תעשיית העוקץ של מאיר מיקי גבעתי 3: “סוף נבל להשעיה” חטף 6 חודשי השעיה בפועל החל מ 24/4/2022 – זה לא מיקי גבעתי זה מיקי מאוס!!!!

מאיר מיקי גבעתי הנוכל העוקץ הסדרתי חטף 6 חודשי השעיה בפועל

פולו אפ על הכתבה החושפת את העקיצות של עו”ד מיקי גבעתי / מאיר גבעתי, במקור מאשקלון עם משרד ברח’ רשי רמת גן.  בית הדין לאתיקה של לשכת עורכי הדין החליט להשעות אותו ל 6 חודשים החל מ 24/4/2022 עד 23/10/2022.

תעשיית העוקץ של מאיר מיקי גבעתי הרצל גבעתי דורולינה ראסל וגארי פיקהולץ: עסקאות עוקץ, התחזות לעו”ד, זיופים, הפלה בפח ונטילת שכר טרחה לייצוג בגירושין בלי לעבוד

תעשיית העוקץ של מאיר מיקי גבעתי 2: התנועה למען איכות השפיטה הצילה את השופט אחמד אבו פריחה מפדיחה שטמן לו הנוכל מאיר מיקי גבעתי

למי נטפלת ועדת האתיקה בלשכה???

לפנינו עורך דין שעוקץ סדרתית אין ספור הורים, אימהות ואבות כאחד, מבטיח להם הרים וגביעות בבית דין למשפחה או בית משפט לנוער, ועוקץ אותם.  יש לו עבר ארוך של תלונות משמעת בלשכה וכל פעם מרחמים עליו, עושים איתו הסכם וסוגרים לו את התלונה בכלום ושום דבר.

 

מאיר מיקי גבעתי הנוכל העוקץ הסדרתי חטף 6 חודשי השעיה בפועל
מאיר מיקי גבעתי הנוכל העוקץ הסדרתי חטף 6 חודשי השעיה בפועל

הפעם הוא יצא רק עם 6 חודשי השעיה בפועל, אבל לגנב מקצועי כזה עם שלל התראות מראש והשעיות על תנאי, מגיע הוצאה לצמיתות מהלשכה.

כאשר מסתכלים על העונשים שמקבלים עורכי הדין בגין עבירות התבטאות נגד שופטים ופרקליטים הרי העונש הזה מגוחך….

לשכת עורכי הדין משמשת הזרוע הארוכה של הנהלת בתי המשפט והפרקליטות.  כל עורך דין פרטי שהשופט לא נותן לו לטעון, שהשופט זורק אותו מהאולם, שהשופט מוכר את התיק למדינה, למשטרה, לפרקליטות או לעובדים הסוציאלים ומעיז להתבטא על כך (שחיתות, נוכלות, מעשה נבלה)…. מייד חוטף מוועדת האתיקה כתב אישום חמור ביותר עם עונשים כבדים ביותר.

ומה עושים לעורכי הדין הגנבים והמועלים?  מוציאים אותם עם עונש קליל ודליל ומנמקים את זה ב”שמענו את נסיבות הטרגיות של חייו וריחמנו עליו…… הביע חרטה עמוקה ואנו רוצים להאמין לו…. נקווה שלא יבוא בשערינו עוד פעם”.

בתמונה:  צוות הקבילה במחוז ת”א של הלשכה:  עו”ד חיים קנת ועו”ד אשרת חנוך.

 

חיים קנת ואשרת חנוך משתמשים באתיקה כדי לסתום פיות לעורכי דין שמתבטאים נגד שופטים רעים
חיים קנת ואשרת חנוך משתמשים באתיקה כדי לסתום פיות לעורכי דין שמתבטאים נגד שופטים רעים

סיפורו של העוקץ מאיר מיקי גבעתי – בקצרה

מאיר מיקי גבעתי השריץ 5 ילדים לאישה בשם מירב גבעתי.  מירב הלכה ללמוד עבודה סוציאליות והעו”סיות מילאו לה את הראש שהיא קורבן אלימות כלכלית, כי בעלה לא נותן לה כסף לניתוחים פלסטיים לתיקון פגמיה הגופניים וכיעורה.  הוא גם לא מילא תפקידו כבעל ולא סיפק אותה מינית.

