ניכור הורי: הפסד צורב לעו”ד איילת מצויינים העלילה על אבא פדופיליה והדיחה אישה לעדות שקר. מצויינים היא הרכזת האקדמית בלשכה ל”ניכור הורי” והלקוחה שלה חטפה 265,000 ש”ח פיצוי על ניכור הורי ולשון הרע

איילת-מצויינים-טרור-פמיניסטי-פיה-מפיק-רעל-מגדרי-ואינה-שולטת-בשקריה

עו”ד איילת מצוינים ידועה בתור אחת מעורכות הדין הפמינאציות הרעילות ביותר בגזרת אשדוד-אשקלון. זו אחת שמייצגת תמיד נשים שקרניות ומעלילות שווא, וכולן נוהרות אליה כמו זבובים (או זבובות) לחרא. היא מדיחה אותן לרוץ למשטרה ולספר שהאבא נגע באיברים האינטימיים של הילדים, ואחר כך מגישה כתבי בית דין הרצופים עלילות שווא על הגבר ושיימינג איום ונורא שאין לתאר. איילת מצוינים גם שולחת את הלקוחות שלה למעונות לנשים מוכות, רק כדי שהן תוכלנה ליילל שהן “נשים מוכות” בלי להיות מוכות בכלל.

איילת-מצויינים-טרור-פמיניסטי-פיה-מפיק-רעל-מגדרי-ואינה-שולטת-בשקריה
איילת-מצויינים-טרור-פמיניסטי-פיה-מפיק-רעל-מגדרי-ואינה-שולטת-בשקריה

אנחנו שמחים לספר שבפעם הראשונה עו”ד איילת מצוינים חטפה שטוזה מבית המשפט, שקריה נתבררו וההדרכות שלה לניכור הורי ועלילות פדופיליה צפו ועלו כמו חרא בבורות הביוב הפמינאצי. הלקוחה של איילת מצוינים חטפה פסק דין בו עליה לפצות את הגבר בסכום של 265,000 ש”ח בגין 6 שנים של טרור בלתי פוסק. השופטת שכתבה את פסק הדין היא רותם קודלר עיאש.

איילת-מצויינים-פני-הרוע-מדריכה-נשים-להעליל-פדופיליה-על-גברים
איילת-מצויינים-פני-הרוע-מדריכה-נשים-להעליל-פדופיליה-על-גברים

מה שמטריד אותנו שעוכרת דין זו, איילת מצויינים מי שגרמה לאין ספור מקרים של ניכורי הורי לאבות, וניתקה אין ספור אבות מילדיהם, והדריכה אין ספור נשים להעליל עלילות פדופיליה, מככבת בהרצאות של לשכת עורכי הדין והיא מוזמנת להרצות דווקא על הנושא של…. ניכור הורי. הבנתם את זה קוראים יקרים???? זה כמו להזמין את מנגלה להרצות על תרומתו של העם היהודי לתרבות העולמית של האנושות.

והביטו כאן: רק 4 חודשים לפני מתן פסק הדין שלפניכם, כאשר התיק הזה היה תלוי ועומד בפני השופטת רותם קודלר עיאש, ואיילת מצויינים ייצגה את האישה הזו אצל רותם קודלר עיאש, איילת מצויינים בתפקידה כסגנית יו”ר ועדת משפחה במחוז דרום של הלשכה הכתירה עצמה כ”מרכזת אקדמית” והזמינה את אותה שופטת רותם קודלר עיאש שבפניה יש לה תיק פתוח על ניכור הורי, להרצות על ניכור הורי, והשופטת שנעתרה לכך נאלצה לענות לשאלות שאיילת מצויינים שאלה אותה באותו ערב עיון.

היש יותר זוועה מזה? אנו קוראים לעו”ד אלעד דנוך ראש לשכת עורכי הדין במחוז דרום לפטר את איילת מצויינים מייד ולאלתר מוועדת המשפחה של הלשכה במחוז דרום.

הפעיל הפוליטי יוני קפאח ידאג לשגר לעו”ד אלעד דנוך מכתב חריף לטיפול בתופעה הנקראת איילת מצויינים.

ניכור הורי: הפסד צורב לעו”ד איילת מצויינים העלילה על אבא פדופיליה והדיחה אישה לעדות שקר. מצויינים היא הרכזת האקדמית בלשכה ל”ניכור הורי” והלקוחה שלה חטפה 265,000 ש”ח פיצוי על ניכור הורי ולשון הרע
ניכור הורי: הפסד צורב לעו”ד איילת מצויינים העלילה על אבא פדופיליה והדיחה אישה לעדות שקר. מצויינים היא הרכזת האקדמית בלשכה ל”ניכור הורי” והלקוחה שלה חטפה 265,000 ש”ח פיצוי על ניכור הורי ולשון הרע

לדברי יוני קפאח: “אנחנו לא מצליחים להבין איך קורה ששופטים לא מצליחים לזהות שדווקא אצל עורכות דין מסויימות תמיד יש סיפורי פדופיליה ופגיעה מינית, שתמיד חוזרים על עצמם באותו מלל, אותו סגנון ואותו קופי פייסט????. מן הראוי שכל שופט יידע שאם עו”ד איילת מצויינים לוקחת תיק וטוענת לפדופיליה ופגיעות מיניות ע”י האבא, פירושו של דבר שהלקוחה שקרנית ותודרכה ע”י איילת מצויינים”.

גבי-אלמעלם-אחד-הקורבנות-של-איילת-מצויינים
גבי-אלמעלם-אחד-הקורבנות-של-איילת-מצויינים

בתמונה: גבי אלמעלם אחד האבות שנפגע מהתנהלותה הברברית של עו”ד איילת מצויינים. אין לו קשר לכתבה אולם הוא ישמח להעיד נגד העו”ד הזו בכל פורום אפשרי.

נציין ונאמר שההליך נמרח 4 שנים ע”י השופטת רותם קודלר עיאש. לפי מספר התיק הוא נפתח במאי 2017 והשופטת דגרה עליו עד מרץ 2021 שזה 4 שנות סבל ועינויים לאבא. להערכתנו הוא הוציא מעל רבע מיליון ש”ח להגנתו מפני הטענות האלה, גם כי נדרש לשלם לעורכי דין, גם כי נדרש להתייצב אצל המומחים שמונו, מרדכי שרי ממכון שלם וטלי וישנה מהבית של וישנה, וגם כי הגברת ערערה באמצעות איילת מצויינים על כל דבר אפשרי. ראו למשל רמ”ש 5651-04-19 שהתקיים אצל השופטת המחוזית גאולה לוין – שגם היא לא השכילה לזרז את התיק ולתת הוראות לסיומו המהיר.

עוד שימו לב שבעוד שהמומחים מכון שלם ומכון טלי וישנה היו לטובתו של האב, והשופטת מזכירה אותם בשמם, איילת מצויינים סידרה לאישה חוות דעת מפוברקת של מומחית פמינאצית שכתבה על האבא שקרים מפה ועד להודעה חדשה. דווקא על המומחית השקרנית השופטת רותם קודלר עיאש מחפה ובמקום לכתוב את שמם, היא כותבת “מכון P”. איך יוכל ציבור האבות להיזהר ממכון P שהוא מכון פמינאצי למהדרין אם השופטת מוחקת את שם המכון מפסק הדין?

בתמונה: המומחית שגובה הון תועפות טלי וישנה היתה לטובת האב

טלי וישנה בטטה שלוקחת עשרות אלפי שקלים מאבות שיוכיחו מסוגלות הורית
טלי וישנה בטטה שלוקחת עשרות אלפי שקלים מאבות שיוכיחו מסוגלות הורית

אירוניה וצביעות בלשכת עורכי הדין

איך נותנים לעורכת דין מזעזעת כזו שמדריכה את הלקוחה שלה לפברק אונס ולבצע ניכור הורי לתת הרצאות על ניכור הורי???????

לא יאומן מי מרצה בלשכת עורכי הדין על ניכור הורי – עו”ד איילת מצויינים מאשקלון. דווקא היא? היא הרי ייצגה את אחת מסרבניות הקשר והאמא הכי מנכרת באשקלון ואפילו חטפה פסק דין נגד האישה שייצגה על סך 265,000 ש”ח אצל רותם קודלר עייאש. תמ”ש 6645-05-17.

אז עורכת דין שבעצמה מדיחה את הלקוחה שלה לנתק את האבא מהילדים שלו ואפילו הפסידה הפסד צורב של 265,000 ש”ח – היא זו שמרצה על ניכור הורי?

אין גבול לחוצפה ולאירוניה של בהמת המגדר הזו איילת מצויינים עורכת דין פמיניסטית רעה ומיזנדרית. ממש כמו לת לחתולה לשמור על השמנת. זוהי אזהרה צרכנית לכל גבר באשקלון – דעו מי זו האיילת מצויינים הזו לפני שאתם שיורים את שירותיה או מתעסקים איתה.

להלן כתבה מאתר Psakdin.co.il :

ניכור הורי: 265 אלף ש’ פיצויים לאב שהואשם באלימות ופגיעה מינית

אם לתאומים הגישה נגד אביהם תלונות שווא במשטרה ו”ארגנה” חוות דעת שנכתבה על בסיס השקרים שלה ועדות כוזבת של הסבתא. היא תפצה אותו על הפגיעה בשמו הטוב ועל נתק של כ-6 שנים מילדיו המשוכנעים כי פגע בהם

סגנית נשיא בית המשפט למשפחה באשדוד רותם קודלר עיאש פסקה לאחרונה פיצויים של 265 אלף שקלים לאב לתאומים בני 16 (בן ובת) שסובל מניכור הורי קשה. את רוב הסכום תשלם האם שהסיתה את הילדים באופן מזעזע כששכנעה אותם שאביהם פגע בהם פיזית ומינית אף שמדובר בשקר מוחלט. השופטת קבעה כי האם הכפישה את שמו הטוב של האב, אחראית לנתק ששורר בינו לבין הילדים מזה כ-6 שנים והתרשלה כלפיו יחד עם אמא שלה – שמסרה עדות שקרית במשטרה ותישא בחלק מהפיצויים גם כן.

הסכסוך בין ההורים החל ב-2013 כשהאב עבר להתגורר בחו”ל לצורך קידום הקריירה שלו והאם האשימה אותו שהשאיר אותה לבד עם הילדים אחרי שעברה תאונת דרכים. במסגרת הליכים משפטיים שהתנהלו ביניהם התברר שהאם מסיתה את הילדים וב-2015 הם הפסיקו להיפגש איתו ומאז שורר ביניהם נתק מוחלט. בתוך כך האם הגישה נגד האב תלונה במשטרה על פגיעה מינית בבתו ואלימות פיזית כלפי בנו אבל התיק נסגר כעבור חודשים ספורים. תביעה לחידוש הקשר עם הילדים שהגיש האב בהמשך אמנם התקבלה ונקבע כי האם אחראית לניכור הורי חריף, אלא שלנוכח הסרבנות הקשה של הילדים חידוש הקשר לא אפשרי מבחינה מעשית. בתביעה הנזיקית שהגיש האב נגד האם ואמא שלה (הסבתא) בעקבות הפגיעה בו ובקשר עם ילדיו הוא תבע פיצויים על הנזקים הכלכליים והנפשיים שנגרמו לו בין היתר בשל תלונות שווא והוצאת לשון הרע.

איילת-מצויינים-מעודדת-ניכור-הורי-ואחר-כך-גם-מוזמנת-להרצות-בלשכה-על-ניכור-הורי
איילת-מצויינים-מעודדת-ניכור-הורי-ואחר-כך-גם-מוזמנת-להרצות-בלשכה-על-ניכור-הורי

האם טענה לעומת זאת כי התלונות הוגשו כדי להגן על הילדים ועל סמך חוות דעת מקצועית ממכון פסיכולוגי שהעלתה שמצבם הנפשי קשה ובתה סובלת מפוסט-טראומה עקב פגיעה מינית. הסבתא הוסיפה כי עשתה מה שהייתה חייבת מבחינה חוקית. 

עלילת נקמה

“התברר שהאם בדתה את סיפור הפגיעה המינית בשיתוף פעולה עם אימה (הסבתא) ומדובר ב’עלילה’ שנרקמה אך על מנת לפגוע באב ובזכויותיו ההוריות”, כתבה סגנית הנשיא רותם קודלר עיאש בפסק דין שקיבל את תביעת האב בחלקה. השופטת הדגישה כי בחקירה בבית המשפט האם הודתה שהדברים הם “פרי דמיונה” ושהילדה הכחישה שאביה נגע בה. היא הוסיפה כי חוות הדעת המקצועיות שעליהן הסתמכה רצופות טעויות והתבססו אך ורק על דבריה מבלי שנשות הטיפול נפגשו עם הילדה. עוד הוסיפה השופטת כי גם גרסת הסבתא לגבי האלימות של האב והפגיעה בבתו התפוגגה בחקירה והתברר כי הייתה שקרית לחלוטין.

הגשת התלונה הכוזבת ביודעין ושליחת מכתב בנושא למכון הפסיכולוגי, כתבה השופטת, “נועדו לפגוע בשמו הטוב של האב… להשפיל את האב ולבזותו בעיני הבריות וכל שכן בעיני ילדיו ומשפחתו המורחבת ושוכנעתי כי נגרמה לו עוגמת נפש וכי הוא הושפל בצורה קשה ביותר”. השופטת הוסיפה כי האם והסבתא התרשלו כלפי האב – האם בהגשת תלונת שווא שקרית והסבתא במסירת עדות כוזבת. “יש להוקיע שיתופי פעולה בין בני משפחה הפועלים מתוך נקמה על מנת לפגוע בבן משפחה אחר”, כתבה. בנוסף, השופטת מצאה כי האם אחראית לנתק שבין האב לבין הילדים וגרמה לניכור ההורי הקשה.

לפיכך השופטת פסקה לאב פיצויים של 265 אלף שקלים על הנזקים הכלכליים והנפשיים שנגרמו לו כתוצאה מההתנהלות של האם והסבתא, והוצאות משפט. האם תישא ברוב הסכום שנפסק.  

לפסק הדין בתמ”ש 6645-05-17

  • ב”כ האב: עו”ד לורית גרון גלבוע ועו”ד שני זכר-גבאי
  • ב”כ האם: עו”ד איילת מצויינים
  • ב”כ הסבתא: עו”ד אהוד ויניצק

https://www.psakdin.co.il/Document/265-%D7%90%D7%9C%D7%A3-%D7%A9-%D7%A4%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%90%D7%91-%D7%A9%D7%94%D7%95%D7%90%D7%A9%D7%9D-%D7%91%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%A4%D7%92%D7%99%D7%A2%D7%94-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%95%D7%A1%D7%95%D7%91%D7%9C-%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%99#.YEhgq44zbIU

להלן פסק הדין:

פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 01
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 02
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 03
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 04
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 05
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 06
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 07
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 08
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 09
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 10
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 11
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 12
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 13
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 14
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 15
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 16
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 17
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 18
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 19
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 20
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 21
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 22
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 23
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 24
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 25
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 26 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 27 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 28 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 29 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 30 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 31 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 32 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 33 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 34 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 35 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 36 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 37 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 38 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 39 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 40 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 41 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 42 2
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 43 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 44 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 45 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 46 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 47 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 48 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 49 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 50 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 51 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 52 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 53 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 54 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 55 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 56 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 57 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 58 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 59 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 60 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 61 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 62 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 63 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 64 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 65 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 66 4
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 67 6
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 68 8
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 69 8
פסד ניכור הורי ועלילות פדופיליה על אבא 265000 שח פיצוי רותם קודלר page 70 8
Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
גלילה למעלה