Mon, Dec 11, 2023
Close

הפסד צורב לעו”ד דרור בן שמואל: קרנית וינברגר מיליונרית פיתתה גבר נשוי מוטי בוצ’וק לשכב איתה 3 חודשים תמורת 420,000 ש”ח. השופט רפי ארניה קבע שזו מתנה ולא הלוואה

הפסד צורב לעו”ד דרור בן שמואל:  קרנית וינברגר מיליונרית פיתתה גבר נשוי מוטי בוצ’וק לשכב איתה 3 חודשים תמורת 420,000 ש”ח.  השופט רפי ארניה קבע שזו מתנה ולא הלוואה
  • Publishedדצמבר 6, 2021

זוכרים את הסרט חיזור גורלי?  יש לנו גרסה ישראלית לסרט על אחת שחיה בסרט.  קרנית ויינברגר שמה והיא גרושה מזדקנת בת 50 שרק מחפשת גברים שינענעו אותה.

השופט רפי ארניה אמר בתביעה שהיא הגישה נגד גבר נשוי (מוטי בוצ’וק) שאיתו שכבה 3 חודשים “התרשמותי שהתובעת היא אישה אימפולסיבית שנהנתה מקיום הקשר המיני עם הנתבע (מוטי בוצ’וק) והיתה מעוניינת בהמשך הקשר, ובהחלט לא בלתי אפשרי שתיתן לו מתנות”.

הקטע הוא שאשת השופט רפי ארניה סוזי עוזסיני ארניה שכבה עם הנתבע מוטי בוצ’וק

 

 

לא מדובר בסתם מתנות.  מדובר בקדילק שעולה 220,000 ש”ח.  הזמינה לו ג’אקוזי ושילמה.  הזמינה קרוואן ושילמה.  נתנה לו כסף לעורכי דין.  נתנה לו כסף לשלם לעובדים בעסק שלו.  בקיצור המון כסף… כ 420,000 ש”ח תמורת 3 חודשים של פעילות מינית מוגברת!!!!!

כשהוא זרק אותה היא רצתה את הכסף בחזרה.  נציין שהוא זרק אותה כי מצאה לעצמה “מוטי” אחר…..

יצאה שמועה שאותה קרנית מתעלקת על גברים ויש לה העדפה לטייפ מסויים.  היא מנסה לקנות את האהבה שלהם בכסף, מתנות, ביגוד, בתי מלון ואפילו במקרה של הומלסים חתיכים שופעי גבריות היא גם מסדרת להם דירה.

קרנית וינברגר 2015
קרנית וינברגר 2015

 

בתמונה:  קרנית ויינברגר.  אמנם יש לה שם אשכנזי, אבל היא תימניה שבגיל צעיר נלקחה מהוריה לאימוץ ע”י אשכנזים שלקחו אותה לשוויץ.  היא ירשה מהם הון תועפות של כסף שהיא פשוט לא יודעת מה לעשות איתו.

 

 

בתמונה מעל:  קרנית ויינברגר ב 2015

בתמונה למטה:  התכשיט מוטי בוצ’וק שקיבל את המתנות מקרנית

 

מוטי בוצ'וק בהפגנה של א זה אבא 2016
מוטי בוצ’וק בהפגנה של א זה אבא 2016

 

 

מוטי בוצ'וק בהפגנה של אבות גרושים 2014 956 ימים ניכור הורי
מוטי בוצ’וק בהפגנה של אבות גרושים 2014 956 ימים ניכור הורי

 

 

מוטי בוצ'וק ושני ילדים
מוטי בוצ’וק ושני ילדים

על מה התביעה?

הנ”ל התעלקה על אחד בשם מוטי בוצ’וק, קנתה לו מתנות וציפתה שבגלל המתנות הוא ימשיך לנענע אותה.  אבל הוא… נמאס לו ממנה.  היא תבעה להחזרת המתנות, וטענה…. איך לא… שאלו היו הלוואות בעל פה….

קרנית וינברגר יוצגה ע”י דרור בן שמואל, ומוטי בוצ’וק ואשתו שגם כן נתבעה, יוצגו ע”י קטי ברדה.

בתמונה:  קטי ברדה העו”ד של מוטי בוצ’וק ואשתו

קטי ברדה ניצלה מהרשעה באתיקה בגלל פמיניזם של בית הדין לאתיקה
קטי ברדה ניצלה בהרשעה באתיקה בגלל פמיניזם של בית הדין לאתיקה

 

השופט היה רפי ארניה, אותו שופט ששלח את אשתו סוזי עוזסיני ארניה להזדרגג עם אפי נוה שיגמור לה בתחת, ובתמורה קיווה שאפי נוה יסדר לו קידום לבית משפט מחוזי – את הג’וב של הרשם אבי פורג.

קרנית וינברגר הפסידה.  השופט רפי ארניה קבע שאלו היו מתנות תמורת יחסי מין שמוטי בוצ’וק העניק לה, כך שמוטי ואשתו פטורים מלהחזיר את שווי המתנות.

נציין כי קרנית הביאה עד אחד מטעמה, אבי פאניג’ל – אבל אז התברר שגם את שירותי המין שלו היא קנתה במתנות והשופט אמר שמשקל עדותו שווה לאפס.

דרור בן שמואל הגיש תביעת סרק להחזרת מתנות שנתנה מאהבת נכזבת
דרור בן שמואל הגיש תביעת סרק להחזרת מתנות שנתנה מאהבת נכזבת

איך קרנית לא ידעה שסוזי אשת השופט רפי ארניה  שכבה עם הנתבע? 

מה שקרנית וינברגר לא ידעה זה שבזמנו הסתובבה אשתו של השופט סוזי עוזסיני ארניה באירועים של הגברים הגרושים “א’ זה אבא” וקוששה לקוחות.  שם היא פגשה את מוטי בוצ’וק ונפלה בקסמיו וגם היא שכבה עם מוטי.

 

סוזי עוזסיני ארניה טונות של בוטוקס והתמחות בפינוקי שופטים
סוזי עוזסיני ארניה טונות של בוטוקס והתמחות בפינוקי שופטים

בתמונה:  סוזי עוזסיני ארניה ששכבה עם הנתבע עם השופט בעלה ששפט את הנתבע

לא פלא שהשופט רפי ארניה פסק לטובתו של מוטי בוצ’וק ולא לטובתה של קרנית, למרות שרפי ארניה הוא שופט פמיניסט מובהק.

להלן כתב ההגנה של מוטי בוצ’וק:

כתב הגנה של מוטי בוצ'וק בתביעת קרנית וינברגר להחזיר מתנות

להלן תצהיר עדות ראשית של מוטי בוצ’וק אשר מפורסם באדיבותה של עו”ד מירב גבע שהפיצה את זה.  היא מצאה את המסמך באחת החקירות שניהלה, והפיצה אותו לכל עבר ב”שגגה”.

קרנית וינברג נ מוטי בוצ'וק השופט רפי ארניה תצהיר עדות ראשית של בוצ'וק

ולהלן פסק הדין בו קרנית הפסידה.

פסק דין רפי ארניה קרנית ויינברגר נ מוטי בוצ'וק

מדוע הוציא השופט עלאא מסרוואה צו חיפוש במחשב של קרנית וינברגר?  

בתאריך 23/2/2017 השוטר איגור אייזמן ממשטרת תל אביב הוציא בקשה לצו חיפוש במחשב של קרנית וינברגר בטענה שהיא חשודה בסחיטה באיומים ופגיעה בפרטיות.  השוטר אלי לוריא לקח את הבקשה והלך להחתים את עלאא מסרוואה.

על הצו חתם השופט עלאא מסרוואה כמו חותמת גומי והצו תוייק בתיק נט המשפט 53376-02-17.  מספר התיק המשטרתי 311470/15.  כמובן שלא היה שום חשד סביר שאחת כמו קרננית וינברגר צריכה לסחוט מישהו באיומים, וגם לא ברור מי הנסחט, ומדובר בתפירת תיק שתפרו לקרנית וינברגר. הנה הצו.

 

עלאא מסארווה שופט בדואי ממשפחת היריבים של אבו בלאל וטרבין
עלאא מסארווה שופט בדואי ממשפחת היריבים של אבו בלאל וטרבין
276 #771 בקשה לצו חיפוש במחשב של קרנית וינברגר חתום מסראווה 23-2-2017

טיפ לקרנית:  כדאי לך לתבוע את עו”ד מירב גבע שהפיצה את החומרים הפרטיים שלך במסגרת חקירה דבילית שהיא ביצעה על “העלבת עובדות סוציאליות ושופטים”.  מירב גבע הפיצה גם את כל רשימת הקניות שלך העלי אקספרס:  לינז’רי של אחות רחמניה, לינז’רי שוטרת ועוד כל מיני תחפושות כיד הדמיון.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *