Mon, Dec 5, 2022
Close

Recent Posts

בית המשפט

מזמ”ש מהגהנום: כפיר ריפשטוס סיים משפטים בציון נמוך ולא מצא עבודה אבל בהנהלת בתי המשפט תמיד יש עבודה לאידיוטים כ”מזכיר משפטי”

המזכירים המשפטיים מתעללים בציבור.  אזרח מנסה להגיש כתב תבעה ואז צץ איזה “מזכיר משפטי”, כלומניק ויוצמח ורושם רשימת מכולת של “מחדלים”.  מדובר בשטויות ודברים נודניקיים של ממש כמו פונט, מיספור

מזמ”ש מהגהנום: כפיר ריפשטוס סיים משפטים בציון נמוך ולא מצא עבודה אבל בהנהלת בתי המשפט תמיד יש עבודה לאידיוטים כ”מזכיר משפטי”
  • Publishedנובמבר 3, 2022

המזכירים המשפטיים מתעללים בציבור.  אזרח מנסה להגיש כתב תבעה ואז צץ איזה “מזכיר משפטי”, כלומניק ויוצמח ורושם רשימת מכולת של “מחדלים”.  מדובר בשטויות ודברים נודניקיים של ממש כמו פונט, מיספור או הפניה לאיזה תת סעיף של תת סעיף בתקנות שאף אחד לא מכיר ולאף אחד לא אכפת.

הנה מזכיר דבילי שכזה, כפיר ריפשטוס, כלומניק ויוצמח, וזו נרשימה הראשונה של מחדלים שהוא ייצר (פעמיים).

כפיר ריפשטוס מגיע מעולם הרוקנרול, גראס סמים ואלכוהול.  מתוך שעמום הלך ללמוד משפטים באיזו מכללה ליגה ז’.  סיים ללמוד ולא מצא עבודה רצינית.  אבל מי כן מגייס דבילים עם שכל של חילזון?  הנהלת בתי המשפט!!!!!

פשוט מביש שאדם שלמד משפטים מוצא עבודה בתור טופסולוג שממלא טפסי העתק הדבק ורושם רשימות מכולת של סעיפים טכניים.  בשביל כאלה שטויות השקיע ללמוד משפטים?  השכל לא מתנוון מעבודה ילדותית ומטופשת שכזאת?????   והחברים שלו בטח חושבים שמי יודע איזה גאון יש להם בתוך תותח.  אז הנה לכל המעוניין פירות עבודתו של היוצמח שם המוח של חילזון (פעמיים).

 

כפיר ריפשטוס רוקנרוליסט כושל שמתפרנס מליקוט מחדלי הגשה במזכירות בית משפט
כפיר ריפשטוס רוקנרוליסט כושל שמתפרנס מליקוט מחדלי הגשה במזכירות בית משפט
רשימת מחדלים תביעת גלובקיפר 23-10-2022

לאחר תיקון המחדלים, שוב פעם הוא מצא מחדלים חדשים ושוב פעם אי אפשר להגיש את התביעה.

מזמש כפיר ריפשטוס רשימת מחדלים שניה 30-10-2022

 

השופט מריו קליין ממשיך בדרכיו הנזולות:  “העתק הדבק” בלי לקרוא שום דבר

האם יש פיתרון ליוצמחים האלה בדמות של הגשת השגה על מזמ”ש??? לא ממש.  הנה החלטה בהשגה שכתב הדביל מריו קליין שופט בית משפט השלום בתל אביב והוא עוד מאיים בהוצאות!!!!!!

ואיך אנו יודעים שמריו קליין הדביל בכלל לא קרא את ההשגה ולא הסתכל על המסמך????  כי הוא כותב שזו השגה על “מזכירה משפטית ישראל איילין”.

זה פשוט נשאר לו מה”קופי פייסט” של ההשגה הקודמת שהוא דחה על עיוור.

 

השופט מריו קליין זבל של שופט בשיטת העתק הדבק
השופט מריו קליין זבל של שופט בשיטת העתק הדבק

לשופט מריו קליין יש היסטוריה של “העתק הדבק”.

ראו כתבה של גיא פלג (דאמבו) על מריו קליין:

המתמחים כתבו פסקי דין במקום השופט מריו קליין? 

שני עורכי דין צעירים שהתמחו בבית משפט השלום בת”א טוענים שהם אלה שניסחו את פסקי הדין של השופט מנחם קליין, ושהוא רק חתם עליהם. הדברים עולים מתצהירים שהגישו השניים במסגרת תביעה נגד הנהלת בתי המשפט. בתגובה לטענות אומרים בהנהלת בתי המשפט: “השופט מכחיש מכל וכל את טענות התובעים שהינן חסרות שחר”. עו”ד רון לביא ועו”ד יוסי אביטן, הצהירו במסגרת תביעה נגד הנהלת בתי המשפט – אנחנו כתבנו את הרוב המוחץ של פסקי הדין שנתן השופט ולא הוא עצמו. תצהיריהם של שני המתמחים נחשפו במסגרת תביעה נגד הנהלת בתי המשפט, שם הלינו על כך שלא שולמו להם שעות נוספות בגין עבודתם וכן שלא קיבלו את שכרם במועד.

“כתבנו את כל פסקי הדין שהונחו על שולחנו של השופט, וזאת מבלי שהייתה במהלך הכתיבה כל התערבות מצד מי ששימש כמאמננו, אלא רק בחתימתו הפורמלית הסופית”, כתבו השניים בתצהיר שהגישו.

“ההתערבות בפסקי הדין הייתה מצומצמת ורק במקרים חריגים ביותר”, נכתב בתצהיר. “גם בשעות המאוחרות לא היה מעורב השופט בעבודתנו השוטפת, מאחר שהיה עסוק בעניינים מנהליים או אישיים“. השניים העידו כי בין השופט לביניהם שררו יחסי עבודה תקינים וכי לא מדובר בתביעת נקם.

https://www.mako.co.il/news-law/legal/Article-aba5200829b4c21004.htm

הנה ההחלטה על ההשגה שמריו קליין דחה בשיטת העתק הדבק.

השגה מריו קליין נדחתה 2-11-2022

מזמ”ש כפיר ריפשטוס מיזמ”ש גם את עו”ד שני רופא….

עו”ד שני רופא (לשעבר אהוד רופא) היא עוד קורבן של כפיר ריפשטוס.  שניקוש עשתה לכפיר ריפשטוס שיימינג רציני כי הוא העלה לה את העצבים ודירדר לה את הגרוגרת. גם לה הוא דחה את כתבי בית הדין שהגישה.

אבל שני רופא שמה זין על כפיר ריפשטוס ועשתה לו שיימינג רציני.  לדבריה כפיר טען שהיא לא היפנתה לתקנה 10(10) והיא כן ציטטה את 10(10) והוא סתם דחה לה מסמך מהמרשם.

 

כפיר ריפשטוס טורדני ומציק בהרצליה
כפיר ריפשטוס טורדני ומציק בהרצליה

1 Comment

  • רוב המזמשי”ם, המתמחים והעוזמשי”ם שמועסקים ע”י הנעלת בתיהמ”ש הם לא מהמחודדים בקלמר. זה לא סוד. הם פקידים מושתנים שבראש ובראשונה מלקקים לשופטים ולמזכירה הראשית. רבים מהם הגיעו למערכת דרך קומבינה. למשל, אורלי פיטוסי, פריחה מזדקנת סתומה בלחץ בלי תעודת בגרות שנכשלה לא מעט פעמים בבחינות הלשכה, ושהשופט המושחת יואב עטר הביא עמו מהפרקליטות להיות מתמחה. הטיפשה הזו, שהייתה ללעג ולשנינה במכללה בה קיבלו אותה בפרוטקציה כיוון שעבדה כפקידה בפרקליטות היא כעת “פרקליטה” בפמ”ד , שם משתמשים היטב בתרבות השקר שהיא הביאה מהבית. שם כמובן לא מפריע להם שהיא נשואה לעבריין. וזו רק דוגמא לרמת האנשים האלו.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Translate »