ועדת האתיקה של לשכת עוה”ד 4: עו”ד איריס B שחצתה אור אדום בגילופין חטפה השעיה על תנאי. לעומ”ז יהודה שפר ואביגדור קלגסבלד השתכרו ודרסו למוות אנשים והלשכה לא הישעתה אותם

עמוס ויצמן היה קובל צמא דם שהציק לעורכת דין איריס ברנד

על יהודה שפר שמעתם?  הוא היה פרקליט בכיר בפרקליטות המדינה שדרס בשכרות איש מבוגר בהיותו פרקליט בשירות מדינת ישראל.  הבן כלב הזה התקשר לשי ניצן וזה סידר לו סגירת התיק הפלילי של נהיגה ברשלנות שגרמה למוות, ולא עשו לו כלום. גם הלשכה לא עשתה לו כלום.

יהודה שפר הזבל שכל פרקליטות המדינה הגנה עליו שלא יגיע לכלא
יהודה שפר הזבל שכל פרקליטות המדינה הגנה עליו שלא יגיע לכלא

 

על אביגדור קלגסבלד שמעתם?  הוא עו”ד בכיר משמנא וסלתא של עולם המשפט.  הסחבק הכי טוב שלו יורם דנציגר נהיה שופט עליון.  גם הוא דרס אישה וילד בשכרות.  אותו אמנם הכניסו לכלא לשנה וחצי, אבל לשכת עורכי הדין לא נגעה ברישיון שלו…

 

דורי קלגסבלד המית אישה ובת בנהיגה בשכרות ולא נגעו לו ברישיון
דורי קלגסבלד המית אישה ובת בנהיגה בשכרות ולא נגעו לו ברישיון

קלגסבלד מעולם לא התראיין בפומבי על מה שעשה.  על המוות הכפול שגדם אבל הוא הזמין כתבת יחסי ציבור בתשלום אצל הדס מגן בגלובס ודרך “מקורבים פורסם הציטוט ב 2010:  “”כמובן. יש איזה רגע, איזו נקודת זמן שבה הוא הבין שהאסון זה משהו שהוא יחיה אותו, ייקח אותו איתו כל החיים, כל יום לכל מקום; מצד שני, הוא מבין שהוא חייב להמשיך ולחיות חיים נורמליים ככל האפשר. לא רק בשבילו, גם בשביל המשפחה שלו והחברים שלו”.

עמוס ויצמן “הקובל” מתנפל על המסכנים בשביל כותרות

 

ועל מי הלשכה כן החליטה להתנפל על נהיגה בשכרות?  על המסכנה עו”ד איריס B.  זה היה לפני 10 שנים כשהייתה בת 44 ואם לילד ללא אב.  היום היא בת 56 ועוסקת בעיקר ביוגה וטיולים במדינות העולם השלישי.

דווקא לאיריס B נזקפו קרדיטים:  היא מתנדבת בעמותות, פועלת לניקיון כפיים במשפט דרך עמותת אומץ, ולוקחת תיקים בהתנדבות.  יצא שפעם אחת בצומת מורשה נתפסה על חם חוצה אור אדום, שתויה, התחצפה לשוטר ואז ברחה והשוטרים רדפו אחריה 15 דקות.

אבל אף אחד לא נדרס,  אף אחד לא מת, והשתייינות של איריס סיכנה בעיקר את עצמה וזה בכלל לא קשור לכישורים המקצועיים שלה.  דווקא עליה עו”ד עמוס ויצמן הקובל באותו זמן מטעם מחוז ת”א, החליט לעשות תקדים שעו”ד שנתפס שתוי יחטוף השעיה כולל השעיה זמנית…..  עמוס ויצמן אפילו רצה להפעיל נגדה סעיף של השעיה זמנית לפני המשפט והכרעת דין, שזה סעיף שמפעילים אותו רק במקרים נדירים שבנדירים.

בתמונה:  הקובל לשעבר עמוס ויצמן שהיה חמום מוח, מורעל להגיש אישומי סרק נגד חבריו למקצוע, וחיפש רק להקיז את דמם של עורכי הדין. כשעזב, אין ספור עורכי דין נשמו לרווחה.

עמוס ויצמן היה קובל צמא דם שהציק לעורכת דין איריס ברנד
עמוס ויצמן היה קובל צמא דם שהציק לעורכת דין איריס B

ועל זה אנחנו שואלים…  למה עמוס ויצמן התנפל דווקא על איריס B בגלל כמה כוסות אלכוהול ששתתה?  הרי כל עורכי הדין בכנסים באילת שותים ללא הכרה בסוף ימי ההרצאות, מתחילים זה עם זו, ועולים לחדרים שלהם לעשות מין זמין.  אז דווקא על איריס B המסכנה התנפלו ורצו לעשות על חשבונה תקדים?

זה הסתיים בהשעיה על תנאי.  הבלון של עמוס ויצמן התפוצץ.

להלן הכרעת הדין:

איריס ברנד השעיה על תנאי בגלל שתיה בשכרות בדמ 199-10
image_print

3 מחשבות על “ועדת האתיקה של לשכת עוה”ד 4: עו”ד איריס B שחצתה אור אדום בגילופין חטפה השעיה על תנאי. לעומ”ז יהודה שפר ואביגדור קלגסבלד השתכרו ודרסו למוות אנשים והלשכה לא הישעתה אותם”

  1. אני חושב שזה הגיוני שנוהגים כך כלפי עו״ד שמבצע את הדברים הנזכרים בכתבה. העניין הוא שאין אחידות. יש כאלה שמאותרגים, ויש כאלה שלא. תן לי ואתן לך. לשכה מושחתת מיסודה. העובדה שאדם כמו אפי נווה ולירום סנדה עדיין מחזיקים רישיון אומרת הכל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
גלילה למעלה