EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

אונס שלא היה 3: מנהלת היי טק מתוחכמת מרעננה המציאה אונס בחניון ונראתה לשוטרים מאוד אמינה. איכונים ומצלמות אבטחה הוכיחו שלא היה אף גבר בחניון. “פחדתי שהחבר יידע שאני בוגדת בו”

מגיפת תלונות השווא על אונס לא פוסקת. כל יום מישהי חדשה ממציאה תלונה חדשה על אונס. בפרקליטות רק מחכים לנשים האלה שיבואו ויתנו להם את עלילות השווא האלה כדי להזרים תעסוקה למערכת. אם הגבר יצליח למצוא ראיה מזכה, אולי שנה או שנתיים אחר כך התיק ייסגר. אם הגבר לא יוכל למצוא משהו להזים את טענות הנוכלת, הוא יחטוף דו ספרתי בכלא, והשופט יעזור לפרקליטות להרשיע.

הנה עוד מקרה שמדווח ב”מאקו” – בלי שום פרטים מזהים. לא ברור לנו מדוע העיתונאים כל כך מפחדים לדווח מי מעורב? מה הפחד? ששדולת הנשים תתנפל? אז שתתנפלנה. הדיווחים העיתונאים בנושא תלונות השווא על אונס הפכו אנמיים לחלוטין. איך העיתונאי לא מתבייש להוציא מהמקלדת שלו כתבה עבשה ודלת פרטים – שהוא בעצם יכול גם להמציא אותה ואף אחד לא יידע כי אין שום פרטים להצלבת מקורות.

בתמונה: דנה פוגץ’ אחרת מתופרות התיקים המדופלמות האחראית לפרופוגנדה הנשית שלאישה אף פעם אין אינטרס לשקר על אונס. זו בהמת מגדר קלינית מהסוג המצחין ביותר שאפשר לתאר. את צחנתה הפמינאצית מריחים עד רמאללה. Dana Pugach

 

דנה פוגץ’ תופרת תיקי אונס מדופלמת לגברים

הכתב איפרגן מצטט שוטרים בלי שם שאומרים: “הופתענו לגמרי שבחורה רצינית בתפקיד בכיר בחברה מוערכת שיקרה לנו במצח נחושה“. מה זה אומר שאם הבחורה עובדת היי טק מצופה ממנה שלא תמציא סיפורי אונס? ואם היא לא עובדת בהיי טק אז מבחינת המשטרה יש סיכוי שהיא משקרת? לא הבנו את הפואנטה.

גם הציטוט הבא של איפרגן, “”היינו בהלם אחרי שהתברר לנו שהיא לא נאנסה. מדובר בבחורה שעשתה עלינו רושם עצום והאמנו לכל מילה שלה” מעיד על כך שאין כל “סימני אמת” כשאישה טוענת שאנסו אותה. אפשר לחשוב שזאת הפעם הראשונה שאישה משקרת במשטרה… כל תחנות המשטרה מוצפות נשים גרושות שמגיעות כל שני וחמישי עם תלונת שווא חדשה כי הן יודעות שבגלל תקנה 2.5 של עדנה ארבל לא יעשו להם שום דבר….

הדבר גם מעיד שכאשר שופטים כותבים ש”המתלוננת העידה ונראתה אמינה“, וש”ניכרו במתלוננת סימני האמת“, מדובר בבלוף משפטי, שכן כל אישה יכולה לעשות הצגת תיאטרון ולהראות אמינה (במיוחד אם דנה פוגץ’ וחברותיה מתדרכות אותן מראש מה להגיד). אם אחת מהיי טק מצליחה לעבוד על השוטרים כל כך טוב, והם השקיעו באיכונים ומצלמות אבטחה, אז בטוח שעל שופטים הרבה יותר קל לנשים לעבוד – במיוחד כאשר מקבלים איזה שופטת פמינאצית שבעצמה היתה פרקליטה פמינאצית, ושכל החברות שלה הן משדולת הוגינות. להלן הכתבה:

“פחדתי שחבר שלי יידע שאני בוגדת בו ולכן בדיתי את האונס”

צעירה כבת 30 העובדת בחברת הייטק מוכרת התלוננה בשבוע שעבר שנאנסה בעת שעשתה את דרכה לחניון הבניין בו היא עובדת. לאחר כמה ימים של חקירה גילו השוטרים שהיא בדתה את הסיפור וכלל לא נאנסה. “היינו בהלם אחרי שגילינו את האמת”, סיפר אחד השוטרים שהוסיף שהצעירה נחקרה באזהרה בגין עבירה של מסירת הודאה כוזבת

 

זה קרה בשבוע שעבר באחד היישובים במרכז הארץ. צעירה בשנות ה-30 לחייה העובדת בחברת הייטק באזור מגוריה הגיעה לתחנת המשטרה הסמוכה לבנייני החברה והתלוננה שבעת שעשתה את דרכה לחניון הבניין התנפל עליה מאחור גבר ואנס אותה באכזריות.

“סיימתי לעבוד, ירדתי לחניון, ורגע לפני שנכנסתי למכונית הוא התנפל עליי מאחור ואנס אותי”, שחזרה האישה בעדותה במשטרה שהתייחסה בחומרה רבה למקרה, ונציגיה התלוו למתלוננת בסדרת הבדיקות שעברה בבית החולים מיד לאחר תלונתה, ובמקביל הוצמדה לה עובדת סוציאלית על מנת שתלווה אותה ותסייע לה.

“התייחסנו בכל הרצינות והחומרה למקרה. המתלוננת עובדת בחברת הייטק ידועה ועשתה עלינו רושם אמין מאוד ולא הייתה שום סיבה שבעולם לפקפק בדבריה. תוך שעות הקמנו צוות חקירה מיוחד לאתר את החשוד באונס”, מציין קצין משטרה בכיר שהיה מעורב בפרטי החקירה. “השקענו בתיק הזה שעות עבודה רבות, כולל שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים וביצוע איכון לטלפונים”.

צוות החקירה שהוקם עבד במשך 48 שעות בניסיון לאתר את האנס, ובמהלך החקירה לקחו החוקרים את מצלמות האבטחה בחניון וברחוב הסמוך לו ותשאלו גברים ובעלי עסקים העובדים באזור על מנת למצוא רמז כלשהו שיביא אותם אל החשוד באונס. 

לאחר יומיים של חקירה אינטנסיבית החוקרים הזמינו את המתלוננת לעדות נוספת במשטרה וגם בעדותה השנייה היא התעקשה שאכן נאנסה ומסרה תיאור כללי של החשוד באונס. “אין לי שום סיבה לשקר שנאנסתי. הבחור תקף אותי וברח מהמקום”, טענה המתלוננת.

וכך, לאחר כמה ימים נוספים של חקירה, במהלכה ניסו השוטרים לפצח את התיק ולאתר את החשוד, הם הגיעו למסקנה נחרצת שהמתלוננת בדתה את סיפור האונס. “היינו בהלם אחרי שהתברר לנו שהיא לא נאנסה. מדובר בבחורה שעשתה עלינו רושם עצום והאמנו לכל מילה שלה. הפכו אבן על אבן ובדקנו את כל כיווני החקירה והגענו להחלטה חד משמעית שלא היה גבר בזירה ולא היה אונס” , חושף קצין משטרה בשיחה עם mako. “גם הממצאים של הבדיקה מבית החולים אישרו את העניין”.

החוקרים הבינו שהם חייבים לעמת את המתלוננת עם המידע שגילו, והזמינו אותה שוב למסירת עדות שלישית, זאת כאמור מבלי שידעה שהם כבר מודעים לעובדה שלא נאנסה. אחרי שנכנסה לחדר החקירות וישבה בו לבדה במשך עשר דקות, נכנס לפתע לחדר קצין החקירות והטיח במתלוננת: “את שיקרת, לא היה שום אונס והגיע הזמן שתדברי אמת”.

המתלוננת, שהביטה המומה בקצין החקירות, החליטה אחרי כמה שניות להודות שבדתה את סיפור האונס ואמרה: “פחדתי שהחבר שלי יידע שיש לי רומן עם גבר אחר ואני בוגדת בו, לכן סיפרתי זאת”, הסבירה המתלוננת.

חוקרי המשטרה החליטו לחקור אותה באזהרה בגין עבירה של מסירת הודאה כוזבת ובקרוב צפוי להיות מוגש נגדה כתב אישום. “המטרה שלנו בכל תלונה שאנחנו חוקרים היא להתייחס אליה בחומרה רבה, בטח כשמדובר בתיק אונס ולעשות הכל כדי להגיע לחקר האמת. במקרה הזה הופתענו לגמרי שבחורה רצינית בתפקיד בכיר בחברה מוערכת שיקרה לנו במצח נחושה”, מסר קצין המשטרה שחקר אותה.

https://www.mako.co.il/men-men_news/Article-07357ee05601871026.htm?share=wa

Views: 141

One Comment

  1. לחשוב כמה יפים לפשע יושבים בגלל היותם גברים קורבן של מערכת עם אידאולוגיה גזענית אנטי גברית – זה מזעזע. זה יוצר מאזן אימה, אף אחד לא מרוויח. נשים חושבות בטעות שגברים לא יכולים בלעדיהן – אני לא חושב שזה נכון. אבל גם אם כן – יצר ההישרדות הוא הדומיננטי בכל אדם.

    אם מגע עם נשים יש לו נזק אדיר גם בסיכוי נמוך – גבר ימצא תחליף פשוט כי הוא רוצה לשרוד.

    מעבר לזוגיות, השפעה של שוק העבודה, אינטראקציה עם נשים. הכל מוביל לאפליה כי גברים רוצים לשרוד.
    איך זה מקדם נשים, לפרקליטות פתרונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *