חדשות מתפרצות: אברומי הרסיין אבא גרוש נתפש ע”י שוטרים ירדנים לאחר שחצה שדה מוקשים ליד ים המלח – ברח ממלתעות התופת של שופטת המשפחה הילה גורביץ שרוצה להמית אותו

אברומי הרסיין הציל נפשו ממלתעות הפמיניזם וברח לירדן דרך שדה מוקשים

17/3/2022 בשעה 14:00.  בזה הרגע אבא גרוש אברומי הרסיין רץ בתוך שדה מוקשים 20 ק”מ דרומה מים המלח ונעצר ע”י חיילים ירדנים. אנו פועלים לשלוח אליו את הקונסוליה האמריקאית בעאמן כדי למנוע החזרתו לישראל, ובמקום זאת להעלותו על מטוס למדינתו ארה”ב.  נגד הרסיין קיים צו עיכוב יציאה מישראל ושנתיים של מאבקים לבטל את איסור היציאה נכשלו כישלון טוטלי.  האופציה האחרת שעמדה בפניו היא למות ברעב ובחוסר כל במדינת היהודים.

אברומי הרסיין הציל נפשו ממלתעות הפמיניזם וברח לירדן דרך שדה מוקשים
אברומי הרסיין הציל נפשו ממלתעות הפמיניזם וברח לירדן דרך שדה מוקשים

האב אברומי הרסיין הוא אמריקאי שעשה ניסיון לעליה לארץ, ומרגע שהגיעו ארצה אשתו זרקה אותו ופתחה נגדו בהליכי משמורת ומזונות באמצעות עו”ד איריס מנור.  אברוני הרסיין הוא קורבן התעללות של השופטת הפמינאצית הילה גורביץ מחיפה אשר תקעה אותו בישאל עם צו עיכוב יציאה, ללא יכולת להתפרנס, ללא מגורים, ללא אוכל וללא משפחה, ועם חובות מזונות שהצטברו כבר למעל 190,000 ש”ח – אותם הוא אינו מסוגל לשלם.

האב הגיש תביעה לפי אמנת האג להחזרת הילדים לארה”ב והצליח ליסוע בחזרה לארה”ב.  אולם השופטת הילה גורביץ איימה עליו שאם לא יחזור לנכוח בדיון, היא תוציא פסק דין במעמד אחד והוא לעולם לא יראה את ילדיו.

עורכת הדין שלו עינת טירר הבטיחה לו שאין סיכוי שיוציאו נגדו צו עיכוב יציאה והוא האמין לה.  הוא חזר לארץ, הגיע לדיון בפני הילה גורביץ, ומאותו רגע ננעשלו שערי מדינת ישראל עליו ועוה”ד של האישה איריס מנור הצליחה להוציא נגדו צו עיכוב יציאה.

שיינא מיירס אלימה מסוכנת מטורפת ומקבלת את ברכת השופטת הילה גורביץ לאלימותה
שיינא מיירס אלימה מסוכנת מטורפת ומקבלת את ברכת השופטת הילה גורביץ לאלימותה

האישה שיינא מיירס, העו”ד שלה איריס מנור והשופטת הילה גורביץ מעוניינים להחזיק בגופה של אברומי הרסיין בישראל כבן ערובה לתשלום המזונות עד שהוא פשוט יתפגר וימות.  אין שום סיבה אחרת להחזיק עולה חדש בישראל ללא יכולות קיום ופרנסה מאשר לספור את הימים עד שימות או התאבד.

בתמונה עורכת הדין של האישה שסוחטת מזוונות שערורייתים ומחכה לאברומי הרסיין שיוחזר ארצה כדי שימות בארץ ה”קודש”.

איריס מנור פרקליטה זונת פמיניזם שרוצה גברים במכלאות
איריס מנור פרקליטה זונת פמיניזם שרוצה גברים במכלאות

בתמונה השופטת הילה גורביץ מהחזיריאדה של בית המשפט למשפחה חיפה שנעצה טלפיה באברומי הרסיין ולא רוצה לשחרר אותו עד שימות על מזבח קידוש הווגינה, בהתאם להוראותיה והנחיותיה כדין, ובהתאם לתקנות סדר הדין האזרחי ומגילת העצמאות.

הילה גורביץ מהחזיריאדה בחיפה אבות גרושים זועמים באים לטפל בה
הילה גורביץ מהחזיריאדה בחיפה אבות גרושים זועמים באים לטפל בה

צוות עדנה קרנבל פנה לקונסוליה האמריקאית ברבת עמון לחלץ את אברומי ולמנוע את החזרתו למדינת ישראל, ובמקום זאת להחזיר אותו הביתה, לניו יורק.

כמו כן צוות עדנה קרנבל פנה לניו יורק טיימס כדי לסקר את הפרשה ולהראות לעולם שישראל היא לא ארץ זבת חלב ודבש.  ישראל היא בית כלא / מחנה ריכוז לגברים גרושים.

ועל זה אמר המלומד אלי דניאל “השואה לא נגמרה בגרמניה.  את השואה ממשיכה מדינת ישראל על גבריה הגרושים”.

ראו הפרסום במעריב על ה”בריחה מאלקטרז”.  שימו לב שהשלטונות הישראלים מרמים את הציבור בטענה שמתנהלי “מו”מ לשחרורו” כאילו שמי שברח ממדינת ישראל מעונין בכלל להשתחרר מהירדנים ולחזור לישראל.  גם כותבים “ישראלי חצה את הגבול” כשהוא בעצם אמריקאי שרוצה לחזור הבית לניו יורק.  הציבור חושב בטעות שמדובר בברחת סמים שנכשלה.  אבל הסיפור האמיתי שמדובר באלפי גברים זרים בישראל אשר תקועים בצווי עיכוב יציאה וכל מדינת ישראל היא מחנה הריכוז אחד גדול מבחינם.  מדינת ישראל ורשויותיה רק מייחלים לרגע שהאנשים האלה ימותו “על אדמת ארץ הקודש”.

מעריב פרסום על אברומי הרסיין שחצה את הגבול 17-3-2022
מעריב פרסום על אברומי הרסיין שחצה את הגבול 17-3-2022

דיווח: כוחות הביטחון הירדנים עצרו ישראלי שחצה את הגבול

מוסר השכל לעולים החדשים – לעולם אל תאמינו לשום חוזה עליו חתומה האישה

ראו את ההסכם שעליו חתם אברומי עם אשתו שיינא בו סוכם שהם עושים “עליה על תנאי” והתנאי הוא שאם אחד מהם לא מסתדר בארץ תוך 4 שנים, ההורה השני מתחייב לחזור לארה”ב עם הילדים, ואם תהיה הפרה יפעילו את מנגנון אמנת האג.

כמובן ששיינא חתמה על זה ללא שום כוונה לכבד את החוזה וכמובן שהשופטת הילה גורביץ לא כיבדה את החוזה

הסכם גירושין אברומי הרסיין שיינא מיירס לא שווה את הנייר עליו היא חתמה

ראו את התוספת להסכם הגירושין:

תוספת להסכם הגרושין הכוללת הסכמה על עליה לישראל על תנאי

ראו את סיכומי התובע שהכינה עבורו עו”ד עינת טירר תמורת 250,000 ש”ח

סיכומים אברהם הרסיין בתביעת אמנת האג

ראו את החלטת השופטת הילה גורביץ בה היא דוחה את טענת החטיפה בכל מיני התפתלויות משפטיות פמיניסטיות מורעלות:

החלטה הילה גורביץ שאין חטיפה שיינא מיירס

קיראו את הפרוטוקול מלפני חודש אצל הילה גורביץ, כיצד היא מתעלמת מאברומי, נוזפת בו שהוא מתפרץ כי היא לא נותנת לו לדבר – ומתייחסת אילו כאילו עומדת בפניה חייה, עברוש.  ממש כמו שהשופטים הנאציים התייחסו ליהודים שהגיעו להיכלי השפיטה הגרמניים בשנות ה 30 ו ה 40 במאה הקודמת.

אחרי דיון כזה פלא שבן אדם מוכן להסתכן ולרוץ בשדה מוקשים, והעיקר לברוח מהצרעות הפמיניסטיות שרוצות להרוג אותו?

פרוטוקול הילה גורביץ דופקת את אברומי הרסיין 16-2-2022

עדכון 18/3/2022

אברהם הרסין טופל יפה ע”י הירדנים.  כיבדו אותו והתנהלו מולו כמו אורח VIP.  הישראלים דרשו להחזיר אותו והוא הוחזר לישראל נגד רצונו במחסום ערבה.  הוסבר לו שעל פי הסכם בילטרלי בין ישראל לירדן, ירדן מחוייבת להחזיר כי מי שהישראלים מזהים כבעל אזרחות ישראלית.  היא שהוא לא אזרח ישראלי חופשי ליסוע לנמל התעופה ולעוף לאן שהוא רוצה.

המלצה שלנו:  בפעם הבאה לארגן מראש עו”ד ירדני שירוץ לבית משפט מקומי ויוציא צו מניעה נגד החזרת האדם לישראל בהסתמך על אמנת האו”ם להגנה על פליטים.

image_print

3 מחשבות על “חדשות מתפרצות: אברומי הרסיין אבא גרוש נתפש ע”י שוטרים ירדנים לאחר שחצה שדה מוקשים ליד ים המלח – ברח ממלתעות התופת של שופטת המשפחה הילה גורביץ שרוצה להמית אותו”

 1. אבא שאוהב את הבת שלו

  כתבה מעולה ! אין על עדנה האחת והיחידה ! אם יש לך ילדים עם ישראלית תמיד לשמוע לעורך דין האמריקאי שלך : DO NOT GO TO ISRAEL ! PERIOD !

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  עדנה אני מאוהב מהנימוקים הבאים:
  1. את מיקצוענית.
  2. מתנסחת כראוי.
  3. חוות קריאה גבוהה.
  אני מבין את הכאב שלך,אני חש אותו דבר,כי מדובר בעוולות.
  שלך,אמיר.

 3. אב שכול לילדים חיים

  כתבה מעולה, אני הייתי טיפה מחמיר המסקנה לעניין האמונה בנשים בעת חתימת חוזה ומקבע חוק שאינו מותנה בדבר

  גבר יהודי לא צריך להגר לסדום ובמיוחד עם הוא בזוגיות. גבר בעל אזרחות ישראלית אם ביכולתו להגר, עליו לעשות זאת לאלתר. שתי המקרים הם בחזקת פיקוח נפש. העולם גדול, ניתן לוותר על “החוויה” של ביקור בסדום. המקרה לעיל מראה את הסכנה האדירה למהגרים ולתיירים בעלי זיקה ליהדות. כזו שהגבר המסכן העדיף לסכן את נפשו ולברוח מהמקום שנשלט ע”י גופים מסוכנים שקוראים לעצמם “מדינת ישראל”, “הרבנות”, “משרד הרווח-רע” ועוד ועוד.

  תיקוותי עם התייר היהודי שיגיע בשלום לשגרירות האמריקאית מחוץ לסדום ויצליח למלט את עצמו בחזרה לארצו.

  לחשוב שהתקשורת מדברת חדשות לבקרים על עליה מאוקראינה. לגברים שלא מצאו ארץ אחרת להגר אליה, מומלץ לאחר קבלת האזרחות ותמיד להשאיר עין צופיה לארה”ב או לאירופה אולם יתמזל מזלם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
גלילה למעלה