בשביל מה המציאו את הג’וב של מזכיר משפטי בתקנות סדר הדין האזרחי? ראו איזה שטויות מתעסקים שירי עובדיה מזכירה משפטית במחוזי ת”א, עו”ד מיכל גרזון בהשלום רמלה, ג’ורג’ אסעד משפחה חיפה ולאא בובו עראבי מחוזי חיפה

יצחק עמית שופט קוקסינל בעליון

יצחק עמית מהעליון הוא הכלבלב שדחף להחלפת תקנות סדר הדין האזרחי הישנות בתקנות חדשות שלא עשו שום דבר דרסטי חוץ מלהתיש ולייאש את בעלי הדין ועורכי הדין בכל מיני שטויות, לבזבז כסף ולבזבז כוח אדם.  אותו שופט כלבלב יצחק עמית העביר אין ספור הכשרות לתקנות החדשות בהן שיקר לציבור שהמטרה היא לייעל…..  חחח.

בתמונה:  הכלבלב יצחק עמית

יצחק עמית שופט קוקסינל בעליון
יצחק עמית שופט קוקסינל בעליון

ובכן המטרה של התקנות החדשות היא לא לייעל, אלא פשוט לתת לשופטים כלים להחליט לפי החשק שלהם.  הסיבה שהגבילו את מספרי העמודים לכתבי תביעה ולתצהירים היא כדי שבפני השופט יהיה הכי מעט חומר, ואז מה שהשופט יחליט אי אפשר יהיה לערער עליו כי אין בתיק מספיק “בשר” שעליו ניתן לבנות ערעור.

כאשר בפני השופט מונחים טענות קצרות ולקוניות הוא יכול לעשות סלט ומישמש ממה שבא לו ולתת החלטה איך שבא לו.

אותו דבר עם ביטול הזכות לתגובה לתגובה.  כך מי שמגיב לבקשה יכול לשקר מפה ועד להודעה חדשה והמבקש לא יכול לעשות כלום לסתור ולהזים את השקרים – כי עכשיו אסור לו.  בגלל יצחק עמית.  השופט פשוט בוחר מה שמתאים לאג’נדה שלו מהמעט שמונח בפניו,  ומהמבקש נמנעת האפשרות להוכיח שהוא מתמודד עם שקרים.

אבל גולת הכותרת היא המצאת הג’וב המאוס של מזכיר משפטי, אחד שמקבל כסף לחפש ליקויים ומחדלים צורניים כגון למה התאריך בצד שמאל ולא בצד ימין, ולמה הפונט הוא 13 ולא 12.

במערכת שהיא עמוסה מלכתחילה, בשביל מה היה צורך להכניס למערכת עוד אוכלי חינם שיחפשו ליקויים וש”ידחו ממרשם” מסמכים על ימין ועל שמאל?  הדבר הזה משגע את בעלי הדין ואת עורכי הדין וצריך לשים לזה סוף.

מישהו צריך לשבת ולחשב כמה עולה התענוג המפוקפק של מזכירים משפטיים שאין בהם שום צורך.  המערכת הסתדרה טוב מאוד בלעדיהם, אז בשביל מה המציאו את הג’וב המיותר הזה?

שירי עובדיה מזכירה משפטית – מחוזי ת”א

ראו כמה זמן מבזבזת המזכירה המשפטית שירי עובדיה בבית משפט מחוזי תל אביב רק כדי להדפיס רשימת מחדלים, דבר שלפני התקנות החדשות מזכירה הביטה במסמך 2 דקות, והכניסה אותו לתיק, ולא היו שום בעיות.

מסכנה שירי עובדיה.  איזו ג’וב דבילי ודפוק נתנו לה.  בשביל זה הלכה למכללה 3 וחצי שנים בשביל לחפש באיזה צד התאריך, ולספור כמה עמודים יש במסמך?  מבזה.

 

שירי עובדיה מזכירה משפטית מחפשת מחדלים וליקויים

שירי עובדיה מזכירה משפטית לתקנות סדר דין משועממת

בתמונה:  שירי עובדיה במקום לשגשג כעו”ד פרטית בחרה לעסוק בעבודות מזכירות.  מביש

מיכל גרזון מזכירה משפטית – השלום רמלה

וראו מה קורה בהשלום רמלה.  שם התובע נדרש להגיב לבקשה כלשהי אחרת ימחקו לו את התביעה.  הוא קיבל טלפון מהמזכירות להגיב תוך 24 שעות אחרת השופט זכריה ימיני ימחק לו את התביעה.  התובע הגיב בזמן, ומה עשתה המזכירה המשפטית מיכל גרזון?  דחתה לו את התגובה מהמרשם רק בגל שהוא לא כתב את “המועד האחרון להגשה” – מועד שהוא בכלל לא ידע עליו כי ההחלטה של זכריה ימיני לא הומצאה לו.

ואנו שואלים האם מיכל גרזון קיבלה הוראה לבצע דחיות ממרשם כדי להצדיק את הג’וב המיותר שלה? 

 

מיכל-גרזון-דוחה-ממרשם-לא-צוין-מועד-אחרון

מיכל נקש גרזון מזכירה משפטית ברמלה מציקה לאזרחים על שטויות
בתמונה עוד מזכירה משפטית משועממת מיכל נקש גרזון
מיכל נקש גרזון מזכירה משפטית השלום רמלה משועממת ומציקה לאזרחים
מיכל נקש גרזון מזכירה משפטית השלום רמלה משועממת ומציקה לאזרחים

ולאא בובו עראבי עוד מזכיר משפטי מתעלל – מחוזי חיפה

את רשימת המחדלם שדפק ולאא בובו עראבי למערער בלי עו”ד (בלתי מיוצג) אי אפשר אפילו לתאר מרוב הטמטום וההתעללות. איך אדם שרוצה לערער בלי עו”ד כי אין לו כסף יכול בכלל להבין מה הפגמים והמחדלים שהמזכיר המשפטי ולאא בובו עראבי מייחס לו?

אי אפשר לכתוב כבר בשפה יותר נורמלית שאנשים יבינו למה הוא מתכוון? מכיון שהנוסח הוא שטאנצי ובנוי מראש – אי אפשר לצטט גם את התקנה בלי לשלוח את המערער לחפש מחט בערימה של שחת? שימו לב שרוב הפגמים האלה מיותרים לחלוטין. מאיפה המערער אמור לדעת אם הערעור יהיה בהרכב של שופט אחד או 3 שופטים? ולמה הוא נדרש למספר 2 מוצגים בדופן דויוד גודל 12? הגופן היה אריאל 9. זה פגם שעל זה דוחים ממרשם מסמכים דחופים?

ולאא-בובו-עראבי-דחיית-ערעור-עי-מזכיר-משפטי-28-7-2021

ג’ורג’ אסעד עוד קרציה משפטית ממשפחה – חיפה

image_print

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
גלילה למעלה