה את יבשת אירופה, במסע ארוך ואינטנסיבי, בשליחות ציונית לאומית חשובה שמטרתה – חיזוק הקשר בין יהדות התפוצות ובין מדינת ישראל ועידוד עלייה. במסגרת השליחות בערים רבות באירופה, אני זוכה להיוועד עם נציגי הארגונים הלאומיים, ציבור הקהילות היהודיות ועורכי דין, ומרצה בשפתם בתחומי המשפט והדיפלומטיה הבינלאומית???? לכבוד לי”.

סוזי ארניה בוטוקסים שפכטלים וזיוני תחת עם אפי נוה
סוזי ארניה בוטוקסים שפכטלים וזיוני תחת עם אפי נוה

https://www.facebook.com/1327571138/posts/10221757682634446/

הרשמת רחל ערוקבי דוחפת את האף התימני שלה לתחיק

ראו כיצד הזדרדזה הזנזונת התימניה רחל ערקובי לדחוף את האף שלה לתיק. היא החליטה לדחות את הבקשה לפטור מאגרה בשלל טענות. המפגרת כותבת שהיא לא מבינה למה העמותה לא צירפה חשבון בנק. הוסבר לה שאין חשבון בנק, אז מאיפה ימציאו לה חשבון בנק?

ואם היו ממציאים לה חשבון בנק היתה אומרת שפעילי העמותה צריכים לתת תצהיר באופן אישי ולהסביר לה למה הם לא משלמים את האגרה מכיסם הפרטי. אחר כך היא מקשקשקת שנראה לה כי הסמכות היא בבית משפט עליון – בדיוק אותו בית משפט בו המשיבה אסתר חחיות מכהנת כשופטת. מה זה צריך להביע? להביא את קערית החלב אל החתולה? מדוע בכלל לא פעלה הרשמת לפי הנהלים והודיעה לנשיאה כי הגיע אל הרשמת מקרה בה היא מעורבת ויש להחליט היכן סמכות השיפוט הראוייה?

שימו לב שטיפול בבקשה לפטור מאגרה נעשה ע”י רשמת ולא שופטת. רחל ערקובי החליטה להכתיר לעצמה כתרים של שופטת….. לה עצמה אין סמכות לדון כשופטת…..

רחל ערקובי בתימן הזונות היהודית עלו על גמלים והתחבאו בשקי תמרים
רחל ערקובי בתימן הזונות היהודית עלו על גמלים והתחבאו בשקי תמרים

החלטה-ערקובי-לדחות-פטור-מאגרה-בתיק-עתמ-56119-03-22-התנועה-נ-אסתר-חיות-ואח-28-3-2022

1 Comment

  • הלואי וייעשה צדק..
    אולי העתירה תתקבל ואז לא יהיו יותר נפגעים מהשופט

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *