EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

גרושה מהגהנום 2: שירה קרפיק ספיר עורכת בגלובס הפעילה את עו”ד מיטל רון לשלוח התראת לשון הרע ודורשת 200,000 ש”ח על פרסום שהיא אמא מנכרת, שעשתה הקטנת ציצי והעלילה על אחיה שביצע מעשה מגונה באימה

עו”ד מיטל רון מייצגת גרושה מהגהנום שירה קרפיק ספיר שעובדת בגלובס כעורכת. שירה קרפיק ספיר היא אמא מנכרת. מיטל רון שלחה לאבא דן שמחה שאינו רואה את ילדותיו וסובל טרור ואלימות משפטית ותלונות שווא מכל הבא ליד דרישה לתשלום 200,000 ש”ח. מכיוון שמכתבה אינו מתנהל בערכאה של דלתיים סגורות ואין עליו כל חיסיון, ועדיין לא נולד הליך לשון הרע שהיא מאיימת לפתוח, הרי שאין כל מניעה לפרסם את מכתבה של הגברת בריש גלי. אדרבא, קיימת חובה מוסרית לעשות זאת על מנת להזהיר את הגברים מהגרושה המסוכנת הזו שמעלילה על גברים שירה קרפיק ספיר.

שירה קרפיק ספיר עורכת בגלובס העלילה על אחיה שעשה מעשה מגונה באימה
האבא דן שמחה

בתגובה למכתבה של מיטל רון, ענה לה דן שמחה בריש גלי בפייסבוק כדלקמן:

הנה זה התחיל: ״ התראה טרם הגשת תביעה״. הגברת שירה ספיר זו שהבאתי איתה ילדים, פנתה לעורך דינה וכתבו את המכתב הבא.

כשאת הלכת והמצאת את הסיפור של האונס, מעשה מגונה בקטין והתחבאת מאחורי ההנחיה 2.5 זה היה בסדר? שהגשת מסמכי אימוץ על לורי על ידי זר זה היה גם בסדר? שלא הראת לילדה שלך מי זה אבא שלה עד גיל 2.8 זה היה גם בסדר? שגרמת לי להפסדים ערב הפרסום בעיתון דאז במרץ 2018 זה היה גם בסדר? גרמת לי להוצאה של מעל 300 אלף ₪ לעורכי דין זה היה גם בסדר. שגנבת 15 אלף₪ זה היה גם בסדר? שגנבת ממני שרשרת זהב סנטימנטלית זה היה גם בסדר ?

אגיד לך בפשטות נראה לך הגיוני שאת יכולה ללכת לבלות עם אחרים, להשאיר את ילדיי עם ביבי סיטר ולגדל את ילדיי ?! ואני ? מה אני עז ? לכליל ולורי יהיה להם אבא , נקודה.חיי על הולד מזה 3 וחצי שנים ומה חשבת ? זה מנטרה אצלך, תמיד את הצגת ואת עדיין מציגה את עצמך כבן אדם מסכן , שהתעללו בו כל חייו . דיברתי עם כמה אנשים שהכירו אותך . אף לא הופתע ממעשיך.

את מוזמנת לתבוע חמודה. האם היא פעם קיבלת סטירה ממני ? עזבי מה שסיפרת לשופטת במעמד הדיון המרגש שלך, השקרי והמניפולטיבי. זה שיש לך בפרופיל תמונה עם ״גבר אמיתי לא מרים יד על אישה ״ . סליחה אבל … יש אבל גדול . אני בחיים לא הרמתי עלייך יד. המדהים הוא שזה סיפור כלכך מרגש שאת מספרת אותו לסובבים שלך, הם ישר מפגינים סולידריות , אנשים מגיבים לך בלבבות ונשיקות . את פטאתית שמוכנה לרמוס את ילדייך לטובתייך האישיות .

את אמא מנכרת את ילדייך מאבא שלהם ש להזכירך הם גם שלי . לא יעלה על דעת השכל הבריא חברים שלי ישאירו את ילדיהם שלהם בחזקתי. שעות בזמן שהם בעבודה , ואני , איני יכול להיות עם ילדיי . מטורף שאנחנו חיים במדינה שכזו. את זו שזקוקה לטיפול נפשי. לקחתי אחריות על מעשיי , ביקשתי את סליחתך. את בחרת להביא ילדים לעולם ולנתק בכל מחיר את כליל ולורי. קחי אחריות על מעשייך. נודה באמת בואי נגיד שתזכי בתביעה בסכום כפול ב 500 אלף ₪, ממי את לוקחת את הכסף העתידי ממני או מילדייך ? תביני אני ואת לצערי ולצערך נתקענו עד שנת 2035 , להזכירך זו השנה שהקטנה תהיה כבר בוגרת. במשחקים שאת עושה , את פוגעת בכליל ולורי. חמודה תתעוררי על החיים שלך, מספיק הרסת את שלי. כן אני יודע שאת עוקבת אחרי מה שאני מפרסם מהפרופיל של בת חן. רק בריאות לך, ותזכרי החיים הם כמו גלגל, תמיד הוא ימשיך להסתובב . בזכות מי שכתב לי פעם תגובה , הבנתי שהיית מאורסת פעמיים. אז הנה לך הוכחה חרא תמיד צף .

https://www.facebook.com/danjr.simcha/posts/10159446504728324

https://www.facebook.com/danjr.simcha/videos/10158791756708324

בתמונה האבא דן שמחה: לדבריו “כולכם מוזמנים לתבוע”
עורכת דין מיטל רון

להלן מכתבה של מיטל רון בשם מרשתה שירה קרפיק ספיר ENJOY:

אצל דן שמחה בפייסבוק ממש לא משעמם. יש שם סרטונים שמסבירים את המצב. ויש גם עדכונים. הנה העדכון האחרון מתאריך 25/3/2021 :

Views: 121

One Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *