EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

משטרת הבבונים 2: נצרת עילית סנ”צ משה ויצמן הורה לעצור גברים גרושים גם כשברור שהאישה מעלילה ועושה קינטור. אסף זגורי שחרר גבר שאשתו קינטרה אותו ללא הרף “גמד ואפס”

במשטרת נצרת עילית הבבונים מיישמים את תורת הפמיניזם. הסנ”צ של נצרת עילית משה ויצמן החליט שם לעצור כל גבר שאשתו מתלוננת עליו, ולהתעלם לחלוטין מכל ראיה מזכה או ראיה המפלילה את האישה. כל זה קורה בחסותו של הבבון הראשי סנ”צ משה ויצמן. פעם אחר פעם השוטרים של משה ויצמן מביאים לבתי המשפט גברים עצורים שנשותיהם מעלילות עליהן תלונות שווא, ולא משנה איזה ראיות יש לגבר להוכיח שהאישה משקרת או מקנטרת, התובעים המשטרתיים של משה ויצמן מתעקשים שהגבר מסוכן, שהוא פצצה מתקתקת, ושאם הגבר הזה לא ייעצר ….. מחר האישה נרצחת עם שבארייה…..

למזלו של האיש, היה לו סרטון ביד. מדובר באישה שהגיע עם הילדות אל הגבר, ולפי השופט אסף זגורי “אחרי שהשופט צפה בסרטונים הוא מצא כי “המתלוננות מקנטרת את המשיב ללא הרף ומכנה אותו בכינויי גנאי – ‘אפס, גמד, לא סיים כתה ג’, לא יודע לקרוא חוזים’ ופונה לילדות ואומרת להן כי אביהן לא רוצה לפגוש בהן”. עוד ציין השופט כי הגבר ניסה להימנע מאינטראקציה עם האישה וביקש כי לא תדבר בנושא הילדות בנוכחותן”. בגלל הפרובוקציות הבלתי פוסקות של הגברת נפלה לגבר כוס הקפה מהיד, ועל רקע זה משה ויצמן הורה להביא את הגבר למעצר על ניסיון תקיפה באמצעות כוס קפה, שמעולם לא נשפך על האישה.

זגורי קבע שעומדת לגבר טענת קינטור, (כלומר פרובוקציה) ולכן אין סיכוי להרשעת הגבר ושחרר אותו בו במקום – ללא תנאים וללא מעצר בית. כל הכבוד לזגורי.

נזכיר שהשופט זגורי אמר בכנס לשכת עורכי הדין שארגנה עוה”ד מורן סמון כי 90% מהנשים שהוא שלח לבדיקת פויגרף יצאו שקרניות. על זה הגישה נגדו נשיאת בית המשפט העליון מרים נאור תלונה בנציבוות תלונות הציבור על השופטים, ובגלל התלונה הוא החל להוריד פרופיל וחשש לקריירה שלו שלא ייהפך מטרה לשדולת הווגינות שתבצע בו חיסול ממוקד. נזכיר גם שבגלל שזגורי הודה ש 90% מהנשים שנשלחו לפוליגרף משקרות, אז הוא לא קודם למחוזי בחיפה, ובמקומו קידמו את הערבי סארי ג’יוסי שהיה צייתן לעקונות הפמינאציה.

סנ"צ משה ויצמן מפקד משטרת הבבונים של נצרת עילית - עוצר גברים ומתעלל בהםן ללא סיבה
סנ”צ משה ויצמן מפקד משטרת הבבונים של נצרת עילית – עוצר גברים ומתעלל בהםן ללא סיבה

אסף זגורי שחרר ממעצר גבר שגרושתו עשתה לו פרובוקציה עם הילדים

כתבה של אלי אשכנזי בוואלה, 22/2/2021

גבר שוחרר ממעצר בצפון – לאחר שבימ”ש קבע שגרושתו השתמשה לרעה בילדיהם

בית המשפט בנצרת דחה את בקשת המשטרה להאריך את מעצרו של הגבר, שנעצר עקב ויכוח עם גרושתו אצל מי בנותיהן צריכות לשהות במהלך הסופ”ש. בעזרת תיעוד מהאירוע, השופט מצא כי בעוד הגבר ניסה להימנע מהאינטראקציה, המתלוננת “עשתה שימוש לרעה בבנותיהן הקטינות”

שופט בית משפט השלום בנצרת דחה את בקשת המשטרה להאריך את מעצרו של גבר מהצפון והורה למשטרה לשחרר אותו לאלתר וללא כל תנאי, זאת לאחר שנעצר בסוף השבוע בעקבות ויכוח שפרץ בינו ובין גרושתו בנוכחות ילדיהם. “לא ניתן להשתחרר מן הרושם כי מדובר בשימוש לרעה מעצם הגשת התלונה”, כתב בהחלטתו השופט אסף זגורי.

זגורי, המשמש גם כשופט משפחה, ציין בהחלטה כי “בלב בית המשפט ספק רב אם מבחינה מגדרית המצב היה שונה, אם הייתה מוגשת בקשת מעצר נגד חשודה באירוע דומה או שמא המשטרה הייתה משחררת אותה עוד בתחנה”. בנוסף מצא השופט כי “לא ניתן להשתחרר מהרושם כי המתלוננת עשתה שימוש לרעה בבנותיהן הקטינות אותן הביאה סמוך לדירת החשוד והחלה בויכוח סוער איתו, תוך שהיא פונה גם אל הילדות ומודעת לנזקים שהיא גורמת להן, לפחות לפי הצהרותיה שתיקח אותן אחר כך לטיפול פסיכולוגי”.

המשטרה פנתה בסוף השבוע לבית המשפט בבקשה להאריך את מעצר הגבר, בעקבות העימות עם גרושתו.

מהדיון בבית המשפט עולה כי בסוף השבוע הגיעו האישה ושתי בנותיה ממרכז הארץ לביתו של הגרוש שלה, שמתגורר בצפון הארץ. בין בני הזוג לשעבר פרץ ויכוח אצל מי צריכות להיות הילדות באותו סוף שבוע. השניים תיעדו במצלמותיהם את העימות, ולאחר שהשופט צפה בסרטונים הוא מצא כי “המתלוננות מקנטרת את המשיב ללא הרף ומכנה אותו בכינויי גנאי – ‘אפס, גמד, לא סיים כתה ג’, לא יודע לקרוא חוזים’ ופונה לילדות ואומרת להן כי אביהן לא רוצה לפגוש בהן”. עוד ציין השופט כי הגבר ניסה להימנע מאינטראקציה עם האישה וביקש כי לא תדבר בנושא הילדות בנוכחותן.

“בשלב מסויים איבד את קורת רוחו ועשתונותיו והעיף כוס קפה שהייתה בידו לעבר המתלוננת”. מהדיון עולה כי הכוס לא פגעה באשה ולא ברור האם הקפה שנשפך פגע בה. לדברי השופט ספק אם מדובר בעבירת תקיפה. כמו כן, על רקע הקינטור של האישה, אמר השופט כי הוא בספק אם התיק אי פעם יכול להבשיל לכתב אישום ואף אם כן, לחשוד עומדות הגנות רבות.

https://news.walla.co.il/item/3425259

Views: 20

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *