Fri, Dec 8, 2023
Close

הפרקליטה נטלי חגי “נשים שמוכנות לשכב עם עבריינים בשירות המשטרה הן תמימות”. 6 נשים שכבו עם השוטר איציק זריחן ל”שיפור ביצועים” ויקבלו 29,000 ש”ח כ”א

הפרקליטה נטלי חגי “נשים שמוכנות לשכב עם עבריינים בשירות המשטרה הן תמימות”. 6 נשים שכבו עם השוטר איציק זריחן ל”שיפור ביצועים” ויקבלו 29,000 ש”ח כ”א
  • Publishedנובמבר 9, 2021

לפנינו סיפור מבדר.  שוטר בשם איציק זריחן אמר לנשים שהוא יכול לסדר להן עבודה במשטרה כשוטרות פיתוי שתפקידן לפתות עבריינים ולשכב איתם.  כדי לבדוק אם הן מתאימות לתפקיד ו”לשפר את ביצועיהן המינייים“, הן שכבו איתו.  מדובר בלפחות 6 נשים כאלה.  פרקליטת מח”ש נטלי חגי טוענת שהן נשים “תמימות”.

 

איציק זריחן שוטר נשים שכבו איתו כי רצו לעבור הכשרה מינית לפיתוי עבריינים
איציק זריחן שוטר:   נשים שכבו איתו כי רצו לעבור הכשרה מינית לפיתוי עבריינים

באמת שזה סיפור מצחיק.  הנשים האלה מוצגות כ”קורבנות”, אבל הן באמת קיבלו את מה שהן רצו, הן שכבו עם עבריין שזה הוא בעצמו.

חוץ מזה מי אלה בנות ישראל החסודות והענוגות שמסכימות לקבל ג’וב של קיום משגלים עם עבריינים בהפעלה של משטרת ישראל?  איזה מין מצפן מוסרי יש לנשים האלה שהן מוכנות לשכב עם עבריינים ולקבל משכורת ממדינת ישראל?

לא משנה שהן הסכימו לכזה דבר, איך קורה שהן מאמינות שמשטרת ישראל מפעילה יחידת נשים פתייניות מינית לפתות עבריינים ולשכב איתם?

איך האישה הראשונה לא רצה למשטרה ברגע שהוא אמר לה שהיא צריכה לשכב עם עבריינים ולעשות סטאז’ מיני אצלו במיטה לשפר ביצועים?  מה קרה?  היא קפאה?  היא הפכה משותקת?  היא לא ידעה שזה לא בסדר?  אנחנו אומרים שהראשונה מתוך ה 6 אשמה בכך שלא רצה להתלונן על איציק, והיא אחראית למה שקרה ל 5 שבאו אחריה, והשניה אחראית למה שקרה ל 4 שבאו אחריה וכן הלאה.

כנראה שהביצועים המיניים של איציק היו כל כך טובים שמה שעצבן את הנשים האלה זה שהוא לא נשאר איתן והמשיך לחפש עוד נשים, וזו הסיבה האמיתית לתלונות במשטרה.

כל מתלוננת מקבלת 29,000 ש”ח מאיציק.  בקיצור משתלם להיות זונה.  את גם נהנית וגם מקבלת 29,000 ש”ח ממי שזרגג לך את הצורה.  איזה יופי.

הפרקליטה ממח”ש נטלי חגי טוענת שהוא ניצל את התמימות שלהן.  באמת?  אישה שמוכנה לעבוד בשירות המשטרה כפתיינית מין היא אישה תמימה???? זו זונה מופקרת.  איך הוא בדיוק רימה אותן אם הבטיח לסדר להן זיונים עם עבריינים והן באמת קיבלו מה שהן רצו, את הזיון איתו – העבריין. אנו ממליצים לנטלי חגי לעשות גם היא סאטז’ אצל איציק זריחן לשיפור ביצועיה המיניים.  נראה שהציון שלה הוא אפס צונן במיטה.

 

 

נטלי חגי נשים שמוכנות לשכב עם עבריינים בשירות המשטרה הן תמימות וזקוקות לפיצוי
נטלי חגי נשים שמוכנות לשכב עם עבריינים בשירות המשטרה הן תמימות וזקוקות לפיצוי

איציק זריחן שוטר מואשם בביצוע עבירות מרמה ומין בשש מתלוננות

הנאשם הסביר למתלוננות כי במסגרת עבודתן יהיה עליהן לקיים קשרים רומנטיים עם עבריינים, לרבות קיום יחסי מין, זאת על מנת לדלות מהם מידע מועיל.

בית המשפט המחוזי מרכז-לוד התיר לפרסום גזר דין בעניינו של איציק זריחן, שוטר ביחידת המעברים, אשר הודה והורשע, במסגרת הסדר טיעון, בביצוע עבירות מרמה ומין בשש מתלוננות. ביהמ”ש גזר על זריחן כארבע וחצי שנות מאסר בפועל, מאסר על תנאי ופיצויים בסכום כולל של 174,000 שקלים למתלוננות.

על פי כתב האישום שהוגש על ידי המחלקה לחקירות שוטרים, במהלך כשלוש שנים הנאשם הציג עצמו בכזב בפני שש מתלוננות כגבר לא נשוי ובעל תפקיד בכיר ביחידה מסווגת. במסגרת מצג השווא, הנאשם הציע למתלוננות להתגייס ליחידה והתחייב בפניהן כי יקבלו שכר גבוה והטבות נוספות.

הנאשם הסביר למתלוננות כי במסגרת עבודתן יהיה עליהן לקיים קשרים רומנטיים עם עבריינים, לרבות קיום יחסי מין, זאת על מנת לדלות מהם מידע מועיל. הנאשם אמר למתלוננות כי הן יהיו תחת מעקב יומיומי וכי יהיה עליהן לעבור הכשרה בהדרכתו שתכלול קיום יחסי מין איתו על מנת לשפר את ביצועיהן המיניים, המהווים תנאי הכרחי לקבלה ליחידה.

הנאשם השתלט על שגרת חייהן, תוך שהוא מפחיד, משפיל ומבזה אותן. בנוסף, הנאשם פנה באמצעות הפייסבוק לנשים נוספות והציע להן להתגייס ליחידה.

בית המשפט הרשיע את הנאשם בעבירות של ניסיון קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ואינוס במרמה.

התיק נוהל על ידי עו”ד נטלי חגי ונחקר על ידי צוות ירושלים במחלקה לחקירות שוטרים.

עו”ד נטלי חגי מסרה כי: “מדובר בכתב אישום חמור, הנאשם ניצל את תמימותן של הצעירות, הציג מצגי שווא והונה אותן, פעם אחר פעם. הסדר הטיעון שנערך בתיק זה הותיר את העבירות החמורות בכתב האישום בו הודה הנאשם והעונש שנקבע הוא משמעותי, בעל מסר הרתעתי ומגנה”.

https://www.israeldefense.co.il/node/52418

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *