גרושה מהגהנום 16: שיינא מיירס הרביצה לבעלה שברה לו מחשבים בשווי $4,000 וכשהזמין משטרה השופטת ג’אדה בסול זרקה אותו לרחוב ל 15 יום – עצות אחיתופל לנשים של איריס מנור בהמת המגדר

שיינא מיירס אלימה מסוכנת מטורפת ומקבלת את ברכת השופטת הילה גורביץ לאלימותה

רק במדינת היהודים כאשר אישה אלימה מרביצה לגבר, המשטרה זורקת את הקורבן הגבר מהבית לשבועים ברחוב – ושופטת ערביה מאשרת את החלטת קצין המשטרה.  לשופטת קוראים ג’אדה בסול.

זה מה שקרה לאבא האמריקאי אברוהום הרסיין.  הוא ואשתו שיינא מיירס עשו עליה לישראל.  שיינא חתמה על מסמך שהעליה לארץ היא לניסיון בלבד למשך 4 שנים ואם אחד מההורים לא מסתדר בישראל ולא מוצא עבודה, ההורה השני חייב לחזור עם הילדים לארה”ב אחרת זה ייחשב כחטיפת ילדים לפי אמנת האג.  לשיינא הזאת אין משפחה בישראל.  ההורים שלה הם חוזרים בתשובה מארה”ב שהפכו שליחים של חב”ד בצ’כיה.  בנוסף לכל הצרות יש לה הפרעות פסיכיאטריות קשות והוא מטופלת בסרוקוול במינונים אדירים.

האבא אברהום הרסיין לא הסתדר בישראל.  לא מצא עבודה.  שיינא לא רצתה לחזור לארה”ב ובגלל שהיא מטורפת סכיזופרנית היתה לה התקפה פסיכוטית והיא הרביצה לו, ושברה לו מחשבים ששווים  $4000.  הוא זה שהזמין משטרה.

ומה השוטרת פאייזה מורני משטרת חיפה עשתה?  היא זרקה אותו מהבית ל 15 יום.  כאשר הוא ערער על החלטת הקצין לשופטת ג’אדה בסול היא הסבירה לו שישראל זו מדיה פמיניסטית ושבישראל כשגבר מזמין משטרה – את הגבר זורקים מהבית.

וזו תמונתה של המפלצת שיינא מיירס.  מיוצגת ע”י מפלצת פמיניסטית בשם איריס מנור.

שיינה מיירס גרושה מהגהנום
שיינה מיירס גרושה מהגהנום

וגם

שיינא מיירס אלימה מסוכנת מטורפת ומקבלת את ברכת השופטת הילה גורביץ לאלימותה
שיינא מיירס אלימה מסוכנת מטורפת ומקבלת את ברכת השופטת הילה גורביץ לאלימותה

השופטת הילה גורביץ:  הסכם עליו חותמת אישה הוא בטל אם הוא לרעתה 

תשאלו מה קרה עם ההסכם לפיו שיינא התחייבה לחזור עם הילדים לארה”ב???  ובכן זה נדון אצל השופטת הילה גורביץ’ מחיפה והיא כמובן קבעה שנשים לא אחראיות למה שהן חותמות ושמסמך שחתום ע”י אישה לטובת בעלה הוא מסמך בטל.  בנוסף תקעה לו הכלבה הלה גורביץ מזונות מפה ועד להודעה חדשה כשהוא “עולה חדש” עם אפס הכנסה, ואפילו המחשב שלו נשבר ע”י השייינא.

עו”ד איריס מנור נשר החוגג על הפגרים

הנבלה שיינא מיירס מיוצגת ע”י נבלה אחרת עו”ד איריס מנור אשר מתנהלת כמו נשר החוגג על הפגרים.

איך שאיריס מנור מריחה חולשה, היא מייד מחברת מסמכים נוטפי רעל על מנת לשפר תוצאות ללקוחה הנבלה שלה, ולחגוג על הדם של הגבר שאותו היא הפכה לאסיר בציון…. והיא עוד מייללת שמרשתה הנבלה “עומדת בפני שוקת שבורה”.

בישראל השיינא הזאת הצליחה לצבור בהוצל”פ חוב מזונות לטובתה של 200,000 ש”ח.  אילו השניים היו נשארים בארה”ב ומתגרשים שם, היא בחיים לא היתה מקבלת מזונות ברמה כזו אסטרונומית.  היא היתה מקבלת 21% מהשכר של הגבר, ורק אם הוא באמת עובד ויש לו משכורת.  אבל בישראל מדינת סדום, לאף שופט לא מפריע לחייב ולחייב בסכומים אדירים כאילו לכל גבר יש מפעל להדפסת שטרות כסף.

הפרוטוקול אצל הערבושית הבפטיסטית ג’אדה בסול

ראו פרוטוקול הדיון אצל הערבושית ג’אדה באסול.  ממש בושה!!!  האישה מרביצה לגבר ושוברת רכוש, הוא קורא למשטרה והם זורקים אותו מהבית שלו ל 15 יום בטענה ש”שני הצדדים מסוכנים זה לזו ושטובת הילדים היא להיות עם האמא בבית”.  כך קבעה הערבושית שבגלל שמדובר באישה –  אפילו שהיא אלימה – היא זו שתישאר בבית והגבר ייצא לרחוב.

האבא אברוהום התחנן שהשופטת תחזיר אותו הביתה, והסביר לה שאין לו איפה לגור ואין לו כסף.  מהחלטת הערבשית נראה שהיא אמרה לו מצידי שתישן על ספסל בפארק.  זונה ערבית בפטיסטית.  מה כבר אפשר לצפות מנה????

5 וטוקול 2 ג'אדה בסול הורחק 15 יום עק 48238-10-20 הרסיין משטרת חוף 26-10-2020

הזונה שיינא מיוצגת ע”י בהמת מגדר קלינית עו”ד איריס מנור:

איריס מנור בהמת מגדר קלינית פה גורה פמיניסטי ומטונף
איריס מנור בהמת מגדר קלינית פה גורה פמיניסטי ומטונף
איריס מנור הופכת חיי גברים גרושים לבית כלא
איריס מנור הופכת חיי גברים גרושים לבית כלא
image_print

1 מחשבה על “גרושה מהגהנום 16: שיינא מיירס הרביצה לבעלה שברה לו מחשבים בשווי $4,000 וכשהזמין משטרה השופטת ג’אדה בסול זרקה אותו לרחוב ל 15 יום – עצות אחיתופל לנשים של איריס מנור בהמת המגדר”

  1. אב שכול לילדים חיים

    אם יש לו אזרחות אמריקאית שיעזוב את ישראל לצמיתות. לא ברור למה הוא בכלל היגר לכאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
גלילה למעלה