Wed, Sep 27, 2023
Close

טל דגן שוטר כושי שיוצא ליערות יוקנעם לצוד סטלנים במסיבות טבע: אלים, משפיל, מחטט בתיקים ללא צו ורושם 1,000 ש”ח קנס על 3 פרחים – למרות שיש רישיון רפואי.

  • Publishedדצמבר 3, 2020

אזהרה לציבור!!! שוטר אלים ופסיכופטי בשם טל דגן (טל דגן) ממוצא אתיופי מסתובב בחוסר מעשה ומחפש אקשן. אקשן זה אומר לייצר הפללות יש מאין. אקשן זה אומר להציק לציבור, להיטפל לאנשים ולחפש איך להציק להם ולהפליל אותם. ככה השוטרים המשועממים מצדיקים את הפרנסה שלהם. הפעם מדובר בשוטר אתיופי שמסתובב ביערות ומחפש מסיבות טבע. כשהוא שומע ווליום של מסיבות טבע הוא דורש לחטט בתיקים של הבליינים. על דעת עצמו הוא גם מחרים את גושי הקנביס ואפילו את הפרחים, עם צו, בלי צו, עם רישיון רפואי, בלי רישיון רפואי – הוא לא שם זין על החוק!

טל דגן השוטר הכושי המשועמם שמציק לציבור ביערות

קראו את הכתבה באתר “מגזין קנביס”. הסטלן טל גיציס מספר שהשוטר הכושי הגיח משום מקום והתחיל לחטט בתיקים!!!! אין לו צו חיפוש אבל הוא כמו כל שוטרי ישראל שמים זין על הדרישה לצו חיפוש – כי בישראל גם חיפוש לא חוקי נהפך לחיפוש חוקי כשזה מגיע לבית המשפט (בזכות “הלכות מושרשות” ושופטים שהם יוצאי פרקליטות). את השוטר הכושי טל דגן בכלל לא ענין אם לבליינים יש רישיון להחזיק קנביס או שאין להם. הוא חיפש מסיבה, נסע עד ליער והוא בטח שלא יחזור לתחנה שלו בידדים ריקות….. מענין מי שלח אותו ליער? אותנו מטיד הדיווח “שוטר שעבר במקום טען כי האירוע הוא למעשה עסק לא חוקי“. מה זה “שוטר שעבר במקום?”. האם היער זה מדרכה שעוברים בה, או קניון שמסתובבים בו? לא! זה יער – והשוטר הכושי יצא לצוד קורבנות בלי להצטייד בצווי חיפוש מראש.

שלושה שוטרים משועממים שתופרים תיקים לאזרחים עם הכושי טל דגן

בתמונה: סיירת הגראס של משטרת יוקנעם, יוצאים ליערות לחפש מסיבות טבע ולפוצץ אותן. אין למשטרת ישראל מה לעשות – רק להציק לציבור ולייצר סטטיסטיקה שקרית של “פשיעה גואה”.

מי ששלח את הכושי טל דגן לצוד סטלנים ביער הוא מפקד תחנת מגדל העמק, סגן ניצב אייל קהתי אשר אחראי גם על נקודת המשטרה ביקנעם. הקיאו!!! כיום הוא מפקד תחנת טבריה – סגן ניצב אייל קהתי בן 48 נשוי ואב ל-3, מתגורר בשמשית. בעל תואר ראשון בקרימינולוגיה ותואר שני במדעי המדינה. מילא שורת תפקידים מבצעיים במחוז צפון, האחרונים שבהם: מפקד תחנת מגדל העמק וסגן מפקד תחנת שפרעם. צד אחרי סטלנים כדי ליצר סטטיסטיקה של מיגור פשע, וזכה לקידום!!!!

אייל קהתי קיבל קידום למשטרת טבריה כי הפליל משתמשי גראס במסיבות טבע

“השפיל אותי”: שוטר אתיופי (טל דגן) רשם דו”ח למטופל קנאביס רפואי בניגוד לחוק

למרות שהוא מחזיק ברישיון קנאביס רפואי חטף טל, צעיר ישראלי, דו”ח בסך 1,000 ש”ח על החזקת קנאביס. הוא גם נאלץ לחשוף את בעייתו הבריאותית בפני הנוכחים בניגוד לרצונו. בעקבות פניית מגזין קנאביס מסרה המשטרה כי הדו”ח יבוטל.

טל גיציס (27), המחזיק ברישיון קנאביס רפואי מזה למעלה משנה בגלל בעיה רפואית, יצא לחגוג ביום שבת האחרון באירוע יום הולדת של אחד מחבריו בחיק הטבע, יחד עם מספר חברים נוספים. שוטר שעבר במקום טען כי האירוע הוא למעשה עסק לא חוקי, והחל לבצע חיפוש בתיקים של הנוכחים במקום. בתיקו של טל מצא השוטר שניים-שלושה פרחי קנאביס אותם הוא מחזיק כאמור ברישיון.

השוטר, רס”ב טל דגן, התעלם מהנוהל משנת 2017, המתיר למטופלים לשאת עליהם עד כשישית מהכמות החודשית הנקובה להם ברישיון, ורשם לו קנס כספי בסך 1,000 ש”ח. “לאחד מהחברים היה אירוע יום הולדת, אז יצאנו קבוצה של עשרה חברים לחגוג לו בטבע,” מתאר טל את השתלשלות האירועים בשיחה עם מגזין קנאביס ומדגיש כי החברים אף הקפידו על נהלי קורונה. “קנינו מסכות ושמרנו על ריחוק קבוצתי,” ציין. “חלק מהחברים רקדו וחלק יצאו לטייל באזור, ונשארנו שם כחמישה חברים. פתאום הגיע השוטר ובאגרסיביות החרים לאמן את הפלטה שלו, למרות שמערכת ההגברה הייתה סגורה באותו זמן. הוא אמר לו שזה עסק לא חוקי וקבע לו חקירה ליום למחרת”. “לאחר מכן השוטר שאל של מי התיקים והתחיל לחפש בתיקים ללא עילה, בלי שום חשד סביר, כי אף אחד לא עישן שם ולא היה שום ריח. זה היה ברור שהוא היה חדור מטרה ‘לתפור’ לנו איזשהו דו״ח. באחד התיקים, שבמקרה היה שלי, הוא מצא את התרופה שלי”.

טל מספר עוד כי השוטר מיד החרים את הקנאביס למרות שהוסבר לו שזה ניתן ברישיון. “ניסיתי להסביר לו שיש לי רישיון אבל הוא אמר שאסור לי לצאת עם זה מהבית. אמרתי לו שאני חושב שאין חוק שאוסר עליי לצאת עם זה מהבית, אבל ויתרתי בגלל שאני מאמין שהוא כאיש חוק יודע את החוקים. חשבתי שאולי אני טעיתי ושבאמת אסור לי לצאת עם הקנאביס הרפואי”. 

דו"ח קנס קנאביס 1,000 ש"ח
בעקבות פניית מגזין קנאביס הודיעה המשטרה כי תבטל את הדו”ח

לדבריו, השוטר אף השפיל אותו לעיני חבריו וגרם לו לעוגמת נפש. “הכי הפתיע אותי שלא היה לו שום דבר על מה לקנוס אותנו והוא החליט לקנוס אותנו על הקנאביס שלי, על התרופה שלי שאני משלם עליה כל חודש ממיטב כספי למעלה מאלף ש״ח. אני גם לא יכול להסתובב בלעדיה כי הבעיה הרפואית שלי קיימת כל הזמן, לא רק בבית”. “הוא רשם לי דו״ח של אלף שקל בלי למצמץ,” פירט. “הוא גם לקח לי את התרופה וגם גרם לי להשפלה. נאלצתי לחשוף את עצמי ואת המגבלה שלי מול החברים שלי, שחלקם לא ידעו עליה”. לדבריו “תוך כדי האירוע אחד מהחברים השוטרים שלו בא ואמר לו ‘איזו תפיסה, כל הכבוד’. אני לא מבין על מה מגיע לו כל הכבוד.” לאחר שבדק את החוק והבין כי הוא רשאי כאמור להחזיק כשישית מכמות הקנאביס ברישיון, הרגיש טל לדבריו עוד יותר מושפל.

“התחושה היא שאי אפשר לסמוך על משטרת ישראל. אכפת להם מהדרגה שלהם ולא מהעבודה שלהם. זה היה כל כך לא אנושי ויש חברים מאותה הקבוצה שאני לא יודע אם אני יכול לחשוף את הפרצוף שלי בפניהם שוב בגלל המקרה הזה”. בעקבות פניית מגזין קנאביס נמסר ממשטרת ישראל כי הדו”ח יבוטל: “השוטרים הוזעקו למקום בעקבות דיווח על מסיבה מרובת משתתפים שנערכת ביער בניגוד לתקנות הקורונה. ככל הנראה עוד בטרם הגעתם, התפזרו המפרים, ובעקבות שאריות סם שזוהו בקרבתם והעלו חשד סביר, בוצע החיפוש ונמצאו הסמים ברשותם של מספר חשודים ולכן ניתנו דו”חות בהתאם. לאחר בחינה נוספת של מקרה נקודתי זה ולנוכח כמות החומר שנתפס מול האישור הרפואי הוחלט כי הדו”ח הזה יבוטל”.

.https://www.xn--4dbcyzi5a.com/%d7%94%d7%a9%d7%a4%d7%99%d7%9c-%d7%90%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%a9%d7%95%d7%98%d7%a8-%d7%a8%d7%a9%d7%9d-%d7%93%d7%95%d7%97-%d7%9c%d7%9e%d7%98%d7%95%d7%a4%d7%9c-%d7%a7%d7%a0%d7%90%d7%91%d7%99%d7%a1/#gsc.tab=0

בתמונה הסטלן טל גיציס שנתפס במסיבת טבע עם 3 פרחי קנביס יפי מראה וריחניים והחזיק ברישיון רפואי.

טל גיציס

1 Comment

  • עוד כושי טמבל שגויס למשטרה בכדי לנצל לרעה את טפשותו. תנו לו בננות ואולי יפסיק להתרוצץ ביערות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *