EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

גרושה מהגהנום 10: אורלי אבן צור מזכירה בבימ”ש ת”א חדרה לנט המשפט 33 פעם נגד הגרוש וקיימה יחסי מין עם השופט עזריה אלקלעי חטפה נזיפה וקנס 15,000 שח בב”ד משמעתי

אורלי אבן צור פושעת קלדנית בימש ניהלה רומן עם השופט עזריה אלקלעי ודפקה איתו את הגרוש

לפנינו עוד גרושה ממורמרת אורלי אבן צור שעובדת כמנהלת בבית משפט מחוזי בתל אביב והשתמשה בכרטיסי נט המשפט של העבודה כדי לבלוש אחרי הגרוש שלה.

היא ביצעה 33 פעולות בילוש אחרי הגרוש מאיר אבן צור. אורלי אבן צור ניהלה רומן עם השופט עזריה אלקלעי.

 

עזריה אלקלעי התעסק מינית עם פקידה בבית משפט וניסה לזמבר את הגרוש שלה
עזריה אלקלעי התעסק מינית עם פקידה בבית משפט וניסה לזמבר את הגרוש שלה

 

איזה עונש מצחיק חטפה אורלי אבן צור????

 

על העבירה הפלילית הזו חטפה המזכירה רק נזיפה והפקעת משכורת שזה כמה אלפי שקלים בבית דין משמעתי לעובדי מדינה.

למה לא הגישו נגדה כתב אישום? כי היא עובדת מדינה.

הפרקליטות דפקה דווקא את הגרוש הקורבן עם כתב אישום

מי שכן חטף כתב אישום זה הגרוש שלה מאיר אבן צור.  הגרוש הפעיל בלש ששם לה מכשיר האזנה בתיק.  היא נכנסה ללשכה של השופט עזריה אלקלעי יחד עם בא כוחה רפי שדמי ושלושתם התחילו לדון מי יהיה שופט המשפחה הכי טוב עבור אורלי אבן צור.  במשטרה החליטו לסגור את התלונה, אבל עזריה אלקלעי ביקש טובה מהפרקליטות והעמידו לדין את הגרוש על האזנה בלתי חוקית.

אחר כך העבירו את תיק הגירושין לראשל”צ, ואז עזריה אלקלעי הזמין מאחת הפקידות שם שליפות של מידע מנט המשפט.  השופט עזריה אלקלעי חטף על זה נזיפה בלבד, למרות שזו עבירה פלילית לכל דבר.  נציב התלונות על השופטים: “הייתה זו פנייה פסולה, והשופט עצמו מכיר בכך כי שגה”.

https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4846876,00.html

בשיחה המוקלטת על “הפגישה” הגרושה הקלדנית אורלי אבן צור אמרה שהיא מכירה את המזכירה הראשית חנה כהן וחנה כבר תדרג לסדר שופט נוח בתל אביב…..

החשיפה ב”עובדה” של אילנה דיין

 

ב 28/2/2020 חשפה על השופט עזריה אלקלעי (מבית משפט השלום תל אביב) אילנה דיין שהוא השתתף בפגישה עם אורלי אבן צור המאהבת שלו ועם בא כוחה רפי שדמי, אצלו בלשכה.  בפגישה ניסו למצוא שופט “נוח” שידון בתיק הגירושים של בת זוגו ויתפור את הגרוש.  צפו בתוכנית עובדה “הפגישה הסודית של השופט עזריה אלקלעי .  השופט עזריה אלקלעי הכחיש בפני נציב קבילות השופטים שהשתתף בפגישה כזו – כי הוא לא ידע שהוא מוקלט!!!!  בשיחה עם “עובדה” שנערכה אישר השופט: “אולי זרקתי איזו מילה”.

 

 

 

אורלי אבן צור פושעת קלדנית בימש ניהלה רומן עם השופט עזריה אלקלעי ודפקה איתו את הגרוש
אורלי אבן צור פושעת קלדנית בימש ניהלה רומן עם השופט עזריה אלקלעי ודפקה איתו את הגרוש

 

למה אורלי אבן צור הועמדה לדין משמעתי ולא לדין פלילי

ועכשיו בפסק של בית הדין למשמעת של עובדי המדינה הורשעה אורלי אבן צור, מנהלת בכירה במזכירות בית המשפט המחוזי ת”א בגין שליפות מידע שלא כדין ממערכת נט המשפט. הפעולות נעשו במטרה לדלות מידע על הגרוש של אורלי ובן זוגה והפעולות נעשו גם באמצעות הרשאות של עובדת אחרת.

מה שעשתה אורלי אבן צור מהווה עבירה פלילית של הפרת פרטיות וחדירה למאגרי מידע עבירה שאפשר לחטוף עליה 5 שנים בכלא.  אבל בגלל שהיא עובדת ציבור יש לה פריבילגיות שאין לאזרחים רגילים.  מסדרים לה קומבינה של העמדה לדין בבית דין של עובדי ציבור ושם בפורום נוח, מסדרים לה עונש של נזיפה, וכמה אלפי שקלים כקנס.

בא כוחה של אורלי אבן צור בתיק המשמעתי היה עו”ד אבי עמירם והוא הביא לעדות אופי את הדס אוחיון, יו”ר הוועד הארצי של עובדי בתי המשפט, שמכירה מזה שנים רבות את הנאשמת המועסקת במערכת קרוב ל- 40 שנה.

לדבריה של הדס אוחיון, הנאשמת משמשת כיום מנהלת מדור קבלת קהל בתל אביב.  לדבריה “הנאשמת היא אחת המנהלות האהובות בבית המשפט המחוזי בתל אביב, והכפופים לה שיתפו עימה פעולה באופן מיטבי…  הנאשמת מסורה מאוד לעבודתה, ומקדישה לה מעבר לשעות העבודה המקובלות”.

 

הדס אוחיון יוצאת מגדרה להגן על פקידות בית משפט חרמניות ונימפומניות
הדס אוחיון יוצאת מגדרה להגן על פקידות בית משפט חרמניות ונימפומניות

 

הדס אוחיון פקידות בית משפט שמתעסקות מינית עם שופטים צריך לסייע להן
הדס אוחיון פקידות בית משפט שמתעסקות מינית עם שופטים צריך לסייע להן

 

הנה זה המתכון לניצחון בבית דין משמעתי.  מביאים עדת אופי שמספרת בשיבחה, ובערכאה זו לקורבן אין אפילו זכות לפצות פה.  אף אחד לא שואל אותו מה הנזק שגרמה לו אורלי אבן צור.  על פי מה שכתוב היא השתמשה בחומרים כדי לפתוח לבעלה תיקים פליליים ולתפור לו תיק באמצעות בקשות לצוווי הגנה וצווי מניעה.  אבל כל זה לא משתקף מגזר הדין שכן זה פורום למכבסת פשעים של עובדי ציבור.

עו”ד אורי כהן שימש אב בית הדין יחד עם גב’ מירב שילוני וגב’ רחל דה מרקדו.  את נציבות שירות המדינה ייצג עו”ד רפאל שנקולבסקי.

מאיר אבן צור חשף שחיתות של השופט עזריה אלקלעי ודווקא אותו העמידו לדין
הגרוש מאיר אבן צור חשף שחיתות של השופט עזריה אלקלעי ודווקא אותו העמידו לדין

בתחקיר של אילנה דיין יש עוד פרטים על הרקע:

שופט השלום עזריה אלקלעי ניסה לכאורה להתערב בהליך הגירושים של בת זוגו החדשה אורלי אבן צור  והשתתף בפגישה עם בא כוחה רפי שדמי שבה ניסו להשפיע על זהות השופט בתיק.  השופט עזריה אלקלעי אמר לרפי שדמי, תחשוב טוב מי אתה רוצה שישפוט בתיק של אורלי.

באמצע הפגישה אורלי אומרת שהמזכירה של בית המשפט למשפחה חנה כהן חברה שלה, והיא מתקשרת אליה בנוכחות השופט אלקלעי ורפי שדמי.  חנה כהן לא חשבה פעמיים ומייד נכנסה לנט המשפט והתחילה להציע הצעות…

 

 

רפי שדמי סחטן גברים מדופלם השתתף בשיחה פלילית עם שופט לתפור תיק לגרוש של המאהבת של השופט
רפי שדמי סחטן גברים מדופלם השתתף בשיחה פלילית עם שופט לתפור תיק לגרוש של המאהבת של השופט

לאחר שהוגשה נגד עזריה אלקלעי תלונה לנציב קבילות השופטים, הוא גם הכחיש בפני הנציב את עצם קיום הפגישה. כך נחשף בתחקיר “עובדה”. בסופו של דבר, דווקא המתלונן נגד השופט הועמד לדין – באשמת האזנת סתר בלתי חוקית.