ב 2016 מירב גבעתי נכנסה עם הילדים למעון נשים מוכות מבלי להיות מוכה וטענה לאלימות כלכלית.  גבעתי נלחם להוציא את הילדים שלו מהמעון, אולם הרבנים קבעו שעליו לשלם 10,000 ש”ח מזונות בחודש, פלוס מחציות, פלוס הוצאות חריגות, וזה מה שגרם למיקי גבעתי להתחיל לעקוץ לקוחות.  אחרת הוא ייכנס לבית סוהר.  כבר הוציאו נגדו צווי מאסר בהוצל”פ ויש נגדו כתב אישום על תקיפת עו”ס באשקלון.

בתמונה:  גרושתו של מאיר גבעתי שאת צרכיה הוא ממלא ע”י עקיצת לקוחות.  מירב גבעתי.

 

מירב גבעתי הגרושה שעקצה את בעלה מאיר מיקי גבעתי
מירב גבעתי הגרושה שעקצה את בעלה מאיר מיקי גבעתי

מדובר בעבריין סדרתי שעוקץ ועוקץ.  לשונו חלקלקה.  הרבה אימהות שילדהם נחטפו ע”י הרווחה נפלו אצלו בפח.  גם גברים נפלו אצלו בפח.

חלק שילמו לו 5,000 ש”ח והוא לא בא לדיונים, חלק שילמו לו 50,000 ש”ח והוא לא כתב כלום, אבל הגיע לדיונים בלי לללמוד את החומר שתוי ומרופט.

בגלל שחשבונותיו מעוקלים בשל המזונות האסטרונומיים, הוא מבקש מהלקוחות להעביר את הכסף לאבא שלו הרצל שלומי גבעתי או לזוגתו הפיליפינית של הרצל, דורולינה ראסל.

כתבת ערוץ 12 ליאור שלו הכינה עליו כתבה בסגנון “המתחזים” – אולם הוא שלח איומים לנערכת וליאור שלו נבהלה.

צפו בוידאו של הנוכל – כאן בפייסבוק והיזהרו.  זה לא מיקי גבעתי זה מיקי מאוס!!!

 

https://www.facebook.com/guytalofficial/videos/1985626368220460/

 

להלן הכרעת הדין וגזר הדין בתיקים בדא 41/21 ו בדא 42/21 מתאריך 15/3/2022.  דייני האתיקה הם שלומי באשי, קרן שמש ורוני עזרא.

מאיר גבעתי בדמ 41-22 42-22 השעיה 6 חודשים 15-3-2022

 

להלן עוד גזר דין בתיק שנה קודם לכן, מד”מ 150/20 עם דיינים שלומי באשי, שירלי גרוס ודוד איזקסון מיום 25/3/2021.  בתיק זה הוא קיבל שנתיים השעיה על תנאי ו 1,000 ש”ח פיצוי למתלונן.

איך זה ששלומי באשי שישב בשני התיקים כחבר בית דין לא התייחס בתיק מ 2022 לכך שיש לגבעתי שנתיים על תנאי מ 2021?????

גבעתי קיבל על תנאי לשנתיים בדמ 150-20 25-3-2021

ולהלן תלונה של יוני קפאח אשר נשלחה לפרקליטת מחוז ת”א של הלשכה אשרת חנוך בתאריך 3/3/2022, אשר עד הים לא טרחה לענות ולא פתחה תיק נגד מר גבעתי.

! לשכה אתיקה תלונת קפאח 3-3-2022

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

1 מחשבה על “תעשיית העוקץ של מאיר מיקי גבעתי 3: “סוף נבל להשעיה” חטף 6 חודשי השעיה בפועל החל מ 24/4/2022 – זה לא מיקי גבעתי זה מיקי מאוס!!!!”

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    פשוט מזעזע, האתר עושה שירות לציבור ועבודת קודש בנושא שהוא בבחינת דיני נפשות.

    לאור הכמות הגדולה של “בעלי המקצוע” שמנצלים את מצוקתם של האבות הגרושים שמפרסם האתר – ראוי להקדיש להם מדור נפרד באתר עם שמם וקיצור לתחקיר שפורסם עליהם, זאת לטובת הציבור הרחב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
גלילה למעלה