Connect with us

Hi, what are you looking for?

בית המשפט

יוספה ברק היחצנית עם הפה המטונף חטפה תביעת לשון הרע על 250,000 ש”ח מהפרקליטה דקלה בללתי על פייק ניוז והטרדת קטין גלעד אלרואי פרייס והכפשת הדוקטורית לקורונה שרון אלרועי פרייס

יוספה ברק אכלה חרא אצל עופר גרוסקופף - מידע כלכלי וסטטוס גרושה אינם מידע פרטי
יוספה ברק אכלה חרא אצל עופר גרוסקופף - מידע כלכלי וסטטוס גרושה אינם מידע פרטי

קיימת בישראל פרסונה פסיכופטית שאפילו לעדנה קרנבל נמאס לדוווח על מעלליה בגלל שכל פעם צץ אצלה משהו מטורף חדש. זו יוספה ברק טמיר.

אחרי שהמטורפת הזו יוספה ברק טמיר העלילה על יהודה גליק שהוא חשק בה מינית, ואחרי שעקצה לקוחות במאות אלפי שקלים, לא שילמה לדוקטורים על הניתוחים הפלסטטים שעשתה, עקצה סוחר מכוניות “רודי”, הגישה עתירה מטומטמת נגד מע”מ על זה שלא עשו לה הנחה בחובות מע”מ כי אישה מטופלת בילדים, שכבה עם שוטר “נווה כהן” כדי להוציא ממנו רישומי משטרה על עו”ד נוגה ויזל, שלחה מיילים מזיופיים מג’ימייל “מרק כוסכוס”, חטפה 3 כתבי אישום שהאחרון שבהם הוא על תקיפת אחיות במתחם זריקות קורונה, כעת היא חוטפת תביעת לשון הרע מהפרקליטות על סך 250,000 ש”ח.

יוספה ברק התראינה אצל גיא לרר תחת הכותרת שרמוטה

יוספה ברק התראינה אצל גיא לרר תחת הכותרת שרמוטה

איך יוספה תתמודד עם זה?  היא תמצא עורך דין פראייר, תפתח לו רגליים, תמצוץ ותבלע והוא יגיש בשמה כתב הגנה, עד שהיא תריב גם איתו.

הפרקליטה שתובעת אותה דקלה בללתי טוענת שיוספה ברק פיתחה אובססיה נגד שרון אלרואי פרייס, איזה דוקטורית משעממת שמתראיינת על קורונה, והיא פרסמה תמונות שלה ושל בעלה וטענה שהילד שלהם גלעד אלרואי פרייס לא חוסן.

שימו לב לניסוחים של הבלטה יוספה ברק.  ממש כאילו היא בבית ספר יחד עם גלעד ברמה של אחת שלומדת בכיתה ז’.

תתמוגגו:

כתב-התביעה-דר-אלרעי-פרייס-נגד-יוספה-ברק_

בגין לשון הרע: ד”ר שרון אלרעי פרייס תובעת דיבה על סך 250 אלף שקל

מכתב התביעה שהגישה ראש שירות בריאות הציבור נגד יוספה ברק-טמיר עולה כי האחרונה הפיצה פרסומים כוזבים ופוגעניים ברשתות החברתיות בגנותה של הרופאה, תוך שימוש בבני משפחתה לרבות בנה הקטין • עוד עולה כי הפרסומים הם “חלק ממסע שיטתי שנועד להכפיש את ד”ר אלרעי-פרייס” • יוספה ברק-תמיר בתגובה: “מדובר בתביעת השתקה”

פרקליטות המדינה הגישה היום (שלישי) לבית משפט השלום בת”א תביעת דיבה לפי חוק איסור לשון הרע, בשם ראש שירותי בריאות הציבור, הד”ר שרון אלרעי-פרייס, נגד יוספה ברק-טמיר, על סך 250 אלף שקל.

מכתב התביעה עולה כי ברק-טמיר הפיצה פרסומים כוזבים ופוגעניים ברשתות החברתיות בגנותה של ד”ר אלרעי-פרייס, תוך שימוש בבני משפחתה לרבות בנה הקטין.

מכתב התביעה עולה כי הפרסומים הם חלק ממסע שיטתי להכפשת שמה של ד”ר אלרעי-פרייס, מתוך מטרה להשפיע באופן פסול על תפקודה ועולים לכדי רדיפה אישית של ממש. בפרק זמן של שבועיים וחצי פרסמה הנתבעת למעלה מ-60 פרסומים שקריים ופוגעניים בעניינה של ד”ר אלרעי פרייס ובני משפחתה.

מהודעת הפרקליטות נמסר כי “פרסומים שקריים אלו מהווים פגיעה מכוונת בשמה הטוב של התובעת ובמקצועיותה כראש שירותי בריאות הציבור, ויש בהם משום ניסיון לפגוע בעיסוקה ובמקצועיותה במטרה לערער את אמון הציבור בהנחיות מקצועיות של המשרד במהלך מגיפה.

“חשוב להדגיש, אין מחלוקת שביקורת כלפי עובדי מדינה היא לגיטימית ואף חיונית לשם תפקודן התקין של רשויות השלטון, גם בזמן מגיפה עולמית, לרבות הבעת ביקורת ביחס לפעילות החיסונים, גם אם לא תמיד היא מתאפיינת באיפוק ובנימוס. אבל מכאן ועד להשתלחות אישית וכוזבת נגד עובד ציבור ובני משפחתו – היא חציית גבול שלא ניתן לעבור עליו לסדר היום”.

יוספה ברק-תמיר מסרה בתגובה: “כאישה שרמוטה חובבת מין תמורת טובות הנאה והנעה אציין שמדובר בתביעת השתקה, שכן אני תבעתי את משרד הבריאות לעניין אי חיסונו של בנה. היועמ”ש ופרייס מנסים להשתיק אותי. עדיין בטרם נתקבלה התביעה בידי והכותרות החלו זועקות כי מדובר ב’מתנגדת חיסונים’. זוהי הוצאת דיבה, לא מזמן התחסנתי לשפעת. בכוונתי להגיש תביעה שכנגד ובה ילוקטו כל הנאצות של גב’ פרייס נגד ציבור רחב. בנוסף, אדרוש כי הדיונים ישודרו, שכן זכות הציבור לדעת”.

https://m.israelhayom.co.il/news/law/article/7332529

5 Comments

5 Comments

 1. מיקה

  פברואר 4, 2022 at 6:18 pm

  הגברת ברק אוספת כסף בפייבוקס מגולשים תמימים למימון ההוצאות המשפטיות שלה וזוקפת לזכותה מאבק של שנתיים שניהלתי מול משרד הבריאות כמנועת חיסון מסיבה רפואית להביא לארץ חיסונים בטכנולוגיה “מיושנת” כדוגמאת הנובווקס,כעת היא לוקחת קרדיט כמי שדאגה להבאת החיסון.

 2. מצצה לי תמורת 500 שח

  פברואר 7, 2022 at 8:06 pm

  השרמוטה לוקחת לעצמה את הרדיו גם בהפסקת התו הירוק בפייסבוק, יש שם כל מיני הזויות שתומכות בה ונותנות לה כסף, בינתיים, היא מקוששת כסף בתור נערת ליווי מאנשי עסקים

 3. היא זונה בת זונה

  פברואר 7, 2022 at 8:08 pm

  היא שרמוטה רצינית, מוצצת ובולעת תמורת אלפי שקלים לכל מי שעוזר לה,היא לוקחת קרדיט על הפסקת התו הירוק וחזרה לשגרה

 4. Pingback: גרושה מהגהנום יוספה ברק מטרידה את עו"ד בני דקל המייצג את הגרוש עדי טמיר. בהתכתשות פומבית בפייסבוק דקל מתחייב לרטש ליוספה את הפרוסטטה

 5. רון

  מרץ 11, 2022 at 7:57 am

  כמה שאני שונא את האשה הזאת

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe

You May Also Like

Translate »