הפגישה במשרדו של השופט נחשפה באקראי, במסגרת מעקב שקיים הבעל לשעבר, מאיר אבן צור, אחרי גרושתו אורלי, בעצמה פקידה בכירה בבית המשפט המחוזי בתל אביב. חוקר פרטי שם לה בתיק מכשיר האזנה והיא נכנסה עם זה ללשכת המאהב עם שדמי.

“לא התכוונתי שזה יגיע לדברים כאלה”, אומר אבן צור ל”עובדה”. “לא ללשכת שופט, לא לדברים שהיא דיברה עם אנשים אחרים, לא לזה התכוונתי, אבל זה מה שיצא אבל שמעתי דברים שפשוט הייתי בשוק מהם… הם שמה ישבו ודנו ועשו אסטרטגיות. איזה שופט הם ירצו שידון בתיק שלי. איזה שופט הכי מתאים להם – גבר, אישה, בחור צעיר, לא צעיר”.

אורלי אבן צור פקידה בבית משפט בתל אביב והגרוש שלה שאותו היא רצתה לדפוק

נתל”ש אליעזר ריבלין מאמין לשופט למרות שיש הקלטה נגדו – הנתל”ש כמכבסת פשעי שופטים 

בתחילה החזיק אבן צור בהקלטות הסתר של אותה פגישה בלשכה ולא העז לעשות בהן שימוש. אבן-צור פנה תחילה לנציב קבילות השופטים, שופט העליון בדימוס אליעזר ריבלין, והתלונן נגד השופט אלקלעי. השופט הכחיש בפני הנציב את עצם קיומה של שיחה כזו, ולאחר ששקל מילה כנגד מילה, דחה השופט ריבלין את התלונה. “לא מצאתי להעדיף את גרסתו של המתלונן, אשר רובה ככולה ספקולציות, על פני הכחשתו הנחרצת של כבוד השופט”, קובע הנציב אליעזר ריבלין, ומדגיש שמשמעות ההכחשה שמסר עזריה אלקלעי בתגובה לתלונה, “ודאי נהירה לו”.

עזריה אלקלעי ביקש מקלדנית בראשלת מידע על תיק הגירושין של הפילגש וחטף נזיפה

עזריה אלקלעי ביקש מקלדנית בראשלצ מידע על תיק הגירושין של הפילגש וחטף נזיפה

שנתיים אחרי שתלונתו נדחתה החליט מאיר אבן צור לשלוף מהכספת את ההקלטות ששמר, מסר אותן לשופט שדן בתיק הגירושים שלו. אבן צור: “אמרתי לעצמי תשמע מאיר, אין לי דרך אחרת. למי אני אגש? למשטרה?. אמרתי, אני אלך לבית משפט… השופט אולי ייקח וישמע את זה ויבין שכל מה שאני אומר זה נכון. שיבין שבאמת היה שיחה כזו”.

אילנה דיין הוציאה הודיה מעזריה אלקלעי

בשיחה עם “עובדה” שהתקיימה השבוע מאשר השופט אלקלעי לראשונה את קיומה של הפגישה עליה התלונן מאיר אבן צור, אבל מתעקש שלא נערכה בלשכתו: “ההקלטה הזאת. כן. על האזנת סתר הזו, זה שיחה בין אורלי בת זוגי לבין עורך הדין שלה, שאולי אני נמצא, ואני לא מדבר שמה בכלל, אולי זורק איזו מילה. ובסך הכול מה שדובר שמה – אתה לא יכול לשמוע אבל אני אומר לך – שמה שהוא (עורך הדין) אומר, שאם היה יוצא איזשהו שופט (הוא) היה מבסוט. אבל זה סתם, זה לא שאפשר לתאם או שאמרו מי למנות”.

השופט אלקלעי, חשוב להדגיש, כבר לא מכחיש שאכן השתתף בפגישה שבה דנו בזהות השופטים בתיק הגירושים של זוגתו – אותה פגישה שבלי להסס טען באוזני השופט ריבלין, שלא התקיימה מעולם.

ולמי תופרים תיק?  לגרוש שחשף את פשעיו של השופט עזריה אלקלעי

מאיר אבן צור שהעביר את תמלילי השיחה הזו גם ליועץ המשפטי לממשלה ולהנהלת בתי המשפט, היה משוכנע שכעת תיפתח חקירה נגד השופט עזריה. להפתעתו מצא דווקא את עצמו על דוכן הנאשמים.

גרושתו הגישה נגדו תלונה על האזנות בלתי חוקיות ומסרה בעצמה את תמלילי ההקלטות כראיה למשטרה. המשטרה המליצה לסגור את התיק מחוסר אשמה, שכן בן-צור לא עשה שימוש בהקלטות מעבר למסירתן לשופט, אבל מישהו בפרקליטות החליט להפוך את המלצת המשטרה והורה להעמיד את בן צור לדין בעבירה חמורה שעונשה עשוי להגיע לשלוש שנות מאסר.

 

 

השופט עזריה אלקלעי סייע לבת זוגו הקלדנית לחפש שופט נוח לגירושין שלה
השופט עזריה אלקלעי סייע לבת זוגו הקלדנית לחפש שופט נוח לגירושין שלה

תפרו תיק האזנת סתר לגרוש וניתבו התיק לעינת רון

מי שהעמידה לדין את מאיר אבן צור על זה שהקליט את הגרושה עם השופט עזריה אלקלעי ורפי שדמי היא פרקליטת מחוז מרכז רחל אבישר אבלס.

 

רחל אבישר אבלס פרקליטת מחוז מרכז בהשראת גבלס
רחל אבישר אבלס פרקליטת מחוז מרכז בהשראת גבלס

 

הנ”ל הגישה כתב אישום וניתבה אותו אל השופטת עינת רון שידועה כמכבסת פשעי חונטה. ת”פ 38764-09-18 : מדינת ישראל נ’ מאיר אבן צור.  כדי לא להתבזת בהזמנה של השופט לחקירה כעד, השופטת עינת רון לחצה על הפרקליטות לסגור את התיק בהרשעה פלוס 300 ש”ח קנס. התיק הוגש בינואר 2019 ותוך 4 חודשים עינת רון סגרה את התיק.

בכתב האישום המקורי שהוגש נגד מאיר כתוב שחור על גבי לבן שהאזנת הסתר בוצעה לפגישה שהתקיימה במשרדו של השופט אלקלעי, בניגוד מוחלט להכחשתו של השופט. אבל כתב האישום הזה לא התברר מעולם בבית המשפט. הפרקליטות בחרה להגיע עם אבן צור לעסקת טיעון מקלה, במסגרתה ישלם 300 שקל פיצוי לגרושתו וידון למאסר על תנאי בלבד.

הטענות נגד השופט עזריה לא התבררו מעולם שכן היועץ המשפטי לממשלה ד”ר אביחי מנדלבליט קבע שהאזנות הסתר לא יוכלו לשמש ראיה קבילה במסגרת הליך משמעתי נגדו, אלא רק בחקירה פלילית – שמעולם לא נפתחה נגד השופט. כעת מבקשת עורך דינו של אבן-צור מהיועץ המשפטי לממשלה לפתוח מחדש בחקירת התלונה.

בתמונה למטה:  עו”ד ירון פורר מי שייצג את הגרוש, התלונן על השופט עזריה אלקעי והשופט שלא ידע שהוא מוקלט שיקר והכחיש שלא היתה פגישה כזאת:

 

ירון פורר ייצג את הגרוש והתלונן על השופט עזריה אלקלעי ששוכב עם אישתו ומנסה לסדר לה שופט נוח
ירון פורר ייצג את הגרוש והתלונן על השופט עזריה אלקלעי ששוכב עם אישתו ומנסה לסדר לה שופט נוח

תגובת השופט עזריה אלקלעי באמצעות דוברות מערכת בתי המשפט:

התשובה שמסר השופט לנציב בשנת 2014 נכונה ומדויקת והשופט עומד על גרסתו לפיה מעולם לא נפגש עם עורך דינה של בת זוגו, אורלי אבן צור, בלשכתו. התלונה משנת 2014 נדחתה.

תגובת דוברת הרשות השופטת:

בשנת 2016 הגישה נשיאת בית המשפט העליון דאז מרים נאור בקשת בירור לנציב תלונות הציבור על שופטים בעניינו של שופט בית משפט השלום בתל-אביב עזריה אלקלעי, וזאת בעקבות ראיות שהוצגו בפניה למעורבות שלו לכאורה בתיק הגירושין של בת זוגו, אורלי אבן-צור, עובדת מזכירות בית המשפט המחוזי בתל-אביב.

בקשת הבירור לא עסקה בפגישה שאליה התייחסתם בפנייתכם אותה קיים על פי הנטען השופט אלקלעי בלשכתו יחד עם הגב’ אבן-צור ועם עורך דינה. זאת משום שלא הוצגו ראיות קבילות לכך.

הנציב מצא את התלונה מוצדקת ובעקבות כך קיימה הנשיאה נאור שיחת בירור לשופט והוא ננזף נזיפה חמורה אשר תויקה בתיקו האישי.

כאמור השופט אלקלעי עומד גם כיום על גרסתו לפיה מעולם לא נפגש עם עורך דינה של בת זוגו בלשכתו. ככל שיוצגו בפני מערכת בתי המשפט ראיות קבילות לפיהן השופט אלקלעי לא אמר אמת לנציב בשנת 2014, יישקלו הצעדים שיש לנקוט בעקבות כך.

אשר לגב’ אבן-צור – בשנת 2016 בדקה הנהלת בתי המשפט תלונה לפיה היא עשתה שימוש פסול במידע המצוי במערכת “נט המשפט”. באותה עת, ואף שלא נמצאו ראיות לכך, זומנה הגב’ אבן צור לשיחת בירור ואזהרה. לאחרונה, בעקבות תלונה חדשה בעניינה של הגב’ אבן צור נפתחה חקירה על-ידי הממונה על המשמעת בהנהלת בתי המשפט. סיכום החקירה הועבר להמשך טיפול באגף המשמעת בנציבות שירות המדינה, ואנו ממתינים להחלטתם ונפעל בהתאם להנחיותיהם. בשלב זה לא נוכל לפרט מעבר לכך. עוד נציין כי לפני שבועות אחדים התקבל במערכת בתי המשפט העתק מפנייה ששלחה בחודש ספטמבר 2019 באת-כוחו של מר מאיר אבן-צור ליועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה פלילית נגד השופט אלקלעי.

הרשות השופטת מתייחסת בכובד ראש ובמלוא הרצינות המתבקשת להחלטות הנציב ולתלונות המובאות בפניה – בין אם מדובר ברמת הפרט ובין אם מדובר ברמה המערכתית – ואלו מטופלות על ידה בהתאם לדין.

תגובת המזכירה הראשית של ביהמ”ש לענייני משפחה בתל אביב, הגברת חנה כהן, באמצעות דוברות מערכת בתי המשפט:

מדובר בתיק המתנהל בבית המשפט לענייני משפחה בראשון לציון השייך למחוז מרכז ואילו הגברת חנה כהן היא מזכירה ראשית בבית המשפט לענייני משפחה בתל אביב.

הגברת כהן לא ניצלה את תפקידה לקידום עניינים הקשורים לגברת אבן צור. לא היה ידוע לה אז או היום שמדובר בהסכם פיקטיבי. הגב’ כהן לא אישרה את ההסכם ולדבריה הסמכות לאשר הסכמים נתונה לשופט בלבד ולא למזכירות. חותמות המזכירות המופיעות על המסמכים המשפטיים מאשרות כי המסמך נאמן למקור.

למיטב זיכרונה של הגברת כהן, היא לא מסרה לגברת אבן צור כל מידע חריג הטעון דיווח לממונים עליה ואף לא נשאלה על פרטים הנוגעים לשופטי בית המשפט לענייני משפחה שם היא עובדת. הגב’ כהן הוזמנה על ידי מר מאיר אבן-צור להעיד בהליך בבית המשפט לענייני משפחה בראשון לציון אך לא נשאלה במהלך עדותה כל שאלה בעניין זה.

תגובת הגברת אורלי אבן צור באמצעות דוברות מערכת בתי המשפט:

מדובר בעניין הנוגע לסכסוך בין בני זוג המתנהל בהליך בבית המשפט לענייני משפחה בראשון לציון. בשל העובדה שהפרטים האמורים בשאילתה ביחס לגברת אבן צור נמצאים בבדיקה, היא מנועה מלהגיב. יצוין כי תלונה שנבדקה בעבר בנושא נדחתה.

סמדר בר און בת הזוג החדשה של מאיר אבן צור
סמדר בר און בת הזוג החדשה של מאיר אבן צור

פרשת השופט עזריה אלקלעי: “חיות לא מתכוונת לתת לעניין הזה להישכח ולהישאר בלי טיפול

להלן הכרעת הדין בתלונה המשמעתית נגד הפקידה אורלי אבן צור:

אורלי אבן צור הכרעת דין בלשה אחרי הגרוש 33 פעם וחטפה רק נזיפה וקנס של 5500 שח

ולהלן גזר הדין נגד הפקידה אורלי אבן צור:

אורלי אבן צור גזר דין בלשה אחרי הגרוש 33 פעם וחטפה רק נזיפה וקנס של 5500 שח
Views: 63

One Comment

  1. על אלה אמורה היתה להיות הרפורמה ואז מרבית הציבור היה תומך ללא הבדל השקפה פוליטית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *