EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

רות אטדגי פריאנטה גרוטאה הומופובית ופמינאצית – למה היא עדיין שופטת גברים בבאר שבע?

רות אטדגי פריאנטה גרוטאה פמינאצית עם כוס רעיל

התנועה למען איכות השפיטה בישראל פנתה לשר המשפטים בתאריך 20/4/2020 בבקשה להדיח את השופטת הבאר שבעית ממוצא מרוקאי רות אטדגי-פריאנטה. גורם בכיר בשדולת הגברים אמר “למה הגברים צריכים לסול בגלל שופטת כושלת כמוה? אחת כמוה כבר מזמן היה צריך להדיח”.

לפני ששמו אותה בבאר שבע להציק לגברים בבית משפט למשפחה בבאר שבע, נתנו למרוקאית הזו להתאמן על אזרחי אילת. מי שמתחילה את הקריירה שלה באילת זו אחת שמלכתחילה מסומנת כ”מקרה אבוד”.

להלן הפניה של התנועה למען איכות השפיטה 20/4/2020

פחע 10 מחלתה של רות אטדגי פריאנטה והוצאתה לפנסיה 20-4-2020

להלן התשובה שהתקבלה מהנהלת בתי המשפט, עו”ד אורית במני 7/6/2020:

 

פחע 10 תשובה אורית במני פריאנטה 7-6-2020

 

זו הכלבה רות אטדגי פריאנטה – הסתתרה אבל לא הצליחה להעלם

ההערות ההומופוביות של פריאנטה באילת בדיון שיפוטי

דיון בתביעת פיצויים נגד בעלי מרכול באילת, בו נתלה שלט הומופובי במהלך מצעד הגאווה בעיר, הוביל לטענות נגד השופטת: “העליבה ופגעה קשות בתובעים”

ב 2009 במהלך מצעד הגאווה בעיר הדרומית, נתלה בכניסה למינימרקט “שביל החלב” שלט: “אין כניסה להומואים”. לאחר שבעל החנות סירב, על פי התביעה, להסיר את השלט, החליטה האגודה לזכויות הפרט לתבוע 50 אלף שקל כדמי פיצויים. כעת, התיק הגיע לאטדגי וזו זלזלה בתובעים. “יום הגאווה, שבוע הגאווה, חודש הגאווה, אני לא יודעת כמה זה…”.

הערות כאלו של מי שהיתה שופטת בית משפט השלום באילת, רות אטדגי פריאנטה, במהלך משפט פיצויים נגד רשת מרכולים מקומית, הסעירו את הקהילה הגאה בעיר והביאו את נציגיה לבקש את פסילתה. באגודה דרשו לפסול את השופטת אטדגי בשל ההערות הפוגעניות נגד הקהילה הגאה.

 

 

רות אטדגי פריאנטה עשרה קבין של רוע וכולם אצלה

 

על פי הבקשה, כאשר הוצע שאנשי המרכול יתלו שלט הבהרה, “אמרה השופטת בצורה מזלזלת: ‘תשימו את זה שם ביום הגאווה, בשבוע הגאווה בחודש הגאווה, אני לא יודעת כמה זה..'”. בנוסף, לאחר שנציג האגודה אמר לה כי עליו לערוך התייעצות על הצעת הפשרה, השיבה השופטת, לפי בקשת הפסילה: “כדאי לאדוני להסתפק במחוות האלה, תזכור שלפני כמה שנים גם את המחוות האלה לא הייתם מקבלים”.

בעקבות הדברים, הגיש נציג האגודה, עו”ד משה שוחטמן, בקשה חריגה לפסילתה של השופטת בטענה “שהביעה ביטויים המעידים על דעה קדומה מובהקת נגד התובעים”. לדבריו, “מדובר בהתבטאות מעליבה אשר פגעה קשות בתובעים ובבא כוחם אישית”.

“מדובר במשחק מכור”

שוחטמן אף טען כי השופטת הציעה מיוזמתה פרסום התנצלות של התובעים על כך שפגעו בשמה הטוב של החנות – במקביל  לתליית מודעה בחנות לפיה בעליה אינם עומדים מאחורי השלט המפלה. “לנוכח התנהגות השופטת ודעתה הקדומה, מדובר ב’משחק מכור'”, הדגיש. מהנהלת בתי המשפט לא נמסרה תגובה לדברים.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4090040,00.html

 

הגרוטאה רות אטדגי פריאנטה עדין מכהנת

התביעה נגד בעלי החנות הוגשה לאחר שפעיל האגודה, איציק צרור, הבחין בשלט וביקש, לפי כתב התביעה, מבעלי החנות, מרדכי לוי, להסירו, אך זה סירב. בתביעה נטען כי לוי הסכים להסיר את השלט רק לאחר דרישת שוטר שנקרא למקום.

ברשת הכחיש את טענות האגודה, וטענו כי באותו בוקר, עבדו בחנות שני מוכרים שלא תלו את השלט. “באותו יום, בני נוער רבים קנו ביצים ועגבניות, שהסתבר כי השליכו אותם על הצועדים כמחאה. כל אחד מהם יכול היה להדביק את השלט. באותו יום פקדו מבקרים רבים את החנות, ואם המוכרים היו מבחינים בשלט בעצמם, הם היו מסירים אותו מבלי להמתין לפניית השוטר”. בנוסף, טענו כי אם אכן ייקבע שעליהם לפצות את התובעים, יקוזז הסכום מאחר שקריאה לחרם צרכנים פגעה בשמם הטוב.

 

 

רות אטדגי פריאנטה מהתמונות שלה ניתן להבין שהיא זונה בגלל המראה המכוער שלה

 

 

 

Views: 67

2 Comments

  1. אטדגי פריינטה , כלומר, מרוקאית *2, ולכן זה שימש אותה לצרכי מינוי לשפיטה. מונתה משיקולים זרים אלו,
    כנ”ל גם המרוקנאצי העבד כי ימלוך מחבל פנחס אסולין, עסקן פוליטי מקריית גת שהגיע מהרי האטלס ושהמיט לא מעט אסונות על גברים גרושים תוך שימוש ציני בדלתיים הסגורות.
    אלו מהחלאות שהיו התליינים , השוטרים והמלשינים של המלך וממשיכים את המסורת בישראל.
    תפיצו בבקשה קול קורא לכל הגברים והילדים שנפגעו מהמחבל ההיטלראי הנ”ל לפני 25-10 שנה, גם בגלל המכנים המשותפים של הרוע וגם בכדי שנזהר מהילדים הדפוקים שלהם, שעתידים לפגוע באחרים לכשימונו למערכת המשפט (כי מה כבר כאלו שיצאו מהם ילכו ללמוד? רפואה? הנדסה?).

  2. הבהמה המרוקאית פריאנטה היא שופטת פח שלא פעם מתדיינים אמרו עליה שהיא נראית כאילו עכשיו סיימה לעשות ספונג’ה. ככה זה כשחייבים לרצות את העדה הבכיינית , פשוט ממנים עו”ד זבל נחותה לשופטת, תחילה באילת , שם אפשר לדפוק כל מתדיין שמגיע. תנו לה שוקולד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *