החברות של אפי נווה

איילת שקד מי רוצה אותה בחזרה בפוליטיקה? האופי שלה מתגלה בסמסים עם אפי נוה: מתלוננת על הכלבלבים של ביבי. אפי מזהיר אותה מנבלות בעליון יצחק עמית, יעל וילנר ואסתי חיות

להלן כתבה שפורסמה ב 24/6/2022.

השבוע איילת שקד (להלן הפשיסטית) חזרה ממרוקו לאסוף את השברים אחרי שבנט זרק אותה ומסר את ראשות הממשלה לאחוקי שלו, יאיר לפיד. היום אנו חופשים משהו קטן מהאסמסים שלה עם אפי נוה. 24/6/2022.

בקרוב אם היא תמשיך להפריע לשלוות חיינו, נמשיך לחשוף דברים הרבה יותר משעשעים ומרטיטים…..  לפחות תוכלו לראות מה היא באמת חושבת על ביבי והליכודניקים: “כלבלבים”.

 

 

אפי נוה ואילת שקד הוא הזהיר אותה והיא השתמשה בו כמו נייר טואלט
אפי נוה ואיילת שקד הוא הזהיר אותה והיא השתמשה בו כמו נייר טואלט

כפי שהסברנו בחשיפה על השיחות של אפי עם זיו להב ממשרד לרום סנדה, התכנית של איילת הפשיסטית היתה לקרוע את בנט מאחורי הגב בכך שאפי, זיו להב ולירום סנדה, כולל העוזר המשפטי שלה יסדרו לה 50,000 מתפקדים בעל כורחם, מלקוחות המשרד של סנדה, וכך היא תקבל פוש על בנט, תעלה מעליו במפלגה, ותדרוש את ראשות מפלגת הפשיסטים, ימינה. 

אילת שקד (שהיא חצי עירקית) היתה שרת משפטים מזעזעת.  שום דבר לא ענין אותה חוץ מאשר להכניס לעליון שופטים דוסים עם כיפה.  טיפול שורש שהיה צריך לעשות במשרד המשפטים לנקות משם את כל השמאלניות, בהמות המגדר הפמינאציות, שונאות הגברים למינהן, זה היא לא עשתה.  להיפך, היא השאירה בתפקידה את הנבלה הגרועה מכולם אמי פלמור, בהמת מגדר שונאת גברים קלינית כמנכ”לית משרד המשפטים עד שבא אוחנה וזרק את הזבל.

איילת שקד ליקקה לכל הפמינאציות

היא גם ליקקה לכל שדולות הנשים בכנסת ועמדה לצידן של זהבה גלאון, מירב מיכאלי שולי מועלם בכל הקשור לדיכוי הגבר הישראלי ושדידתו בזמן הגירושין.  היא לא באמת טיפלה בחולאים של מערכת המשפט.

להיפך, זה טיפחה את מערכת המשפט, ואפילו פעלה לפטר את הילה גרסטל כדי להחליש את כוחם של אלה הקוראים לביקורת עם שיניים על תפירת התיקים בפרקליטות.  היא פחדה מהפרקליטות ולכן לא נגעה בהם.  פשוט זבל של שרת משפטים, וגם תחבולנית לא קטנה.

לצערנו לא הספקנו להעלות את כל השיחות של זיו להב עם אפי המראות איך תכננו לגנוב לבנט את ראשות המפלגה.  סורי.  היומן עמוס….

 

איילת שקד בפאניקה שיתפרו לה תיק – מוחקת כל שבוע סמסים

בהתכתבויות סמס אלה מתגלה איילת שקד במלוא עליבותה.  האישה בפניקה.  היא חוששת שיתפרו לה תיק:  “אומרים לי מלא אנשים רציניים , עורכי דין גדולים שאני משוגעת שיתפרו לי תיק“.

היא אומרת לאפי שכל שבוע היא מוחקת את כל הסמסים שלה (מה שנקרא שיבוש ראיות) ודורשת מאפי שהוא גם כן ימחוק כל זכר להתקשקשויות שלו איתה. “תמחוק עכשיו את הצ’אט שלנו. אמרתי לך אני מוחקת כל שבוע”.

החרדה שלה שיתפרו ה תיק כך כך גדולה שהיא פחדה לקבל מאפי ומהלשכה כרטיסי טיסה לאילת וחדרי סוויטה בהילטון, כפי שכל שופטי העליון והמחוזי קיבלו ממנו בלי למצמץ.

היא פשוט חזתה שיום יבוא ויכולים להלביש לה על הכרטיסי טיסה והאירוח תיק של שוחד.  לכן היא הסכימה לבוא לאילת במכונית הפרטית שלה מתל אביב, ובכלל לא רצתה לישון שם.  אבל אם למרים נאור ומנדבליט לא היתה בעיה לקחת כרטיסים וסוויטות, מה הפשיסטית חשבה לעצמה?  שהיא יותר אפיפיור מאפיפיור?

אפי הזהיר את הפשיסטית שרוצים את ג’ורג’ קרא בעליון כי הוא תפר את הנשיא קצב 

להזכיר שהיא היתה שרת משפטים.  כושלת אבל בכל זאת שרת משפטים. אפי הזהיר אותה בלשון מאוד ברורה שאסור להם לאפשר כניסה של השופט הערבוש החרא ג’ורג’ קרא לעליון כי הוא מרשיען תופר תיקים, והסיבה היחידה שרוצים אותו בעליון אסתר חיות ויצחק עמית – הצמד חמד ששנוא על אפי) היא כי מגיע לו פרס בגין תפירת תיק האונס לנשיא קצב.

איילת אומרת:  “אני אקבע איתו (עם חאלד כבוב). אחרי פסח אתחיל. השופטים רוצים את (ג’ורג’) קרא אבל אני נבחר את מי שאתה מעדיף”.

אפי נוה עונה לה: “בטח רוצים את (ג’ורג’) קרא. איש רשע.  תפר את קצב 7 שנים בלי למצמץ….   לא יודע לאיית את המילה זכאי”. 

הנה… שרת המשפטים (שאינה משפטנית) יודעת מפיו של יו”ר לשכת עורכי הדין שתפרו תיק לנשיא קצב בגלל שהוא סירב לעסקת טיעון, ושהשופט הנוכל והנאלח גורג’ קרא מקבל בתור פרס על שליחת חף מפשע ל 7 שנים בכלא….  מינוי לבית המשפט העליון.

במקום לבדוק את זה ולהרים קול זעקה, והיה מצופה שהיא תצא פומבית להגנתו של הנשיא קצב, ותילחם לא להכניס את החלאה לבית משפט עליון, הפשיסטית מילאה פיה מיים כי היא היתה עסוקה בעסקאות עם מרים נאור, אסתר חיות ויצחק עמית כדי להכניס את השופטים הדוסים המנחוסים שלה, חובשי הכיפות הנאלחות, דוד מינץ, אלכסנדר שטיין ויעל וילנר.  בסוף התברר שאלו תופרי תיקים בדיוק כמו גורג’ קרא החרא.

 

לפחות אנו רואים שלאפי היו חושים מחודדים וחוש צדק מפותח, להבדיל מאיילת שקד שמתגלית כביץ’ זנותית שמוכנה למכור את האמא שלה למעו הכסא הפוליטי והשטויות שהיא נתפסה אליהם.

 

ג’ורג’ קרא כול כאלב ביג’י יומו והלוואי שזה יהיה מהר

הנה כמה פרטים על ג’ורג’ קרא החרא שאיילת שקד הכניסה אותו לעליון, במקום להכניס את חאלד כבוב – כפי שאפי יעץ לה:

ב-2017 בחר שלא לשיר את ההמנון של מדינת ישראל בטקס ההשבעה של אסתר חיות לנשיאת בית המשפט העליון.
ב-2018 השופט ג’ורג’ קרא קיבל את בקשת משפחת המחבל אשרף נעאלווה שרצח את קים יחזקאל-לבנגרונד וזיו חג’בי הי”ד, והורה על עיכוב הריסת ביתם עד לדיון בהרכב של שופטי בג”ץ בנושא.
ב-2018 השופט ג’ורג’ קרא הוציא צו הבולם את הפיצוי למפוני עמונה.
ב-2019 השופט ג’ורג’ קרא דחה את הריסת ביתם של האחים המחבלים ממשפחת ברגותי שרצחו את התינוק עמיעד ישראל איש-רן ואת חיילי צה”ל יוסף כהן ויובל מור-יוסף הי”ד.
ב-2018 השופט ג’ורג’ קרא ישב בדין עתירות נגד בחינות לשכת עורכי הדין, בחינות בהן ביתו עו”ד אלכסנדרה קרא שימשה בוחנת.
ב-2019 השופט ג’ורג’ קרא הוציא צו ביניים למניעת מינויו של אופיר כהן למנכ”ל משרד המשפטים.

אפי הזהיר את איילת שקד שהשופטת יעל וילנר מסוכנת וכלבתית כמו חיות ועמית

אותו דבר עם השופטת הדוסית המנחוסית מחיפה יעל וילנר.  איילת רצתה אותה רק בגלל שהזונה הזו, יעל וילנר משתייכת לזרם חובשי הכיפות הסרוגות (הזרם הכי הרסני, הכי צבוע והכי כלבתי שאי פעם נראה בעולם המשפט בישראל).

אפי הזהיר את איילת במפורש שיעל וילנר רק נראית תמימה וחמודה, אבל במציאות היא זונה שיפוטית לא פחות גרועה מאסתר חיות ויצחק עמית.

הנה הציטוט:  “ ויעל וילנר היא הדבר האחרון שאת רוצה. (יצחק) עמית הפטרון שלה והיא שיכפול שלהם רק דתיה

 

אפי נוה הזהיר את איילת שקד מפני תקנות סדרי הדין האזרחיות החדשות

מדובר בסמסים מ 2016.  השופט בדימוס משה גל רק התחיל להריץ את פרוייקט הרפורמה בקקנות סדר הדין האזרחי (שעל ניסוחן קיבל מהנהלת בתי המשפט מאות אלפי שקלים.

התומך העיקרי של משה גל בבית המשפט העליון היה יצחק עמית.  אפי הזהיר את איילת ש”מקווה שאת מעודכנת על הפגישה אתמול עם משה גל.הרפורמה שלו הוצגה במערומיה.שלא יערבב אותך הנוכל הזה” 21/3/2016….”וגל רוצה שנגיש את כל הראיות כבר עם התביעה”.

שוב, אפי בחושיו המחודדים עלה כל כך שהתקנות האלה הן זוועה, שהן עושות את החיים קשים לעורכי הדין, יקרים ללקוחות, סתם מסרבלים את העבודה, ומיותרות לחלוטין.  אפי קרא למשה גל הארכיטט של התקנות “נוכל” – ובצדק!

ומה עשתה איילת שקד?  שמעה והתעלמה.  היא נתנה אור ירוק ליצחק עמית והנהלת בתי המשפט להריץ את התקנות החדשות, ובעצם מכרה את ציבור עורכי הדין לשופטים בעליון, רק כשביל הסיכוי להכניס 3-4 חובשי כיפה דוסים מנחוסים לבית המשפט העליון.

אחרי הפשיסטית בא התותח אמיר אוחנה והוא נלחם נגד התקנות האלה, ואז בא הצלופח מההסתדרות ניסנקורן והכניס את כל השטרונגול, וחתם על התקנות החדשות.  התוצאה בשטח היא אסון!  תשאלו כל עורך דין פרטי!!!

 

איילת הפשיסטית מתלוננת על הכלבלבים של ביבי

שימו לב כמה אובססיבית איילת שקד על המראה החיצוני שלה.  אפי מבקש ממנה תמונה בשביל לשים באתר של הלשכה.  היא עונה שהתסרוקת שלה מזעזעת.  אפי צריך ללקק לה כמו לילדה קטנה:  “את מהממת.  אין אחד שלא חושב ככה”….”רק אני חבר אמת שלך שאף פעם לא תצטרכי לחשוש שתחטפי סכין”.  הפשיסטית עונה “זה הדדי”. אפי אומר לה “אגב העיתונאים כאן כולם בצד שלך.אני שוטף להם את הראש”.

אפי מראה לאיילת כתבה באתר “מידה”.  מדובר בכתבה של עקיבא ביגמן שכתב כי אפי “הצליח להתחבב על השרה החדשה ולפעול עמה בשיתוף פעולה הדוק. כך, כפי שנודע ל’מידה’, לאחר סדרת פגישות משותפות, הוסכם על עסקה: שקד תסיר את ביטול המחוזות מהרפורמה, ובתמורה לשכת עורכי הדין תתמוך במועמדים של שקד בוועדה לבחירת שופטים ובהליך בחירת היועץ המשפטי לממשלה החדש.

 

באופן הזה הובטח לשרה רוב חשוב בוועדה למינוי שופטים (שנציגי הלשכה מהווים 2 מתוך 9 חבריה) ותמיכה משמעותית בוועדה לאיתור היועץ המשפטי לממשלה”.

איילת עונה לאפי שזה “אתר של ביבי”.  אפי עונה לה:  “פח אשפה חרא עליהם…. כשתמני 4 שופטים לעליון וכשיספרו בסוף הקדנציה את המורשת שהשארת בשלום ובמחוזי לא יהיה גם לפחי אשפה האלה מה לומר”. איילת עונה:  “אני יודעת . זה אתר פח עם כלבלבים של ביבי“.

אפי אומר:  “הוא (ביבי) ישלם על זה.  יש גבול לטינופת.  הוא (ביבי) עוד יזחל” ואיילת עונה “טוב מאוד“.

 

אפי הזהיר את איילת מפני אסתר חיות

שוב עם אפי הזהיר את איילת שאסתר חיות הנשיאה הבאה בתור היא המיץ של הזבל “ואגב צריך לחשוב על חיות. היא אמורה להיות 6 שנים נשיאה ונאור גן עדן לעומתה“.

על משה כחלון איילת אמרה:  מה נסגר איתו?  אפס”.

אפי אומר על טובה צימוקי שהיא פולניה ואז אומר לאיילת:  “ואת עירקית חסרת רגשות”.  איילת עונה לו :נכון”.

אפי אומר על מרים נאור:  “מזל שיש לה כריזמה של יתוש…  גם כשמבקרת אותך זה במובלע ובקול מונוטוני חלש.  איילת שקד עונה לו “: נכון”.

 

להלן הסמסים: 

21/03/16, 12:47 – אפי: מקווה שאת מעודכנת על הפגישה אתמול עם משה גל.הרפורמה שלו הוצגה במערומיה.שלא יערבב אותך הנוכל הזה
21/03/16, 14:02 – איילת שקד: מעודכנת . אופיר גם התאהב באילנה
21/03/16, 14:14 – אפי: אל תשאלי דיברה עם הנשיאה היום ומצאה עצמה עם הזמנה לארוחת ערב על האש אצלה.הנשיאה שמחה מאוד.. מוצ”ש 7.5 שהבנתי שיש לך יום הולדת או 14.5 .גם חאלד יבוא.
21/03/16, 14:15 – אפי: אופיר אחלה
21/03/16, 16:25 – אפי: תשאל את איילת 7/5 או 14/5 שאחזור לנשיאה , חאלד יודע ויבוא בשמחה בתאריך שנאמר לו תודה
21/03/16, 16:25 – אפי: מאילנה
21/03/16, 16:25 – אפי: על האש עם הנשיאה.נסגור את המינויים…
21/03/16, 16:25 – אפי: הכי טוב ככה
21/03/16, 16:25 – אפי: ראית את הכתבה בגלובס?
21/03/16, 16:31 – איילת שקד: כן
21/03/16, 16:31 – איילת שקד: 14.7
21/03/16, 16:32 – איילת שקד: 14.5
21/03/16, 16:32 – איילת שקד: 7.5 זה יום הולדת 40
21/03/16, 16:33 – אפי: ידוע…
21/03/16, 16:34 – אפי: טוב עוד מעט נגיע לכנסת לוודא שהחוק עובר.ניסן רצה שנעשה תמונה לעיתון שלנו.אם את שם אז נתראה
21/03/16, 18:26 – אפי: <המדיה לא נכללה>
21/03/16, 18:26 – אפי: לפייס בוק
21/03/16, 18:27 – איילת שקד: מחריד
21/03/16, 18:27 – איילת שקד: תמחוק מיד
21/03/16, 18:28 – אפי: חייבים צילום שלך לפייסבוק של הלשכה
21/03/16, 18:35 – איילת שקד: התסרוקת של מזעזעת
21/03/16, 18:36 – איילת שקד: תעלה את התמונה שלנו מאילת עם רויטל
21/03/16, 18:44 – אפי: <המדיה לא נכללה>
21/03/16, 18:45 – אפי: את מהממת.אין אחד שלא חושב ככה
21/03/16, 19:11 – אפי: <המדיה לא נכללה>
21/03/16, 19:13 – אפי: <המדיה לא נכללה>
21/03/16, 22:14 – אפי: <המדיה לא נכללה>
21/03/16, 22:14 – אפי: <המדיה לא נכללה>
21/03/16, 22:14 – אפי: <המדיה לא נכללה>
21/03/16, 22:14 – אפי: ים של תגובות ופרגון…
21/03/16, 22:15 – אפי: אפס מתנגדים בכנסת.פה אחד.מדהים.אנחנו קונצנזוס
21/03/16, 22:16 – אפי: וכל הלשכה איתך
21/03/16, 23:28 – אפי: https://www.hakolhayehudi.co.il/news/%D7%96%D7%A2%D7%9D-%D7%91%D7%A9%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%A7%D7%A8%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%92%D7%A2%D7%AA%D7%95-%D7%A9%D7%9C-%D7%A8%D7%96-%D7%A0%D7%99%D7%96%D7%A8%D7%99-5804
22/03/16, 7:20 – אפי: https://m.calcalist.co.il/article.aspx?guid=3684082
22/03/16, 7:20 – אפי: בוקר טוב.הנשיאה מפרגנת…
22/03/16, 15:56 – אפי: חידה לפורים: מי זאת ולמי היא התחפשה?
22/03/16, 15:56 – אפי: <המדיה לא נכללה>
22/03/16, 15:57 – אפי: חחח.רץ בקבוצת תקשורת..ענק
22/03/16, 18:15 – איילת שקד: https://mida.org.il/2016/03/22/%d7%94%d7%a9%d7%9e%d7%90%d7%9c-%d7%94%d7%a7%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a0%d7%99-%d7%95%d7%94%d7%a2%d7%a8%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%a0%d7%99%d7%a6%d7%97%d7%95-%d7%91%d7%a7%d7%a8%d7%91-%d7%a2%d7%9c-%d7%94%d7%9c/
22/03/16, 18:15 – איילת שקד: אתר של ביבי
22/03/16, 18:24 – אפי: פח אשפה.זה אלה שעבדו נגדי בבחירות. חרא עליהם
22/03/16, 18:24 – איילת שקד: נכון
22/03/16, 18:25 – אפי: כשתמני 4 שופטים לעליון וכשיספרו בסוף הקדנציה את המורשת שהשארת בשלום ובמחוזי לא יהיה גם לפחי אשפה האלה מה לומר
22/03/16, 18:26 – אפי: אגב הוא יכול היה לבוא להתנגד אתמול לחוק…איש לא מנע ממנו
22/03/16, 18:30 – אפי: בטח הנשיאה קוראת בשקיקה…
22/03/16, 20:03 – אפי: אשר דיבר איתי ועידכן אותי במסר ששלח אלייך בעקבות הכתבה של האתר פח אשפה הזה. כל מילה שכתב לך בסלע. חברות היא ערך עליון אצלי ואצלנו. את חברת אמת.אנחנו אף פעם לא נשכח את החברות הזאת ותמיד נהיה בשבילך. הקשר ביננו הוא חסר תקדים והפך את כל הקערה ואת כל המוסכמות שהיו עד לפני ששנינו נכנסנו לתפקידים שלנו. הדבר הכי יציב וברזל זו הברית שלנו ויש לא מעט קנאים,צרי עין וגם נבלות שקשה להם להכיל את המצב הזה.בקיצור הכלבים נובחים והשיירה עוברת ואנחנו עושים היסטוריה. ותדעי שתמיד כשתהיי זקוקה לנו-אנחנו נהיה שם בשבילך ואני חתום על זה אישית.
22/03/16, 20:48 – איילת שקד: אני יודעת . זה אתר פח עם כלבלבים של ביבי
22/03/16, 20:49 – אפי: חשוב לי מאוד שתדעי את מה שאני והחברים מרגישים
22/03/16, 20:49 – אפי: הוא ישלם על זה
22/03/16, 20:49 – אפי: יש גבול לטינופת
22/03/16, 20:50 – איילת שקד: טוב מאד
22/03/16, 20:52 – אפי: אנחנו זוכרים
22/03/16, 20:52 – אפי: הוא עוד יזחל
24/03/16, 11:04 – אפי: <המדיה לא נכללה>
24/03/16, 11:04 – אפי: אני מכיר לאט לאט את כל ההתנחלויות..
24/03/16, 11:05 – אפי: ומצד שני פתחנו ללשכה גם פייסבוק למגזר הערבי..?
24/03/16, 11:05 – אפי: <המדיה לא נכללה>
24/03/16, 11:05 – אפי: <המדיה לא נכללה>
24/03/16, 19:59 – אפי: <המדיה לא נכללה>
24/03/16, 20:00 – אפי: חנוך שלח אלי.עמודה אחרונה על בג”צ ועלייך…
27/03/16, 19:28 – איילת שקד: אני סיימתי להתפשר על שופטים
27/03/16, 19:32 – אפי: חחח.צודקת
27/03/16, 19:32 – אפי: זה הבג”צ שלך
27/03/16, 19:32 – אפי: התענוג היחידי זה שהשחילו את ביבי
27/03/16, 19:34 – אפי: וטוב שבבג”צ של אבי הם היו שמרנים…
28/03/16, 8:15 – אפי: למה שיריב לוין או מישהו אחר(לא סמוטריץ..) לא יגיש הצעה לבטל את הרוב של 7 חברי ועדה במינויים לעליון? יהיו לנו 4 שופטים… ממילא פרץ אתמול עימות חריף
28/03/16, 8:31 – איילת שקד: כבר טופל
28/03/16, 8:33 – אפי: חחח.יפה…
28/03/16, 8:34 – אפי: ואגב צריך לחשוב על חיות. היא אמורה להיות 6 שנים נשיאה ונאור גן עדן לעומתה…
28/03/16, 14:18 – אפי: https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4783868,00.html
28/03/16, 14:19 – אפי: ייצוג חינם לנזקקים במסגרת פרוייקט שכר מצווה של הלשכה
28/03/16, 15:01 – אפי: הי אפי, עכשיו אתה מבין למה נאור היתה מסויגת מהאירוע בכנסת. אני מניח שהיא כבר ידעה על פסה״ד בעניין הגז…
28/03/16, 15:01 – אפי: הודעה מאיל ינון
28/03/16, 15:01 – איילת שקד: הוא צוד ק זה יהיה גן חיות תדחו
28/03/16, 15:02 – אפי: הם לא רוצים לבוא לכנסת..
28/03/16, 15:02 – אפי: יהיה מעניין שבוע הבא…
28/03/16, 15:04 – אפי: הגזימו לגמרי בהתערבות.אבל באו בזמן. יש לך שנה שלמה לשנות את חוק סער הדפוק ואז נמנה את כל הארבעה…
28/03/16, 15:04 – אפי: את אילנה ואני בועדה…
29/03/16, 20:53 – אפי: <המדיה לא נכללה>
29/03/16, 20:53 – אפי: מכירה?
30/03/16, 7:09 – אפי: <המדיה לא נכללה>
30/03/16, 7:10 – אפי: בוקר טוב.ענק.זה לא בא ממך..
30/03/16, 7:10 – אפי: יהיה מעניין שבוע הבא.ארוחת ערב עם 7 שופטים מהעליון ואת באמצע…
30/03/16, 15:20 – אפי: איך התרשמת מאורנשטיין שילשום?
30/03/16, 19:02 – איילת שקד: איילת שלום !!! רציתי לעדכן אותך שחבר הוועדה לבחירת שופטים ח׳לד זועבי התבטא בצורה לא מכובדת כלפי מועמדת לשופטת שלום בשם ״ דוניא נאסר ״ כינה אותה בוגדת בעם המוסלמי וזאת בגלל שזכתה כשוטרת מצטיינת וטסה בראש משלחת מדינת ישראל לפולין הוא אמר שהוא יהרוס לה בוועדה בגלל שהיא מצדיעה לדגל ישראל ושומרת אמונים למדינה !!!
ידיעתך וטיפולך
30/03/16, 19:03 – איילת שקד: תברר איתו
30/03/16, 19:03 – אפי: חחח.מוזר.האיש פודל. אשלח את אילנה לבדוק קודם
30/03/16, 19:03 – אפי: בכל מקרה בעוד שנה תסתפקי בי במקומו..
30/03/16, 19:07 – אפי: אגב היו אצלי היום בלשכה אורנשטיין וורדה וירט ליבנה מביה”ד הארצי לעבודה.סיפרו על הפגישה איתך.כצפוי כבשת גם אותם.שאלו אם אפשר לסייע להם אצל כחלון.אמרתי שאין בעיה לסדר להם פגישה איתו אבל הכל דרכך ובתיאום איתך ואולי לא צריך איתו פגישה אם את מטפלת בעצמך(או אם את רוצה להרוג את זה.. למרות שהתרשמתי שיש כאן בעיה אמיתית ואנחנו סובלים ממנה) בקיצור תחליטי ונפעל
30/03/16, 19:07 – אפי: אגב היום נפגשתי עם גרסטל.פגישה טובה
30/03/16, 19:08 – איילת שקד: אני מטפלת
30/03/16, 19:09 – איילת שקד: הם לא יקבלו את כל מה שהם רוצים
30/03/16, 19:18 – אפי: מה איכפת לי.. לסדר להם איתו פגישה?
30/03/16, 19:19 – אפי: אגב כולם אישרו הגעה לארוחה ביום שני.30 איש. תצטרכי לברך גם שם..
30/03/16, 19:22 – איילת שקד: אין בעיה. אל תסדר להם בלעדי תגיד להם שאם הם רוצים אז שיבקשו ממני
30/03/16, 19:25 – אפי: סגור.הם יודעים שהכל עובר דרכך. כולם יודעים..
30/03/16, 19:26 – אפי: גרסטל ממזרה.צחקה היום על ההצעה של אילטוב.אמרה שלא קונה שזה הוא.לדבריה מי שמבין יודע שזה הציר שלך ושלנו…
30/03/16, 22:50 – אפי: <המדיה לא נכללה>
30/03/16, 22:52 – אפי: <המדיה לא נכללה>
30/03/16, 22:52 – אפי: <המדיה לא נכללה>
30/03/16, 22:52 – אפי: <המדיה לא נכללה>
30/03/16, 22:52 – אפי: <המדיה לא נכללה>
30/03/16, 23:09 – אפי: <המדיה לא נכללה>
30/03/16, 23:09 – אפי: <המדיה לא נכללה>
30/03/16, 23:09 – אפי: <המדיה לא נכללה>
30/03/16, 23:09 – אפי: <המדיה לא נכללה>
30/03/16, 23:10 – אפי: <המדיה לא נכללה>
30/03/16, 23:10 – אפי: <המדיה לא נכללה>
30/03/16, 23:13 – איילת שקד: אין לי כח לקרוא. שיעתרו נגד מי שהם רוצים.
30/03/16, 23:14 – אפי: חחח.מעדכן אותך
30/03/16, 23:15 – אפי: חופרים לי
30/03/16, 23:15 – איילת שקד: כל עוד זה לך ולא לי אז לא נורא
30/03/16, 23:17 – אפי: ככה הזמן שלי הפקר.. מילא הייתי מחייב אותם על זה
30/03/16, 23:17 – אפי: רובי הודיע סופית שהוא לא בעניין.
30/03/16, 23:21 – איילת שקד: צודק. נדבר באילת אני רוצה לפחות 3 שמרנים ועם אתם רוצים את כבוב צריך עוד שלושה שמרנים. ממש.
30/03/16, 23:26 – אפי: תעבירי את התיקון של אילטוב ואני איתך. חרא עליהם.נביא עוד 3 סולברגים. אגב חדווה וולצקי כזאת.את חייבת לפגוש אותה.
30/03/16, 23:27 – אפי: ויעל וילנר היא הדבר האחרון שאת רוצה. עמית הפטרון שלה והיא שיכפול שלהם רק דתיה.
30/03/16, 23:29 – אפי: ואגב שוהם פורש בתחילת 2018. יש בסה”כ חמישה מינויים לעליון תוך שנה וחצי…
31/03/16, 9:27 – אפי: שוחחתי ארוכות עם חאלד אשר היה די המום מהדברים שנכתבו, חאלד פגש פעמיים את עוד דוניה נאסר בלשכה שתי הפגישות היו טובות, יתרה מזאת חאלד סובר שהיא מינוי לא רע אבל כשופטת פלילית ולא אזרחית בשל עיסוקה הנוכחי כשוטרת , חאלד ציין שכלל לא ידע שיצאה למשלחת ולכן הדברים הם עורבא פרח , הוא מציין שאף הוא היה בראש משלחת להודו וייצג בן השאר את המדינה , שוחח איתי ארוכות על כך ששנים רבות הוא עושה ללא לאות לדו קיום במחוז ולכן כל כך נפגע מהדברים שאמרה דוניה, ( אגב לא העברתי לו את ההודעה אלא רק סיפרתי על תוכנה) , עוד חאלד ציין שמקורבים סיפרו לו שהיא טוענת שהוא מתנגד למינוייה,והוא כמובן חזר על כך שזה לא נכון, עוד סיפר לי כי לאחרונה נודע לו שלמרות היותה שוטרת חתמה ערבות בבית משפט לשחרור אחיה שמעורב בפלילים, סיכומו של דבר חאלד נפגע עד עומק נשמתו , זה לא סגנונו
31/03/16, 9:27 – אפי: הודעה מאילנה
31/03/16, 9:28 – אפי: היא מספרת שבשבוע האחרון נורית קורן חופרת לה על הדוניא הזאת. אם זה בא מנורית אז קחי בערבון מוגבל מאוד
31/03/16, 9:29 – אפי: בכל מקרה לא מעניין מה חאלד חושב לעצמו כל זמן שהוא מצביע למי שאנחנו מחליטים…
02/04/16, 21:00 – אפי: <המדיה לא נכללה>
02/04/16, 21:00 – אפי: יוצאים להכין את הקרקע..שבוע טוב
02/04/16, 21:00 – אפי: בטיסה איתך הנשיאה ומנדלבליט
02/04/16, 21:00 – אפי: ביקשתי שיושיבו אותך איתה…?
02/04/16, 21:01 – איילת שקד: תהנו.
02/04/16, 21:01 – אפי: תודה.נתראה ביום שני
03/04/16, 12:42 – אפי: <המדיה לא נכללה>
03/04/16, 17:38 – אפי: <המדיה לא נכללה>
03/04/16, 17:38 – אפי: <המדיה לא נכללה>
03/04/16, 17:38 – אפי: <המדיה לא נכללה>
03/04/16, 17:38 – אפי: <המדיה לא נכללה>
03/04/16, 17:38 – אפי: פאנל מקדים בעניין מעצרים מנהליים.. האולם מפוצץ.חימום למחר..
03/04/16, 17:43 – אפי: <המדיה לא נכללה>
03/04/16, 17:43 – אפי: אוסמה סעדי ובצלאל סמוטריץ.. עפים גיצים..
03/04/16, 18:47 – אפי: <המדיה לא נכללה>
03/04/16, 18:48 – אפי: גם איתמר בן גביר הגיע..
03/04/16, 18:48 – איילת שקד: אחזור מחר ברכב שלי אם לא יסתיים עד תשע
03/04/16, 18:49 – אפי: לא יסתיים.ואת חייבת להיות.אני רוצה שתברכי בארוחה ושכולם יחנקו. אני מתכוון לפרגן לך בענק בברכה שלי שייחנקו שוב.מי שראה אמר לי שהנשיאה לא תהיה מרוצה מזה שאני אמנם מחמיא לה אישית אבל במסרים איתך..
03/04/16, 18:50 – אפי: אין מצב שעיתונאים ויש כאן 42 יתחילו להגיד שחתכת ומה קרה וכאלה.
03/04/16, 18:51 – אפי: צריך צילום יפה של הארוחה שאת במרכז במיוחד אחרי הנאום שלך..
03/04/16, 18:51 – איילת שקד: טוב אז אחזור ברכב וכל העוזרים שלי יחזרו בטיסה…
03/04/16, 18:51 – אפי: אין ברירה. את חייבת להיות
03/04/16, 18:52 – אפי: ועכשיו יהודה יפרח וסעדי רבים בפאנל…
03/04/16, 18:52 – אפי: אש
03/04/16, 18:52 – אפי: <המדיה לא נכללה>
03/04/16, 19:05 – אפי: <המדיה לא נכללה>
03/04/16, 19:06 – אפי: מחר זה רק את
03/04/16, 19:06 – אפי: אמרתי לגיא פלג שידאג לשלוח צלם וגם טובה נמצאת כאן..
03/04/16, 20:30 – אפי: היתה קודם שיחה טובה עם סמוטריץ…
03/04/16, 20:30 – אפי: התנצל שפיקפק בי..
03/04/16, 20:46 – איילת שקד: יפה!!
03/04/16, 20:53 – אפי: רק חסר היה שיפקד אותי…
03/04/16, 21:01 – אפי: <המדיה לא נכללה>
03/04/16, 21:10 – איילת שקד: אופיר כנראה מצא סידור אשאר או שאסע בלילה. תהיה רגוע
03/04/16, 21:11 – אפי: את נשארת!!!
04/04/16, 7:42 – איילת שקד: טוב אשאר
04/04/16, 7:46 – אפי: בוקר טוב. מעולה.ממתינים לכם
04/04/16, 12:33 – אפי: חחח
04/04/16, 12:33 – אפי: ח”כ שלי יחימוביץ’ קוראת לראש הממשלה בנימין נתניהו לפטר את שרת המשפטים שקד מתפקידה. “השתלחותה של שקד בעליון היא אלימה ומסוכנת. שקד מנסה לחסל את עצמאותה של מערכת המשפט, להפחיד את השופטים ולאיים עליהם. זוהי התנהלות אומללה של מי שאמורה לחזק את בית המשפט העליון בישראל, שהוא מהטובים בעולם. במקום לברך על היותו של העליון עצמאי ונטול פניות, היא מנסה בכל כחה להחליש את מעמדו. למרבה השמחה, הציבור בישראל נותן אמון בבית המשפט העליון ומעניק לו, בכל פעם שהדבר נבדק, ציונים גבוהים מאוד, למרות ההשתלחויות נגדו. לא כך הדבר באשר למערכת הפוליטית שמעמדה הולך ומדרדר, במידה רבה בשל התנהגות חסרת אחריות של שרים בממשלה. עצמאות מערכת המשפט היא כלל יסוד בדמוקרטיה, ואם הפגיעה במערכת תמשך, נתניהו כבר לא יוכל להתפאר בכך שישראל היא הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון”. לפרטים – אור זמיר
04/04/16, 12:33 – אפי: מעצימה אותך עוד יותר…
04/04/16, 12:39 – איילת שקד: אחלה
04/04/16, 12:46 – אפי: הנאום שלך שיחת היום כאן.כל דובר בפאנל מתייחס אלייך בעד או נגד. הכל סביבך
04/04/16, 13:07 – איילת שקד: שרת המשפטים איילת שקד:

“צר לי שמי שמדבררת מעל כל במה את הצורך בחופש הביטוי נוטה להגבילו כשזה מגיע לדברים שאינם מוסכמים עליה ואינם נעימים לאוזניה.

אמרתי בפתח דבריי כי בעיניי גם המחלוקת העמוקה ביותר עשויה להוות כלי חשוב בקידום השיח הציבורי ובאתגור המחשבה הכללית. המשכתי בדוגמה החשובה והרלוונטית של פסילת מתווה הגז על ידי בגצ משום שבעיניי הפסיקה שגויה. וכשם שמכבדים אותה ניתן גם לבקרה.

ח”כ יחימוביץ חוצה את הגבול; קריאה לפיטוריו של שר בישראל לאור כך שהוא עושה את תפקידו נאמנה, לאור כך שהוא מביע בקול רם את הערכים שלשמם נבחר היא אבסורד. היא היא ההתנהגות המשתלחת והמסוכנת שיש להזהר ממנה. היא היא הנסיון האמיתי לחיסולים פוליטיים ריקים מתוכן, נסיון להלך אימים על נבחר ציבור בשל דעותיו”
04/04/16, 13:07 – איילת שקד: מפגרת היחימוביץ הזו
04/04/16, 13:08 – אפי: ענק. לא צריך להגיב לה בכלל
04/04/16, 13:08 – אפי: עכשיו איתן כבל מגיב לך
04/04/16, 13:09 – אפי: חחח.כולם מתייחסים אלייך.כולם
04/04/16, 16:48 – אפי: <המדיה לא נכללה>
04/04/16, 16:48 – אפי: <המדיה לא נכללה>
04/04/16, 19:26 – אפי: את כוכבת הפאנל בלי לדבר מילה.הכל סובב סביבך. מתח באויר..
04/04/16, 19:31 – איילת שקד: עשיתי לך את הכנס. אחרת היה משעמם
04/04/16, 19:31 – אפי: חחח.נכון
04/04/16, 19:31 – אפי: כנס פגז
04/04/16, 19:31 – אפי: תראי את הנוכחות.האולמות מפוצצים
04/04/16, 19:39 – אפי: אש..
04/04/16, 22:28 – איילת שקד: גדי סוקניק כל היום טינף עליי. אם אתה רואה אותו תאפס אותו. תסביר לו שאפשר להיות נגד אקטיביזם שיפוטי ולהאמין בשלטון חוק
04/04/16, 22:36 – אפי: אראה אותו מחר. סה”כ היה יום מצויין וארוחת הערב היתה חשובה מאוד
05/04/16, 0:06 – איילת שקד: <המדיה לא נכללה>
05/04/16, 0:07 – אפי: קטן עלייך. וגם הבאת בחשבון מן הסתם את התגובות
05/04/16, 0:08 – איילת שקד: ברור שהבאתי
05/04/16, 0:09 – אפי: חרא עליהם.אנחנו משנים סדרי בראשית
05/04/16, 0:10 – איילת שקד: זה לא סדרי בראשית זו ההפיכה של ברק
05/04/16, 0:10 – אפי: נכון
05/04/16, 0:10 – אפי: היה יום מעולה
05/04/16, 0:10 – אפי: ענק
05/04/16, 0:10 – איילת שקד: רון שפירא הגבר עכשיו בערוץ 2
05/04/16, 0:10 – אפי: השתלטנו על סדר היום
05/04/16, 0:12 – איילת שקד: לגמריי
05/04/16, 0:13 – אפי: ונמשיך
05/04/16, 0:13 – אפי: אף אחד לא יכול עלינו
05/04/16, 0:14 – איילת שקד: ברור. תאמין לי, רק אתה מצליח לשכן אותי לילה באילת. לילה טוב!
05/04/16, 0:21 – אפי: רק אני חבר אמת שלך שאף פעם לא תצטרכי לחשוש שתחטפי סכין.
05/04/16, 0:22 – איילת שקד: אני יודעת 🙂 זה הדדי.
05/04/16, 0:22 – אפי: גם אני יודע
05/04/16, 0:22 – אפי: טוב אנחנו במנקיז עם כל התקשורת.כולם כאן.מדסקסים עלייך..
05/04/16, 0:23 – איילת שקד: אני הולכת לישון לילה טוב. ספר לי ריכולים אחכ
05/04/16, 0:23 – אפי: ללט
05/04/16, 7:43 – אפי: <המדיה לא נכללה>
05/04/16, 7:43 – אפי: כותרת ראשית
05/04/16, 7:43 – איילת שקד: אבל בווינט הכותרת לא טובה
05/04/16, 7:43 – אפי: <המדיה לא נכללה>
05/04/16, 7:43 – אפי: <המדיה לא נכללה>
05/04/16, 7:43 – אפי: <המדיה לא נכללה>
05/04/16, 7:44 – אפי: רגע אסתכל
05/04/16, 7:44 – אפי: השופטים נגד שקד?
05/04/16, 7:52 – איילת שקד: כן
05/04/16, 7:54 – אפי: תיכף נטפל
05/04/16, 7:54 – אפי: https://www.inn.co.il/News/News.aspx/319520
05/04/16, 8:15 – איילת שקד: גבר!!! תגיד לטובה שתעלה לווינט
05/04/16, 8:16 – אפי: תיכף פוגש אותה לארוחת בוקר
05/04/16, 8:16 – אפי: איך היא תעלה משהו של ערוץ אחר?
05/04/16, 8:17 – איילת שקד: הקפיצו אותי לשדה איזה טמטום. כי אמרו ששדה דב יסגר. סיוט.
05/04/16, 8:17 – אפי: דייי
05/04/16, 8:18 – אפי: רק את מסוגלת בפגרת כנסת בכנס כזה גדול לחזור בשעה כזאת
05/04/16, 8:18 – אפי: הנשיאה התקשרה לאילנה ואלי שנבוא לארוחת בוקר איתה
05/04/16, 8:18 – איילת שקד: טירקל עכשיו נכנס בי בגלצ
05/04/16, 8:18 – איילת שקד: תבואו
05/04/16, 8:18 – אפי: נראה לי שעדיין לא ראתה ערוץ 7
05/04/16, 8:19 – אפי: אני הולך לריב קצת בגללך..
05/04/16, 8:19 – אפי: אבל לא רואה אותם ממטר
05/04/16, 8:19 – איילת שקד: עם מי? אל תריב בגללי
05/04/16, 8:19 – אפי: היא תעיר לי בטוח ברגע שהדוברת שלה תראה לה
05/04/16, 8:25 – איילת שקד: לא שינו את ווינט
05/04/16, 8:26 – אפי: אמנון מירנדה ישן…תיכף יענה
05/04/16, 8:30 – איילת שקד: חי טוב
05/04/16, 8:36 – אפי: אגב השחרור של תמונת הארוחה אתמול עושה לך טוב.צמוד לנשיאה..
05/04/16, 8:37 – איילת שקד: אני במטוס בשורה של ברק
05/04/16, 8:46 – אפי: תמסרי לו שהוא פח אשפה
05/04/16, 8:46 – אפי: בשמי
05/04/16, 11:14 – אפי: <המדיה לא נכללה>
05/04/16, 11:14 – אפי: <המדיה לא נכללה>
05/04/16, 11:14 – אפי: פאנל בנושא אקטיביזם שיפוטי.אולם מפוצץ.אש בין פרידמן ליוסף ג’אברין ומיכל רוזין.פרידמן מגן עלייך בתוקף..
05/04/16, 11:15 – אפי: מקבל מחיאות כפיים סוערות
05/04/16, 11:17 – אפי: מלא צלמים כאן.כל הערוצים
05/04/16, 11:17 – אפי: נכנס בבג”צ בלי חשבון
05/04/16, 11:20 – אפי: <המדיה לא נכללה>
05/04/16, 15:48 – אפי: ‏קרא את הציוץ הזה של ‎‎@news10: ‏https://twitter.com/news10/status/717330033627512832?s=08
05/04/16, 16:07 – אפי: שרת המשפטים שקד מקבלת חיזוק משר המשפטים לשעבר פרופ’ דניאל פרידמן במושב שהתקיים הבוקר בנושא “אקטיביזם שיפוטי” : “גם אם השלטון טעה, יש דברים שבית המשפט העליון לא צריך לדון בהם”
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1083684411690604&id=279418285450558
05/04/16, 16:37 – אפי: ynet
https://m.ynet.co.il/Articles/4787716
05/04/16, 17:28 – אפי: <המדיה לא נכללה>
05/04/16, 17:28 – אפי: פוטוגנית..
05/04/16, 17:49 – איילת שקד: שלח לי לינק יש?
05/04/16, 18:55 – אפי: שקד נגד בג”ץ מתווה הגז: “זו הפעלת סמכות ללא אחריות”; מנדלבליט: “אסור לפגוע במוסד השפיטה”
https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3685195
05/04/16, 20:52 – אפי: פרידמן נכשל, שקד תצליח? https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001115198
06/04/16, 6:37 – ‏כעת השיחות וההודעות הנשלחות בצ’אט זה מאובטחות עם הצפנה מקצה לקצה. הקש למידע נוסף.
06/04/16, 7:37 – אפי: <המדיה לא נכללה>
06/04/16, 11:37 – אפי: ynet
https://m.ynet.co.il/Articles/4788063
06/04/16, 11:37 – אפי: מעתיק ממך..
06/04/16, 13:38 – אפי: השר כחלון נגד השרה שקד: “הודף את ההתקפות שלה נגד בית המשפט העליון”
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4788126,00.html
06/04/16, 13:38 – אפי: מה נסגר איתו?
06/04/16, 13:54 – איילת שקד: אפס
06/04/16, 13:54 – איילת שקד: אני כל כך עוזרת לו. אפס
06/04/16, 14:14 – איילת שקד: מתי נגמר הכנס?
06/04/16, 14:35 – אפי: מחר בבוקר יש פאנל על טרור שיוסי יהושוע מנחה ואז מתפזרים.
06/04/16, 14:37 – אפי: אמרתי עכשיו למשה שקצת הגזים.התרשמתי שחשובה לו הלגיטימציה מהם.
06/04/16, 14:38 – אפי: הוא רק לא מבין שהם מתנשאים גם עליו..
06/04/16, 14:40 – איילת שקד: הוא מבין משה הוא שועל הוא רק לא חבר
06/04/16, 14:41 – אפי: ככה זה אצלכם. לכן את יודעת לזהות אותי כשונה מהפוליטיקאים המצויים
06/04/16, 14:42 – איילת שקד: לא כולם ככה אצלנו
06/04/16, 14:42 – אפי: רק נצטרך לעבוד עליו בעניין המינויים
06/04/16, 14:42 – אפי: הוא אמר שרוצה שנשב
06/04/16, 14:48 – איילת שקד: תסביר לו שעשה טעות. פשוט בושה
06/04/16, 14:48 – איילת שקד: לא צריך לעבוד עליו הוא לא קובע צריך להיות חזקים מול הנשיאה וזהו
06/04/16, 15:09 – אפי: הסברתי.יש לך ספק.היא ישבה איתי אתמול לארוחת בוקר ורוצה שנשב..
06/04/16, 23:19 – איילת שקד: נו? איך אתה מסכם?
06/04/16, 23:40 – אפי: חבל”ז הופעה של עיברי לידר וליאור נרקיס..
06/04/16, 23:42 – אפי: כנס ענק.חיות תפסה אותי לחפירה ואמרה שצריך לשבת.הם קיבלו עידוד מכחלון אבל אני אסביר להם שהם חולמים…
06/04/16, 23:43 – אפי: אעדכן אותך מחר בשיחה.ארוך לכתוב.מבחינתנו כנס פצצה.עוצמתי.הצלחה אדירה.
06/04/16, 23:49 – איילת שקד: כן הנשיאה כבר אמרה לי שכחלון לא יתן לתקן את החוק
06/04/16, 23:49 – איילת שקד: כנס מדהים. לא היה כזה
06/04/16, 23:51 – אפי: גם אם לא יתן וחיות חגגה על זה היום בימים הקרובים כשאשב עם הנשיאה נעביר לה מסר שאין מצב להכניס סיכה ביננו. למרות שהיא די מבינה את זה. זרקה לי שראתה אותי בערוץ 7….
06/04/16, 23:51 – אפי: מדהים איך רואה הכל
06/04/16, 23:52 – איילת שקד: זה מדהים שהיא קוראת כל דבר. די לא יאמן. מה חיות אמרה?
06/04/16, 23:53 – אפי: והכנס ממש כמו שכתבת.באים אלי בעלי משרדים גדולים ושופטים בהערצה… אם אני רץ שוב ללשכה אני יכול לנסוע לחו”ל לחודשיים לפני הבחירות ועדיין זוכה ב 90%..
06/04/16, 23:53 – אפי: לגבי חיות היא היתה מעודכנת בכל מה שכחלון אמר וממש היתה מאוצה.אמרה שהוא איש חכם וערכי…
06/04/16, 23:54 – אפי: והוסיפה שצריך לשבת ולהחליף רעיונות
06/04/16, 23:55 – אפי: עניתי לה שנשב בכיף ונחליף דעות.רק שאולי טיפה מוקדם וכדאי שנתגבש קודם מולך… בעלה כמעט נחנק
06/04/16, 23:56 – אפי: לא יעזור להם.
06/04/16, 23:56 – אפי: שאלה כמה אנחנו קרובים
06/04/16, 23:56 – אפי: עניתי לה שמאוד מאוד מאוד
06/04/16, 23:56 – אפי: שתיחנק
06/04/16, 23:58 – אפי: בקיצור הם קיבלו עידוד מכחלון אבל מצד שני עשית עליהם אפקט חזק מאוד. הם מוטרדים ממך וזה מעולה.גם קלטו שביבי תומך בך
06/04/16, 23:59 – איילת שקד: מה אמרו ? כועסים אה. זה מדהים שהם חושבים שכולם צריכים לחשוב כמוהם
06/04/16, 23:59 – אפי: לגמרי
07/04/16, 0:00 – אפי: אבל כולם קולטים ומפנימים שהציר שלנו ברזל.אני מסתחבק ומתחבק איתם.מחמאות וליטופים. אבל האצבע בועדות איתך…
07/04/16, 0:01 – אפי: בכנס הבא הנשיאה תבוא לשני לילות וגם את.אם היית כאן כחלון לא היה מעיז לפתוח
07/04/16, 0:01 – אפי: ובכלל תפסיקי למהר כל הזמן. ממילא כל התקשורת התעסקה רק בכנס
07/04/16, 0:02 – אפי: גם בן כספית אמר שאפו גדול
07/04/16, 0:02 – איילת שקד: בשנה הבאה אערך בהתאם. לילה אחד אבל שני ימים ?
07/04/16, 0:02 – אפי: אני עכשיו במנקיז עם כל העיתונאים.הם עפים על הכנס
07/04/16, 0:02 – אפי: גם יוסי יהושע כאן
07/04/16, 0:03 – אפי: חצי ynet ערוץ 10 והכלכליים
07/04/16, 0:03 – אפי: זה יותר אפקטיבי מאלף תידרוכים…
07/04/16, 0:03 – איילת שקד: תמסור ליוסי דש. תבלה. אני עובדת אתה מבלה.
07/04/16, 0:04 – אפי: זה גם עבודה
07/04/16, 0:04 – אפי: לידיעתך
07/04/16, 0:09 – אפי: אגב העיתונאים כאן כולם בצד שלך.אני שוטף להם את הראש.
07/04/16, 0:10 – אפי: הם גם מחזיקים ממך מאוד
07/04/16, 0:11 – איילת שקד: כולם בשוק מהאומץ. שי ניצן והפצר היו בהלם
07/04/16, 0:11 – אפי: עידו באום עורך המשפט במרקר חופר לי נגד משה גל והתקנות סד”א.הוא מרצה לסד”א באוניברסיטה..
07/04/16, 0:11 – איילת שקד: אמרו שזה לא יאמן איזה אומץ יש לי .
07/04/16, 0:11 – אפי: הם מחזיקים ממך אש
07/04/16, 0:11 – אפי: אש
07/04/16, 0:11 – אפי: ואני מחזק את זה
07/04/16, 0:11 – איילת שקד: תגיד לו שיבקש פגישה עם השרה ושיסביר לי מה הבעיה בעיניו
07/04/16, 0:11 – איילת שקד: זה שאתם נגד אני כבר הבנתי
07/04/16, 0:12 – אפי: תקנות מסריחות
07/04/16, 0:12 – אפי: עזבי עכשיו לא מעניין
07/04/16, 0:13 – אפי: בסיכום מבחינתך המערכת קלטה שאת ערסית במובן החיובי.שלא עושה חשבון. דפקת נאום נוקב וקרעת אותם.
07/04/16, 0:14 – אפי: הם גם קלטו/הפנימו שהציר שלנו איתך ברזל
07/04/16, 0:14 – איילת שקד: הם בהלם עדיין. זה היה כמו שוק חשמל בשבילם
07/04/16, 0:15 – אפי: חיות שלא היתה בנאום מעודכנת מילה במילה במה שאמרתי שאת הדבר הטוב ביותר שקרה בעשור האחרון למשרד המשפטים…
07/04/16, 0:15 – איילת שקד: ארסים אלה
07/04/16, 0:15 – איילת שקד: הכל הם יודעים
07/04/16, 0:15 – אפי: זה כאילו שיש להם קבוצת ווטסאפ
07/04/16, 0:15 – אפי: חחח
07/04/16, 0:15 – איילת שקד: אומרים לי מלא אנשים רציניים , עורכי דין גדולים שאני משוגעת שיתפרו לי תיק
07/04/16, 0:16 – איילת שקד: אני אומרת
להם שאני לא מאמינה בזה
07/04/16, 0:16 – אפי: אי אפשר לתפור לך.את ישרה כמו סרגל
07/04/16, 0:16 – אפי: אבל עכשיו בואי נעבוד חכם
07/04/16, 0:18 – אפי: הסברתי לנשיאה ולחיות שיש 4 מינויים. ערבי זה אחד בצד ויש שלושה. אנחנו את והם נביא מועמד שיהיה מוסכם וככה יהיה אחרת כולם ישתקו את כולם.הם שאלו את מי נרצה.עניתי שאנחנו לא סגורים
07/04/16, 0:18 – אפי: בדרך הזאת נביא שני שמרנים+כבוב והם רק אחד..
07/04/16, 0:19 – אפי: שאלו אם יכולים להציע שמות עניתי שכן אבל אנחנו נחליט מי המועמד שלנו…
07/04/16, 0:20 – אפי: הם ממש לחוצים
07/04/16, 0:20 – איילת שקד: כבוב הוא ליברל. אני חייבת 3 שמרנים או במקרה הגרוע שני שמרנים ואחד באמצע. אחרת לא עשיתי כלום
07/04/16, 0:20 – אפי: הוא ממש לא ליברל.
07/04/16, 0:21 – אפי: הוא לא חושב שהכל שפיט בכלל
07/04/16, 0:21 – אפי: אתאם איתו פגישה ותתרשמי
07/04/16, 0:21 – אפי: אני מכיר אותו שנים
07/04/16, 0:22 – איילת שקד: אני אקבע איתו. אחרי פסח אתחיל. השופטים רוצים את קרא אבל אני נבחר את מי שאתה מעדיף.
07/04/16, 0:22 – אפי: בטח רוצים את קרא.איש רשע.תפר את קצב 7 שנים בלי למצמץ
07/04/16, 0:22 – אפי: לא יודע לאיית את המילה זכאי
07/04/16, 0:23 – איילת שקד: חיות אמרה לך שמות?
07/04/16, 0:24 – אפי: חאלד אמר לי שכל מה שמעניין אותו זה כבוב.הוא רוצה אותו כי הוא מוסלמי וחבר גם שלו.ככה האצבע שלו מוחלטת איתך בשאר ואת לא צריכה להמתין שאחליף אותו
07/04/16, 0:24 – אפי: דווקא טוב לחמם אותו שהם רוצים את קרא…
07/04/16, 0:25 – אפי: חפר לי בכנס רק על כבוב שאני חייב לשכנע אותך
07/04/16, 0:25 – איילת שקד: טוב. אז נסגור איתו. אז תגיד לו שהם רוצים את קרא ושסגרת איתי את כבוב ושיהיה ברור שבשלושה האחרים הוא איתי.
07/04/16, 0:25 – אפי: מצידו כבוב פלוס שני מתנחלים אין בעיה..
07/04/16, 0:25 – אפי: גם את תגידי לו
07/04/16, 0:26 – איילת שקד: אגיד לו. יאללה אני הולכת לישון. לילה טוב.
07/04/16, 0:26 – איילת שקד: <המדיה לא נכללה>
07/04/16, 0:26 – אפי: אגיד לו שהשופטים לוחצים על קרא ואני יושב עלייך וצריך שגם הוא ילחץ עלייך
07/04/16, 0:26 – איילת שקד: היינו היום בקבינט.
07/04/16, 0:26 – אפי: שלא יחשוב שזה בא בקלות
07/04/16, 0:26 – איילת שקד: ביבי שאל אותי אם אתם איתי
07/04/16, 0:27 – איילת שקד: אמרתי לו ברזל.
07/04/16, 0:27 – אפי: צריך לעשות הצגה שיש לחץ גדול על קרא
07/04/16, 0:27 – איילת שקד: לילה טוב
07/04/16, 0:27 – איילת שקד: הם באמת רוצים את קרא
07/04/16, 0:27 – אפי: ברור
07/04/16, 0:27 – איילת שקד: הנשיאה לפחות
07/04/16, 0:27 – אפי: אז בואי נסחט את הלימון
07/04/16, 0:27 – איילת שקד: תמחוק עכשיו את הצ’אט שלנו. אמרתי לך אני מוחקת כל שבוע
07/04/16, 0:27 – אפי: חאלד צריך לדעת שזה לא בכיס…
07/04/16, 0:28 – אפי: מוחק
07/04/16, 0:28 – אפי: חוץ זה שאת באה לשני לילות לכנס הבא…?
07/04/16, 0:28 – אפי: ללט
08/04/16, 13:16 – אפי: <המדיה לא נכללה>
08/04/16, 13:17 – אפי: כתב יפה ומדוייק…
08/04/16, 13:17 – איילת שקד: בדיוק רציתי לשלוח לך שתראה איך מהללים אותך בימין
08/04/16, 13:18 – אפי: למשיאה נפל האסימון.דנציגר עידכן אותי שהיא הבינה שאי אפשר לחצוץ ביננו
08/04/16, 13:18 – אפי: כבשנו גם את שאר העיתונים הסופ”ש
08/04/16, 13:18 – אפי: בן כספית וטובה
08/04/16, 13:19 – אפי: חיים התקשר אלי ואמר שאת מלכה ושגם אמר לך זאת
08/04/16, 13:19 – אפי: נאלצתי להסכים…?
08/04/16, 13:21 – איילת שקד: אתה חושב שעד עכשיו הנשיאה לא הבינה את זה?
08/04/16, 13:21 – איילת שקד: מה עוד אמר דנצינגר?
08/04/16, 13:23 – אפי: השבוע זה היכה בה במלוא העוצמה.ממש קלטתי את זה.קודם זה היה טיפטופים. ברגע ששמעה אותי מדבר עלייך בנאום ואח”כ בערוץ 7 נפל לה האסימון לגמרי
08/04/16, 13:24 – אפי: גם חיות אמרה לי:אני מבינה שאתה והשרה בקשר קרוב. עניתי לה שזה נכון ואם לדייק אז ממש ממש קרוב. כמעט נחנקה. גם סיפרתי לה כדרך אגב שכשהיא תהיה נשיאה נשב ביחד בועדה כשאחליף את חאלד…
08/04/16, 13:24 – אפי: חחח
08/04/16, 13:24 – אפי: תודי שאלה רגעים של כיף..
08/04/16, 13:26 – איילת שקד: אכן
08/04/16, 13:26 – אפי: דנציגר אמר שכשהם התלבטו אם לבוא לארוחה לאור הנאום שלך אחד השיקולים לבוא היה שאני המארח ושגם ככה אני מחובר אלייך אז אם יחרימו את הארוחה יעליבו גם אותי ויוכלו לשכוח לגמרי מהלשכה שגם כך כבר לא השותפה הטבעית שלהם
08/04/16, 13:26 – אפי: את יכולה להבין לבד איך זה חילחל
08/04/16, 13:27 – אפי: לפעמים אין טוב ממראה עיניים
08/04/16, 13:27 – אפי: וכנס כזה זו הבמה המושלמת
08/04/16, 13:29 – איילת שקד: הם ממש רצו להחרים אותי אה. עליבות
08/04/16, 13:29 – אפי: ככה זה כשהם מרגישים מאויימים
08/04/16, 13:29 – אפי: להם מותר
08/04/16, 13:29 – אפי: אבל הנשיאה לזכותה חתכה את זה
08/04/16, 13:31 – איילת שקד: פחדנים
08/04/16, 13:32 – אפי: אם היו מחרימים זה היה ענק. הסיבוב שהיינו עושים עליהם… תדמייני
08/04/16, 13:32 – אפי: אבל לדעתי אין לך עניין עכשיו להסלים
08/04/16, 13:32 – אפי: העברת מסר כפול
08/04/16, 13:33 – אפי: את דעתנית ולא פראיירית ובמינויים לעליון הם לא יחליטו עם עצמם
08/04/16, 13:33 – אפי: ושגם הלשכה איתך לגמרי
08/04/16, 13:33 – אפי: עשית את שלך
08/04/16, 13:33 – אפי: רוחך ריחפה כל הכנס על כולם
08/04/16, 13:34 – אפי: ואני לא מגזים
08/04/16, 13:34 – אפי: קבעת את סדר היום
08/04/16, 13:35 – איילת שקד: ברור שאני לא מתכוונת להסלים
08/04/16, 13:37 – אפי: בקיצור היה שבוע ענק ללשכה ולך. כולם מבינים את עוצמת הציר והקשר שלנו וטוב שכך. את יכולה להתנהל מולם מעמדת הכח
08/04/16, 13:38 – אפי: קחי רק את כחלון לשיחה כי הוא הפך לתיקווה שלהם..
08/04/16, 13:49 – איילת שקד: אני לא תכוונת
לדבר איתו בזמן הקרוב
08/04/16, 13:50 – אפי: מבין אותך.
08/04/16, 14:29 – אפי: הרגע דיברה איתי טובה ושואלת איך זה שלא שמעה ממך כלום על הכתבה…
08/04/16, 14:29 – אפי: לטיפולך..
08/04/16, 14:30 – איילת שקד: טוב
08/04/16, 14:30 – אפי: היא פולניה
08/04/16, 14:30 – אפי: ואת עירקית חסרת רגישות
08/04/16, 14:30 – איילת שקד: נכון
08/04/16, 14:31 – אפי: דיברה על כמה דברים ותוך כדי השחילה אם היינו בקשר.עניתי שכן.שאלה אם אמרת משהו על הכתבה שלה עניתי שלא.וענתה שמוזר שלא שמעה ממך ושאם אדבר איתך שאשאל אותך..
08/04/16, 14:32 – אפי: אני אתחיל באמת לחייב אותך
08/04/16, 14:34 – איילת שקד: הסתמסנו עכשיו היא שאלה אם אהבתי
08/04/16, 14:34 – אפי: ברור שאהבת..
08/04/16, 14:35 – אפי: רק יוגב וסמוטריץ הורגים אתכם.מה נסגר איתם???
08/04/16, 14:35 – איילת שקד: קטסטרופה
08/04/16, 14:35 – אפי: לגמרי
09/04/16, 23:11 – אפי: ynet
https://m.ynet.co.il/Articles/4789236
09/04/16, 23:11 – אפי: תענוג.לרגע חששתי מהפתעות.כולם שם נגד הצטרפות..
09/04/16, 23:13 – איילת שקד: אל תדאג זה לא קורה כרגע
09/04/16, 23:13 – אפי: שמח לשמוע.חוץ מהמשרד שלך כלום לא מעניין אותי…
10/04/16, 15:39 – איילת שקד: שנקבע עם חלאד לשבוע הבא?
10/04/16, 15:39 – איילת שקד: על כבוב?
10/04/16, 16:03 – אפי: הבנתי שנפגשים מחר עם משה גל.יש כמה עידכונים ואעדכן אותך ונחליט.
10/04/16, 16:28 – איילת שקד: טוב
10/04/16, 16:29 – אפי: חוסך התכתבות.דברים שנאספו מהסופ”ש והיום
10/04/16, 16:30 – אפי: שנתכנן וננצל לטובתנו
10/04/16, 16:34 – איילת שקד: טוב
10/04/16, 16:35 – איילת שקד: אז תגיע באחת וחצי נשב חצי שעה קודם על חשבון ארוחת הצהריים.
10/04/16, 16:36 – אפי: טוב
10/04/16, 16:37 – אפי: אני לפני זה עם שפיצר.הוא בשליחותה…הכנה לפגישה איתה..
10/04/16, 16:37 – איילת שקד: תביא משהו טעים לאכול איזה סנביץ או שנאכל את האוכל מהמזנון
10/04/16, 16:37 – אפי: תלמדי איך עובדים..
10/04/16, 16:38 – איילת שקד: מה הוא רוצה? הוא לא מתערב במינויי שופטים
10/04/16, 16:38 – אפי: ישב לי על הוריד שנאכל צהריים
10/04/16, 16:38 – אפי: בטח רוצה לדבר על מזג האויר
10/04/16, 16:38 – איילת שקד: הבנתי
10/04/16, 16:39 – איילת שקד: אז אני אוכל מהמזנון ואתה תסתכל עליי אוכלת
10/04/16, 16:39 – אפי: חחח.טוב
10/04/16, 16:39 – איילת שקד: אז קבענו 13:30
10/04/16, 16:39 – אפי: הוא מזמין לארוחה יותר אטרקטיבית
10/04/16, 16:40 – איילת שקד: זה נכון
10/04/16, 16:40 – אפי: אבל אצלך החברה יותר
10/04/16, 16:40 – אפי: נאכל על חשבונו ונשמור לך אמונים
10/04/16, 16:41 – איילת שקד: מקובל עליי. רק שזה על חשבוני
10/04/16, 16:41 – אפי: חחח נכון..
11/04/16, 13:34 – איילת שקד: מתי אתה מגיע?
11/04/16, 15:13 – אפי: קריסת המרפסות: גינדי תובעת 100 מיליון ש’
https://m.ynet.co.il/Articles/4789656
11/04/16, 15:14 – אפי: תביעה שהגשתי אתמול
11/04/16, 15:14 – אפי: וגל רוצה שנגיש את כל הראיות כבר עם התביעה..
12/04/16, 10:02 – אפי: יש מהומת אלוהים עם החרדים גם ברמת הלשכה(שני נציגים במועצה) וגם גפני ליצמן ושות.דברי איתי כשתהיי פנוייה
12/04/16, 10:44 – איילת שקד: על מה
12/04/16, 10:53 – אפי: מינוי הדיינים
12/04/16, 10:54 – אפי: נפלו עלי כולם מאתמול בלילה והיום
12/04/16, 10:54 – אפי: את חייבת לפתור את העניין
12/04/16, 10:54 – אפי: אסביר לך בשיחה קצרה כשתתפני
12/04/16, 20:48 – אפי: מסתבר שנפגשים מחר אצל הנשיא.ניסיתי להבריז ללא הצלחה
12/04/16, 20:50 – איילת שקד: יופי!
12/04/16, 20:58 – אפי: העיקר תורידי ממני את החרדים.כבר קבעו לי פגישה עם גפני לבקשתו
13/04/16, 22:28 – אפי: <המדיה לא נכללה>
13/04/16, 22:36 – איילת שקד: העיקר שכיף לנו
13/04/16, 22:36 – אפי: ממש.שלחתי ליאיר
13/04/16, 22:36 – אפי: כתבתי שלא יודע מה הצחיק אותנו ככה
13/04/16, 22:36 – אפי: גם הנשיאה
13/04/16, 22:37 – אפי: מזל שיש לה כריזמה של יתוש
13/04/16, 22:37 – אפי: גם כשמבקרת אותך זה במובלע ובקול מונוטוני חלש
13/04/16, 22:37 – איילת שקד: נכון
13/04/16, 22:38 – אפי: עברת את המהומה. נחרץ בתודעת כולם שאת לא פראיירית ויש לך אג’נדה. נשאר לך לישר את כחלון
17/04/16, 10:25 – אפי: בעקבות פרשת ענבל אור: כנס חירום של לשכת עורכי הדין על קבוצות רכישה https://www.maariv.co.il/business/economic/israel/Article-537136
17/04/16, 10:26 – אפי: המפרק שלה מגיע וגם איתן כבל הודיע שיגיע.אמרתי לו שיתקבל בברכה אבל שנתאם איתך את הצעת החוק להסדרת התחום.הפורום שלנו הכין הצעה מפורטת שתמנע בעתיד התרחשות כמו זאת
17/04/16, 10:32 – איילת שקד: תעבדו מול גיל
17/04/16, 10:35 – אפי: טוב.
17/04/16, 22:27 – אפי: נפל עלי הערב הרב הראשי לישראל.(האשכנזי לאו) התחיל לחפור על הדיינים.אמר שישב איתך לפני חודש ושנתנו לבן דהן המון סוכריות שהוא מרוצה מאוד ורק את מתעקשת על בס… ומתעקשת לדון באזורי קודם למרות שהגיעו כבר להסכמות על הרבני הגדול.ביקש שנתערב.אמר שאם לא יגיעו להסכמות יחרימו את הועדה ויהיה משבר.עניתי לו שיצטרכו להסתדר איתך…
17/04/16, 22:27 – אפי: תורידי אותם ממני…התחברו לי לוריד
18/04/16, 19:34 – אפי: מקווה שאת נושמת לרווחה ולא מבואסת.. נמנעתי מלהגיב למרות שפנו לתגובה אבל אם את רוצה שנגיב לכיוון מסויים אז נגיב.
18/04/16, 19:36 – איילת שקד: לא אל תגיבו הכי טוב שקט. מכולם אני מבקשת לא להגיב
18/04/16, 19:36 – אפי: ניחשתי נכון… לכן לא הגבנו.גם לא לערוץ 7…
18/04/16, 19:37 – איילת שקד: יופי
18/04/16, 19:37 – אפי: העיקר שזה עבר
18/04/16, 21:01 – אפי: <המדיה לא נכללה>
18/04/16, 21:02 – אפי: <המדיה לא נכללה>
18/04/16, 21:02 – אפי: הרמת כוסית שלישית היום והפעם עם הסיעה שלכם בלשכה…
18/04/16, 22:12 – אפי: <המדיה לא נכללה>
18/04/16, 22:14 – אפי: כל אחד נואם שעה כאן
18/04/16, 22:14 – אפי: איך לא באת גם..
19/04/16, 10:49 – אפי: יקירי, השרה איילת שקד נתלית בכך שלא קיבלה מאילנה טלפון התומך במועמדות שלי למחוזי. זה מאד חשוב ואנחנו כבר בזמן פציעות. אכיר תודה.
19/04/16, 10:49 – אפי: זה אילן צור התימני של נורית קורן.נופל עלינו עכשיו.לידיעתך..
19/04/16, 13:27 – אפי: יש לנו עניין לעזור לנחי איל? מסתבר שהבן שלו מבקש להתמחות במחלקה המשפטית של הפורום לארץ ישראל.ועדת ההתמחות לא אישרה את הבקשה( החברים הערבים בועדה התנגדו בתוקף…)הערר שלו עולה לועד המרכזי אחרי החג. אשר פנה אלי ומבקש לסייע לו. אמר ששניכם מוזמנים לברך בארוע שלו אחרי החג. אגב החרא הזה עבד נגדי במלוא המרץ בבחירות ללשכה..
19/04/16, 13:38 – איילת שקד: נכון אבל תעזור לו הוא בסדר ושידע שאתה עוזר לו
19/04/16, 13:39 – אפי: חחח.כתבת משפט ארוך יחסית..
19/04/16, 13:41 – איילת שקד: אני צריכה לדבר איתך היום אתקשר אחהצ
19/04/16, 13:53 – אפי: טוב.
20/04/16, 8:52 – איילת שקד: אל תתקשר לשי יניב חכה
20/04/16, 9:13 – אפי: טוב
20/04/16, 9:13 – אפי: אגב אילנה תפגוש אותך בהשבעה ותספר לך על שיחה שקיבלה מהשופט בני שגיא על דרויאן
20/04/16, 9:14 – אפי: ומצידנו שתדברי עם שגיא בעצמו להתרשם ישירות.הוא המודל האולטימטיבי לשופט
20/04/16, 10:17 – אפי: שכחתי לדבר איתך על נחי איל
20/04/16, 10:17 – אפי: סמסי כשתהיי פנוייה
20/04/16, 10:18 – אפי: אפשר לעשות סיבוב יפה בשבילך
20/04/16, 14:04 – אפי: פגשתי עכשיו את גילה גמליאל בניחום אבלים אצל ציון אמיר.דיברה איתי על מה שקורה עם ראשי הרשויות שהופכים את כולם למושחתים.אמרה שחשוב שנעשה משהו ונעלה את הנושא על סדר היום.את בעניין?אולי שווה לך להוביל את זה תרוויחי את כל השלטון המקומי..
20/04/16, 14:28 – אפי: לא תאמיני.אילנה מתקשרת אלי עכשיו.הנשיאה תפסה אותה אחרי הטקס ולקחה אותה לקפה עד אצלה בלשכה עד עכשיו…היא רק עכשיו בדרך לתל אביב.. חפרה יפה ממוקדת מטרה. לא מבינה שמה שאת ואני שכחנו היא לא למדה עדיין..
20/04/16, 14:58 – איילת שקד: בעניין ראשי הרשויות בהחלט זה נורא
20/04/16, 16:02 – אפי: אז אפשר לבנות מהלך יפה
20/04/16, 16:02 – אפי: לגבי נחי איל את יכולה להרוויח המון אז דברי איתי.הוא בלחץ גדול..
20/04/16, 17:22 – איילת שקד: טוב
20/04/16, 17:22 – אפי: <המדיה לא נכללה>
20/04/16, 17:23 – אפי: כבר חמישה אנשים שונים שלחו אלי..ענק
20/04/16, 17:23 – איילת שקד: זה בשבילך בשביל החג
20/04/16, 17:23 – איילת שקד: שתהיה שמח
20/04/16, 17:23 – אפי: אני שמח ממך
20/04/16, 17:23 – אפי: באופן כללי
20/04/16, 17:24 – איילת שקד: אבל אמרנו שנשב עם חנוך
20/04/16, 17:24 – אפי: <המדיה לא נכללה>
20/04/16, 17:24 – אפי: תראי מי פה
20/04/16, 17:29 – אפי: <המדיה לא נכללה>
20/04/16, 17:29 – אפי: ותראי מי עוד כאן..
20/04/16, 17:30 – איילת שקד: איפה החגיגה?
20/04/16, 17:30 – אפי: בלשכה.ארוע השקת ספר של עו”ד משה בן דוד
20/04/16, 17:30 – אפי: גם חזיזה פה
20/04/16, 17:31 – אפי: השתלטתם על הלשכה
20/04/16, 17:42 – אפי: אילנה מוסרת שדאגה לכך שליעד שגב הולכת לקורס הקרוב במאי
20/04/16, 20:15 – אפי: <המדיה לא נכללה>
20/04/16, 20:15 – אפי: חזק.גם תעודת ביטוח לכשעצמה..
20/04/16, 20:18 – איילת שקד: איך הכתבה?
20/04/16, 20:18 – איילת שקד: הכתבה מחר בעצם
20/04/16, 20:24 – אפי: חזק מאוד וגם חכם
20/04/16, 20:25 – אפי: לא יתעסקו איתך
20/04/16, 20:25 – אפי: אבל אני משוחד עלייך אז זו בעייה..לא אובייקטיבי
20/04/16, 20:26 – אפי: ומה הלחצת את אילנה.היא לא זזה לשום מקום
20/04/16, 20:26 – אפי: בלשכה יש משילות…
20/04/16, 20:26 – איילת שקד: אמרו לי את זה. מה זה הקשקוש הזה????
20/04/16, 20:27 – אפי: גיא רון חלם בלילה שבגלל שתמך בי יקבל חצי קדנציה…
20/04/16, 20:27 – אפי: חי בסרט
20/04/16, 20:27 – אפי: גם בקאדים השרעיים לא יקבל
20/04/16, 20:29 – איילת שקד: יופי . אני בעד משילות
20/04/16, 20:30 – אפי: 46 חברי מועצה מתוך 48…
20/04/16, 20:30 – אפי: ביבי יכול רק לחלום…
20/04/16, 21:03 – אפי: רק לידיעתך איתן אורנשטיין היה חבר ליכוד כעו”ד סניף גבעת שמואל. כל אלה שמספרים עליו שהוא שמאלני זה בדיוק כמו שסיפרו עלי..
20/04/16, 21:04 – איילת שקד: זה בכלל לא קשור
20/04/16, 21:05 – איילת שקד: נדבר כשיגיע הזמן תנוח
20/04/16, 21:05 – אפי: גילה גנות (רשמת הוצל”פ פמינאצית) זה סדין אדום. אפס מאופסת
20/04/16, 21:05 – אפי: זה הכי חשוב לנו
20/04/16, 21:05 – אפי: ממש

להורדה ב PDF בבקשה:

סמסים בין אפי נוה ואילת שקד מהטלפון של אפי

 

 

אופיר שקד ואיילת שקד
אופיר שקד ואיילת שקד

 

 

שרון שפּיכר סקסולוגיה פורנזית

עו"ד דסי פורר סקסולוגית מומחית למין בימי הביניים, מין פוריטני ומין מיסיונרי והכל באספקלריה משפטית של החונטה השיפוטית

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button