EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

אונס שלא היה 7: אורן שטרלינג מנהל בהפועל חיפה מואשם באונס מתנדבת חרמנית יובל צימרמן שהעלילה עלילת שווא. הקשיבו לקלטת הלוהטת: “בא לי למצוץ לך” ….

עוד תלונת שווא על אונס בקבוצות הכדורגל.  הפעם בהפועל חיפה.  התלונה היא ע”י “מתנדבת” בהפועל חיפה שהתנדבה כדי להתחכך באבק הכוכבים של הכדורגלנים ואולי למצוא בעל כדורגלן שיסדר אותה לכל החיים.  בקיצור גולדיגרית מצויה.  למעלילנית קוראים יובל צימרמן.

עדנה קרנבל מודה לעו”ד רענן עמוסי בא כוחו של שטרלינג על הפצת הקלטת המזכה:

בתמונה:  יובל צימרמן קלטת לוהטת על אונס שלא היה בהפועל חיפה

האזינו לקלטת הלוהטת של יובל צימרמן.

ראו כתבה של מיכאל וייסרמן באתר ספורט 1 – 24/5/2021

פרשת המין בהפועל חיפה ממשיכה להסעיר את במועדון בפרט ואת הכדורגל הישראלי בכלל. על פי החשד, מנכ”ל הקבוצה אורן שטרלינג סחט מינית את המתלוננת. אתמול פרסמו נציגיו של שטרלינג שיחה בינו לבין המתלוננת יממה לפני הגשת התלונה ובמהלכה היא ביקשה ממנו כרטיסים למשחק של הקבוצה.

“בן אדם שנסחט, נאנס והיה על סף התאבדות ינהל שיחה כזו?”, תהו הבוקר (שני) נציגיו של שטרלינג. עורכי הדין של המתלוננת, זי ומשה גלעד, הגיבו: “אנחנו לא מתכוונים להתפלמס עם החשוד ובאי כוחו על הראיות. שיחות כאלה ואחרות נחקרו, ניתנו תשובות המניחות את הדעת ומצויות בידי הפרקליטות”.

מחר בבוקר יסתיים מעצר הבית של שטרלינג, שכזכור קוצר לאחר ערעור שהגישו עורכי דינו. נציגיו, כך נודע, שוקלים לפרסם הקלטות נוספות וממתינים להחלטות הפרקליטות לגבי הגשת כתב האישום. “אם וכאשר יוחלט להגיש כתב אישום ואני בספק רב, אז רק בכפוף לשימוע”, אמר עורך דינו של שטרלינג, עמוסי.

אורן שטרלינג | מאור אלקסלסי
 
וראו עוד כתבה בנושא של אסי ממן:
 

שטרלינג: המתלוננת רצחה את נפשות משפחתי

מנכ”ל הפועל חיפה החשוד בפרשת המין הגיב בדמעות: “כמו שהפרשה החלה כך תסתיים”. עורכת דינו: “בושה שאישה מנצלת את מקומה”. וגם: הבקשה לעיכוב יציאה

אורן שטרלינג, מנכ”ל הפועל חיפה החשוד בביצוע עבירות מין נגד מתנדבת במועדון, אשר טוענת כי נאנסה על ידו אחרי שתפס אותה מקיימת יחסי מין עם שחקן נשוי של הקבוצה, ערך היום (רביעי) מסיבת עיתונאים ביחד עם עורכי דינו והציג את הצד שלו בפרשה שמסעירה את הכדורגל הישראלי, ונחשפה לראשונה ב-ONE.

אורן שטרלינג: “אין ספק שהישיבה שלי פה והסיטואציה שנקלעתי אליה היא סיטואציה שאני לא מאחל לשונאים שלי. מי שמכיר אותי אני אדם מאוד חזק והבטחתי לאשתי ולילדים שגם אשאר חזק. הכל התחיל בזה שזומנתי לחקירת משטרה שבה הטיחו בי דברים מצמררים, תיאורים איומים. שיתפתי פעולה עם כל מה שרצו, עניתי ונתתי ראיות חותכות שיש פה מסע נקמני או נסיון להפיל מישהו. בטענה לגבי המלון שהיא טוענת שהייתי איתה בו, המשטרה איכנה אותי בבית שלי. אני גר בנהריה, המלון בחיפה, השיחה האחרונה שלי ב-18:00 בערב. החוקרת שואלת אולי אם יש לי עוד מספר או עוד טלפון ואין לי דבר כזה. בעימות שאלתי את המתלוננת ‘מאיזה מכשיר התקשרתי’, אמרה ‘משלך’, אמרתי לה ‘את בטוחה’, אמרה לי ‘כן’. אמרתי לה ‘איך זה הגיוני, אוכנתי בבית’, זה היה עוד לפני השינוי גרסאות”.

“בסיפור אחר היא טוענת שהיא נכנסה לתא שירותים וטענה שאין מנעולים ואני פתחתי לה את הדלת, אז אני רוצה לבשר לכם שבכל השירותים שלנו יש מנעולים. היא טוענת שהחזקתי את המספר של השחקן שלנו ואיימתי להתקשר אליה. שאלתי אותה, לפי מה שפורסם, ‘אני פעם תפסתי אותך עם השחקן הנשוי’, אמרה לי ‘לא’, אז שאלתי אותה ‘למי סיפרת?’, והיא ענתה ‘רק לחברה טובה שלי’, אז איך אני אמור לדעת את זה?, היא טענה שאולי ראיתי אותו. אחרי האקט שהיא טוענת שהתבצע היא טוענת שהעליתי משהו לניו מדיה והיא הגיבה ‘מנכ”ל מספר 1” וזה צריך להיות אחרי האירוע. ביום שפרסמתי מודעת דרושים לניו מדיה, אז לא מישהי אחרת הציעה אותה, ישר היא אמרה שהיא רוצה לעבוד, אז הגבתי בהומור הפולני שלי ‘אנחנו מחפשים עובדים, לא מבלבלי מוח’, אז רשמתי לה ‘נועם לא יוותר עלייך’, וצחקנו והיא אמרה שאפשר גם וגם, מה גם שזה בהתנדבות”.

“כשראיתי בקבוצת ווטסאפ של הניו מדיה קצת תלונות אמרתי לה שאם יש לה ביקורות היא יכולה לדבר איתי, היא התחילה בזה שהיא לא מקבלת כרטיסים. השיחה לא ערוכה, יש את השם שלה שם, שמו פיפ. היא רצתה לעבוד בניו מדיה, הסברתי לה שיש מגבלות בנושא הכספים, היא אמרה שאם זה תלוי בה היא תעשה הכל. איך יכול להיות שבחורה שלכאורה עברה אונס תדבר ככה איתי יום לפני הגשת התלונה. יש הרבה התכתבויות והודעות. תקשיבו, אני יודע שאני ציני, כולכם מכירים אותי, לפעמים אני גם קשה איתכם התקשורת ולא משתף פעולה בסקופים והדלפות. אולי אני ציני, אבל יש לי שלוש בנות, בחיים שלי לא עשיתי דבר כזה ולא אחשוב על לעשות דבר כזה. הילדים שלי ואשתי שמו את זה בצד כי אני חזק ואשאר חזק ואני יודע מה לא היה”.

