Fri, Dec 8, 2023
Close

להב 433 וסוזי עוזסיני ארניה: נעצרה ונחקרה על שיבוש בפרשת דוד ביתן ייצגה את הנהג של דוד ביתן והציעה לביתן שהיא תייצג ובעלה רפי ארניה יכתוב את בקשות ההגנה

להב 433 וסוזי עוזסיני ארניה: נעצרה ונחקרה על שיבוש בפרשת דוד ביתן ייצגה את הנהג של דוד ביתן והציעה לביתן שהיא תייצג ובעלה רפי ארניה יכתוב את בקשות ההגנה
  • Publishedאוגוסט 14, 2021

בהמשך לכתבה שלנו על השוחד המיני שהציעה עו”ד סוזי עוזסיני ארניה לאפי נוה כדי שיקדם את בעלה רפי ארניה מבית משפט השלום בראשל”צ וייתן לו את התפקיד של אבי פורג במחוזי לוד, ושבינואר 2019 היא נעצרה ונחקרה על כך בלה”ב 433, אנו יכולים לדווח שזה לא היה המעצר הראשון שלה שם וגם לא החקירה הראשונה שלה שם.

 

סוזי עוזסיני ארניה פרצוף מפוחלץ - יותר בוטוקס מאשר שכל
סוזי עוזסיני ארניה פרצוף מפוחלץ – יותר בוטוקס מאשר שכל

סוזי עוזסיני ארניה גם מעורבת בפרשת חה”כ דוד ביטן, שרק לאחרונה הוגש נגדו כתב אישום.  סוזי ייצגה את הנהג שאול הכנעני שאותו הפרקליטות ניסתה לפתות לההפך עד מדינה נגד ביטן.  דוד ביטן היה מיוצג ע”י עו”ד אפי דמרי מההתחלה.

מסתבר שבגלל תאוות הפרסום הבלתי מרוסנת של סוזי, היא הלכה לפגוש את דוד ביטן והציעה לו לזרוק את אפי דמרי ושהיא תזרוק את הנהג כלקוח, ושהיא תייצג את ביטן.

סוזי בסך הכל רצתה לגנוב לקוח

סוזי בסך הכל רצתה לקחת לעצמה את התהילה כי היא חשבה שאם תייצג את דוד ביטן זה יביא לה המון הזמנות לראיונות בטלוויזיה, ויעשה לה שדרוג בליכוד. סוזי אמרה לדוד ביטן שכדאי לו לקחת אותה, כי בעלה רפי ארניה כותב עבורה את כל המסמכים המשפטיים, ושבזכות בעלה כאשר היא מופיעה אצל שופטים במחוז מרכז, כולל בראשון לציון עצמה (איפה שבעלה יושב)… כל השופטים עושים לה ריספקט כי כולם יודעים שבעלה כותב לה את הטיעונים המשפטיים.

סוזי חשבה שיש לה קלף מנצח לשכנע את ביטן לקחת אותה בתור מייצגת…. ואז הוא מקבל “על חשבון הבית” גם את בעלה רפי ארניה בתור מי שיכתוב את טענות ההגנה.  סוזי אמרה לדוד ביטן שבעלה רפי ארניה יודע לכתוב כמו שהשופטים אוהבים לשמוע, ולכן הסיכויים לייצוג מוצלח איתה הרבה יותר טובים מאשר עם אפי דמרי.

סוזי:  גניבת לקוח או שיבוש חקירה? 

זה לכשעצמו בסך הכל עבירה אתית של גניבת לקוח מעו”ד, אבל זה לא סוף הסיפור.  מכיון שהיו מעקבים והאזנות, סוזי נפלה בפח, והשוטרים בלה”ב 433 שקלטו שהיא נפגשת עם דוד ביטן ולוחשת לו לחישות, חשבו שהיא ממשיכה לייצג את הנהג אבל מקבלת הוראות ומסרים מדוד ביטן שלא יתהפך ושלא יעיד נגד ביטן.  ייתכן שהשוטרים סברו שעצם הפגישות של סוזי עם ביטן נועדו להעביר הצעות שוחד לנהג, שלא יעשה מה ששולה זקן עשתה.

 

סוזי עוזסיני ארניה ניסתה לגנוב לקוח דוד ביתן וחטפה חקירת שיבוש
סוזי עוזסיני ארניה ניסתה לגנוב לקוח דוד ביתן וחטפה חקירת שיבוש

הטיפשות של סוזי – הפלילה עצמה בפייסבוק

האמת היא שסוזי עוזסיני ארניה כל כך טיפשה שהיא העלתה לפייסבוק את התמונה המפלילה שלה נפגשת עם הבוס דוד ביטן שהוא הבוס של הלקוח שלה שאול הכנעני בתאריך 16/11/2017.

בכך סוזי סיפקה לשוטרים את הראיה הניצחת לחשד לשיבוש, ומייד הוציאו עליה צו מעצר על שיבוש.  סוזי בטיפשותה כתבה:  “הליכוד – הוא משפחה.  היום בארוחת צהריים משותפת בתל אביב עם יו”ר הקואליציה ח”כ דוד ביטן ועם חברים נוספים- עו”ד סיני קהת, ציון בן שושן אבי ג’מאל ואלידור כהן.  חיזקתי את ראש הממשלה בנימין נתניהו לנוכח ההתקפות עליו בתקשורת ואת חה״כ ביטן על עשייתו הרבה והחשובה”.

אבל השוטרים בלה”ב 433 לא טיפשים והם הבינו שהיא לא נפגשת עם דוד ביטן כדי “לחזק את ביבי” כמו שהיא כותבת.  הם חשבו שהיא נפגשת לצרכי העברת מסרים לשאול הכנעני שלא יתהפך על ביטן.  לא עלה בדעתם שהיא פשוט מכורה לפרסום ורק רוצה לגנוב לקוח….

וכך בדצמבר 2017 סוזי עוזסיני ארניה נחקרה על שיבושי חקירה בלהב 433, למרות שהיא לא שיבשה חקירה, היא פשוט רצתה לגנוב לקוח סלב מאפי דמרי…..

בתמונה:  סוזי עוזסיני ארניה עם בעלה – שאת כישוריו המשפטיים היא הציעה ללקוחות שלה כ”קלף מנצח” “כמו ששופטים אוהבים לשמוע”…

סוזי עוזסיני ארניה מציעה ללקוחות שבעלה רפי יכתוב עבורם את המסמכים
סוזי עוזסיני ארניה מציעה ללקוחות שבעלה רפי יכתוב עבורם את המסמכים

 

מה הסיפור עם הנהג שאול הכנעני שהיה מיוצג ע”י סוזי בחקירות?  

זה מוסבר ע”י רועי ינובסקי בכתבה של ערוץ 1 “כאן”, 18/12/2019

 

הנהג שאול הכנעני סוזי עוזסיני יצגה אותו ורצתה לזרוק אותו
הנהג שאול הכנעני סוזי עוזסיני יצגה אותו ורצתה לזרוק אותו

בתמונה הנהג שאול הכנעני שסוזי עוזסיני ייצגה אותו, ואחרי שהיא בעצמה נעצרה ונחקרה על השיבוש, הוא נאלץ לקחת מישהו אחר, עו”ד אדי אבינועם.  לזכותו של אדי אבינועם נאמר שהוא לא מכר אותו לפרקליטות ולא שידל אותו למכור את נשמתו לשטן ולבגוד בחבר, ביד שהאכילה אותו.  לפחות שאול קיבל עו”ד עם ערכים ולא מופקרת כמו סוזי.

עדות הנהג של ביטן נחשפת: “ראיתי אותו סופר דולרים”

פרסום ראשון: שאול הכנעני הודה בחקירתו כי ראה את מקורבו של ביטן, משה יוסף, מעביר לח”כ כספים, אך לדבריו לא מדובר בעבירה פלילית.

נהגו של יו”ר הקואליציה דוד ביטן, שאול הכנעני, הודה בחקירה כי ראה את מקורבו של חבר הכנסת, משה יוסף, מעביר כספים במזומן לביטן – כך פורסם לראשונה הערב (שני, 18/12/2017) בחדשות הערב בכאן 11. עם זאת, טען הכנעני כי לא היה בדבר עבירה פלילית.

לדברי הנהג, באחת הפגישות בחנות הרהיטים של יוסף, העביר המקורב לביטן סכום של כ-6,000 שקל. כשנשאל על ידי החוקרים לפשר העניין, אמר שלהבנתו הסכום הועבר כנגד 1,500 דולרים שהעביר ביטן ליוסף.

הכנעני אמר כי ביטן חזר באותה עת מחו”ל והגיע יחד איתו לחנות הרהיטים להמיר דולרים שנשארו עמו. גרסתו מחזקת מחד את גרסת ביטן – שהעברת הכספים היו עבור התחשבנוית ביניהם, אולם מעלה תהיות על הצורך של ביטן לנסוע לחנות של יוסף כדי להמיר כספים. במהלך החקירה הטיחו החוקרים בהכנעני כי העביר כספים מעת לעת עבור ביטן, אך הוא הכחיש זאת.

עורכת הדין סוזי עוזסיני-ארניה, המייצגת את נהגו של יו”ר הקואליציה, מסרה כי “מרשי הכחיש בחקירתו מכל וכל כי שימש אי פעם כבלדר מטעמו של דוד ביטן לצורך העברת כספים. מפאת העובדה שהחקירה טרם הסתיימה הוא מנוע ממסירת פרטים נוספים”.

פרקליטו של ביטן, עו”ד אפרים דמרי, אמר כי “ח”כ ביטן עונה רק לחוקריו בכל השאלות הקשורות לעניינו”.

ביום שישי פורסם בחדשות השבוע בכאן 11 כי המשטרה הציעה לחשוד נוסף בפרשת השחיתות בעיריית ראשון לציון הסדר עד מדינה, במסגרתו ייגזרו עליו תשעה חודשי מאסר. גם ליוסף הוצע הסדר – עונשו יהיה שלוש שנות מאסר וקנס בגובה של עשרה מיליון שקלים.  יוסף טרם החליט אם לחתום על ההסדר שהוצע לו.

בידי המשטרה ראיות ועדויות לכך שמקורבו של ביטן שילם כסף מזומן לנציגי אולם האירועים שבו נערכה חתונת בתו של חבר הכנסת. על פי גרסתו של יו”ר הקואליציה, יוסף עשה זאת כחבר המשפחה והעביר את הכספים שהתקבלו מהאורחים כמתנות.

 

סוזי עוזסיני ארניה זה הפה שמצץ את כל הזין של אפי נוה ובלעה
סוזי עוזסיני ארניה זה הפה שמצץ את כל הזין של אפי נוה ובלעה

ביום חמישי (בדצמבר 2017) פורסם לראשונה בחדשות הערב בכאן 11 כי חלה התקדמות משמעותית במגעים עם יוסף. עד אז הקשה יוסף, שמכונה על ידי החוקרים “הבנקאי של ביטן”, על החוקרים, כאשר שמר על זכות השתיקה, למרות שהוחזק במעצר בתנאים קשים.  משה יוסף עומת עם קבלן: “ידעת שהדירות שהבטחת הן שוחד לביטן”

פריצת הדרך חלה לאחר שיוסף טען בפני חוקריו כי הוא מוכן לדבר, אך לפני כן דרש לדון בהסדר עד מדינה. בשלב מאוחר יותר אף הציב תנאי ראשון לחוקרים לפני שידבר: “שחררו אותי למעצר בית”. במשטרה הבינו כי יוסף רציני בכוונותיו, וקיבלו את תנאיו, מכיוון שמבחינתם מדובר בעדות החסרה כדי להשלים את התיק.

עוד פורסם בחמישי בחדשות הערב, כי המשטרה ביקשה מביטן לספק לה את רשימת האורחים שהוזמנו לחתונת בתו ואת המתנות שהביאו. בני משפחתו של יו”ר הקואליציה צפויים לקבל זימון להעיד במשטרה.

https://www.kan.org.il/item/?itemid=25740

איפה מתנהל התיק?  בראשון לציון אצל השופט טל ענר שהיה בסנגוריה הציבורית

כתב האישום עצמו הוגש למחוזי בלוד וקיבל אותו שופט בשם חגי טרסי.  אבל להב 411 ממשיכה להוציא צווים במעמד צד אחד דווקא בראשל”צ, איפה שרפי ארניה יושב, ולא ברמלה.   הרי החוקרים יודעים שסוזי עוזסיני הציעה לדוד ביטן שהיא תטפל בתיק שלו, במקום לטפל בנהג, ושהוא ירוויח את שירותי הכתיבה של רפי ארניה, שיושב בראשון לציון.  אז למה הגישו את הבקשה לצא”פ על עדי המדינה לבית משפט השלום בראשל”צ?

הצווים במעמד צד אחד מטופלים ע”י השופט טל ענר שהיה עד לפני שנה בצוות הפנימי של הסנגוריה הציבורית.  סוזי עצמה קיבלה את כל התיקים שלה, למעט תיקי ליכוד, מהסנגוריה הציבורית….

בתמונה:  השופט טל ענר

טל ענר שופט חדש בראשלצ
טל ענר שופט חדש בראשלצ

 

טל ענר שופט חדש בראשלצ שבא מהסנגוריה הציבורית
טל ענר שופט חדש בראשלצ שבא מהסנגוריה הציבורית

בינתיים השופט החדש טל ענר הוציא צו איסור פרסום על זהות שני עדי התביעה וזה בתוקף עד ה 26/8/2021.

צאפ שהוציא טל ענר השופט מראשלצ בפרשת דוד ביטן

כתב האישום עצמו הוגש לבימ”ש מחוזי לוד לשופט חגי טרסי

את כתב האישום עצמו הגישו למחוזי לוד, ת”פ 21212-08-21 : מדינת ישראל נ’ ביטן, ומי שמנהל את התיק הוא השופט חגי טרסי.  לנוחיות הקוראים זו רשימת הנתבעים:

נאשם 1 דוד ביטן
נאשם 2 ארנון גלעדי
נאשם 3 מירב שמולי
נאשם 4 אבי דוידוב
נאשם 5 מהרדד שעבני
נאשם 6 מסא.א.א. דיור מוגן בע”מ
נאשם 7 אליהו נחום
נאשם 8 אלברט ביטון
נאשם 9 אמריקן סייף רום בע”מ
נאשם 10 ליהי קופרלי
נאשם 11 כל בו חצי חינם בע”מ
נאשם 12 תוצרת חקלאית מובחרת בע”מ
נאשם 13 יצחק גדע
נאשם 14 צחי ג’דע ניהול וביצוע פרויקטים בע”מ
נאשם 15 יוסף רענן
נאשם 16 חיים רביבו

.

תזכורת על פרשת מין ומינויים:  הסמסים עם אפי על התחת שלה

ראו כיצד סוזי באפריל 2016 כותבת לאפי נוה שהיא רוצה להרגיש את ה”גמירה” שלו אצלה בתחת, ומייד אחר כך כתבה לו שהרשם אבי פורג במחוזי לוד מפנה תקן, ושרפי ארניה בעלה רוצה את הקידום, ורוצה שהיא תסדר פגישה אצל אפי….

https://אפי נוה מין ומינויים 2: קבלו סמסים בין עו”ד סוזי עוזסיני ארניה לאפי נוה: “רוצה להרגיש אותך בתחת גומר ותן לבעלי את הג’וב של אבי פורג”

 

סוזי עוזסיני ארניה כותבת לאפי נוה להרגיש אותך בתחת שלי גומר
סוזי עוזסיני ארניה כותבת לאפי נוה להרגיש אותך בתחת שלי גומר

 

סוזי עוזסיני ארניה סמס לאפי רוצה שעה של סקס מוטרף
סוזי עוזסיני ארניה סמס לאפי רוצה שעה של סקס מוטרף

 

 

 

https://www.facebook.com/susieozsinayaranya/videos/383792167231154

להלן כתב האישום נגד דוד ביטן

כתב אישום מדי נ דוד ביטן

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *