איך נראתה דר’ שני רופא בת הזוג של דרור בוזגלו לפני שחתכה? קראו לה “אהוד רופא” והיא פייק דוקטורית בהתכתבות מאוקראינה “מתנערת מעברה כגבר ומתכחשת לזהותה המינית כלהט”בית טראנס-סקסואלית

אהוד רופא הוא השם הקודם של שני רופא והיא בכלל לא דוקטורית

היה היה שוטר מגרבץ שקרן ונאלח במחלקת הסייבר של תל אביב במשטרה סניף סלמה.  קראו לו השוטר דרור בוזגלו.  הוא היה נובח ונובח וכותב מזכרים שאף אחד לא מבין.  לימים פגש את עו”ד שני רופא והיא פיתתה אותו לעזוב את המשטרה.

מעטים מצליחים לקשר בין השמות אבל עו”ד אהוד רופא זה בעצם עו”ד שני רופא, לפני שהיא חתכה לעצמה את הבולבול.

הנה בני הזוג המאושרים.  זו שני רופא שנולדה אהוד רופא:

אהוד רופא הוא השם הקודם של שני רופא והיא בכלל לא דוקטורית
אהוד רופא הוא השם הקודם של שני רופא והיא בכלל לא דוקטורית
אהוד רופא הוא הקוקסינלית המתחזה בשם שני רופא דוקטורית למשפט
אהוד רופא הוא הקוקסינלית המתחזה בשם שני רופא דוקטורית למשפט
זו העורכת דין שני רופא שהיא בעצם גבר עם פיאה בשם אהוד רופא
זו העורכת דין שני רופא שהיא בעצם גבר עם פיאה בשם אהוד רופא

הנה אהוד רופא כיום לאחר הניתוח פוסט אופ:

שני רופא בת הזוג של השוטר הנוכל המתחזה למומחה סייבר דרור בוזגלו 2
שני רופא בת הזוג של השוטר הנוכל המתחזה למומחה סייבר דרור בוזגלו 2

וזה בן זוגה הגרבצן עו”ד דרור בוזגלו:

דרור בוזגלו תמונת יחצ מצג עצמו מומחה פורנסי לראיות דיגיטליות והוא סתם אהבל
דרור בוזגלו תמונת יחצ מצג עצמו מומחה פורנסי לראיות דיגיטליות והוא סתם אהבל

והנה העו”ד בוזגלו כשהיה שוטר פושט ב”סייבר”.  עם קלסר.

דרור בוזגלו מוביל חשוד בפרסום תמונה של גמל למעצר עד תום ההליכים
דרור בוזגלו מוביל חשוד בפרסום תמונה של גמל למעצר עד תום ההליכים

נציין כי שני רופא בכלל לא דוקטור.  היא קנתה את התואר בהתכתבות מאוקראינה.  העד המומחה של השופרסל, האוניברסיטה האוקראינית והדוקטורט בהתכתבות .    פייק תואר.  פייק ציצים.  פייק כוס.

גם דרור בוזגלו הוא פייק מומחה סייבר.

פייק + פייק = ❤️‍🔥

צפו בגברת כאשר היתה אדון כאן:

https://www.facebook.com/watch/?v=751080484909952

שני רופא- זה לא אדון זו גברת?

הנה כתבת יחסי ציבור שהגברת שני רופא קנתה לעצמה באתר לאישה ובאתר ידיעות אחרונות כדי להטמיע ולהשריש את הסקס צ’יינג אופריישן שעברה.  כותרת הכתבה שהיא עצמה כתבה ומימנה היא “נשות עסקים מצליחות: עו”ד ד”ר שני רופא”.

הגברת כל כך להוטה להטמיע בציבור את העובדה שהיא אישה, שהיא מפחדת שהציבור יידע ויראה איך היא נראתה לפני השינוי המיני.  היא כמהה להכרה בכך שהיא אישה כמו כל אישה אחרת, אבל זה לא יעזור כי היא לא אישה אלא טראנס, ובלשון העם “קוקסינלית”.  אחת כזו צריכה לצעוד בגאון במצעד הגאווה ולדבר על זכויות גייז, לסביות וטראנס (להט”ב) כי זו הקהילה שהיא שייכת אליה, ואין לה מה לעשות בקבוצות של שדולות הנשים כי היא לא אישה.

לנו לא ברור למה היא מנסה להסתיר את עברה כגבר, כאשר הגוף שלה משדר טסטוסטרון וגבריות:  פיאה על הראש, קול עבה וגברי, מראה פנים לא עדין ולא “נשי”.  בקיצור, היא נראית כמו קוקסינלית.

שימו לב שאת כתבת יחסי הציבור שסידרה לעצמה היא כתבה בעצמה ועשתה כאילו היא מראיינת את עצמה, שואלת את עצמה שאלות ועונה לעצמה תשובות.

בקיצור:  פייק כתבה, פייק שאלות ותשובות וגם פייק ראיון.

במקום לכתוב גילוי פרסומי נאות שזה תוכן ממומן – למען יוזהרו הקוראים שהיא משתייכת למועדון “נשות עסקים מצליחות” אך ורק מטעם עצמה, והיא זו שהכתירה את עצמה בתואר הזה, כתוב בכתבה “מוגש מטעם עו”ד ד”ר שני רופא”.

להלן הכתבה פורסם ב 2/3/2022.

נשות עסקים מצליחות: עו”ד ד”ר שני רופא

“לי אין לי חלומות, לי יש יעדים” כך אומרת ד”ר שני רופא, עורכת דין ולוחמת צדק אמיתית. היא התחילה את דרכה כמומחית סייבר, אך ממש במקרה גילתה שעולם המשפט הוא ייעודה בחיים. כיום, בין היתר היא מסייעת לנשים קשות יום בתיקים מורכבים בדיני משפחה, ולעולם לא תייצג עבריינים שפגעו בנשותיהם בהליך הפלילי, ולא תשקוט נפשה עד לתוצאה הטובה ביותר.
“לא נוכל לפתור בעיות באמצעות אופן המחשבה שבו השתמשנו כשיצרנו אותן”, הוא משפט מפורסם של אלברט איינשטיין שממוקם בראש האתר של עורכת הדין והמשפטנית, ד”ר שני רופא. כיום, היא עוסקת בתחום דיני המשפחה, לשון הרע ומשפט פלילי, וכמה מהתיקים המפורסמים שלה אף הובילו לפסקי דין והלכות משפטיות על שמה.
אך הרבה לפני שסיימה את לימודי הדוקטורט במשפטים בסוגיות אינוס וירטואלי, ניהלה ד”ר רופא חברת סטרט־אפ בין־לאומית שעסקה בזיהוי התנהגות משתמשי קזינו ומהמרים. כחלק מעבודתה בתחום הסייבר, מצאה את עצמה נותנת חוות דעת מקצועית בבית המשפט בניו־יורק ובישראל. דווקא בין כותלי ההיכל, גילתה ד”ר רופא על הקשר שנרקם בין טכנולוגיה ומשפט. ובמילים אחרות: היא מצאה את ייעודה בחיים.
אפשר לשאול מה משך אותך לתחום?
“אחרי שלושה תארים בתחומי מדעי המחשב, הנדסת תוכנה ומנהל עסקים, דווקא בבית המשפט בניו־יורק, התחיל שלב בחיים המקצועיים שלי, שבו הבנתי שעולמות המשפט והטכנולוגיה מדברים בשתי שפות שונות לחלוטין. חוסר ההבנה ביניהם גרם לי להבין שאני חייבת ללמוד משפטים. אני יודעת שהיכולות האישיות והמקצועיות שלי מצליחות לבנות את הגשר החשוב שבין טכנולוגיה ומשפט. לכן העבודה שלי כעורכת דין עם רקע בסייבר, מאפשרת לי להביא את ההבנה והידע הזה אל תוך כותלי בית המשפט. זה הייעוד שלי”.
אהוד רופא שכיום קורא לעצמו שני רופא מתמודד עם זהות מינית כטראנס-קוקסי
אהוד רופא שכיום קורא לעצמו שני רופא מתמודד עם זהות מינית כטראנס-קוקסי
ומה לגבי העיסוק בדיני משפחה?
“כיום עולם המשפט מצליח רק באופן עקרוני להבין את הנושא הזה, אבל השופטים לא מצליחים להבין לגמרי שגם במסגרת משפחה אסור לגבר או אישה נניח, לחדור לטלפונים אחד של השני או להתקין תוכנות ריגול ומעקב אחרי ילדים. גם אם נשואים, זה אסור. יש קו גבול מאוד ברור בכל מה שקשור לפרטיות ולריגול, ואלו בדיוק התיקים שמשלבים בין שני תחומי ההתמחות שלי”.
מה הדבר שהכי מספק אותך בעבודתך?
“חמלה. העובדה שאני מביאה את מי שאני אל תוך עולם המשפט ויכולה לראות את כל הפנים האמיתיות של כולם יחד. והכי חשוב, להגיע לתוצאה משפטית הטובה ביותר עבור הלקוחות שלי. זה גורם לי לסיפוק רב כלפי העולם בכלל וכלפי בני אדם באשר הם”.
יש תיק מיוחד שנכנס לך ללב?
“אישה שאני מייצגת אותה כבר במשך שנים רבות. הגרוש מעולם לא שילם עבור המזונות שהוא חייב לה. נצבר חוב בהוצאה לפועל של כחצי מיליון שקלים. רק אחרי מכלול הליכים משפטיים שלקחו תשע שנים, שמתי את ידי על דירה שלו ומכרתי אותה דרך כינוס נכסים. בקרוב מרשתי תקבל את הכסף שנגזל ממנה. זו הדוגמה הטובה ביותר עבורי למשפט ‘צדק צדק תרדוף’. וככה אני מתנהלת יום־יום עבור הלקוחות שלי. מבחינתי, לעשות עבורם את הטוב ביותר”.
האם תגדירי את עצמך כסופרוומן? “איני מייחלת לעצמי חיים קלים יותר – אני כן עושה הכל על מנת להיות חזקה יותר!”
מה לגבי משפט אזרחי?
“כשאנחנו מתעסקות בדיני משפחה, אני רוצה שהפוגעים ידעו שזו אופציה. לדוגמה, בן אדם שהורשע בפלילים אחרי שפגע באישה בכל סוג של אלימות, ייתכן וקיבל גזר דין ושילם את חובו לחברה. אך היום יש סברה שגם אחרי ריצוי העונש – תוגש תביעה אזרחית. כלומר, המשפט האזרחי בא ואומר שהרשעה בהליך פלילי זה בסדר, אבל הנפגעת והנפגעים רשאים לתבוע בתביעה נגזרת בהליך אזרחי. היתרון בהליך האזרחי הוא שרק צריך לקבוע את חומרת הפגיעה וגובה הפיצוי בהתאם”.
שני רופא העורכת דין הקוקסינלית המתנערת מעברה שאהוד רופא
שני רופא העורכת דין הקוקסינלית המתנערת מעברה שאהוד רופא
את מאמינה שמערכת המשפט עדיין מקשה על נשים?
“רק הבוקר בדרך לבית המשפט בחיפה, שמעתי על דו”ח שפורסם ומתאר עלייה של כ־30% באירועי אלימות כלפי נשים ועוד. ומשכך, להבנתי הדרך עוד ארוכה עד לשינוי המיוחל”.
 
ד”ר שני רופא ושות’ – משרד עורכי דין ליטיגציה
www.shani-roffeh.info | shani@roffeh.com | 03-9080939 פקס: 03-9080934
image_print

2 מחשבות על “איך נראתה דר’ שני רופא בת הזוג של דרור בוזגלו לפני שחתכה? קראו לה “אהוד רופא” והיא פייק דוקטורית בהתכתבות מאוקראינה “מתנערת מעברה כגבר ומתכחשת לזהותה המינית כלהט”בית טראנס-סקסואלית”

  1. השוטרת אילוז

    אתם התחליף לגשש החיוור,נהנית לקרוא,להקיא,שוב להכנס לבולמוס קריאה וחוזר חלילה,ניסוחים מנוסחים בהומור שקורע תמוח וגורם לך להבין באיזה מחלקה סגורה בקן הקוקיה אנחנו גרים.אין מצב אתם מתחילים לסקר את משטרעת ישראעל?מערכת השיפוט לעומת מה שרץ שם זה פורנו רך למתחילים.

  2. אם זה לא מצחיק זה היה עצוב. בתור אבא גרוש גיליתי שפקידת סעד היא פייק מומחית ועובדת סוציאלית היא פייק מקצוע. משרד הרווחה זה פייק משרד. הטיפול בניכור הורי זה פייק, הדרכה הורית רק לאבא כי הוא גבר זה פייק. כל תעשיית העלוקות של “מומחים לטובת הילד” זה פייק. ומעל כולם בית המשפט למשפחה זה בדיחה אחת גדולה ועצובה שהורסת אבות וילדים בחסות המדינה שכנראה היא גם פייק.

    בתור אבא גרוש אותי זה לא מצחיק, זה מבחיל ומזעזע!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
גלילה למעלה