משטרת הבבונים פ”ת: רויטל קרקו שיסתה בבונים משטרתיים ללא צו חיפוש לעצור 2 אבות גרושים שביצעו מסירה משפטית של מכתב התראה ותפרה תיק של “הפרת פרטיות”

רק לפני 3 שבועות מונתה הגרושה רויטל קרקו (להלן: “הקרקוקואית”) לשמש מפקדת משטרת פתח תקוה וכבר אפשר לראות את הסטיל שלה:  זנותית, בהמתית, כוחנית, שמה פס על חוקים ושמה פס על זכויות האזרח.

זה מה שקורה כשממנים פוסי לארגון שנחשב “סביבת עבודה גברית”.  היא רוצה להוכיח שהיא יותר גבר מכולם.  יש לה תסביכי נחיתות והיא רוצה להראות לכולם שיש לה זין יותר גדול משל ברוס לי….

רויטל קרקו זנזונת הפיקוד על משטרת פתח תקווה - כל זונה מקבלת דרגה
רויטל קרקו זנזונת הפיקוד על משטרת פתח תקווה – כל זונה מקבלת דרגה

 

קבלו הזמנה אישית מרויטל קרקו לבית הזונות המפואר של פתח תקוה בניהולה
קבלו הזמנה אישית מרויטל קרקו לבית הזונות המפואר של פתח תקוה בניהולה

וזה מה שקרה בשבע שעבר.  2 פעילי אבות גרושים חשבו שיניב פינקל הוא מפקד התחנה ולא ידעו שהקרוקוקואית מונתה במקומו. הם חפצו לבצע לו מסירה אישית של מכתב התראה טרום תביעה, ועל מנת שלא יתחמק מהמסירה הלכו לבית שלו, ומי שפתחה את הדלת זו אשתו של פינקל (“הפינקלית”).

הפינקלית הזמינה משטרה, והקרקוקואית החליטה ללמד את השניים, אמיר מלמד ודניאל עמירים מאיפה משתינה הקרפיונה, ועל מי.  הקרוקוקואית שיגרה שוטרים לעצור את השניים בלי צו מעצר, ולביים עילת מעצר באמצעות רשימת מכולת של חשדות שלא היו ולנא נבראו:  מעקב ובילוש, איומים, ועוד כל מיני שטויות.

השוטרים הגיעו לבתים של מלמד ועמירם, הציגו בטלפון שטנץ של צו מעצר ריק ולא חתום, ובכוח תפשו את השניים ונתנו להם להירקב כל הלילה בבית המעצר.  למחרת הביאו אותם לשופטים לצורך מעצר, והוציאו הודעה לעיתונות ששני אבות גרושים “התחזו שלילחים והטרידו את יניב פינקל ואשתו.

רויטל קרקו והשרץ שהשריצה בפתח תקוה
רויטל קרקו והשרץ שהשריצה בפתח תקוה

 

רויטל קרקו המאדאם של בית הזונות משטרת פתח תקוה
רויטל קרקו המאדאם של בית הזונות משטרת פתח תקוה

בעניין של עמירם השופט הראשון החליט לתקוע אותו בכלא, עלק ל”חקירה” ובמחוזי השופט שחרר אותו.  אבל אמיר מלמד שהתקצן על עו”ד נתקבע בכלא 4 ימים!!!!

מי זאת הקוקו קרקוקו הזאת?

כשמינו אותה להחליף את הזנזון  יניב פינקל פרסמה לעיתונות שהיא אם חד חורית לילד בן 12.  סיפרה ששלחו אותם להשתלמות באטלנטה ג’ורג’יה איך לטפל בכושים, ובכתבות יחסי ציבור שעשה כלבלב המשטרה אלון חכמון ממעריב הוא חירטט עליה ש”אלפי אזרחים נושאים עיניים לעבר המפקדת, שהיא בשבילם משטרת ישראל כולה”.  “סנ”צ רויטל קרקו (47) שתפקד על התחנה בפתח תקוה מתגוררת בנתניה ואם לילד. היא מילאה מגוון תפקידים במשטרה, ביניהם בימ”ר מרכז ובמרחב שרון. שימשה כמפקדת תחנת המשטרה בגבעתיים, ובתפקידה האחרון הדריכה בקורס פיקוד ומטה של המשטרה”.

 

יניב פינקל ורויטל קרקו צמד זנונים עם כישורי פיקוד על בתי זונות משטרתיים
 יניב פינ-קל ורויטל קרקו צמד זנונים עם כישורי פיקוד על בתי זונות משטרתיים

ומה לנו יש להגיד:  כשמביאים זונה לפקד על תחנת משטרה, אין להתפלא שכל התחנה הופכת מהר מאוד לבית זונות. גם הקודם היה פין-קל שבעברית זה זין קטן

הפעילות המבצעית הראשונה:  רודפת אחרי גברים ותופרת להם תיקים

הנה כתבת יחסי הציבור שרויטל קרקו הוציאה על המקרה.  ממתי מסירת מכתב התראה משפטי זו “הפרת פרטיות”.  איזה קשקוש זה לכתוב “השיגו את הקוד של הבנין בדרך לא ידועה”?  מחכים שמישהו נכנס ונכנסים אחריו…  מה הבעיה.  איזה שטויות….

פורסם ע:י רענן בן צור (לקקן ישבני משטרה) בידיעות 17/11/2022.

חשד: השיגו את כתובתו של מפקד תחנת המשטרה היוצא, התחזו לשליחים – והגיעו לביתו

אמיר מלמד ודניאל עמירם חשודים כי השיגו את פרטי הקצין מתחנת פתח תקווה, והגיעו לביתו בתואנה שעליהם למסור לו מכתב. אשתו דיווחה על האירוע, והשניים נעצרו. בחקירתו טען מלמד כי קיבל בעבר “יחס לא טוב” מהתחנה. בסנגוריה הציבורית מתחו ביקורת: “לא ייתכן שהשוטרים שחקרו את התלונה הם פקודיו של המתלונן”

אמיר מלמד (49) מפתח תקווה ודניאל עמירם (38) מגן נר נעצרו בשלישי האחרון בחשד כי השיגו את כתובתו של סגן-ניצב יניב פינקל – שסיים את תפקידו כמפקד משטרת פתח תקווה לפני 10 ימים – נקשו על דלתו והתחזו בפני אשתו כשליחים שהגיעו למסור מכתב עבורו. המשטרה ייחסה לשניים עבירות של קשירת קשר לעשות פשע ופגיעה בפרטיות.
מחקירת המשטרה עולה כי השניים השיגו בדרך שאינה ברורה את קוד הבניין שבו מתגורר סנ”צ פינקל, ושוחחו עם אשתו של הקצין – שהייתה בבית ופתחה להם את דלת הדירה. לאחר שעזבו החשודים את הבניין, התקשרה אשתו של המפקד היוצא למשטרת פתח תקווה, ודיווחה על האירוע החריג. סנ”צ פינקל זיהה את מלמד בסרטון הווידאו המתעד את כניסתם של השניים לבניין מגוריו, ובעקבות כך אותרו השניים בביתו של החשוד, ונעצרו.
עוד עלה מהחקירה כי מלמד לא שיתף פעולה עם החוקרים, אך בדיון טען החשוד טענות נגד משטרת פתח תקווה, והתלונן כי קיבל “יחס לא טוב” מהתחנה.

 

התנועה למען איכות השפיטה החליטה להתערב בענין זה ומכתב שוגר לרויטל קרקוקו להחזרת תפוסים ולתיאום פגישה.

מכתב קפאח למשטרה אמיר מלמד

One thought on “משטרת הבבונים פ”ת: רויטל קרקו שיסתה בבונים משטרתיים ללא צו חיפוש לעצור 2 אבות גרושים שביצעו מסירה משפטית של מכתב התראה ותפרה תיק של “הפרת פרטיות”

  1. נסיוני המר מגירושיי מראה שאשה תמיד תעדיף אשה. יש גברים שינסו להראות שהם אבירים לבנים. תנחומי לאבות הגרושים שיטופלו במשטרת פתח תקווה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Translate »