הפסד צורב לעו”ד דרור בן שמואל: קרנית וינברגר מיליונרית פיתתה גבר נשוי מוטי בוצ’וק לשכב איתה 3 חודשים תמורת 420,000 ש”ח. השופט רפי ארניה קבע שזו מתנה ולא הלוואה

קרנית וינברגר

זוכרים את הסרט חיזור גורלי?  יש לנו גרסה ישראלית לסרט על אחת שחיה בסרט.  קרנית ויינברגר שמה והיא גרושה מזדקנת בת 50 שרק מחפשת גברים שינענעו אותה. השופט רפי ארניה אמר בתביעה שהיא הגישה נגד גבר נשוי (מוטי בוצ’וק) שאיתו שכבה 3 חודשים “התרשמותי שהתובעת היא אישה אימפולסיבית שנהנתה מקיום הקשר המיני עם הנתבע (מוטי בוצ’וק) והיתה מעוניינת בהמשך הקשר, ובהחלט לא בלתי אפשרי שתיתן לו מתנות”.

לא מדובר בסתם מתנות.  מדובר בקדילק שעולה 220,000 ש”ח.  הזמינה לו ג’אקוזי ושילמה.  הזמינה קרוואן ושילמה.  נתנה לו כסף לעורכי דין.  נתנה לו כסף לשלם לעובדים בעסק שלו.  בקיצור המון כסף… כ 420,000 ש”ח תמורת 3 חודשים של פעילות מינית מוגברת!!!!!

כשהוא זרק אותה היא רצתה את הכסף בחזרה.  נציין שהוא זרק אותה כי מצאה לעצמה “מוטי” אחר…..

יצאה שמועה שאותה קרנית מתעלקת על גברים ויש לה העדפה לטייפ מסויים.  היא מנסה לקנות את האהבה שלהם בכסף, מתנות, ביגוד, בתי מלון ואפילו במקרה של הומלסים חתיכים שופעי גבריות היא גם מסדרת להם דירה.

קרנית וינברגר

בתמונה:  קרנית וינברגר.  אמנם יש לה שם אשכנזי, אבל היא תימניה שבגיל צעיר נלקחה מהוריה לאימוץ ע”י אשכנזים שלקחו אותה לשוויץ.  היא ירשה מהם הון תועפות של כסף שהיא פשוט לא יודעת מה לעשות איתו.

קרנית וינברגר 2

בתמונה:  קרנית ויינברגר ב 2015

על מה התביעה?

הנ”ל התעלקה על אחד בשם מוטי בוצ’וק, קנתה לו מתנות וציפתה שבגלל המתנות הוא ימשיך לנענע אותה.  אבל הוא… נמאס לו ממנה.  היא תבעה להחזרת המתנות, וטענה…. איך לא… שאלו היו הלוואות בעל פה….

קרנית וינברגר יוצגה ע”י דרור בן שמואל, ומוטי בוצ’וק ואשתו שגם כן נתבעה, יוצגו ע”י קטי ברדה.

קטי ברדה ניצלה מהרשעה באתיקה בגלל פמיניזם של בית הדין לאתיקה
בתמונה:  קטי ברדה ניצלה בהרשעה באתיקה בגלל פמיניזם של בית הדין לאתיקה

השופט היה רפי ארניה, אותו שופט ששלח את אשתו סוזי עוזסיני ארניה להזדרגג עם אפי נוה שיגמור לה בתחת, ובתמורה קיווה שאפי נוה יסדר לו קידום לבית משפט מחוזי – את הג’וב של הרשם אבי פורג.

קרנית וינברגר הפסידה.  השופט רפי ארניה קבע שאלו היו מתנות תמורת יחסי מין שמוטי בוצ’וק העניק לה, כך שמוטי ואשתו פטורים מלהחזיר את שווי המתנות.

נציין כי קרנית הביאה עד אחד מטעמה, אבי פאניג’ל – אבל אז התברר שגם את שירותי המין שלו היא קנתה במתנות והשופט אמר שמשקל עדותו שווה לאפס.

דרור בן שמואל הגיש תביעת סרק להחזרת מתנות שנתנה מאהבת נכזבת
בתמונה:  העו”ד של קרנית וינברגר – דרור בן שמואל הגיש תביעת סרק להחזרת מתנות שנתנה מאהבת נכזבת

איך קרנית לא ידעה שסוזי אשת השופט שכבה עם הנתבע? 

מה שקרנית וינברגר לא ידעה זה שבזמנו הסתובבה אשתו של השופט סוזי עוזסיני ארניה באירועים של הגברים הגרושים “א’ זה אבא” וקוששה לקוחות.  שם היא פגשה את מוטי בוצ’וק ונפלה בקסמיו וגם היא שכבה עם מוטי.

רפי ארניה וסוזי עוזסיני ארניה מאושרים ביחד אחרי כישלון הסירסור בישבנה של אשתו אצל אפי נוה

בתמונה:  סוזי עוזסיני ארניה ששכבה עם הנתבע עם השופט בעלה ששפט את הנתבע

לא פלא שהשופט רפי ארניה פסק לטובתו של מוטי בוצ’וק ולא לטובתה של קרנית, למרות שרפי ארניה הוא שופט פמיניסט מובהק.

להלן כתב ההגנה של מוטי בוצ’וק:

כתב הגנה של מוטי בוצ'וק בתביעת קרנית וינברגר להחזיר מתנות

להלן תצהיר עדות ראשית של מוטי בוצ’וק אשר מפורסם באדיבותה של עו”ד מירב גבע שהפיצה את זה.  היא מצאה את המסמך באחת החקירות שניהלה, והפיצה אותו לכל עבר ב”שגגה”.

קרנית וינברג נ מוטי בוצ'וק השופט רפי ארניה תצהיר עדות ראשית של בוצ'וק

ולהלן פסק הדין בו קרנית הפסידה.

פסק דין רפי ארניה קרנית ויינברגר נ מוטי בוצ'וק

מדוע הוציא השופט עלאא מסרוואה צו חיפוש במחשב של קרנית וינברגר?  

בתאריך 23/2/2017 השוטר איגור אייזמן ממשטרת תל אביב הוציא בקשה לצו חיפוש במחשב של קרנית וינברגר בטענה שהיא חשודה בסחיטה באיומים ופגיעה בפרטיות.  השוטר אלי לוריא לקח את הבקשה והלך להחתים את עלאא מסרוואה.

על הצו חתם השופט עלאא מסרוואה כמו חותמת גומי והצו תוייק בתיק נט המשפט 53376-02-17.  מספר התיק המשטרתי 311470/15.  כמובן שלא היה שום חשד סביר שאחת כמו קרננית וינברגר צריכה לסחוט מישהו באיומים, וגם לא ברור מי הנסחט, ומדובר בתפירת תיק שתפרו לקרנית וינברגר. הנה הצו.

276 #771 בקשה לצו חיפוש במחשב של קרנית וינברגר חתום מסראווה 23-2-2017

טיפ לקרנית:  כדאי לך לתבוע את עו”ד מירב גבע שהפיצה את החומרים הפרטיים שלך במסגרת חקירה דבילית שהיא ביצעה על “העלבת עובדות סוציאליות ושופטים”.  מירב גבע הפיצה גם את כל רשימת הקניות שלך העלי אקספרס:  לינז’רי של אחות רחמניה, לינז’רי שוטרת ועוד כל מיני תחפושות כיד הדמיון.

image_print

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
גלילה למעלה