היא דורשת לעשות עמה צדק, ותובעת באמצעות עורכי דינה מורן בן יצחק ויואב בלומוביץ 2.5 מיליון שקל מהמדינה. לטענתה, היא הובאה לחדר החקירות ללא הצדקה, אך ורק בכדי להפעיל לחץ על עד המדינה חפץ בעת חקירתו במסגרת תיקי נתניהו.

בכתב התביעה מתואר כיצד הגיעו חוקרי המשטרה לביתה בשעת בוקר מוקדמת והורו לה, בתום חיפוש במקום, להתלוות אליהם אל מתקן החקירה. לטענתה, לא הוסבר לה כי היא רשאית לסרב לדרישתם.

חפץ בבית המשפט היום (צילום: אבשלום שושני, פלאש 90)
השוגר דאדי ניר חפץ – צילום: אבשלום שושני, פלאש 90

לאחר שהפך לעד המדינה, התקיימה בין ניר חפץ ופרקליטו אילן סופר (מומחה לשטינקרים) לבין מי שהיה הקצין הממונה על החקירה, תת-ניצב אלי אסייג, פגישה שבה התרעם הראשון על השאלות החודרניות שנשאלה טטיאנה בחקירתה.

בתגובה השיב לו אסייג כי הוא לא מאמין שחוקר כלשהו בצוותו מסוגל לשאול שאלות מסוג זה. אולם לאחר שקרא את פרוטוקול העדות, הודה: “מישהו אצלי חרג מסמכותו”.

בכתב התביעה, מפרטת טטיאנה כיצד צוות התביעה בתיק – יחד עם תנ”צ אלי אסייג– התחייבו בפני חפץ ופרקליטו כי הוטל חסיון על עדותה וכי זהותה לא תימסר לפרקליטי נתניהו במסגרת החומר שהועבר להם לקראת הליך השימוע. רק לאחר הפרסום בחדשות 12 הובן כי המדינה הפרה את הבטחתה.

קרן סידקובסקי הפילגש של ניר חפץ שמימן לה לימודי משפטים תובעת את המשטרה

קרן סידקובסקי הפילגש של ניר חפץ שמימן לה לימודי משפטים תובעת את המשטרה

אלי אסייג טוען שנפלה טעות.  האומנם?

“נפלה טעות בפרקליטות, התמלילים הועברו בטעות לידי הסנגורים”, הודה תנ”צ אסייג. “אנו מצטערים אבל זו טעות של מישהו שגילינו בדיעבד, כשהיה מאוחר מדי”. חפץ מיהר לפנות לבית המשפט בדרישה לקבל צו איסור פרסום על כלל פרטי הפרשה, אותו קיבל. הוא שב והדגיש כי לתרגיל אין קשר לתוכן שהעיד בבית המשפט”.

על איזה טעות הוא מדבר?  זו בכלל לא טעות.  זו חובתם של הפרקליטים למסור את כל חומרי החקירה.  זה ששוטר בכלל מעלה על דעתו להסתיר מביבי ומעורכי דינו חומרי חקירה זה מזעזע ומחפיר.  זה מראה שהוא תופר תיקים ומונע מאדם את זכותו להגן על עצמו.  רק על זה היינו מעיפים את הבן זונה הזה אלי אסייג  מהמשטרה בלי פנסיה.

באיזו חוצפה שוטרים יכולים להבטיח שתמלילי חקירה יוסתרו מהנאשם?

קרן למעשה טוענת שאלי אסייג, וכנראה גם ליאת בן ארי שאישרה את זה, הבטיחו לה שביבי לא יקבל את פרוטוקול חקירתה ובכלל אף אחד לא יידע על התרגיל הזה.  בתור אחת שסיימה משפטים והגישה את כתב התביעה בזמן שלמדה למבחן ההסמכה, מפליא שהיא טוענת את זה.

הרי לימדו אותה באוניברסיטת חיפה שכל נאשם זכאי לקבל את כל חומרי החקירה לצורך הגנתו.  היא ידעה את זה.  אז מה פתאום היא ממציאה הבטחה מטופשת שכזו שאף אחד בצוות ההגנה של ביבי לא יידע שהיא נחקרה ומה היה התפקיד שלה????

ממה קרן חוששת?

אנחנו לא מבינים למה קרן סידקובסקי מתחבאת מאחורי צווי איסור פרסום ולמה זה כל כך חשוב לה לא לפרסם עצמה כנערת הפיתוי של התרגיל המסריח?

היא יכולה לעשות מזה הרבה פרסום ולעשות מזה הרבה כסף.  בטוח יותר מממה שהיא תקבל בבית המשפט.

אם היא כל כך חרדה לאנונימיות שלה, שתחזור לשם המקורי שלה…  טטיאנה.