מורן סעדון, רענן עמוסי, אורן שטרלינג וברק רום (שחר גרוס)
בתמונה:  מורן סעדון, רענן עמוסי, אורן שטרלינג וברק רום (שחר גרוס)

“זה לא קל לאף בן אדם הכי חזק שיש ואני מגדיר את עצמי כאיש חזק, קודם כל להיקלע לסיטואציה כזאת ולהאשמות האלה שמהצד אני מצטמרר מזה. שמו עליי אזיקים, הילדים שלי לא ידעו איפה אני, השם שלי, אני לא מאחל לשונאים שלי את ההרגשה הזאת. מי שעושה דברים כאלה שיירקב, יש לי בנות ומי שעושה דברים כאלה שיעשו לו דברים חמורים. לא הייתי חושב על זה בחיים, היא טוענת שרצחתי לה את הנפש, אבל היא רצחה כמה נפשות פה, את שלי, של אשתי, של הילדים ושל אבא שלי, שנעלמתי לו ולא עניתי לו, לא מאחל את זה לאף אחד”.

הודעות הנאצה שקיבל בעקבות הפרשה: “הייתה הודעה פיקטיבית של מישהו שאני מכיר, אבל מלא הודעות אני מקבל, הילדים, אשתי גם מקבלת הודעות, אבל אני מאמין שכל זה ומקווה שכל אלו ששלחו הודעה ידעו גם לשלוח הודעת התנצלות. כל מי ששולח לי הודעות של חיזוקים, אז אני רושם לו שכמו שהפרשה התחילה ככה מהר היא תסתיים. זה לא סוד שאני ויואב כץ הולכים כברת דרך מאוד ארוכה, לא הושעתי ולא נזרקתי, הייתי במעצר בית. כשיואב דיבר איתי על עבודה אמרתי לו שאני לא מסוגל לעשות פעולה פשוטה ואז הוחלט שאני אצא לחופש. הוא הזמין אותי אליו לארצות הברית ואני מאוד מעריך את זה. אני לא מסתכל קדימה על הפועל חיפה, זה קודם כל אני ואחרי זה אלוהים גדול. המשפחה מנסה להרגיע אותי, איך אישה שאומרים לה שבעלה עוזב אותה ב-1 או 2 בלילה, כשהיא ישנה, היא לא תדע שעזבתי את הבית, היא לא הייתה יודעת?”.

עו"ד רענן עמוסי ואורן שטרלינג (שחר גרוס)
בתמונה:  עו”ד רענן עמוסי ואורן שטרלינג (שחר גרוס)

עו”ד רענן עמוסי: “אני אתייחס בתמצית כאחד שלא מאמנים בחשיפת חומרי חקירה בשלב בו אנחנו נמצאים. במצב הנוכחי, ההד הציבורי חורץ את דינו עוד לפני שזה הגיע למצב המשפטי, המתלוננת רק טענה מה היא עברה וחוותה, עוד לא התמודדה עם שאלות. היא הציבה תאריך מדויק, שעה מדויקת ומקום מדויק, וכאשר אמרו לה שבשעה הזו הטלפון של אורן אוכן בכלל בנהריה, ואז היא העלתה סימן שאלה ואמרה ‘אולי טעיתי’, מישהי שעברה דבר כזה יודעת בדיוק איפה ומתי זה קרה”.

“גם אם בסופו של דבר וזו ההערכה שלי, התיק הזה ייסגר, את הפגיעה מההד הציבורי והתקשורת שום דבר לא יחזיר. משטרת ישראל החלה לחקור את האירוע ב-3.5, אחרי מספר ימים אורן זומן לחקירה ולאחר מכן הגיעה גם בקשת מעצר, שבמקרים האלה מאוד מידתית. בדיון הארכת המעצר בית המשפט קבע שישנן ראיות מזכות לרשותו של אורן והמתלוננת מעלה טענות לא סדירות בלא המעטה. התייצבנו בערב חג שבועות בבית משפט השלום בחיפה ומשטרת ישראל והפרקליטות קיבלו החלטה לשחרר את אורן בתנאים מגבילים, כל מי שנמצא בתחום הזה יודע שבטענות כאלה לא משחררים כל כך מהר. בית המשפט קיבלו באופן גורף את גרסתו של אורן לעומת גרסת המתנדבת”.

“אנשים בעבירות כאלה נעצרים לתקופה מאוד ארוכה, שימו לב שהאירועים היו בינואר ופברואר, מיום פרסום המודעה המתנדבת החלה בנסיונות להתקבל לעבודה בהפועל חיפה, מרגע שהיא ראתה שאורן לא לוקח את מועמדותה ברצינות, ניהלה אחרי ארבעה ימים שיחה עם אורן ושיח מאוד לקוני, אין פה שום הלך רוח של נסחטת ונאנסת ואפילו לא אמרה שכדאי לאורן לקחת אותה כדי שדברים אחרים לא יקרו. מספר שעות מאוחר יותר היא כבר הגישה תלונה במשטרה. משטרת ישראל ניסתה לשחזר הודעות ואין שום מחיקות של הודעות כמו שהיא טוענת”.

אורן שטרלינג (אחמד מוררה)
בתמונה:  אורן שטרלינג (אחמד מוררה)

“אנחנו, ולדעתי גם גורמי אכיפת החוק, מבינים שזה נסיון פגיעה. קשה לנו כבר לדעת עם מה להתמודד, כי לאורך הימים האחרונים, מעבירות חמורות של אינוס, עברנו לשאלות אם היו יחסי מין בהסכמה ואם היו הטרדות מיניות. אנחנו מסיימים את הסאגה המקצועית כדי לתת למשטרה לחקור ולפרקליטות לקבל החלטה ואני מאמין שהם יגיעו להחלטה נכונה וצודקת שהתיק ייסגר. לא היו יחסי מין, לא בהסכמה ולא לא בהסכמה, לא היו שום יחסי מין בין אורן לבין המתנדבת. אורן, בניגוד לעצתי, כשנשאל במשטרה אם הוא מוכן לעבור בדיקת פוליגרף, אמר שכן. אני, מנסיון העבר, לא מאמין בכלי הזה והוא לא קביל בתיקים פליליים. אני המלצתי שלא יעשה בדיקה, אלא אם הוא רוצה לעשות בדיקה בשביל התקשורת”.

ברק רום (שחר גרוס)
בתמונה:  ברק רום (שחר גרוס)

עו”ד מורן סעדון: “היא טענה שאורן איים שהוא יחשוף שהיא שכבה עם שחקן נשוי ולכן נכנעה לסחיטה, אבל הרי ברור שאם היא הייתה במצב הזה היא הייתה מגנה על גופה. שמעתי שהיא אמרה בתקשורת שהיא הייתה עם חברים והבינה שהיא צריכה ללכת לבית המלון ושזה יקרה שם. באמת לא אמרת לחברים שלך דבר כזה? לא כך מתנהגת מתלוננת אמיתית ואני יכולה לומר שכאישה אני חשה צער ובושה שאישה מנצלת את המקום הזה כדי לפגוע בגבר. כמו שיש לי אפס סבלנות לתקיפה מינית, יש לי גם אפס סבלנות לדבר כזה ולפגיעה כזו”.

“יש פער מאוד גדול בין הדברים שהיא מוסרת ומה שנמצא בפועל ובשטח. אנחנו בטוחים שהדבר הזה יסתיים, אבל אורן כבר ישב בכלא, נחשף ונפגע מזה. אנחנו מקדשים את העובדה שהשם של החשוד חסוי, אבל כאן לא הייתה ברירה. אני 10 שנים סנגורית ומעולם לא ראיתי שהצד החשוד דורש להוריד את צו איסור הפרסום, אבל הנזק נעשה ואשתו נאלצה לראות אותו באזיקים. לצערי הרב, הסיבה של הגשת התלונה ברורה, יש פה אישה שאמרה שהיא תעשה הכל על מנת לעבוד בהפועל חיפה ולהיות שדרנית ספורט ולהיכנס לעולם הזה, הסיבה של התלונה ברורה”.

עו"ד מורן סעדון (שחר גרוס)
עו”ד מורן סעדון (שחר גרוס)

עורכי הדין משה גלעד וזיו גלעד, נציגיה של המתלוננת, הגיבו לדברים במסיבת העיתונאים: “ראוי לו לחשוד בעבירות מין חמורות ואף מצמררות, כדברי החשוד עצמו, שיישאר עמוק בתוך ביתו וינהל את מאבקו משם מול המשטרה בחקירתו ולא במסיבות עיתונאים. אני לא מתכוון להתפלמס עם החשוד, יחצניו, עורכי דינו וכולי רק אומר שמרשתי נתנה תשובות מלאות למשטרה ודי לחכימא ברמיזה”. בנוסף, עורכי הדין של המתלוננת הגישו בקשה לעיכוב יציאה מהארץ נגד שטרלינג.

משה גלעד רוצה לעשות בוכטה על גבה של מתלוננת שווא באונס
משה גלעד רוצה לעשות בוכטה על גבה של מתלוננת שווא באונס
עורך דין משה גלעד (ארז חיים)
בתמונה:  זיו גלעד רוצה לעשות בוכטה מתלונת שווא של מוצצת חרמנית

בתגובה לפרסום הקלטת הלוהטת של יובל צימרמן, פרקליטות מחוז חיפה גייסה את אביעד גליקמן לפרסם “גרסה” בכיינית של הכלבה המוצצת.  סוף סוף יש לנו סננגורים עם ביצים שלא מפחדים לפרסם את הראיותץ המזכות, הפרקליטות נתפסת עם המכנסיים למטה.  מה עושים?  מגייסים את התותחים הכבדים בטלוויזיה, העכברושים שניזונים מהדלפות הפרקליטות כמו אביעד גליקמן, יצור דוחה.  נותנים לגליקמן ציטוט דבילי וממוחזר כמו “הוא חילל כל חלק בגופי”, והוא מייד מפרסם בחדשות בערוץ 13.  הבעיה היא שכאן מי שחיללה על הזין הייתה דווקא המתלוננת שכנראה כבר בגיל צעיר למדה לחלל על חליל….    

 
 
 

הנה ציטוטים נבחרים מכתבתו של גליקמן. שימו לב איך גליקמן כותב שאורן שטרלינג שלח לה “הודעות זימה”. אבל מי ששומע את ההקלטה מבין שזו לא זימה אלא פשוט שיח מקובל בין חרמנים שרוצים להזדווג. זו הקלות שבה מין בהסכמה יכול להופך לעבירת מין חמורה. הכל תלוי איך מתארים את זה. בפרקליטות כמובן יודעים תמיד לכתוב שהאישה תמיד נגעלת מהודעות סמס מיניות, שהיא תמיד קופאת על מקומה, נכנסת להלם, לא יכולה לישון, רוצה להתאבד, ואז כששומעים את הקלטת, כל מגדל הקלפים הזה נופל.

בריאיון מיוחד לחדשות 13, שיחזרה י’ את הרגע שבו, לטענתה, החל שטרלינג לאיים עליה שאם לא תתמסר לו – הוא יחשוף את הרומן שניהלה עם שחקן נשוי. “הוא התקרב אליי עם היד בתוך המכנסיים”.

‘, הצעירה בת ה-23 הטוענת כי מנכ”ל מועדון הכדורגל הפועל חיפה אורן שטרלינג אנס אותה, סיפרה הערב (רביעי) בריאיון מיוחד לחדשות 13 כי הפרשה החלה לפני כשנתיים, לאחר שעברה ניתוח להגדלת חזה. “במהלך שיחת ווטסאפ מקצועית, שטרלינג ביקש ממני שאשלח לו תמונות עירום ותמונות של החזה שלי. כמובן שלא שלחתי לו”.

כידוע, י’ התנדבה במועדון הכדורגל המשחק בליגת העל, והתלוננה לאחרונה במשטרה כי המנכ”ל שטרלינג עשה בה מעשה סדום ואנס אותה. זאת, לאחר שלטענתה איים עליה כי אם לא תיענה לו, הוא יחשוף רומן שלה עם שחקן נשוי מהקבוצה.

כעבור שנתיים מאז ששטרלינג ביקש ממנה לשלוח לו תמונות חושפניות, י’ המשיכה להתקדם במועדון וניהלה רומן עם שחקן נשוי מהסגל לקבוצה, בעוד שמנכ”ל המועדון ידע על כך. “התחלתי קשר עם אחד השחקנים שהיה נשוי, ושטרלינג גילה על זה איכשהו”, אמרה י’ והמשיכה: “נכנסתי למשרד שלו כדי לקחת כוס מים והוא סגר מאחוריי את הדלת, התקרב, תוך כדי שהיד שלו בתוך המכנסיים ואמר לי שאם אני לא רוצה שאנשים שלא צריכים לדעת מהרומן הזה ידעו, אז אני ‘יודעת מה אני צריכה לעשות'”. בתגובה לכך, אמרה לו י’: “אני לא זונה שלך” ויצאה מהחדר.

לדבריה של י’, שטרלינג גילה על הרומן  לפני כארבעה חודשים ואז החל לסחוט אותה ולאיים עליה שאם לא תתמסר לו, יחשוף את הרומן לפני אשתו של השחקן הנשוי. באחת הפעמים, מספת י’ כי נכנסה לשירותים, בעוד ששטרלינג המתין לה שם: “הרמתי את הראש, וראיתי שהוא עמד בכניסה. הוא אמר לי, ‘חיכיתי שבועיים, עכשיו הזמן שלך למלא את החלק בעסקה שלנו'”. לאחר מכן, סיפרה י’: “ואז הוא הוריד את המכנסיים ואילץ אותי לבצע בו מין אוראלי”.

לאחר האירוע הזה, שטרלינג המשיך במעשיו, כאשר שבועיים לאחר מכן הוא שלח לה הודעת זימה וביקש ממנה להיפגש איתו בבית מלון בחיפה שבו שהה: “הוא התקשר אליי וביקש שאני אגיע למלון, תוך כדי שהוא אמר לי, ‘אל תשכחי מה אני יודע'”. עוד הוסיפה לספר י’: “ואז נסעתי למלון, והוא פשוט עשה בי מה שהוא רוצה. ולפני שהלכתי, הוא זרק עליי שני שטרות של 50 שקלים ושלח אותי הביתה. הוא חילל כל חלק בגוף שלי, רציתי להגיע הביתה, להתקלח ולא לקום”.

בשלב הזה, י’ עדיין לא התלוננה במשטרה נגד מנכ”ל המועדון מפני שחששה ממנו, כשבמקביל מצבה הנפשי הידרדר והיא ניסתה להתאבד פעמיים. לאחר שטופלה בטיפול פסיכיאטרי הלכה להתלונן במשטרה. “היו לי מחשבות אובדניות, הכל עבר לי בראש. ללא כדורי שינה, פשוט לא הייתי נרדמת”, אמרה י’ והוסיפה: “הרגשתי אשמה שאני בסך הכול אוהבת כדורגל”.

Views: 252

4 Comments

  1. מה יש לשרמוטות האלה?! ואז לא מאמינים למי שבאמת טחנו אותה בשיחים וזרקו..

    יש לי חברה מגיל 14 ועד היום לא חזרה לעצמה אחרי אונס קטלני בלי פתיינות ובלי חרטות של השרמוטות שיש היום תחת כל עץ הרענן ובגלל מי אחת כזאת סובלת?

    בגלל השרלילות האלה שהאינטיליגנציה שלהן בגובה דשא והמקסימום הישג שלהן בחיים זה לפתות איזה גבר ואז להתלונן עליו אונס.

    הישג כזה היום זה כמו פרופסורה של אז.. תתפגרו כבר שטניות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *