Connect with us

Hi, what are you looking for?

בית המשפט

ניר זיתוני כלבלב פמינאצי: ילדה בת 14 ממזרתה שנולדה מבגידת האם בבעל תוכל להירשם כבת של “אב פסיכולוגי” (בת הזנאי) במשרד הפנים. מילנה גורדין ואריאל יום טוב עזר לזנאית לרשום את הממזרתה

מילנה גורדין מומחית ביצוג נשים בוגדניות בשיתוף עם ארגוני פמינאציות
מילנה גורדין מומחית ביצוג נשים בוגדניות בשיתוף עם ארגוני פמינאציות

לפנינו פסק דין דוחה ומגעיל של שופט המשפחה ניר זיתוני מחיפה.  הפעם זיתוני מתעסק עם אישה בוגדנית שאוהבת זיונים למרות שהיתה נשואה.  לפני 14 שנים המליטה ילדה מגבר (“החבר”) שזנתה איתו אחרי בעלה.  (זיתוני אפילו לא טורח לכתוב בת כמה הילדה).

התובעת התגרשה מהבעל ותבעה מהבעל מזונות אסטרונומיים שהובילו את הבעל לפשיטת רגל.  היא אף פעם לא אמרה מי האבא האמיתי, ומהזרע של מי המליטה את הילדה.  כסף היא כמובן רצתה ומה יותר קל מלתבוע את הבעל – שהרי הבעל על פי דיני היהדות חסום מלהוכיח שהוא איננו האבא הביולוגי בגלל “חשש ממזרות”.  עכשיו האישה הזו רוצה צו נגד משרד הפנים לרשום את הבועל (הזנאי) כאבא פסיכולוגי ולשנות לילדה את שם המשפחה לשם של האבא שאיננו מי ששילם מזונות כל השנים על הילדה הזאת.

השופט ניר זיתוני והילדה שהוא חייב במזונותיה - האם השופט ממצה את פוטנציאל השתכרותו

השופט ניר זיתוני והילדה שהוא חייב במזונותיה – האם השופט ממצה את פוטנציאל השתכרותו

חשש ממזרות – פיקציה שנועדה לסחוט מזונות מגברים על ילדים שלא שלהם

ברור שמדובר בתסבוכת שחוזרת על עצמה פעם אחר פעם, כאשר שופטים ודיינים וגם עובדות סוציאליות ממציאות את הפיקציה של חשש ממזרות, כדי שלא לגלות לילדים מי האבא האמיתי, וכדי לאפשר לנשים לסחוט מזונות על ילדים שהם פרי בגידה.

לראייה זיתוני מספר כמה סבל עבר הבעל הנבגד בשנת 2007 כאשר ניסה לברר מי האבא האמיתי.  בהתחלה שופטת רחל ברגמן דחתה אותו על הסף.  עובדות סוציאליות כתבו שטובת הילדה היא שלא תדע מי האבא האמיתי כדי שהדיינים לא יכריזו עליה שהיא ממזרתה.  אחר כך הרכב של שלושה כלבים פמינאצים גם דחה וזרק את הבעל בערעור:  שושנה שטמר, יעל וילנר ויצחק עמית (שני האחרונים הגיעו לעליון!!!!).

השופטת רחל ברגמן מחיפה עוד פמינאצית מצויה השופטת מהכוס

השופטת רחל ברגמן מחיפה עוד פמינאצית מצויה השופטת מהכוס

עכשיו החליט זיתוני שהוא ממציא מעמד חדש “אבא פסיכולוגי” בגלל שהוא מגדל את הילדה והוא כופה על משרד הפנים לרשום את הילדה כבת פסיכולוגית של האבא הפסיכולוגי.

לא זו אלא שהוא, זיתוני, אפילו אישר למרכז צדק לנשים להגיש לו חוות דעת כידידות בית המשפט, מה שמראה שזה פסק דין מוטה ופמיניסטי.  מדוע זיתוני לא פנה למרכז צדק לגברים כדי לקבל חוות דעת נגדית?

אריאל יום טוב מומחה ביצוג נשים בוגדניות בשיתוף עם ארגוני פמינאציות

אריאל יום טוב מומחה ביצוג נשים בוגדניות בשיתוף עם ארגוני פמינאציות

מאיפה יש סמכות נגד משרד הפנים? למה לא הוגשה עתירה במחוזי?

נתחיל בזה שאנו לא בטוחים שלניר זיתוני בכלל היתה סמכות בתביעה שהיא בין האמא הבוגדת לבין משרד הפנים (שסירב לרשום את האבא הפסיכולוגי).  זה נראה לנו כמו עתירה מנהלית במחוזי.  מה פתאום שניר זיתוני יוציא צו למשרד הפנים איך לרשום את הבת????  יש בית משפט מחוזי וההחלטה היא בכלל החלטה מנהלית ולא החלטה מסוג של דיני משפחה. גם לא בטוח שיש משבצת כזו במשרד הפנים שמאפשרת רישום של אבא פסיכולוגי להבדיל מאבא ביולוגי.

כל שופט פישר קם בבוקר ומפליץ הלכות חדשות

שנית, אם קם בבוקר שופט כמו זיתוני ומחליט להמציא מושג חדש שלא קיים בחוק, “אבא פסיכולוגי”, ושזו בכלל קומבינה כדי לעקוף את חוקי הממזרות, לילדה שאין ספק שהיא ממזרתה, מה ימנע ממנו מחר להציא קטגוריות חדשות כמו אבא פסיכיאטרי, אבא פסיכו-דיאגנוסטי, אבא פסיכו-דינמי, אבא פסיכו-סומטי?????  ולהתחיל לכתוב סיפורי עלי באבא מה זה כל הקטגריות הפסיכיות האלה????  זה מראה שהשופט הוא הפסיכי בסיפור.

מה עדיף?  חשש ממזרות או חשש עגינות?

ועכשיו לנושא הממזרות.  נראה שהשופט ניר זיתוני רוצה שיזכרו אותו כשופט שהוא בעד העצמת נשים, שעובד עם ארגוני סיוע לנשים כמו מרכז צדק לנשים, ושהוא שופט שיוצר הלכות ומוצא פתרונות לבעית הממזרות….  אבל אנחנו רואים זאת אחרת.  זהו שופט עלוב שבמקום לבוא ולומר שבמדינה מתוקנת ומודרנית לכל ילד יש זכות לדעת מי האבא הביולוגי שלו, ולכל אבא יש זכות לדעת מי הילד הביולוגי שלו, ושהשופטים שדנו בענין ב 2007 טעו, ונשענו על הלכות מימי תרפפו (החשש לממזרות), הוא בא וממציא לנו קומבינות של אבהות פסיכולוגית/פסיכיאטרית/פסיכוסומטית.

מה הבעיה לבוא ולהגיד שהחשש לממזרות הוא בכלל לא חשש אמיתי?  מה כבר יקרה אם הרבנים ירשמו את הילדה הזו כממזרתה?  היא לא תוכל להתחתן לפי דת משה וישראל?  זה נזק?  זה בכלל לא נזק.

להיפך, זה עדיף לה כי אם היא תתחתן כדת משה וישראל, היא תקבל כתובה שאומרת כשהיא תרצה להתגרש יהיה חשש לעגינות.  למה מראש להכניס את הילדה הזאת למסלול של חתונה בשיטת הדיינים שבה היא עלולה לההפך עגונה?  לא יותר טוב לשלוח אותה כבר עכשיו למסלול חתונה אזרחי (בקפריסין, יוטה או אפילו ברשות הפלסטינית???).  מה כל כך חשוב בזה שצריך לדאוג מראש שהילדה הזאת תוכל להתחתן בישראל לפי דיני היהדות – שאלו אותם דינים שמרכז צדק לנשים מייללות שהם מפלים נגד נשים?

מילנה גורדין מומחית ביצוג נשים בוגדניות בשיתוף עם ארגוני פמינאציות

מילנה גורדין מומחית ביצוג נשים בוגדניות בשיתוף עם ארגוני פמינאציות

למה אין לזיתוני את האומץ לבוא ולפתור אחת ולתמיד את תופעת הממזרות ולקבוע שלכל ילד יש זכות לדעת מי האב שלו באמצעות בדיקת רקמות?  נזכיר שבחו”ל קיימות מעבדות שבודקות רקמות כמו שבודקים קורונה, בעלות של 100 דולר ותשובה מיידית תוך 24 שעות.  למה לעשות לכולם את החיים כל כך קשים, ועוד להביא עובדות סוציאליות מפגרות שיכתבו תסקירים שקריים על סמך “טובת הילד” שלא הוכחה מעולם, ואין לה שום אחיזה במציאות.

בוז גדול לשופט ניר זיתוני.

הסיפור באדיבות משרד יום טוב שכתבו בפייסבוק:  “ילדה הגיחה לאוויר העולם. אמא שלה נכנסה להריון מהחבר כשעוד הייתה נשואה. מי יהיה רשום כאב? אם יירשם החבר, היא הילדה תהיה “ממזרה” ופסולה לחיתון. מה עושים? התנהל הליך בבית המשפט לענייני משפחה ואח”כ בבית המשפט המחוזי. שתי הערכאות החליטו שלא יכולות להחליט. תם הסיפור. הילדה נותרה ללא רישום אב בתעודת הזהות. עברו מעל 10 שנים. הגיעו למשרדנו וביקשו שנמצא פתרון. הגשנו תביעה חדשה בשם הקטינה. הלכנו במסלול מקורי. טענו שיש להכיר ב”חבר” כאב “פסיכולוגי”, בלי בדיקת רקמות. טענו שכך אפשר לעקוף את עניין הממזרות. היועץ המשפטי לממשלה התנגד. הבעל לשעבר התנגד. בסוף בית המשפט פסק. “החבר” יירשם כאבי הילדה. אב פסיכולוגי כמובן… זהו פסק הדין”

ניר זיתוני אב פסיכולוגי

1 Comment

1 Comment

  1. אבא גרוש

    יולי 23, 2021 at 8:26 pm

    יעל וילנר מנוי של איילת שקד ממפלגתו של נפתלי בנט

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe

You May Also Like

Translate »