Mon, Dec 5, 2022
Close

Recent Posts

בית המשפט

איילה חסון הכפישה גולד דיגר ממין זכר בגלל סטראוטיפים מגדריים וגלעד הס סידר לה פטור מפיצויי לשון הרע – פרשת יוסף רחמים וגברת שפיץ

בתיק הזה היינו בטוחים שהשופט גלעד הס יזרוק את התובע מכל המדרגות בגלל הנטיות הפמיניסטיות של גלעד הס.  התיק הזה בנוי כולו על סטראוטיפיים מגדריים במאה ה 21. התובע יוסף

איילה חסון הכפישה גולד דיגר ממין זכר בגלל סטראוטיפים מגדריים וגלעד הס סידר לה פטור מפיצויי לשון הרע – פרשת יוסף רחמים וגברת שפיץ
 • Publishedספטמבר 30, 2022

בתיק הזה היינו בטוחים שהשופט גלעד הס יזרוק את התובע מכל המדרגות בגלל הנטיות הפמיניסטיות של גלעד הס.  התיק הזה בנוי כולו על סטראוטיפיים מגדריים במאה ה 21.

התובע יוסף רחמים בחור גרוש בן 50 שהכיר זקנה אמריקאית, גברת שפיץ, שהייתה בת 83 כשהוא פגש אותה.  היום היא בת 87.  היא הייתה צלולה וחדה כתער על פי רישומי הרווחה והיא פיתחה איתו מערכת יחסים שהוא דואג לכל צרכיה, מטפל בה, מנקה לה, מאכיל אותה וגם מזיין אותה. בקיצור גולד דיגר ממין זכר.  כשהרווחה שאלו אותה את גברת שפיץ אם הסידור הזה מתאים לה היא ענתה שאין מאושרת ממנה.

רותי שפיץ הזקנה שחגגה עם גולד דיגר בן 50
רותי שפיץ הזקנה שחגגה עם גולד דיגר בן 50

אלא מאי?  בגלל החשש שכשהיא תמות מדינת ישראל תירש את כל רכושה, וגם אם היא תעשה צוואה מדינת ישראל תתנגד ותטען שהיא הייתה דמנטית ותוציא לבחור שמעון רחמים את המיץ, הוחלט שהיא תתחיל להעביר לו רכוש בעודה בחיים.

וזה בדיוק מה שניקר את העיניים לשכנים ולכל מיני “נפשות טובות” ורכלניות.  התחילו להפיץ שמועות שהוא מאיים עליה וסוחט אותו, שכן לא הסתדר לאנשים הקטנים שאישה כה מבוגרת תקיים מערכת יחסים עם בחור כל כך צעיר.

אם זה היה אחרת, זקן בן 87 ומטפלת בת 30 ממולדובה או סטודנטית למשפטים שרוצה לממן את התואר, הסידור לא היה מפריע לאף אחד ואף אחד לא היה קורא לרווחה.

איילה חסון הכפישה גולד דיגר ממין זכר ויצאה בלי פגע מתביעת לשון הרע

 

השמועות הגיעו לאילה חסון ומסתבר שגם אילה חסון לוקה בצרות מוח מגדרית, וגם לה היה ברור שאם צעיר בן 50 מתעסק עם זקנה בת 83, כולל מין, הרי ברור שזה ניצול וסחטנות של הגבר את האישה המסכנה והמוחלשת.

אילה חסון שידרה כתבה בנושא והכפישה את מר שמעון רחמים.  היא לא תיארה אותו כגולד דיגר, אלא כעבריין וסחטן. חסון יצאה בלי פגע מהתביעה.

 

אילה חסון הכפישה גולד דיגר ממין זכר ויצאה בלי פגע מתביעת לשון הרע
אילה חסון הכפישה גולד דיגר ממין זכר ויצאה בלי פגע מתביעת לשון הרע

הרכלנים חטפו 160,000 ש”ח פיצוי

 

התובע לא התבייש, הלך לבית המשפט עם בא כוחו איתן גליק, וזכה בסכום יפה מאוד נגד כל הרכלנים.  160,000 ש”ח משני נתבעים

אבל גלעד הס פטר את אילה חסון מאחריות בגלל עיקרון ה”אמת לשעתה” ו”עיתונאות אחראית” שנקבע בפסק דין של אילנה דיין.  (אילנה דיין פרסמה כתבות שקריות אבל פטרו אותה מחובת פיצויי נזיקין “כי זה מה שהיא “חשבה” בשעת הפרסום, שהפרסום שלה היה אמת.

איתן גליק ניצח בתביעת לשון הרע נגד כל הסיכויים
איתן גליק ניצח בתביעת לשון הרע נגד כל הסיכויים

כל הכבוד לשמעון רחמים שלא התבייש, תבע וזכה וכל הכבוד לבא כוחו איתן גליק על הסקסס המסחרר.

גלעד הס שופט פמיניסט מגונן על הרוצחת דליה שאול זיידנר שהמיתה את בעלה
גלעד הס שופט פמיניסט מגונן על הרוצחת דליה שאול זיידנר שהמיתה את בעלה

להלן פסק הדין של גלעד הס – ת”א 11088-02-19 יוסף רחמים נ’ רשת מדיה בע”מ ואח’:

יוסף רחמים נ אילה חסון גלעד הס

4 Comments

 • 🍒החשמלטור הוא לא תימני אלא פרסי

 • טוב עשה התחקיר שעלה על התופעה הזו.
  כאשר גבר הוא גולד- דיגר הוא מוגדר כמוכן, נשים מתלוננות עליו , התקשורת צולבת אותו.

  במקרה ההפוך – שקט – אשה שהיא גולד – דיגרית – זה נורמה, הגבר אשם כי הוא בחר אשה צעירה ולא בהמה זקנה.

  זאת ועוד העובדה 90% מהגירושין הם ביוזמת האשה, מעידות שבסדום הזעיר אנפין החוק המעוות מאפשר גם לאשה “מהישוב” לעשות אקזיט על גבר בחסות החוק ומערך השרמטולוגיה שמשרת אותו – שוב , אין קול ואין עונה – בתקשורת – שקט.

  עולם המושגים הנורמטיביים בסדום הזוי

  אשה תמיד “תופסת” גבר לא הפוך.

  גבר הוא “לא גבר” אם הוא הוא לא רוצה “להתחייב” – כאשר המשמעות שלו חוסר נכונות של גבר להיות כספומט ותורם זרע לבהמה – הגדרה שלעולם לא בתקשורת

  גרושה היא תמיד “חד הורית” שנלחמת ברוחות רפאים ע”י ההוצאה לפועל לקבל מזונות.

  בלי שינוי חקיקה בסדום גבר הוא גבר נורמטיבי אם הוא לא “מתחייב” ואשה ביחוד פמינאצית צריכה “לתפוס” רק מחלות מין ולא גברים.

 • נתבעת 5 איריס שועה חוייבה ב 30000 ש’ +7500 הוצאות. שוב הפסד צורב לעו”ד יוני גו’רנו שמייצג שוטרים. ממתי הוא בכלל מייצג נתבעים? שוטרים הפסיקו לנהור אליו אחרי שהפסיד בכמה תיקים בהם יצג שוטרים אלימים?

 • השופט קבע שעל פי הרישומים שבתיק הרווחה, הקשישה סברה שהדירה תועבר לתובע לאחר מותה וזאת בעת שהדירה כבר הייתה רשומה על שמו. גם לכן צפו לתביעה מטעם המדינה כנגד הגי’גולו המזדקן , חשמלטור שלא נגעל לדחוף את התקע לזקנה לאורך שנים בשביל מליוני שקלים. כעת שילך ויתמודד החשמלטור המדופלם עם השטויות שעוסיו”ת רשמו בתיק, שטויות שעוסיו”ת תמיד רושמות וללא קשר לאמת. שינסה בא כוחו להוכיח במשפט שהזקנה אהבה את היתרונות הבולטים של התימני העילג , למרות כיעורו, ולכן בתמורה העניקה לו מליונים. גי’גולו אמיתי +מטפלת פיליפינית היו עולים לה הרבה פחות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Translate »