בית המשפטניכור הורי

גרושה מהגהנום 33: ליאת דגן גנבה זרע לפרסי ובעצת עו”ד טליה קופלמן פרדו החליטה לגדל הילד כיתום. האבא המנוכר הורשע בזילות השופט שמואל בר יוסף

טוב, זו לא גרושה מהגהנום אלא גנבת זרע מהגהנום ושמה בישראל ליאת דגן.  אף גבר בישראל לא חשק בליאת דגן או בדגדגן שלה.  אף אחד לא רצה להתחתן איתה ולכן גברת ליאת דגדגני החליטה לגנוב זרע.  וממי רצתה לגנוב זרע?  מגבר פרסי בכפר יונה ושמו בישראל רוני קאשי.

אנשי העדה הפרסית הרי לא יוותרו בקלות על שום דבר ששייך להם.  ליאת דגן עם הדגדגן המצ’וקמק שלה התחננה בפניו שישכח מהילד ויעזוב אותה במנוחה וגם את הילד יהונתן קאשי.

ליאת דגן אפילו לקחה איזה זקנה שהיתה שופטת למשפחה טליה קופלמן פרדו שעבדה כשופטת משפחה בתל אביב, כדי להפחיד את קאשי שיוותר על הבן-זרע- צאצא שלו ויעזוב אותה.

בתמונה:  העו”ד של גנבת הזרע ליאת דגן, טליה קופלמן פרדו. “תוותר על הילד שלך והיא תוותר על המזונות שלך”.

טליה קופלמן פרדו שופטת משפחה שופטת משפחה כושלת שזרקו אותה
טליה קופלמן פרדו שופטת משפחה שופטת משפחה כושלת שזרקו אותה

 

טליה קופלמן פרדו עד היום לא ידוע למה זרקו אותה מבית המשפט
טליה קופלמן פרדו עד היום לא ידוע למה זרקו אותה מבית המשפט

למותר לציין שטליה קופלמן פרדו נזרקה מהשפיטה בתאריך 15/07/2012.  היא פתחה את ההליכים בשם מרשתה ליאת דגן בתל אביב וקיבלה את השופט שמואל בר יוסף.  השופט הזה מונה לשפיטה בתאריך 18/6/2014 אבל לפני כן הוא הופיע הרבה פעמים אצל השופטת לשעבר טליה והם חברים טובים.  ברור שכל מה שהיא רוצה, הוא ייתן לה.

רוני קאשי היה מיוצג ע”י עו”ד יאיר שיבר.  שיבר פגש את טליה קופלמן פרדו והיא הציעה לו שהוא יוותר על הילד, וליאת דגן תוותר על מזונות.  קאשי לא הסכים והוא העלה את ההקלטה לפייסבוק.

https://www.facebook.com/roni.cashi.3/videos/135058867302696

https://www.facebook.com/roni.cashi.3/posts/pfbid02mWU9Mm3rJ87An26JVXuCdtYwKxcS7wRxo3MyUBtsKmn39JkekhfqeY6MxSxqan1Ll

שמואל בר נתן זרק את רוני קאשי למרכז קשר.  הנה כאן ביום הולדת 3 של הבן רוני היה אמור לפגוש את בנו במרכז קשר והאמא הודיעה שהמפגש מבוטל כי הילד חולה.  לבסוף לאחר התערבות של עוכרי דין, ״אפשרו״ לרוני את השעה הזאת עם יהונתן.  והנה תמונה של רוני ויהונתן. הילד ״הבריא״.   זו תמונה שאמנם נראית שמחה, אבל מהולה בעצב וכאב. תמונה שיום אחד יהונתן יסתכל עליה ויבין טוב טוב את כל מה שאבא שלו עשה למענו.

 

רוני קאשי והילד יהונתן בן ה 3 במרכז קשר ב 2017
רוני קאשי והילד יהונתן בן ה 3 במרכז קשר ב 2017

וכך, כאשר רוני קאשי ביקש לחייב את גנבת הזרע לתת לו את זמני השהות שמגיעים לו כאבא השופטת שמואל בר יוסף אמר לקאשי “אין לי כלים לחייב את האימא לתת לך לראות את הילד שלך”.

 

הפרסי קאשי מאוד נעלב והחל לכתוב בגנותו של השופט שהא סדיסט ונאלח.  מה שנכון נכון.  הוא גם הבטיח שאם יתבעו אותו הוא יוציא את הצדק לאור.

ליאת יוסים הרוסיה הזונה מרגלת ומעידה

מסתבר שאיזה כלבה רוסיה בהנהלת בתי המשפט, ליאת יוסים, ריגלה אחריו בפייסבוק, צילמה את כל הפרסומים שעשה והעבירה אותם לקב”ט גור אדלשטיין שיגיש תלונה במשטרה.

ליאת יוסים תפרה תיקים למי שכתב ביקורת על שופטים
ליאת יוסים תפרה תיקים למי שכתב ביקורת על שופטים

למה קאשי לא העיד???

הוגש כתב אישום נגד קאשי לבית משפט השלום בנתניה, ת”פ 60110-12-19 מדינת ישראל נ’ קאשי.  קאשי שכר את שירותי עו”ד אבי אוחנה.  אוחנה אמר לקאשי לא להעיד כך שלמעשה לא היתה בכלל פרשת הגנה, והתוצאה היא שהשופט גיא אבנון  הרשיע בזילות.

מה קרה לכל ההבטחות הבומבסטיות של קאשי שהוא יוציא את הצדק לאור ושהוא יילחם? העו”ד שלו הורה לו לשמור על שתיקה באינטרנט ולא לצאת להפגנות כאילו שזה מה שיעזור לו לצאת נקי מכתב האישום הזה, אבל בסוף גם אבי אוחנה וגם קאשי התקפלו כמו שה המובלת לשחיטה ולא נתנו פייט.  ביזיון של הגנה כי לא היתה הגנה.

ועל השופט גיא אבנון שהרשיע… טוב זה היה צפוי.  מה הוא יזכה אזרח ויעשה בושות לשופט החבר שלו שמואל בר יוסף?  זה רק מראה כמה מושחתת מערכת השפיטה, גם חוטפים ממך את הילד, צוחקים לך בפרצוף, שולחים אותך למרכז קשר, מציגים אותך כעבריין אלים, ובסוף כשאתה מוציא קיטור בפייסבוק גם מסדרים לך הרשעה פלילית.

והכל בשם הפמיניזם וזכות האישה לעשות עם הכוס שלה מה שבא לה.  הכוס הקדוש….

רוני קאשי מכפר יונה תקתק יונה, וזה מה שקרה.

בתמונה השופט החרא שהרשיע, גיא אבנון.

גיא אבנון חותמת גומי של להב ויאחה
גיא אבנון חותמת גומי של להב ויאחה

להלן פסק הדין:

הרשעת רוני קאשי בזילות בימש של השופט שמואל בר יוסף

שרון שפּיכר סקסולוגיה פורנזית

עו"ד דסי פורר סקסולוגית מומחית למין בימי הביניים, מין פוריטני ומין מיסיונרי והכל באספקלריה משפטית של החונטה השיפוטית

Related Articles

2 Comments

  1. הדלתיים הסגורות מגינות על פשעי מערכת המשפט..עדיף לעיתים לגדל ילד במדינה אנטישמית גם אם זה כרוך בביטוי יהודי מטונף מאשר להפוך לאבא שכול לילד חי בבתי המשפט בישראל..שם לפחות לא יגזלו ממך הורות ולא ישליכו אותך לכלבים בדלתיים סגורות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button