בית המשפט

חשיפה: מדוע אמרה השופטת אסתר שטיין שהלכת השוויון במזונות זה פיגוע רב נפגעים? כי הבת שלה תמר בן פורת הפסידה בגלל זה 4,000 ש”ח מזונות בחודש לשלושת שרציה

זוכרים שהשופטת הנבלה אסתר שטיין התפרסמה כשאמרה שהלכת השוויון במזונות מעל גיל 6 בע”מ 919/15 זה פיגוע רב נפגעים והיא התכוונה לזה שנשים לא יוכלו לשדוד גברים יותר?  היתה לזה סיבה.  הבת של השופטת היתה בגירושין והיא עמדה להפסיד המון כסף בגלל הלכת בע”מ 919/15.  השופטת אסתר שטיין התפוצצה מזה.

אסתר שטיין שופטת בהמת מגדר פמינאצית ספוגת השראה ממנגלה וארובות אושוויץ
אסתר שטיין שופטת בהמת מגדר פמינאצית ספוגת השראה ממנגלה וארובות אושוויץ
אסתר שטיין בשירות הגסטפו הפמיניסטי מבצעת פיגועים בגברים גרושים
אסתר שטיין בשירות הגסטפו הפמיניסטי מבצעת פיגועים בגברים גרושים

בתמונה:  אסתר שטיין בשירות הגסטפו הפמיניסטי מבצעת פיגועים בגברים גרושים

אסתר שטיין כלבת השטן הפמיניסטית מבצעת פיגועים בגברים מטעם הגסטפו הפמיניסטי
בתמונה:  אסתר שטיין כלבת השטן הפמיניסטית מבצעת פיגועים בגברים מטעם הגסטפו הפמיניסטי

רק לפני שבוע חשפנו שהשופטת אסתר שטיין הגישה תלונה נגד הבעל של הבת שלה.  https://אסתר שטיין שופטת משפחה פ”ת התלוננה במשטרה שהבת שלה תמר בן פורת (בתמונה עם הנכדות שעלו לאבא 4,000 ש”ח בחודש.

תמר בן פורת הבת של שופטת הגסטפו אסתר שטיין והנכדות של אסתר שטיין
תמר בן פורת הבת של שופטת הגסטפו אסתר שטיין והנכדות של אסתר שטיין

קוראינו הנאמנים טרחו להסביר שמדובר בשופטת מהזן הגועלי ביותר שיש.  אסתר שטיין עלתה לארץ מקאזאן שבטטרסטן.  למדה בתיכון הרואה רמת גן ואונ’ בר אילן.  לפני 40 שנה היתה אסתר שטיין מורה בבית ספר “תיכון חדש” ולימדה אזרחות.  שש שנים לפני שהתמנתה לשופטת היא התגרשה מבעלה הראשון בשיטות הידועות: תלונות שווא במשטרה, איומים על בני המשפחה, סחיטת מזונות, סירוב למפגשים בין האבא לילדים.  האבא (בעלה הראשון) התלונן עליה וניסה למנוע את המינוי שלה לשפיטה אבל לא הצליח לו.

הנכדות של אסתר שטיין עם הבת שלה תמר בן פורת ב 2015
הנכדות של אסתר שטיין עם הבת שלה תמר בן פורת ב 2015

מה שכן הצליח זה שאסתר שטיין ניתקה את בעלה הראשון (האבא) משלושת הילדות שלו לחלוטין.  הוא לא השתתף באף אחת מהחתונות שלהן ועד למותו לפני 10 שנים (2011) הוא מעולם לא ראה את הנכדות שלו.  אסתר שטיין מחקה לחלוטין את קיומו של הבעל הראשון.  הבנות והנכדות מעולם לא ראו תמונות שלו כי היא העלימה אותם.  הם התייחסו לבעל השני של השופטת כאילו הוא האבא היחיד.

כאשר השופטת אסתר שטיין אמרה שהלכת השוויון במזונות היא פיגוע רב נפגעים הבת שלה תמי בן פורת היתה בהליכי גירושין, והיתה מקבלת מזונות זמניים של 4,000 ש”ח לחודש. מכיון שתמי השתכרה יותר מבעלה, הרי שלפי החישוב החדש המזונות שלה היו אמורים לרדת ל 400-200 ש”ח לחודש, אם בכלל.

האפשרות שהבת שלה תפסיד אלפי שקלים בחודש (3,600 ש”ח) גרמה לאסתר שטיין לאבד שליטה ועלה לה הפיוז.  היא לא שלטה במעשיה, ובפה שלה, ונפלט לה מה שנפלט לה.

כאשר הוגשה נגדה תלונה בנתל”ש היא טענה ש”דבריה נאמרו באופן אקדמי, בלי לייחס דעה לתיק קונקרטי ומבלי לפגוע בכבודו של בית המשפט העליון”.  יוזכר שלהגיד שהלכה של בית משפט עליון זה פיגוע רב נפגעים זה בעצם להגיד ששופטי העליון הם מחבלים.

הנתל”ש לא קיבל את הגנתה ומצא את התלונה מוצדקת (יותר בגלל כבוד בית המשפט העליון מאשר דאגה לאבא אותו רצתה אסתר שטיין לקבור בעודו חי).

האבא הגיש בקשה לפסול את השופטת שטיין והיא סירבה לפסול את עצמה, וערעור הוגש לנשיאה אסתר חיות.  כפי הנראה האבא לא יכול היה לשלם 20,000 ש”ח ערבון לעליון והערעור עליה נפל.

אסתר שטיין כלבה פמיאצית פיגוע רב נפגעים הלכת המזונות 24-10-2019
אסתר שטיין כלבה פמיאצית פיגוע רב נפגעים הלכת המזונות 24-10-2019

שרון שפּיכר סקסולוגיה פורנזית

עו"ד דסי פורר סקסולוגית מומחית למין בימי הביניים, מין פוריטני ומין מיסיונרי והכל באספקלריה משפטית של החונטה השיפוטית

Related Articles

3 Comments

  1. השופטת הזו חיסלה אותי נפשית וכלכלית טענה שאני חולה נפש העליבה אותי על המראה החיצוני שלי השפילה אותי באולם בית המשפט אמרה לעורך דיני איך הוא יכול לסבול אותי וגם באחד הדיונים הזעיקה את המשמר לערוך עלי חיפוש באולם בית המשפט בנוכחות הצדדים שיקרה בנציבות תלונות כנגד שופטים ואף אילצה עורך דין לשקר באולם בית המשפט ובנציבות כמו כן סילפה פרוטוקולים על מנת שהחלטותיה יהיו נכונות ואמירותיה הפוגעניות לא ירשמו שלחה מכתב למקום עבודתי על מנת לפגוע בפרנסתי פסקה מזונות אישה לאישה עובדת בנימוק שלא יהיה כדאי לו להחזיק את האישה ניתקה אותי מילדתי בכך שלא פסקה הסדרי ראיה ואם אני רוצה לראות אותה רק במרכז קשר המדובר בפושעת שמבצעת פשעים כנגד האנושות ובמדינה מתוקנת מזמן מקומה היה לא בבית המשפט אלא מאחורי סורג ובריח

  2. התחקיר המעניק מלמד שאירועים בסבירות גבוהה יכולים להשפיע על גורמים במערכת “המטפלת” בגירושין, כמו מקרה השופטת.

    המסקנה לדעתי שהדבר מחייב שבעת גירושין רוב ההליך יוסדר בחקיקה ולא יותנה “בהסכמה” כזו או אחרת. כאשר רק במקרים חריגים ונדירים, עניין גירושין צריך להיות מטופל מערכתית לרבות בבית משפט.

    בפועל כל מקרה נדון לגופו, ההתערבות המערכית לא רק שמיותרת אלא גורמת נזק רב בעיקר לאבות גרושים והמושג “טובת הילד” הפך לבדיחה עצובה.

    אני מניח שמסקנה זו לא תיושם כי משמעותה ביטול הלכה למעשה של בית המשפט למשפחה ושל “הרווחה” וגורמים אחרים שמתפרנסים מסבלם של אילו שמשפחתם פורקה.

    המלצתי לדור הגברים הצעיר – אל תתחתנו ותנהלו מגע זמני, מבוקר ומתועד עם בנות המין “הנטען” להיות יפה. אם חפצה נפשכם בילדים, רק דרך פונדקאות. המלצה זו במציאות הקיימת , היא בחזקת דיני נפשות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button