EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

תזכורת מענגת: השופט חננאל שרעבי הואשם בגילוי עריות ואונס נכדתו טעם מטעם הפמיניזם. עוד שופטים שאכלו זין פמיניסטי: אייל באומגרט, שמאי בקר, אלי אנושי יהודה גרניט, רפי ארניה

חננאל שרעבי הואשם באונס במשפחה ולא עשו לו כלום

ב 2/9/2021 פרסמנו שהמשטרה בחיפה אספה את השופט חננאל שרעבי לחקירה על אונס וגילוי עריות במשפחה.  המדינה רעשה וגעשה.  תוך שבוע החונטה סגרה לו את התיק כדי שלא יהיו בושות והוא חזר לשיפוט. חננאל שרעבי הוא שופט פמינאצי שלשום אבא אין סיכוי לזכות אצלו במשפט הוגן.  להגיע לערעור אצל שרעבי כשאתה גבר זה כמו שאנה פרנק תבקש ממנגלה על הרמפות שיחזירו אותה לאמסטרדם.  והנה הוא עצמו חטף את נחת זרועה של הפמינאציה.

חננאל שרעבי פנה לפרקליטות המדינה וביקש שעו”ד חיים ויסמונסקי יפעל בשמו וימחק מגוגל את הסיקור של הפרשה.  זו הסיבה שאנו נאלצים כעת להעלות את הכתבה מחדש. כשחיים ויסמונסקי יפנה שוב פעם לגוגל ויבקש למחוק את הכתבה ממנוע החיפוש, נעלה את הכתבה עוד פעם.  חתול ועכבר.  מיצי מיאו.

חדשות מענגות חננאל שערבי הוא האישיות הבכירה בעולם המשפט שנחקר בגילוי אריות ואונס במשפחה 2/9/2021

תלונת שווא נגד חננאל שרעבי שופט מחוזי בחיפה על אונס במשפחה הוגשה ליועמ”ש ביום ה’ 2/9/2021. לא ברור אם זו אשתו שרוצה להתגרש או שזו הבת שלו שאולי הגיעה לדקה ה 90 לפנות סוף ההתיישנות, ורוצה לסחוט אותו.  

חננאל שרעבי שוחט הגברים של חיפה הקים באולמו קרמטוריום לגברים גרושים חטף זין פמיניסטי

 

 

חננאל שרעבי הוא השופט הפמיניסטי שחטף תלונת שווא על אונס

בכל מקרה שופט זה אוכל עכשיו את הדייסה הפמינאצית שבישל במשך שנים. במשך שנים הוא נקט באג’נדה הפמינאצית שהאישה תמיד צודקת, שיש להעצים נשים ולהעביר להם את הילדים והרכוש ולהשאיר את הבעל הגרוש בלי תחתונים. הוא חבר אל הצרעה הפמינאצית אספרנצה אלון שיושבת איתו בהרכבי משפחה, וגם היא עוללה שמות ושפטים באקס שלה, ניצן הופמן.

אספרנצה אלון עשתה לבעלה ניצן הופמן את המוות, בדיוק כפי שהיא עושה לכל גבר גרוש באולמה. היא זאת שמחליטה וחננאל, כמו כבשה שבקושי יכולה לפעות, עושה מה שאספרנצה האיומה אומרת לו לעשות, דהיינו חיסול גברים שיטתי בשיטת הסרט הנע. מי האבא הבא בתור לקנות מצבה????    

חננאל שרעבי במקום ליישם את דיני תימן יישם את דיני פמיניסטן

כולם יודעים שמחוז חיפה הוא מהאיומים בארץ, שם מאמינים לכל אישה שמשקרת, תופרת תיקים, מבקשת צווי הגנה. בחיפה מה שהאישה רוצה, היא מקבלת. מרסקים שם את הגברים עד העצם. אולמות בית המשפט למשפחה בחיפה הם קרמטוריומים לגברים הגרושים. מתחוללת שם שואה! סלקציה! רצח, מוות ושכול, ובסרט נע.

חננאל שרעבי היה מאיים על גבר בהוצאות עתק, וגם מטיל הוצאות אסטרונומיות על כל גבר שמעיז לערער. היה מבטל משמרות משותפות, מלכלך על כל גבר שהוא אלים ואנס, ומעביר את כל הרכוש לנשים. פשוט ברוך שפטרנו.  

חננאל שרעבי הואשם באונס במשפחה ולא עשו לו כלום
חננאל שרעבי הואשם באונס במשפחה ולא עשו לו כלום

הנה כמה כותרות וידיעות ראשוניות בנושא (נכון ל 2/9/2021):

לפי דיווח של אלון חכמון ב’מעריב’, החשד מייחס לדמות עבירה פלילית חמורה שהעונש בגינה הוא מאסר ממושך בכלא. גורמים המעורים בפרטים מציינים: “מדובר בחקירה הנמצאת בראשיתה ומתנהלת בחשאיות ובאופן סמוי, כאשר בבסיסה מסתמן חשד כבד לעבירה חמורה. עד כדי כך חמורה וקשה, שכן יש לה השלכות גם מעבר לחשוד עצמו, ואפילו עד כדי סיכון חיים”.

החקירה החלה היום בתום התייעצות של פרקליט המדינה עמית איסמן והיועמ”ש אביחי מנדלבליט, בתיאום עם ראש אגף חקירות ומודיעין בן שלום, ראש להב 433 מוטי לוי, ומפכ”ל המשטרה יעקב שבתאי.

לפי הדיווח ב’מעריב’, החקירה הסמויה הוטלה על אחת היחידות בלהב 433 בשל הרגישות והחשאיות סביב הפרשה.

ב’מעריב’ צוין, כי החשוד נחשב בתחומו לדמות דומיננטית משמעותית מתוך מערכת אכיפת החוק.

היום הגיש עו”ד  חור אוריאל נזרי, בשם המתלוננים, תלונה במשטרה. זאת, אחרי שנועץ ביועמ”ש ובפרקליט המדינה.  https://www.facebook.com/chur.nizri  

חור אוריאל נזרי האשים את חננאל שרעבי בגילוי אריות ואונס במשפחה - תמונה מ 2015
חור אוריאל נזרי האשים את חננאל שרעבי בגילוי אריות ואונס במשפחה – תמונה מ 2015

בשלב זה עוד לא ניתן לדווח על זהות המעורבים וגם לא את סוג העבירה.

לפי דיווח בחדשות 12, פרקליט המדינה העביר את התלונה לטיפול ראש אגף החקירות במשטרה והורה לו למסור עדכון בדחיפות.

עו”ד אוריאל ניזרי, המייצג את המתלוננים, אמר לחדשות 12: “מדובר ביום הדין למערכת המשפט. עלינו לשאול את עצמנו שאלות קשות, בין היתר, איך לא ידענו לזהות? כיצד הצליח לחדור אדם זה לתוך לב ליבה של מערכת המשפט? איך אנו המשפטנים ואנשי אכיפת החוק, אפשרנו לכך לצמוח מתוך מערכת אשר אמורה להיות דוגמא ומופת לכל השאר? ועוד שאלות קשות נוספות שיעלו בעתיד”.

עורך הדין הוסיף: “גם בימים קשים כאלה אסור לנו לאבד את האמון במערכת המשפט, אך על מערכת המשפט לדעת שהיא לא יכולה להאמין בעצמה בלי גבול. עלינו ליצור מנגנונים טובים יותר אשר יהיה בהם חסם בפני כשלים דומים בעתיד.

“זוהי מלחמת יום כיפור של מערכת בתי המשפט, ואנו נדרשים לדאוג לכך, כי לעולם אבל לעולם לא יתרחשו מקרים דומים בעתיד. אנו סומכים על צמרת מערכת המשפט ואכיפת החוק, שידעו לפעול בניקיון כפיים, גם כאשר מדובר ב’חבר’ בכיר כל כך למקצוע וימצו את החקירה עד תום, חקירה שתהיה בה אמירה ברורה כי כולם שווים בפני החוק”.

תגובת טלי גוטליב בפייסבוק

לא נתפלא אם חננאל ברגעים אלה ממש מצלצל לעו”ד טלי גוטליב כדי שתציל אותה מהברוך שנכנס אליו. זה מה שהיה לה להגיד בבוקר שלמחרת החדשות על החקירה:

“כשאתה שופט בכיר גם תעמוד לצידך חזקת החפות, גם יחקרו ״לעומק״, גם ״יבדקו היטב״ את טיב החשדות נגדך. וגם הכי חשוב! תישאר משוחרר, ולא תיעצר כמו כל אדם שחשוד בעבירות כאלה. אבל דין אחד לשופט בכיר ודין לגמרי אחר לאזרח. כל הבכירים סביב השופט הבכיר נדהמו שדבק חשד בחברם השופט הבכיר והחביב. ואני? הראשונה שמקדשת את חפותו של אדם באשר הוא אדם, הראשונה להיחרד מקלות מעצרו של אדם על יסוד תלונה. אבל באותה מידה נחרדת מיחס עוטף ושומר כשמדובר בשופט בכיר.חזקת החפות מקודשת וחירותו של אדם היא קודש קודשים לכל איש בכיר או לא”.

חננאל שרעבי בישל דייסה פמיניסטית ועכשיו אוכל אותה. חחח

ועכשיו חננאל שרעבי שהיה עסוק בלעיסת גת וליקק בתחת לשדולה הפמיניסטית, אוכל את הקדחת שהוא עצמו בישל ואלו חדשות מענגות.

אבל הוא לא היחיד במערכת ששפט בהתאם לדיני האינקוויזיציה הפמיניסטית, עד שהפמיניזם חזר לו מאחורה ונשך אותו בטוסיק. זה קרה למשל לשופטת חנה בן עמי שהקימה את בית המשפט למשפחה בירושלים ואח”כ היתה שופטת מחוזית, ואז הבן שלה התגרש…..

בבת אחת חנה בן עמי הפכה לסבתא שכולה מנכדיה, והבן שלה ראה את הילדים (הנכדים שלה) במרכז קשר. היא נפטרה בלי להיפרד מנכדיה.

מי עוד ברשימת השופטים הפמיניסטים שאכלו זין של פמינאצית?

זה קרה גם לשופט אייל באומגרטן שהיה רשם הוצאה לפועל והיה נשוי לבת האמצעית של עדנה ארבל שהיתה אז יועמשית שהגישה מועמדות לבית משפט עליון. באותה שנה ממש היא עצמה הגישה תלונה חמורה נגד אייל באומגרט, שהוא אונס מינית את הנכדות שלה, וגם שינתה את הנחיות היועמ”ש, הנחיה 2.5 כך שנשים קיבלו פטור גורף מהעמדה לדין על תלונות שווא במשטרה – ממש בזמן שהיא עצמה פיברקה תלונת שווא כזו.

אחרי שפרשה עדנה ארבל מבית משפט עליון, מינו אותה לראש ועדת השתייים, ועדה סודית לבחינת כשירותם של מועמדים לשפיטה וקידום, כאשר היא בוחנת את פסקי הדין שלהם, ומי שלא כותב פסקי דין פמיניסטים, היא נותנת לו אור אדום והמועמדות לשפיטה מבוטלת.

השופט אייל באומגרט (חיפה) התקרנף והחל ליישם שפיטה בדיוק לפי המסורת הפמיניסטית של עדנה ארבל – מי שדפקה לו בעצמו תלונת שווא על אונס. איל באומגרט: “מי שטוען שהרווחה ובתי המשפט מושחתים וסוחרים  

אייל באוגרט עשה טעות והתחתן עם הבת של עדנה ארבל והיא העלילה שהוא אונס את הנכדות שלה

  וזו הזונה עדנה ארבל שדפקה תלונת שווא על אייל באומגרט שמישמש מינית את הנכדות שלה.

שי ניצן ועדנה ארבל שתי זונות בתמונה אחת
 שי ניצן ועדנה ארבל שתי זונות בתמונה אחת

שופט המשפחה לשבר יהודה גרניט חטף עיקול פנסיה מיזיזה לזיונים שהיא עו”ס

זה קרה גם לשופט המשפחה יהודה גרניט, שעבר גירושין פעמיים ונשאר בלי כלום למעט פנסיה מהנהלת בתי המשפט. או אז מצא לו איזו יזיזה עובדת סוציאלית שלקח אותה לכמה טיולים בחו”ל והיא טענה שהיא ידועה בציבור וביקשה לעקל לו את הפנסיה, כבשת הרש היחידה שנותרה לו.

השופטת אלה מירז (חיפה) הצילה את יהודה גרניט מעוני, וזרקה את החמדנית העו”סית שהתחזתה לידועה בציבור. עו”ד ציון סמוכה סחט את כבשת הרש של שופט המשפחה בדימוס יהודה גרניט ..    

יהודה גרניט היה שופט משפחה ועובדת סוציאלית תבעה אותו בבית משפט למשפחה עבור דמי פילגש
יהודה גרניט היה שופט משפחה ועובדת סוציאלית תבעה אותו בבית משפט למשפחה עבור דמי פילגש

אלי אנושי שופט התעבורה לשעבר גרושתו האשימה אותו שטבל אקונומיקה בויברטור שלה

זה קרה גם לשופט בדימוס אלי אנושי, שהיה שופט תעבורה. אשתו האשימה אותו שהוא טבל את הויברטור שלה באקונומיקה. הנהלת בתי המשפט זרקה אותו מהשיפוט בשושו.  

אלי אנושי היה שופט תעבורה אשתו העלילה תלונת שווא וזרקו אותו רק בגלל שהכוס שלה צריך להישאר מטונף

שמאי בקר שופט פלילים – עוזרת לגננת ראתה אותו חופן איברים מוצנעים של ילדתו בת ה 4

זה קרה גם לשופט שמאי בקר, אשר עוזרת לגננת ראתה אותו חופן ציצי וממשש טוסיק לביתו בת ה 4. שמאי בקר היה מושעה 4 חודשים. הנהלת בבתי המשפט פרסמה שהוא “יוצא לשבתון” והוא המשיך לקבל משכורת. השופטת עינת רון הוציאה צא”פ על שמו ל 4 חודשים כדי להגן עליו ולהגן על מערכת המשפט מפני גל של צחוקים לאידו ברשתות החברתיות.

שמאי בקר חפן ציצים וטוסיק לביתו בת ה 4 וחטף 4 חודשי השעיה

  1948 לימור בן חור עוזרת גננת האשימה את שמאי בקר במעשים מגונים בקטינה 1 18-5-2016
והודעה שניה במשטרה של העוזרת לגננת לימור בן חור בתלונה על המעשים המגונים של שמאי בקר: 1949 לימור בן חור עוזרת גננת האשימה את שמאי בקר במעשים מגונים בקטינה 1 18-5-2016
 

השופט רפי ארניה חטף תלונה מגרושתו הראשונה שהוא מפליק פליקים לילדים – חטף שנה בהשעיה!!!!

  וזה קרה גם לשופט רפי ארניה, כאשר התגרש בפעם הראשונה. סוזי עוזסיני ארניה (אשתו השניה) שהיתה סנגורית מחוסרת עבודה ובגירושים בעצמה התלבשה עליו, ואשתו הראשונה הלכה להתלונן שהוא מפליק פליקים לילדים.

ארניה “הודה” באלימות חינוכית נגד ילדיו וחטף שנה השעיה מהשפיטה. אשתו השניה סוזי שכרה עבורו יחצ”ן איתי הר אור, (שמייחצן גם את איגוד הפרקליטים) שעשה עבורו דיל, לפיו יחזירו אותו לשיפוט, אם יחלל לפי החליל של החונטה. הובהר לו שהוא חייב לעמוד בסטנדרטים הפמיניסטים של עדנה ארבל, ווועדת השתיים, אם הוא רוצה “קידום”. אח”כ רפי ארניה שלח את אשתו סוזי לרקוד לפי החליל של אפי נוה, כדי שאפי יסדר לו קידום, את התפקיד של הרשם אבי פורג. אפי נוה מין ומינויים 2: קבלו סמסים בין עו”ד סוזי עוזסיני ארניה לאפי נוה    

רפי ארניה אשתו הראשונה העלילה שהפליק פליקים לילדים והשניה הלכה להסתרסר עם אפי נוה

למה מוציאים על כזה דבר צא”פ???

השופט יצחק עמית שדן בפרשת המין והמינויים של אפי נוה קבע שבגלל שהשופטת אתי כרייף היא שופטת, זו סיבה מספיק טובה לחשוף את שמה כמי שמעורבת בסקנדל מיני. מדוע אותה הלכה אינה מיושמת על חננאל שרעבי? השופטת דפנה ברק ארז קבעה שגם מי שרק חשוד בעבירת מין ושאפילו לא הוגש נגדו כתב אישום, לא זכאי לאיסור פרסום על שמו ושיש לפרסם. כל השופטים חוזרים על הטיעון שיש לפרסם שמות גברים המעורבים בעבירת מין כדי לעודד מתלוננות אחרות להגיע למשטרה ובכך לבסס דפוס פעולה של עבריינות טורפנית רצידיביסטית.

אז למה הוציאו צא”פ על שמו של חננאל שרעבי?

בענין של חשוד שהוציאו עליו איסור פרסום, אמרה השופטת הפמיניסטית דפנה ברק ארז בבש”פ 6988/19 בני פרץ נ’ הארץ ורויטל חובל (חשוד בעבירות מין בקטינות והחקירה נסגרה בלא כלום): “אין לומר שפרסום המתייחס לחקירה לאחר שהתיק בעניינה נסגר אינו בעל ערך במישור הציבורי. כפי שצוין לעיל, הסרתם של צווי איסור פרסום דווקא במקרים הנוגעים להחלטה שלא להעמיד לדין היא בעלת חשיבות מכרעת מבחינת התרומה לעיצובו, איכותו והיקפו של הדיון הציבורי, ופרסום של הליכים אלו הוא חיוני להפעלת ביקורת ציבורית אפקטיבית על רשויות אכיפת החוק”. בתמונה:  דפנה ברק ארז:  כל גבר חשוד במעשה מיני – חובה לפרסם ~ !!!!  

דפנה ברק ארז והבן שלה איך המליטה פטריארך מכוס ששונא גברים
דפנה ברק ארז והבן שלה איך המליטה פטריארך מכוס ששונא גברים

נו, אם זה מה שאומרת דפנה ברק על הסרת צא”פ אחרי שהחקירה נסגרה, למה מלכתחילה מוציאים צא”פ?

 

חננאל שרעבי הגיש בעצמו תלונת שווא נגד בלוגרים כי כתבו עליו שהוא “מטורלל מלעיסת גת”

כל מי שחומל על חננאל שרעבי, ראוי שיידע שזה שופט החרד למוניטין שלו. לפני 7 שנים פורסמה כתבת ביקורת עליו באחד הבלוגים ובכותרת היה כתוב שהוא “מטורלל מרוב לעיסת גת”. זה כל כך הפריע לו שהוא הגיש תלונה במשטרה, ודרש שהבלוגרים ייאסרו בשל “מסוכנות”.    

תלונה חננאל שרעבי באמצעות קב”ט סהר בראל שהוא מטורלל מרוב לעיסת גת

והנה הפרסום שהעלה את זעמו של לועס הגת חננאל שרעבי ששלח את הקב”ט סהר בראל להגיש בגינו תלונה על זילות שופט:

 

 

מי שמגיש תלונת שווא חוטף עכשיו תלונת שווא. בתא המעצר חננאל כבר לא יוכל ללעוס את העשב החביב עליו.

Views: 184

2 Comments

 1. רק שפספסו את עמית יריב הצנון הפדופיל. אייל באומגרט הקוקסינל הגמד ולא באומגרטן. לגבי שרעבי: הוא תמיד ידע מאיזה צד מרוחה החמאה על הלחוח, עד שזה התהפך עליו. אגב, למה לא מעלים מחדש את MISHPATSHEKER לאחר שהמשטרע הנאצית הפילה אותו? דווקא אתר לא רע עם כתבות מעולות שהיו ואינן עוד. עד מתי רשעים יעלוזו? והמבין יבין.

 2. מזעזע, שופטים פדופילים ואנסים שהמערכת נלחמת להסתיר את קיומם.

  לא אתפלא אם קיימים שופטים רוצחים. לחשוב שהאנשים האילו מתעסקים בדיני נפשות.

  איזה סמכות מוסרית יש לשופטים כאילו לשפוט ? איך אפשר לכבד שופטים כאילו ? – אילו אנשים שצריכים להיות בכלא ובפועל הם שופטים ע”פ חוק.

  בהחלט ברור מדוע המדינה מפעילה מאמצים אדירים להורדת התחקירים באתר. המערכת יודעת שאף אזרח שפוי לא יסכים שמי שחורץ גורלו יהיה פדופיל, אנס או רוצח.

  פשוט מזעזע, זוהי מערכת מסועבת וחולה שצריך לבנות מחדש.

  תגובת מערכת:
  צ”ל מסואבת ולא מסועבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *