EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

השופט אהוד קפלן שחרר ממעצר את לימור ז’נו המסייעת לשורפת הגברים נורית שמייב (36) תוך 12 שעות למרות שהן שרפו את בן הזוג של שמייב (29) שרק בנס ניצל ממוות

על פי הדוקטרינה הפמינאצית הרווחת בישראל, בהנהגת לביאת הפמינאציות אסתר חיות, אין כזה דבר אישה אלימה. על פי הדוקטרינה, כל הנשים בישראל הן יפות, רכות, ענוגות, מסכנות, חלשות, מאויימות ע”י גברים וכולן לא יכולות לממש את עצמן בגלל שגברים מהפטריארכיה חוסמים להן את הקריירה. הנה אישה אחת מפרדס חנה-כרכור אשר החליטה לנפץ את תקרת הדוקטרינה הפמינאצית ולהוכיח למדינה שלא כל הנשים רכות וענוגות. היא למשל…. יודעת איך מטפלים בגברים: באש!

בתאריך 26/11/2020 פורסם שהגברת נורית שמייב בת ה 36 שרפה את בן הזוג שלה, שהוא 7 שנים צעיר יותר ממנה. על פי התמונות בפייסבוק היא כנראה גרושה, והבן זוג הוא מי שמנענע אותה כשחסר לה מין.

נורית שמייב הציתה את בן זוגה לשעבר
נורית שמייב הציתה את בן זוגה לשעבר
בתמונה: השורפת נורית שמייב – באופן נדיר פורסם שמה כמי ששורפת את בני זוגה

חשד: נורית שמייב הציתה את בן זוגה לשעבר

תושב פרדס חנה הגיע לביה”ח הלל יפה עם כוויות בכל חלקי גופו • בת זוגו לשעבר נעצרה בחשד לביצוע המעשה, ומעצרה הוארך בחמישה ימים • צעירה נוספת חשודה בשיבוש הליכי חקירה

שופט אהרון קפלן האריך היום (חמישי) בחמישה ימים את מעצרה של נורית שמייב, בת 36 מפרדס חנה, החשודה בהצתת בן זוגה לשעבר, תושב פרדס חנה בן 29. שמייב חשודה בעבירה חמורה של ניסיון רצח, כאשר לפי החשד, לפני מספר ימים שמייב הציתה את בן זוגה לשעבר וגרמה לו כוויות בכל הגוף.

בתמונה: שורפת הגברים נורית שמייב עם השרוף יניב אימנילוב

עוד תמונה מינואר 2020. האם זה אותו גבר?

 

האירוע התרחש בשעות הערב ברחוב בפרדס חנה. בן הזוג פונה לבית החולים הלל יפה במצב קשה. הוא הוכנס ליחידת טיפול נמרץ ולאחר מספר ימים הועבר לטיפול בבית החולים תל השומר. נציגת המשטרה, רס”ר רדה שלום, אמרה בדיון: “מדובר בעבירה מאוד חמורה שגם נעשתה בדרך אכזרית. קיים חשש כמובן למסוכנות בשל העבירה המיוחסת לחשודה. בנוסף, המשטרה ביצעה פעולות רבות עד כה, וכעת החקירה הפכה להיות גלויה.  קיים חשש לשיבוש היות וכל המעורבים והחשודים טרם אותרו וטרם נחקרו”. סנגורה, עו”ד שי לוי, אמר בדיון, כי ישנה אפשרות שבן הזוג לשעבר ניסה להתאבד בכך שהצית את עצמו. “האם החשודה היא זו שביצעה את העבירה כפי שאומרת המשטרה, ובכלל, האם מדובר בעבירה או שמא ניסיון אובדני של נפגע העבירה?”.השופט קפלן האריך את מעצרה וקבע כי “עיון בתיק החקירה מגלה שקיים חשד סביר לכך שהחשודה עברה את העבירה המיוחסת לה”. 

כך נראית פירומנית שמדליקה באש את הגברים שלה
שורפת גברים: נורית שמייב

יחד עם שמייב נעצרה גם לימור גנח לימור ג’נח, בת 26 מבנימינה, בחשד שסייעה לשמייב ובכך שיבשה את החקירה. השופט קפלן האריך את מעצרה עד הלילה בשעה 22:00. המשטרה מתכוונת לערער על ההחלטה לבית המשפט המחוזי.

על פי כתבות נוספות בענין, השופט אהוד קפלן רצה לשחרר את השורפת עוד באותו יום, ודווקא המשטרה רצה למחוזי לנסות לערער על ההחלטה המטורפת הזו.

עוד על פי כתבות נוספות בענין “סנגורה של שמייב, עו”ד שי לוי, שי לוי ושות׳ – משרד עורכי-דין טען בבית המשפט כי יש לקחת בעירבון מוגבל את גרסת בן הזוג לשעבר, והאשים אותו כי הוא הוזה את האירועים. הוא קרא לבדוק “מה רמת האלכוהול שלו בדם, מה רמת הסמים שלו בדם, מה היכולת שלו להבחין בין מציאות לדמיון, ואיזה תרופות הוא מקבל כעת”. לדבריו, “ידוע שאנשים שעוברים אלימות קשה, מקבלים הרבה פעמים משככי כאבים ברמות גבוהות ביותר, גם דרך הווריד, שלא אחת גורמים להזיות, וצריך להבחין במקרה הזה בין מציאות לדימיון”. הסניגור, עו”ד שי לוי : “הוא החזיק סיגריה, היא לא התכוונה לשרוף אותו”

הבעיה עם הדברים האלה של שי לוי היא שעד כמה שזה מופרך לטעון שהגבר הוזה שהוא נשרף, או שאולי שרף את עצמו, הטקטיקה הזו שתמיד צריך לחפש גבר ולהפיל עליו אשמה עובדת אצל השופטים בישראל. זו השיטה ועובדה שזה מצליח כי השופט אהוד קפלן שחרר את המסייעת לנקבה השורפת בו ביום!!!! .

עו"ד שי לוי מייצג נשים ששורפות את הבעל וטוען שהבעל שרף את עצמו
עו”ד שי לוי מייצג נשים ששורפות את הבעל וטוען שהבעל שרף את עצמו

הפרקליטה עו”ד עינב איטסקו גולד החליטה שלא להעמיד לדין את נורית שמיוב באשמת ניסיון לרצח!!!!

פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד תושבת פרדס חנה, נורית שמייב, לאחר שהציתה את בן זוגה לשעבר בחודש שעבר. שמייב, בת 36, נאשמת בחבלה בכוונה מחמירה, למרות שהמשטרה ייחסה לה תחילה ניסיון רצח באכזריות מיוחדת.

בתמונה: עינב איטסקו גולד פרקליטה שרחמנית על נשים ששורפות בעלים
בתמונה: עינב איטסקו גולד פרקליטה שרחמנית על נשים ששורפות בעלים

 

אהוד קפלן שופט אמיץ לא מאמין בקלות לכזבים של מעלילניות אונס

האירוע התרחש ב-15 בנובמבר שטח ציבורי שבין בנין מגורים לבית הכנסת “שומרי שבת” ברחוב הצפירה בשכונת נווה אשר בישוב. עוברי אורח שהבחינו במתרחש הזעיקו למקום כוחות משטרה ומד”א, אך עד שאלה הגיעו נותרה שם רק חולצה חרוכה.

הגבר, יניב אימנילוב, תושב פרדס חנה בן 29, הובא לבית החולים הלל יפה בחדרה כשהוא במצב קשה. לאחר מכן הוא הועבר להמשך טיפול בבית חולים שיבא בתל השומר. תחנת חדרה פתחה בחקירת האירוע, אך התפנית הדרמטית באה כשהוא התעורר וסיפר את שאירע.

כעשרה ימים לאחר האירוע נעצרה שמייב, כחשודה מרכזית בניסיון רצח. עו”ד שי לוי, המייצג אותה, טען פעם אחר פעם בבית המשפט כי יש לקחת בערבון מוגבל את גרסתו של בן הזוג לשעבר, קרבן ההצתה וקרא לבדוק “מה רמת האלכוהול שלו בדם, מה רמת הסמים שלו בדם, מה היכולת שלו להבחין בין מציאות לדמיון, ואיזה תרופות הוא מקבל כעת”.

לדבריו, “ידוע שאנשים שעוברים אלימות קשה, מקבלים הרבה פעמים משככי כאבים ברמות גבוהות ביותר, גם דרך הוריד, שלא אחת גורמים להזיות, וצריך להבחין במקרה הזה בין מציאות לדימיון”.

במשטרה אומרים כי במהלך החקירה אספו החוקרים ראיות רבות תוך שימוש במצלמות אבטחה ותרגילי חקירה, וכן גבו עדויות רבות מהמעורבים. בין העצורים בפרשה היו אחיה וזוגתו מבנימינה, שנחשדו במעורבות ובשיבוש מהלכי החקירה. כולם הכחישו את המיוחס להם ושוחררו בינתיים.

לפי העולה מכתב האישום, שמייב ואימנילוב נפרדו בחודש שעבר, זמן קצר לפני האירוע, ונותרו חלוקים בעניינים כספיים. ביום האירוע השניים התווכחו במהלך התכתבות, תוך שאימנילוב משתמש במילים בוטות כלפי שמייב וילדיה.

בסביבות השעה 20:00 פנתה שמייב לאחיה, ארתור איכילוב, וביקשה ממנו לנסוע לביתם של הוריו של אימנילוב, ששהה במקום, ברחוב הצפירה בפרדס חנה. מחקירת המשטרה עולה כי בדרך לשם שמייב ואחיה עצרו בתחנת דלק “פז” בפרדס חנה, שם מילאו דלק בבקבוק שתייה שהיה ברכבם.

בהמשך הגיעו השניים לסביבת הבניין, ואחיה של שמייב שלח הודעה לאימנילוב וביקש ממנו לרדת למטה. הוא אכן ירד, לחץ ידיים עם האח והחל לשוחח עימו. בשלב זה יצאה שמייב מהרכב עם הבקבוק ובו הדלק ושפכה אותו על גופו של אימנילוב.

בכתב האישום נכתב כי שמייב הציתה אותו באמצעות מצת שהיה ברשותה, נכנסה לרכבה ונמלטה מהמקום. לאימנילוב נגרמו כוויות ב-30% מגופו, ובני משפחתו מיהרו להוביל אותו לבית החולים הלל יפה בחדרה, שם הורדם והונשם במחלקת טיפול נמרץ. למחרת הועבר למחלקת הכוויות בבית החולים שיבא בתל השומר, ושבועיים לאחר מכן שוחרר.

במקביל להגשת כתב האישום, ביקשה התובעת, עו”ד עינב איטסקו גולד, להאריך את מעצרה של שמייב עד החלטה אחרת. לדבריה, ניתן ללמוד על מסוכנותה מנסיבות האירוע וכי “התנהגות זו מלמדת על היעדר כל ריסון עצמי, אדישות לחיי הזולת ומשכך על מסוכנותה”.

בנוסף, טענה התובעת כי שמייב “ניסתה לשבש את החקירה בכך שמסרה את הטלפון שלה לאחיה במטרה שישבור אותו, וזאת על מנת להעלים מהמשטרה ראיות שהיו בו”. כמו כן, אמרה כי “התנהגות מניפולטיבית זו מלמדת על רצון ויכולת לנסות ולשבש גם הליכי משפט”.

השופט ניצן סילמן יקיים בעוד כשבועיים דיון לגופה של בקשת הפרקליטות, ובינתיים האריך כאמור את מעצרה של שמייב עד תום ההליכים.

הסניגור עו”ד שי לוי אמר לוואלה! NEWS כי “ההגנה תגיב בבית המשפט. לא הייתי ממהר לחרוץ את דינה”. לאחר הדיון היום, אמר לוי כי “בניגוד לכתב האישום, היא לא הצטיידה במצת, ולא הציתה את הדלק אותו היא שפכה עליו”. הוא אמר כי אימנילוב “היה עם סיגריה, והיא לא התכוונה בכלל שהוא יידלק”.

עו”ד נחמי פיינבלט, המייצג את אימנילוב, מסר כי מרשו “במצב קשה, הוא עדיין רתוק למיטה ומתקשה לעמוד על רגליו”. כמו כן, אמר כי רק אתמול שוחרר אימנילוב מבית החולים ולכן לא יכול היה להיות נוכח בפתיחת המשפט. פיינבלט הוסיף כי “הוא מתקשה לדבר, אבל הוא אומר שעזב את נורית כשבועיים לפני אירוע ההצתה, שהיא חשה פגועה, לא קיבלה את הפרידה, ושהיא החלה לשלוח לו הודעות מאיימות ומתריסות במשך תקופה זו”.

לדברי פיינבלט, “באותו יום, היא הופיעה בפתח ביתו וביקשה ממנו לרדת לחצר הבניים על מנת לשוחח. כשהוא ירד היא ניצלה את ההזדמנות, שפכה עליו חומר דליק והציתה אותו. הוא לא הבין מה קורה, הכול קרה במהירות ומיד הוא עלה בלהבות. עוברי אורח שראו אותו בוער זרקו אותו לקרקע, גלגלו אותו בחול וכיבו אותו”.

נחשף הצעיר שהוצת על ידי זוגתו לשעבר: “ביקש שייעשה משפט צדק”,

https://יניב אימנילוב,

https://N12 – כתב אישום נגד בת 36 שהציתה את בן זוגה – Mako

https://אישום: “ביקשה להפוך את בן זוגה לשעבר ללפיד בוער” | ישראל היום

 

https://www.youtube.com/watch?v=3aI7bt8nBYA

 

 

Views: 33

One Comment

  1. איזה הזויי זה שנורית שמייב שתכננה והוציאה את הרצח לפועל קבלה 6 שנים ואילו אביעד משה שהשתגע ופגע באשתו לשעבר (לא תכנן דבר) קבל 23 שנה ולקחו לו את הילד, כי בישראל מקלים על נשים הילדים צריכים אותן ומחמירים עם הילדים כי לא חשבו על הילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *