Sun, Jun 4, 2023
Close

תפירת תיק גואל רצון 3: אילפו את נשותיו לפברק סיפורים מפלילים באמצעות פיתויי תביעות נזיקיות וצווים שהוציאה יהודית אמסטרדם במעמד צד אחד מ”ת 23778-02-10 הרמן יהודית נ’ מדינת ישראל

תפירת תיק גואל רצון 3: אילפו את נשותיו לפברק סיפורים מפלילים באמצעות פיתויי תביעות נזיקיות וצווים שהוציאה יהודית אמסטרדם במעמד צד אחד מ”ת 23778-02-10 הרמן יהודית נ’ מדינת ישראל
  • Publishedספטמבר 19, 2022

זה פרק ג’ בסדרה לכבוד יום הולדתו של גואל רצון שאנו מעלים כמתנה לצדיק.

בהמשך לחשיפותנו כיצד נתפר התיק לגואל רצון, ולאחר שראינו את יעל פפר מייללת נגד הרווחה שחטפו לה את הילדים, וגם שאר הנשים ייללו שהן מיובשות מבחינה כספית, ואין להם איך להאכיל את כל ילדי גואל רצון, כעת נחשוף בפניכם איך פיתו את הנשים להעיד נגדו, וזאת מלבד הבטחות להחזיר את הילדים שהוחזקו כבני ערובה ברווחה, ושהבטיחו לכל אחת דירה, מתברר שגם הבטיחו להן שהן תוכלנה לתבוע את גואל רצון, ולהשתלט על נכסיו.  

נשים “משובשות תודעה” לא לוקחות גלולה וממליטות ילדים

 

לצורך זה מצאו להן עורכי דין מתנדבים שגויסו תחת הפרופגנדה הרגילה שהן מסכנות ושהוא “שיבש להן את התודעה”, והן נרתמו למשימת חייהן לרצות אותו ולגרום לו להרגיש טוב, כדי שהוא יהיה חזק מספיק לשגל אותן עד שכרון חושים כל הלילה.

עכשיו כל העולם שוכח שהן היו מכורות למין, סקסוהוליות, ושלמעשה הן ניצלו אותו לצרכי הרגעת הדגדגנים הבלתי ניתנים לסיפוק של כל אחת ואחת מהן.

אלה גולן עשתה לגואל רצון 5 ילדים בטיפולי הפריה ומאשימה אותו שגרם לה להרגיש אמא

לעיתונות הן מסרו גרסאות אחרות, צנועות: “הבאתי עם גואל רצון חמישה ילדים מהפחד שאחשב טמאה”.  זה מה שאמרה אלה גולן “בגלל שטיפת המוח חשתי שייעודי בחיים הוא להביא איתו ילדים”.  “”עשיתי איתו חמישה ילדים שבאו לעולם מטיפולי פוריות. נלחמתי בגוף שלי כנגד כל הסיכויים כדי להביא איתו ילדים. אני זוכרת את עצמי, כשאני כבר מבינה שהייעוד לשמו באתי לעולם הוא להביא איתו ילדים, מתה מפחד לקראת ההתייחדות איתו.

הוא היה מאוד עדין ומכבד וכל הזמן סיפר כמה שהוא יודע לספק אישה, אבל פחדתי שהגוף שלי יסגיר אותי, ובשנייה אחת הוא יקלוט שאני לא באמת נמשכת אליו. כי ברגע שהוא קולט שאני לא נמשכת ואפילו נרתעת, אני בשנייה אחת הופכת להיות טמאה ולא מספיק רוחנית. זה הפך אותי למישהי שלא מספיק ראויה להיות שם”.

מישהו מאמין לה שהיא לא נמשכת לגואל רצון?  את לא נמשכת????  קומי ומיצאי לך תימני אחר….  אולי בדואי.  אבל בלי פוזות.  פליז.

https://www.maariv.co.il/news/law/Article-521783

אלה גולן עשתה לגואל רצון 5 ילדים בטיפולי הפריה ומאשימה אותו שגרם לה להרגיש אמא
אלה גולן עשתה לגואל רצון 5 ילדים בטיפולי הפריה ומאשימה אותו שגרם לה להרגיש אמא

שלפו את הנשים מהבית וזרקו אותן לריק וואקום

 

לפני כן צריך להבין מה היה מצבן של נשות גואל רצון אחרי שעצרו אותו. קיראו כאן במאמר של “ערב ערב” מגזין אילתי. אחת מנשותיו של גואל רצון מתחננת לעזרה – ערב ערב באילת – כמובן שיש לקרוא את זה בערבון מוגבל, שכן מדובר בפרופגנדה של מסכנות ורחמים לנשים שמסתירות את הסיבה האמיתית למה הן גרו איתו: המין המוצלח שקיבלו וכל כך אהבו.  

אילנית, שבגיל 22 הפכה לאחת מנשותיו בפועל של גואל רצון, מנסה לשקם את חיי ארבעת ילדיה באילת, אך בינתיים, ללא הצלחה. לדבריה, בצהרון לילדים בסיכון אין מקום, אחד מילדיה חולה וזקוק להשגחה, והיא אינה יכולה לצאת לעבוד: “אני משתוקקת לראות את עצמי עובדת עבודה מסודרת למעני ולמען ילדיי. מבחינתי, זה יהיה אחד השיקומים הגדולים ביותר. לא עוד חיים של חרדה, השפלה ועוני”.

 

אילנית פורת מנשותיו של גואל רצון נסעה לאילת והשכנים האילתים אמרו לה לחזור ליפו
אילנית פורת מנשותיו של גואל רצון נסעה לאילת והשכנים האילתים אמרו לה לחזור ליפו

בכתבה מ 5/4/2012 נכתב “אילנית פורת, אחת מנשותיו של גואל רצון, שמצאה מקלט בחודשים האחרונים באילת עם ארבעת ילדיה, פנתה השבוע במכתב לנשיא המדינה ולראש העירייה, בבקשה שיסייעו לה להינצל מחרפת רעב. לדבריה, בצהרון לילדים בסיכון הנמצא בעיר אין מקום, ולכן היא אינה יכולה לצאת לעבודה ולפרנס את ילדיה. “אני לא מקבלת מזונות מכיוון שאין מי שישלם: גואל רצון נמצא במעצר”, היא אומרת ל’ערב ערב’, “דמי הביטוח לאומי נשללו ממני מכיוון שאיני יוצאת לעבודה. אני צמאה לצאת לעבוד, לתת מנוחה לגופי ששועבד בכת של גואל רצון במשך 15 שנה. אני מבקשת שתצילו אותי”.

כזכור, גואל רצון עמד בראש קבוצה של עשרות נשים שתפקדו בפועל כנשותיו. לפי עדותו שלו, היו לו 32 נשים ו-89 ילדים. בניו ובנותיו נקראו על שמו ונשאו שמות כגון: ‘אדוני הגואל’, ‘רצוניה’ וכו’. לפני שנתיים, נעצר רצון על ידי המשטרה, בחשד לאינספור עבירות מין בהן אונס, מעשי סדום, בעילה אסורה בהסכמה ומעשים מגונים. בעשרות מהמקרים, היו קורבנות העבירות קטינות. עוד הואשם רצון בהחזקת נשותיו בתנאי עבדות, ובסעיפים נוספים של קבלת דבר במרמה”.

“יצאתי למסע”

אילנית סיפרה ל’ערב ערב’, כי מי שהצטרפה לכת הייתה אמה, ששימשה כיד ימינו של גואל רצון. בגיל 22, הפכה, בעידודה של האם, לאשתו בפועל של רצון. “הגעתי לאילת לפני שבעה חודשים, לאחר שהות במקלט לנשים מוכות כשמונה חודשים ועוד כשנה בדירת מעבר בהרצליה.

