EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

MLAT בקשה לעזרה משפטית בינלאומית הפרקליטה אילונה ענבר הזמינה את תוכן הג’ימייל של ברק לייזר להוכחת הדלפות יזומות

אילונה ענבר כלבה מפרקליטות המדינה תפרה תיק ללורי שם טוב

MLAT בישראל זה כר פורה לשקרים, נוכלויות וקומבינות בגלל הלכות של בית משפט עליון שזה “לא חומרי חקירה”.  בבקשות האלה לעזרה משפטית בינלאומית הפרקליטות יכולה לשקר ולהמציא סיפורים מכל הבא ליד, כי הם יודעים שבית המשפט לא יאשר לגלות את זה לנאשם, ואם בית משפט כן יורה לגלות את ה MLAT אז פשוט יעמדו הפרקליטים בבית משפט וישקרו במצח נחושה, שזה לא קיים.

אף אחד מעולם לא בדק מה קורה במחלקה הזו (שאותה ניהל יובל קפלינסקי, ופרש).  אף אחד מעולם לא לקח את הבקשות לעזרה משפטית בינלאומית ובדק את הפער בין מה שכצוב בבקשות האלה, למציאות.

 

אילונה ענבר עסקה בהעמדה לדין של מי שכותב דברים לא מחמיאים על שופטים
אילונה ענבר עסקה בהעמדה לדין של מי שכותב דברים לא מחמיאים על שופטים

 

נינה מנצור השוטרת ממציאה סיפורים כיד הדמיון הטובה

 

השוטרת שכותבת את הבקשות האלה פשוט ממציאה מספרים על דעת עצמה, מנפחת סיפורים כדי שבחו”ל יחשבו שמדובר בפשעים איומים ונוראיים, כאשר לרוב בפועל אין לה כלום ביד, והיא פשוט כותבת שקרים ופנטזיות.

אילונה ענבר הזמינה את תוכן הג’ימייל של עו”ד ברק לייזר

 

בשנת 2017 נחשד עו”ד ברק לייזר (המכונה השועל) בהדלפת מסמכים חסויים לעיתונאית לורי שם טוב.  החשד התמקד בו אם כי המדליפים היו כל אנשי הצוות שלו כולל הדוברת איילת פילו, אשתו.

להגנתו בחקירתו ברק לייזר טען שלורי שם טוב “סחטה” אותו “רגשית” שהיא תפרסם עליו שסידרו לו בקומבינה הכפלה של השכר, כדי שהוא יוכל לעמוד בתשלומי מזונות ל 3 ילדין מאשתו הקודמת מירב לייזר (כי הוא חטף מזונות בגובה 80% מהשכר שלו ל 3 ילדים ויש לו עוד 2 ילדים מאיילת פילו).

הפרקליטים שטיפלו בעניין ה”רגיש” היו עמית איסמן ואילונה ענבר, בצמוד לכמה פרקליטים זוטרים ולא מעניינים מפמת”א.  מכיוון שפחדו מתיבת פנדורה אם אכן יתגלה שהייתה הדלפה כזו, פעלה אילונה ענבר להזמין בדרך של בקשה לעזרה משפטית בינלאומית את התוכן של תיבת הדואר הפרטית של ברק לייזר מגוגל, באמצעות MLAT.

כמובן שזה לא דווח לאף אחד, לא ניתנה פרפרזה על כך לאף אחד, וכאשר ניקו את לורי שם טוב מהאשמה המפוברקת שניסו לתפור לה שהיא סחטה את ברק לייזר בפרסום (של דברי אמת) של סכומי המזונות שהוא לא שילם והעיקולים שהוטלו עליו, לא נמסר כל מידע רשמי שהפיברוק של אישומי הסחיטה הופרכו מהממצאים של ה MLAT העזרה המשפטית הבינלאומית.

שימו לב מה כתבה RutiP (רותי פאוזנר) “חשוד אחד – ברק לייזר – מבקשים לקבל מטה דטא של תיבת גי-מייל”.

רותי פאוזנר הזמינה MLAT בתיקי ביבי להפללות שווא

 

רותי פאוזנר טיפלה בתיק ביבי:  “כרגע רוצים מהאמריקאים – שה להסרת חסינות של שגריר לשעבר (דן) שפירו לצורך חקירתו כעד.
בקשה שלנו לחקור שני אנשים, אליסון ומרינלי כעדים ואנחנו בתהליכים מול האמריקאים כדי שזה יבוצע.  התקבלו חלק מהתוצרים וכרגע נשארו רק שני נושאים פתוחים. כרגע מנסים לקבוע ביחד תאריך לנובמבר לחקירת העדים. לגבי החסינות ענו לנו שהדבר קשור במחלקת המדינה ומחכים לתשובה מהם דרך משרד החוץ”.

אם עמית חדד לא רשם אותה ברשימת עדי ההגנה להזמין ולחקור אותה על תפירת התיקים… זה הזמן.

 

רותי פאוזנר פרקליטה נבלה כפופה לגחמותיו של יובל קפלינסקי
רותי פאוזנר פרקליטה נבלה כפופה לגחמותיו של יובל קפלינסקי

 

כמובן שביבי לא מקבל את הבקשה של רותי פאוזנר, ה MLAT,  בעניין הסרת החסינות של השגריר דן שפירו ויכול להיות שאינו יודע על כך בכלל, כי זה נחשב דיון פנימי, למרות שזה בין הפרקליטות למשרד החוץ, ולא בין פרקליטות בישראל לפרקליטות בחו”ל.

שימו לב שגם הרי ארו שייעדו אותו לשמש עד מדינה נגד ביבי כי היו צריכים את ההקלטות שלו.  ארו הקליט כי ביבי לא מחזיק טלפון.

הפרקליטה גלית גרינברג כתבה “חקירת חשדות שחוזה למכירת חברה של ארי הרו, שנעשה על מנת לעמוד בתנאי היעדר ניגוד עניינים על מנת שישרת כראש לשכת רוה”מ, היה בעצם חוזה פיקטיבי. חקירת 3 עדים ארה”ב אשר לכאורה רכשו את החברה של Harrow תמורת סכום אחר ממה שהרו דיווח.  בוצע”.

גלית גרינברג הזמינה MLAT על עיתונאי – כנראה תומר גנון

 

גלית גרינברג הזמינה עזרה משפטית בינלאומית על עיתונאי שכתב כתבה על השימוש ברוגלות של סלברייט (חברה ישראלית מפ”ת).  כנראה מדובר בתומר גנון מכלכליסט.  כדי לבקש עזרה בינלאומית הפרקליטות צריכה לטעון בפני האמריקאים שיש תיק חקירה פעיל ושהעבירה מוכרת כעבירה גם בארה”ב (פליליות כפולה).

פה מדובר בעיתונאי שכתבה כתבת חשיפה.  לא ביצע שום עבירה.  רצו להעליל עליו ולתפור לו תיק.  בגלל זה גלית גרינברג כותבת שהעיתונאי נחקר על עבירות מחשב ואינטרנט.  אלא מאי?  הוא לא ביצע שום עבירה.  הוא ביצע תפקידו כעיתונאי. לא היה שום חשד לעבירה.  גלית גרינברג פשוט המציאה חשד לעבירה כדי לנצל את האימון של האמריקאים.

 

גלית גרינברג כותבת שמטרת הבקשה היא “לחקור עיתונאי שכתב כתבה על הפרצה”.  איפה פה העבירה הפלילית?  ומה יש בארה”ב שיכול להועיל בחקירה כזו?

חקרו תרומות בארה”ב ל”מרכז שיקום הילד” בלי שאף אחד רצה להתלונן

 

פרשה אחרת שרתו לחקור נקראת “סידור לבן”.  מדובר במרכז תרומות בארה”ב ל”מש”י” מרכז שיקום הילד בירושלים בניהול אשר זורבין והדסה זורבין.  כנראה מישהו הלשין שמגייסים תרומות בארה”ב שלא מגיעות למכון, אלא לכיסים פרטיים.  מוניקה שבתאי שעליה כתוב שהיא לא רוצה לענות על שאלות גרה בפלורידה בבוקה רטון, נשואה לרבי ידוע דוד שבתאי שהוא גם דוקטור לרפואה ועוסק בחקר המוח מבחינה הלכתית.  היא המתרימה ל American Friends of Meshi.  מה הפרקליטות רצתה מהם?????

אבי קרוננברג תפר לסרבן גט חשדות פיקטיביים של זיוף הונאה ומרמה

 

האבא ארז גולן תוייג כסרבן גט, למרות שמי שהיתה אשתו היתה כלבה זדונית שהעלילה עליו עליות שווא, ניתקה אותו מהילדים וגנבה לו את הרכוש.  פה אין פליליות כפולה כי סרבנות גט אינה עבירה פלילית בארה”ב, אבל בפרקליטות רצו לדעת איפה הוא גר כדי לשלוח אליו בריונים במסווה של שלחים של הנהלת בתי הדין הרבניים.

ולכן שיקרו ב MLAT שיש עליו חקירה פיקטיבית של זיוף ומירמה.  הפרקליט השקרן הוא אבי קרוננברג AviK.

 

 

 

להלן איסוף נתונים בטבלה של בקשות MLAT לשנת 2017

 

מספר תיק שם תיק/נושא תאריך פתיחה גורם מטפל תיאור כללי (עובדות ועבירות) העזרה המבוקשת סטטוס
197-16-20 חמזה אבו נור 27-12-2016 AviK רכוש וגניבה  – גניבה של אופנועים קבוצת פייסבוק – מידע מודיעיני על רכוש גנוב; נשלחה בקשה וארה”ב ביקשו השלמות – ממתינים ליחידה החוקרת (כבר מספר חודשים). לא לסגור בינתיים את הבקשה
46-16-20 “גלובוס הזהב” 24-3-2016 AviK הונאה ומרמה הלבנת הון – הנדסה חברתית. התקבלו תוצרים ותישלח בקשה משלימה בקרוב (ממש בקרוב. טיוטה נמצאת בבדיקה).
41-16-20 לירז דרור 20-3-2016 AviK הונאה ומרמה מישהו התחזה למייל של אמא שלה במייל וקיבל מסוכנות הדוגמנות את הכסף. בקשה נשלחה, התקבלו תוצרים. אבי מברר אם היחידה החוקרת רוצה להגיש עוד בקשת המשך.
15-16-20 חברת ARROW 8-2-2016 AviK תיק הנדסה חברתית התקבלו תוצרים חלקיים ואין יותר מידע. ניתן לסגור את הבקשה
80-15-20 דרקוד קוד שחור חן כהן והיתם אגבריה 20-9-2015 AviK בטחון המדינה; הונאה ומרמה; זיוף חומרי מייל בקשה נשלחה, התקבלו תוצרים. אבי מברר אם היחידה החוקרת רוצה להגיש עוד בקשת המשך.
57-14-20 ארז גולן 16-7-2014 AviK זיוף; הונאה ומרמה העזרה המבוקשת היא לחקור את ארז גולן, בעל מעגן, התבקשו לאתר את החשוד לא מאתרים את החשוד, עדיין מנסים.
54-17-20 “cellebrite” 16-3-2017 GalitGre מחשב ואינטרנט לחקור עיתונאי שכתב כתבה על הפרצה נשלחה בקשה – העברנו לאמריקאים תשובות לשאלות שהם שאלו בעקבות הבקשה ב-27.09 והם אישרו את קבלת התשובות. כעת מחכים לתשובה מהם האם ניתן בכלל לבצע את הבקשה כיוון שמדובר בעיתונאי.
23-17-20 יפה לנדמן – רבקה סגל,שרה דואק 30-1-2017 GalitGre סחר בבני אדם; כליאת שב – חקירה שלצדו בג”ץ על העברת אישה חסרת ישע לארה”ב על ידי האפוטרופוסית שלה בחודש 9 להריון על מנת ללדת ולמסור את התינוק לאימוץ באופן לא חוקי. קבלת תיק רפואי; חקירת עדים (רופאים/צוות ביה”ח) חקירת חשודים פוטנציאלים בשלבי ביצוע. במעקב בג”ץ
1-17-20 ארי הרו 3-1-2017 GalitGre חקירת חשדות שחוזה למכירת חברה של ארי הרו, שנעשה על מנת לעמוד בתנאי היעדר ניגוד עניינים על מנת שישרת כראש לשכת רוה”מ, היה בעצם חוזה פיקטיבי. חקירת 3 עדים ארה”ב אשר לכאורה רכשו את החברה של Harrow תמורת סכום אחר ממה שהרו דיווח בוצע.
124-16-20 “גלובאל פאראגון” 1-8-2016 GalitGre חקירה על הונאת נדל”ן רחבת היקף. בקשה ראשונה בוצעה לפני מספר שנים. נשלחה בקשה משלימה לחקור רואת חשבון של חברת גלובאן פראגון, שלא בנוכחות חוקרים ישראליים. ממתינים לביצוע; נשלחו השלמות/תשובות לשאלות של רשויות ארה”ב ע”י עתליה לפני שבוע
96-14-20 “סידור לבן” 26-10-2014 GalitGre הלבנת הון נשלחה בקשה רחבת היקף לחקור הרבה מאד אנשים בקהילה החרדית בניו יורק. הבקשה בוצעה וכולם סירבו לשתף פעולה, כולל מוניקה שבתאי. בשיחה עם ארה”ב בשנת 2017 הוחלט שאין טעם להוציא צו למוניקה שכן בכל זאת לא תשתף פעולה. לאחר שיחת והוחלט לפעול בשני מישורים:
1. הוצאת בקשה לעזרה משפטית משלימה לצורך קבלת כל מסמכי הנהלת החשבונות של מש”י בארה”ב (שלגביהם, האמריקאים לא חושבים שיש למוניקה זכות שלא להעביר אותם מטעמי אי הפללה עצמית)
2. ניסיון לעניין את רשויות ארה”ב (ברוקלין) בערוצי משטרה על מנת שהם יפתחו בחקירה עצמאית מקומית שלהם, בהתאם למידע שאנחנו כבר אספנו בחקירה הישראלית.סוכם שלגבי הבקשה המשלימה, מיסוי וכלכלה יעניינו את היחידה החוקרת. כל המישורים הללו בינתיים לא צלחו וטרם נשלחה בקשה משלימה לארה”ב.
12-13-20 ירון כהן, אלון סלומון, גלובל פאראגון 19-2-2013 GalitGre הונאה ומרמה – מדובר בחברה להשקעות נדל”ן – לקחו כספים ממשקיעים ישראליים לצורך קניית ושיפוץ דירות בארה”ב. בפועל המשקיעים לא קיבלו כסף חזרה וככל הנראה לא שופצו הדירות. בקשה 1 – התבקשו מסמכים
בקשה 2 – התבקשה חקירת רואת החשבון של החברה גב’ ספנסר.
נשלחה בקשה משלימה – קיבלנו שאלות מהאמריקאים שעינו עליהם בתאריך 25.10.2017 – לבריאן.
44-12-20 פרשת צ’ק ליסט – בנק מחתרתי בבורסה (מאיר אוחנה) 15-5-2012 GalitGre בקשות רבות לעזרה משפטית. חקירה, תפיסת נכסים בחו”ל. ממתינים לממש את החילוט של הנכסים של אוחנה בארה”ב. הורשע ע”י ביהמ”ש בישראל. הוגשה בקשה לדיון נוסף. ממתינים לראות את התוצאות של הבקשה לדיון נוסף.
33-12-20 חזון ישעיה 19-4-2012 GalitGre גניבה בידי מורשה, הונאה ומרמה, הלבנת הון תפיסת נכסים הבקשה בוצעה ונתפסו כחצי מיליון דולר. המשפט בארץ מתנהל כעת והכספים תפוסים עד תום המשפט.
165-16-20 “דרך ארץ”-אורי סעדון 6-11-2016 IzhakM הלבנת הון; סמים – מדובר ברשת הלבנת הון (וסחר בסמים) מקצועית וגדולה. על אורי סעדון גם היה תיק הסגרה תיאום הגעת סוכן והעברת כספים מבוקרת ענו לנו שהעזרה המבוקש הוא בגדר P2P
9-17-21 עייש-אכיפת צו פיצויים 7-3-2017 IzhakM בקשה לאכיפת צו פיצויים בקשה לאכיפת צו פיצויים נשלחה בקשה לבית המשפט לפתיחת הליכים, מחכים לתחילת ההליך.
10-09-21 מישל יובל ואבי עייש עבירות מרמה (ארה”ב) “העוקץ הניגרי” 31-5-2009 IzhakM
11-17-20 אלעד פרמן + ליאור הרוש 16-1-2017 MatanaK תיק ייצור סטרואידים בישראל ושיווקם בארה”ב. מתקיימות חקירות בשתי המדינות. נשלחה בקשה לקבלת כל החומרים בתיק האמריקאי. החומרים התקבלו.
59-16-20 דו”ח רכבים 3-5-2016 NinaH פרשת הונאת מכס. ייבוא מכוניות מארה”ב תחת חשבוניות כוזבות בתצהירים כוזבים לגבי המחירים. ביקשנו חקירה של הסוחרים וקבלת מסמכים מה”דילרים” הוגשה בקשה לע”מ – לא התקבלו תוצרים
8-16-20 בנק לאומי 24-1-2016 NinaH הלבנת הון ועבירות מיסוי בארה”ב. ביקשנו ראיות והסברים. התקבלו ראיות. פמת”א מיסוי וכלכלה צריכים להודיע לנו אם הם צריכים ראיות נוספות. הם עוד לא עדכנו אותנו.
95-17-20 עינב כהן 1-6-2017 RutiP מדובר בתיק רצח שהעד העיד והיתה הרשעה. לאחר מכן, העד לרצח ביקש לחזור בו מעדותו. נסיבות מאד חשודות. מבקשים תוכן של המייל שלו לתקופה הרלבנטית. עשינו שיחה מפורטת עם Alex Link לפני מספר שבועות כדי לנסות לעמוד ברף של האמריקאים. רוצים לקבל תוכן של תיבת מייל ומטא-דטא מגוגל. During our call, we discussed that police examination of Cohen’s phone allowed them to view at least part of his Gmail account, by which they established that he regularly used this account.  This contradicts Cohen’s statements asserting that he had only used the account a handful of times.  A forensic examination of Cohen’s phone also showed that he had recently deleted numerous records from his phone, although it was not possible to determine what, if any, email messages from his Gmail account were deleted.  However, at this time, Israeli authorities do not have further facts that establish that Cohen used this email account before (such as in January 2015) or after the November 28, 2016 email to communicate with Halevy, Holovinger, or other individuals related to the investigation.  Consequently, because we do not believe that would provide a sufficient basis to obtain transactional records for the account from January 2015 or from 2017, I will proceed to seek subscriber, transactional, and content records for the time period around the November 28, 2016 email.  As soon as we obtain these records, we will forward them to Israeli authorities for examination and to determine whether they provide a basis for obtaining records from the other requested time periods.
31-17-20 swatting 20-2-2017 RutiP שיחות איומים למלא מוסדות בארה”ב (שדות תעופה, בתי ספר ועוד). הוגש כ”א בארץ. ביקשנו מהאמריקאים המון מידע אודות כל הטלפונים. קיבלנו חומרים מהאמריקאים ובשלב הזה לא מתוכנן לבקש עוד. ייתכן ויעלה צורך בהמשך. ייתכן שיהיה צורך להעיד חלק מהעדים מארה”ב לצורך הגשת הראיות השונות.
111-15-20 לורי שם טוב ומוטי לייבל 20-12-2015 RutiP פגיעה בפרטיות, סחיטה באימומים, התחזות לאדם אדם אחר, זילות בית משפט. הוגש כ”א בארץ וההלכים מתנהלים. חשוד אחד – ברק לייזר – מבקשים לקבל מטה דטא של תיבת גי-מייל. יצאו כמה בקשות לארה”ב, קיבלנו תורצים. נשארה רק בקשה אחת פתוחה. האמריקאים העבירו לנו מכתב של הגבלת שימוש לגבי הבקשה הפתוחה ורותי העבירה את המכתב לפרקליטה וכאשר יהיה תשובה מהפרקליטה יהיה ניתן להתקדם בארה”ב.
רותי: אומרת שיהיה ניתן לבקש מהם להסביר לנו איך התהליך עובד כשמבקשים דברים בתחום הסייבר, אולי יהיה להם הצעות ייעול לתת לנו בעניין זה. מה בדיוק הדרישות שלהם כך שנוכל לנסח בקשות טובות יותר.
24-12-20 רונן ארבל 22-3-2012 RutiP תיק ישן – הונאה ומרמה רצינו דיסקים מבית חולים קיבלנו מהם תוצרים בדיסק, צריך לחכות לסיום ההליכים בארץ כדי שנוכל להחזיר להם את זה. העדכון האחרון מהפרקליט הוא שההליכים צפויים להימשך עוד זמן רב.
5-17-20 1000+2000 16-1-2017 RutiP שוחד והפרת אמונים כרגע רוצים מהאמריקאים –
בקשה להסרת חסינות של שגריר לשעבר שפירו לצורך חקירותו כעד.
בקשה שלנו לחקור שני אנשים, אליסון ומרינלי כעדים ואנחנו בתהליכים מול האמריקאים כדי שזה יבוצע.
התקבלו חלק מהתורצים וכרגע נשארו רק שני נושאים פתוחים. כרגע מנסים לקבוע ביחד תאריך לנובמבר לחקירת העדים. לגבי החסינות ענו לנו שהדבר קשור במחלקת המדינה ומחכים לתשובה מהם דרך משרד החוץ.
166-17-20 יצחק ויצמן ורונדה בולוור Itzhak Vaizman & Rhonda Bulwer 17-10-2017 ShiranCo סמים – מדובר בבקשת הסגרה. המחוז עובדים על זה ואמורים להעביר אלינו בקרוב פנייה מסודרת להסגרה לעצור חשוד. חיפוש בדירת החשוד. תפיסת מכשירים סלולרים ומחשבים. איתור בת הזוג של החשוד. הוצאת מחתקים. קבלת מסמכים ממכס ארה”ב. קבלת מסמכי רכוש בארה”ב לצורך בקשת חילוט עתידית נמצא בטיפול. טיוטת בקשה לע”מ מוכנה. התקבלו הבהרות היחידה לשאלותיי ב-24 לחודש. צריך לשבץ את תשובותיהם בטיוטה.
113-17-20 רשות העתיקות (Heritage World Coin Auction) 9-7-2017 ShiranCo עבירות על פי חוק העתיקות וגניבה בנסיבות מיחדות לפי חוק העונשין מדובר בבקשה משלימה לארה”ב. מתבקשת חקירת שני חשודים (הטוענים כי המטבע היקר שנגנב הוא שלהם). הפנייה של היחידה התקבלה ביום 30.10.2017. בימים הקרובים תגובש טיוטת פניה משלימה לארה”ב
134-16-20 תומר יוסף 14-8-2016 ShiranCo בקשה לקבלת חומרי חקירה, תפיסת רכוש בקשה נשלחה במאי 2017. חלק מהחומרים הגיעו וכעת ממתינים לעדכון הפרקליטה המלווה האם חסרים לה חומרים נוספים וגם מה סטטוס ההליך בארץ, כדי לעדכן את האמריקאים (האם הוגש כת”א, הליך שימוע). אני מנדנדת לפרקליטה הזו כבר תקופה אבל עדיין אין עדכון סופי לגבי סטטוס התיק הפלילי בארץ.
81-16-20 גלובל אוטו מקס 14-6-2016 ShiranCo זיוף; הונאה ומרמה; הלבנת הון קבלת מסמכים, חקירת עדים וחשודים היחידה חזרה מביצוע חיקור משותף בארה”ב (ניו יורק ניו גרזי) לפני מספר ימים. דיברתי עם הפרקליט המלווה, לדבריו – בגלל שהחשודים בתיק, ביניהם השי (החשוד המרכזי) לא הגיעו לחיקור ולכן לא נחקרו על ידי הצוות הישראלי – ייתכן והפרקליטות תפנה בבקשה לבחון בקשת הסגרה בעניננו של השי, או שיחתם אתו הסכם עד מדינה. לעניין החיקור – טרם הושלם מכיוון שהגורמים המרכזיים לא נחקרו.
62-16-20 אריה דרעי 16-5-2016 ShiranCo עבירות מס קבלת מסמכים ומידע בנוגע לעבירות בקשה נשלחה ביום 11.9.17. טרם נתקבלו התוצרים
10-16-20 רונית גלפו 26-1-2016 ShiranCo גניבה בידי מורשה, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, קשירת קשר לביצוע פשע, הלבנת הון גביית עדויות, מידע על חשונות בנק שהוחזקו על ידי החשודים, בקשה  נשלחה ביולי 2016. האמריקאים ביקשו השלמות שהיחידה סיפקה והועברו לאמריקאים במאי 2017. כעת ממתינים לביצוע הבקשה על ידי האמריקאים.
81-15-20 חברת אלבר ציי רכב 21-9-2015 ShiranCo מיסים; הלבנת הון קבלת מסמכים, חקירת עדים וחשודים היחידה חזרה מביצוע חיקור משותף בארה”ב (ניו יורק ניו גרזי) לפני מספר ימים. דיברתי עם הפרקליט המלווה, לדבריו – בגלל שהחשודים בתיק, ביניהם השי (החשוד המרכזי) לא הגיעו לחיקור ולכן לא נחקרו על ידי הצוות הישראלי – ייתכן והפרקליטות תפנה בבקשה לבחון בקשת הסגרה בעניננו של השי, או שיחתם אתו הסכם עד מדינה. לעניין החיקור – טרם הושלם מכיוון שהגורמים המרכזיים לא נחקרו.
13-14-20 ניסים לסרי ואחרים 10-2-2014 ShiranCo קניין רוחני; מיסים; הלבנת הון קבלת מידע בנקאי, מידע לגבי אתרי אינטרנט,תכתובות אימייל, חקירת עדים, מידע ותצהירים מרשויות המכס האמריקאיות וה-FDA בקשה יצאה ב7.5.2014, בקשה משלימה ב6.11.16. התוצרים התקבלו במלואם, במהלך קיץ 2017 התקיימו שימועים לפני הגשת כ”א בעניין המעורבים (בתיק קיימות בקשות יוצאות גם להונג קונג, סלובקיה, שוויץ וקפריסין).
31-14-21 ג’ון מדוקס 25-8-2014 ShiranCo עבירות מס, הלבנת הון – ייבוא לא חוקי של סיגריות לארה”ב, כשהכספים הועברו לישראל הבקשה הייתה לתפיסת מסמכים ונכסים תפיסת המסכמים כן בוצעה אך מאחר ותפיסת הנכסים הייתה קשורה לנכסים של חברה לגיטימית מחכים עם הביצוע עד שארה”ב תבסס את בקשתם יותר. כיוון שזמן רב לא התקבלה בקשה חדשה מהרשות בארה”ב, יעל שלחה מייל במאי 2017 ביקשה עדכון לגבי האם בכוותם האמריקאים לבקש תפיסה או שמא בכוונתם לסגור את התיק. לאחר תזכורת נוספת, היא קיבלה תשובה ב-19.07.2017 שיעל מתבקשת להשאיר את הבקשה פתוחה אצלה לעוד קצת זמן כי התובע האמריקאי עדיין בוחן אפשרות להגשת בקשה לחילוט.
44-10-21 chance lanbom 11-11-2010 ShiranCo עבירות מין בקטינים – מחשב חקירת חשוד, חיפוש בביתו, תפיסת חומר מחשב הבקשה בוצעה, כעת בפתח הליכי הסגרת המבוקש (אלעד גבר) לארה”ב
125-16-20 אפי זקן 4-8-2016 Tomc פרטיות והאזנת סתר. מבוקש שעזב את הארץ לארה”ב, ואנו מנסים לאתר ולזמן אותו להגיע לארץ מבלי לפעול בהליכי הסגרה. לאתר את אפי ולהמציא לו את כתב האישום וזימון להגיע למשפט הבקשה בוצעה, אך ללא הצלחה שכן הצליחו לאתר אבל לא לבצע המצאה. כעת פועלים מול פמת”א בענין.
27-16-20 אוניברסיטת יורק 1-3-2016 Tomc זיוף. חקירה בעניין זיוף תארים אקדמיים – בקשה לחקירת מעורבים באוניברסיטאות בחו”ל וכן מעקב אחר הכסף איתור האוניברסיטה וחקירת מעורבים נוספים בפרשה. בטיפול מול פמת”א. ישנם חוסרים
103-15-20 התנועה האסלאמית 25-11-2015 YaelBi ארגון פשיעה, הלבנת הון, מימון טרור – חקירת קשר של ארגונים לארגונים אחרים שבוכרזו ארגון טרור כאמצעי להלבנת הון ומימון טרור קבלת מטא-דאטה ותוכן חשבונות אימייל רוב הבקשה בוצעה (מחכים למידע של שני חשבונות אחרונים). השת”פ היה מרשים במיוחד, הכל התבצע מבקשה אחת ללא צורך בבקשות משלימות. בתיק יצאו בקשות גם לגרמניה, בלגיה ואנגליה.
60-14-20 מנשה מור 22-7-2014 YaelBi הונאה ומרמה באינטרנט – מכירת כרטיסים לאירועים שלא סופקו כלל או שסופקו לא בתנאים שהובטחו. בקשה מקורית – שאלונים לנפגעי העבירה (רוכשי הכרטיסים); בקשה משלימה – תצהיר מחברת Internet Archive לעניין אימות חומרים מאתר האינטרנט שלהם הבקשה המקורית בוצעה, הבקשה המשלימה עדיין לא בוצעה. כ”א הוגש ביולי 2017. ממתינים לקבל תשובה מהפרקליט אם המידע שקיבלנו מהאינטרנט ארכיב נכון.
12-17-20 טבע תעשיות פרמצבטיות בע”מ 17-1-2017 YitzchakB
2-17-20 הובי לובי(עתיקות עיראקיות)-ביידון עלא, חרוב אברהים, חרוב יוסף, ברכאת טאהר. 3-1-2017 YitzchakB מייל של ארה”ב
101-15-20 בני שטיינמץ 22-11-2015 YitzchakB
3-16-21 הובי לובי (עתיקות עיראקיות) 17-2-2016 YitzchakB

 

 

 

 

 

PDF

MLAT עזרה משפטית בינלאומית 2015-2017 עם ביבי נתניהו ברק לייזר ולורי שם טוב
Views: 90

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *