עו”ד ניר גטניו חוו”ד איסור הפגנה 300 מטר מבית נציב הטיוח אורי שהם לאבות הגרושים כי המגפון מפריע לטייח פשעי שופטי משפחה מהבית

בתאריך 27/12/2021 יצאו אבות גרושים להפגין נגד אורי שהם בביתו ברח’ יפה נוף 3 גבעתיים.  מטרת ההפגנה היא למחות נגד הטיוח השיטתי של כל התלונות נגד שופטי המשפחה שמיישמים אפרהייד מגדרי והפליה בוטה נגד גברים.  השוטר ליאור נבעה הגיע ופיזר את ההפגנה בטענה כי מותר להפגין רק במרחק 300 מטר מהבית שלו “כי זו אלטנטיבה אפקטיבית” שלא פוגעת בזכותו לפרטיות.

ראו את חוות דעתו של יועמ”ש משטרת תל אביב ניר גטניו, בתלונה שהוגשה נגד ליאור נבעה.

ואנו שואלים איך זה אפקטיבי להפגין נגד עובד ציבור פושע, אם הוא לא שומע?  אם מרחיקים את המפגינים 300 מטר ממנו, איך זה אפקטיבי?  ואם הכלב עובד מהבית על טיוח תלונות, אז מי אמר שהבית איננו מקום עבודה נוסף שלו? איפה הראיה שאורי שהם לא עובד מהבית????

 

ניר גטניו זנזון משטרה בשירות הקגב בהשראת סטאלין

 

ניר גטניו יועמש המשטרה חושב שהוא בשירות הקגב בהשראת סטאלין

 

 

 

ניר גטניו רשע משטרתי מזיק לזכויות האדם והילד בישראל

 

ניר גטניו יועמש משטרת תא מעקר מתוכן את זכות ההפגנה
ניר גטניו יועמש משטרת תא מעקר מתוכן את זכות ההפגנה

וחוץ מזה, למה כל פעם שרוצים להפגין צריך להתחיל שוב ושוב לריב עם השטרה?  למה כאשר בית משפט עליון דן בזכות הפגנה לא מתקבל פסק דין חד משמעי שמציב את הגבולות ושכל אחד יידע מה מותר ומה אסור?

הנבלות בעליון כותבים פסקי דין של עשרות עמודים המהליים את זכות ההפגנה וררק בסוף כותבים שכל מקרה נתון לשיקול דעתו של שוטר מושתן שיוצא לקריאה בשטח????

 

ניר גטניו חוות דעת אסור להפגין ליד הבית של אורי שהם 1

 

ניר גטניו חוות דעת אסור להפגין ליד הבית של אורי שהם 2

Print Friendly, PDF & Email

1 מחשבה על “עו”ד ניר גטניו חוו”ד איסור הפגנה 300 מטר מבית נציב הטיוח אורי שהם לאבות הגרושים כי המגפון מפריע לטייח פשעי שופטי משפחה מהבית”

  1. אורי שוהם מטייח גם פסקי דין בנושא צוואות מזוייפות. הנציבות היא פיקציה. אין דבר כזה. הם לא קוראים תלונות. הכל חרטא

    אין מערכת משפט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
גלילה למעלה