הייתי לבד: עם אבי אני לא בקשר, אמי בעצמה הייתה בכת של גואל רצון ועדין שבויה בעולמו. אחותי הקטנה חייה את חייה בנפרד באשדוד. נשארה לי אחות שעברה לגור באילת. החלטתי שאני עוברת לאילת, עיר ששמעתי שהיא חממה, עיר קטנה, עיר שהחיים שם קצת יותר פשוטים. בפחד גדול עשית זאת. לקחתי את ארבעת ילדי ויצאתי למסע. ילדיי נמצאים במסגרות יום, והחל משעה 13:00 בצהרים הם אתי, כיוון שאין להם צהרוניות.

בנוסף, בני הגדול סובל במשך השנתיים האחרונות ממחלה ולכן חייב להיות עמי ולא יכול להמשיך לצהרונית/מועדונית, ואין מסגרת מתאימה שתוכל לקלוט אותו ולטפל בצרכיו. רציתי לרשום את ילדי לצהרונים, אך ברווחה נאמר לי שאין מקום. בדקתי בצהרונים שונים, אך המחיר היה גבוה בשבילי. שוב פעם פניתי לרווחה בבקשה לסיוע חלקי לצהרונים, שוב פעם בקשתי סורבה. פניתי ל’ידידות טורנטו’, שם הסכימו לעזור לי עם סך 300 שקלים בחודש. אך עדיין לא יכולתי לעמוד במחיר הצהרונים לכולם. אני לא יודעת מה אני יכולה לעשות? אני לא מקבלת מזונות, כי אבא שלהם בכלא ואין מזונות. אני לא מקבלת ביטוח לאומי כי אני לא עובדת. אני צמאה לצאת לעבוד. אני רוצה לקלף ממני את בגדי המשק בית, אני רוצה לתת מנוחה לגופי שעבד ככה במשך 15 שנה. אני משתוקקת לראות את עצמי עובדת עבודה מסודרת למעני ולמען ילדיי. מבחינתי זה יהיה אחד השיקומים הגדולים ביותר עבורי- היציאה מהמשק הבית. אני רואה את עצמי מתקדמת לעתיד טוב יותר. זה זועק בי בכול גופי, לא עוד חיים של חרדה, השפלה, ועוני, חיים עצמאים מאושרים שבהם אני אדון לעצמי ואת ילדי אני אשא אל על. זה כל שאיפת חיי”.

גואל רצון מנסה לשמור על קשר עם ילדיו? “לא אכפת לו. אני גם לא רוצה שיתעניין. אני שומעת שאומרים שהוא בכלא, אבל מי שכלוא באמת הן האמהות. אנחנו סובלות’.

מהעירייה נמסר בתגובה: “בדיקה מול מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעירייה – פרידה בן לולו, מעלה, כי על פי מדיניות משרד הרווחה, אין שירותי הרווחה מסייעים בשילוב ילדים בצהרונים. כחלק משירותי האגף, מופעל מעון יום רב תכליתי במסגרת מעון היום במתנ”ס ‘קולייר’. במסגרת זו, מתקיימת כיתת גן אחת הפועלת מסיום יום הלימודים בגן הילדים. במסגרת משולבים עד 20 ילדים. בתחילת השנה, הוצע לאם לשלב שני ילדים שהתאימו בגיל, אך העניין נדחה על ידה בגין המרחק בין המסגרת לבית וכיום המסגרת מלאה. החלופה שהוצעה על ידה (צהרון פרטי) נבחנה מול משרד הרווחה ונדחתה על ידם כיוון, שכפי שצוין לעיל, אין פתרון זה תואם את מדיניות משרד הרווחה”.  

פרידה בן לולו עוס נבלה חוטפת ילדים בעיר אילת
פרידה בן לולו עוס נבלה חוטפת ילדים בעיר אילת

כך המשטרה ניצלה את הנשים להעיד נגד רצונן – הפכו אותן רעבות ללחם והומלסיות

אז זו בדיוק המצוקה שניצלו הרשויות, הרווחה, והמרכז הישראלי לנפגעי כתות את הנשים ה”מסכנות” האלה שנשארו בלי כלום.  בלי בית.  בלי אוכל.  בלי עבודה.  שכנעו אותן שהן יתבעו את גואל רצון ויעשו הרבה כסף.  

ראו כאן איך סידרו לאחת הנשים הכי חרמניות בלהקת הברווזות של גואל רצון, יהודית הרמן, עו”ד מהסיוע המשפטי, מירב עידה עוז וביקשו ממנה לפנות ביולי 2011, ממש כשנה לאחר המעצר, ועוד הרבה לפני שהתחיל המשפט ולבקש צו עיון בחומרי החקירה של הנשים האחרות כולל כל ההודעות בנמשטרה של הנשים שנחקרו בפרשה.

לטענתה של   מירב עידה עוז , יהודית הרמן “העבירה” לגואל את כספי גמלת הנכות של הבת הקטינה, וגואל לא “החזיר” לה את גמלת הנכות.

מירב עידה עוז הבטיחה לנשות גואל רצון שתוציא כסף ממנו
מירב עידה עוז הבטיחה לנשות גואל רצון שתוציא כסף ממנו

מה שמחריד כאן הוא שהשופטת יהודית אמסטרדם הוציאה צוו במעמד צד אחד לאשר ליהודית הרמן לקבל לילדה את כתב האישום (החסוי) ואת כל ההודעות במשטרה של חברותיה. השופטת יהודית אמסטרדם בכלל לא חשבה שגואל רצון הוא צד לענין שפרטיותו עלולה להיפגע, ושמגיע לו לדעת על ההליך, ולהתנגד לו. השופטת הזדרזה והוציאה צו “כמבוקש” במעמד צד אחד, בלי שגואל רצון בכלל ידע על זה. איזה מין שופטת עושה כאלה דברים, משחררת חומרי משטרה ופרקליטות מאחורי הגב של חשודים לילדיהם של מי שזוממים להרע ולהפליל את החשוד, בשלב שהוא עדיין רק חשוד, וזכאי לכאורה לחזקת החפות?

יהודית הרמן תובעת את גמלת הנכות שלה שגואל יחזיר לה

 

ומה לגבי העילה המטופשת? יהודית הרמן טוענת שהיא נתנה כספי גמלת נכות לגואל רצון, והוא לא החזיר לה?  מה הוא בנק? מה הוא נותן ריבית? מה זה החארטה הזו?

גואל רצון היה הבעל שלה, אז היא נתנה לו. הכסף הלך להאכיל את הילדה, ולטפל בה. הילדה אכלה וטופלה היטב. ראינו את הסרטים מהבית של גואל רצון. לאף ילד לא היה חסר שום דבר. האישה הזו בכלל יכולה להוכיח שהוא הבטיח לשמור לה את הגמלה ולהחזיר לה בבוא היום?

מדובר ביחסי זוגיות. מקבלים גמלה ומשתמשים בה. זוהי פשוט דוגמא לניצול מחפיר. הצליחו להפוך את הנשים שאהבו את גואל רצון לשונאות הכי גדולות שלו בהבטחות שווא על תביעות כספיות הזויות, וניצלו את הנשים האלה כשהן היו מפורקות, מסכנות ללא בעל וללא בית. עו”ד מירב עידה עוז  צריכה להתבייש במעשיה המכוערים.

גם לפני הערעור חיממו את הנשים בהבטחות למבול של כסף

 

וגם כאשר גואל רצון עמד בפני ערעור, הרשויות ליבו את היצרים של הנשים שלו לשעבר, כדי לחמם אותם לצרכי הערעור.  חיממו אותם בהבטחות כספיות.  הרשויות צריכות את הנשים של גואל רצון להוטות שהוא יפסיד, כי הבטיחו להן שיתנו להן חלק מהשלל.  ממש יופי של דבר.

ראו איך ב 7/1/2016, ממש לפני חודש וחצי פונות הברווזות לשופט בני שגיא ומבקשות ממנו לעיין בתיק המשפט ובתיק החקירה.  המבקשות הן: אתי רצון מרח’ שמחה 41 בת”א, שולמית ברזילי מרח’ עמישב 24 בת”א, גלית ארביב מרח’ ברמן 20/12 אילת, שרי הורוביץ מרח’ פטאל 2/54 אילת, אילנית פורת מרח’ מעפילי אגוז 69 תל אביב, מעיין סמידי מרח’ שמחה 48 ת”א, דבורה ערוב מרח’ בן עמי 58 קריית אתא, ויקטוריה הרצוג מרח’ דורון 21 תל אביב, אליה רצון מרח’ הרכבי 11 תל אביב, סה”כ 9 נשים, ועוד כמה קטינים:  מלאך, צוריאל, מושיענו, טל אור, תהל, דניאל ועילאי.

דווקא שמות נחמדים לילדים, אחרי שמכרו לנו בלוף שכל הילדים (כ 50) קיבלו שמות על ההטייה של השם גואל, גואלי, גואללי, וכו’.  פתאום מתברר שלילדים יש שמות כמו מלאך וטל אור.  עוד בלוף שהתנפץ.

גם בבקשה זו המבקשות טוענות שבגלל התהודה הציבורית, מתעתדים המבקשים להגיש נגדו תביעה נזיקית ולהיפרע ממנו, למצער במישור הכספי את נזקיהם”.

נשאלת השאלה למה הגישו את זה חודשיים לפני הערעור?  למה הן לא המתינו לערעור?  אולי הוא ייצא זכאי.  מה הן היו עושות אז?  ואם הוא לא זכאי, ממה הם יפרעו?  מי ישלם להן?  למה ה 9 האלה תובעות, ומה עם ה 21 שלא תובעות?  האם הן משחקות משחק “תפוש כפי יכולתך” או “כל הקודם זוכה”????

ומה יועילו למבקשות האלה כל העיונים בתיק הפלילי?  אין להן ראיות?  הן לא יכולות להעיד ממקור ראשון?  מה יעזרו להן חומרי החקירה, כאשר הן בעצמן העדות נגדו?

ראינו כבר את איכות העדויות:  “הוא אמר לי לעקור שיניים כדי למצוץ יותר טוב“.  “הוא אילץ אותי לקנות לו תרופות מחו”ל“.  “הוא לקח אותי ללונדון ואילץ אותי לתרגם לו מאנגלית מה כתוב בספרים של המוזיאון הבריטי”.  (זה מהעדות של ויקטוריה הרצוג)…..נו ממש ברוות מסכנות.

אין ספק שהבקשה הזו נועדה לחמם את נשות גואל רצון לקראת הערעור, כדי שיהיו מוכנות לפרוץ לעיתונות ולתשקורת עם סיפורי הזוועות… הוא גנב לי את גמלת הנכות של הילדה.  נו.  בדיחה.

בתמונה המבקשת 4 שרי הורביץ, שפחת מין, עם אחותה גלית.  לשיפוטכם אם גואל רצון תקתק שפחות מין משובחות או סחורה ליגה ז’?????  אומרים שהפות של שרי הורביץ לא הגיע מעולם לרוויה.  שרי הורביץ תמיד הייתה צריכה עוד.

שרי הורוביץ חולת הזין של גואל רצון עם אחותה גלית
שרי הורוביץ חולת הזין של גואל רצון עם אחותה גלית

בסופו של דבר סידרו לנשים את עו”ד עמית חדד ועו”ד מאיר אברהם ממשרד ד”ר יעקב וינרוט ושות’, ואת עו”ד שמעון כ”ץ להוציא כסף מגואל רצון.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *