EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

התאבד אבא גרוש אורן אזולאי ספר מחולון. גרושתו ליז אזולאי עולצת וסופרת את המזומנים שההוצל”פ עיקל עבורה. אל תפריעו לה לשמוח!!!!

בחודש נובמבר 2020 התאבדו 2 אבות בהליכי גירושין בגלל הגרושות הסחטניות שלהן שמיררו לבעלים לשעבר שלהם את החיים, ובגלל שופטות המשפחה הפמינאציות שדרדרו אותם לדיכאון וחוסר רצון לחיות, דני וירז’נסקי ואורן אזולאי. יש עוד עשרות מתאבדים בחודש שאף אחד לא יודע כלום על חייהם ומותם כי התקשורת הישראלית מחרימה סיפורי התאבדות של גברים. רק אם אישה מתה או מתאבדת זה אייטם. עוד גבר, פחות גבר – לתקשורת הישראלית זה כבר לא משנה.

אורן אזולאי https://Oren Azoulay היה אבא גרוש שחי בחולון והיה ספר. במקומון חולון נט כתבו עליו שהוא “נפטר בדמי ימיו”, אבל כמובן שלא כתבו שהוא לא באמת נפטר, אלא התאבד בגלל הגרושה שלו.

אם תיכנסו לפייסבוק של חולון נט תראו שהחברים והמכרים האוהבים שלו בהלם וכולם שואלים “איך נפטר” ואף אחד לא עונה. ככה זה בישראל: גברים מתאבדים וכותבים עליהם סתם שהם “נפטרו”, כאילו זה טבעי שבגיל כל כך צעיר גברים בישראל הולכים לעולמם.

ליז אזולאי והילד היתום שלה תמונה מ 2013

https://www.facebook.com/holononline/posts/1164167157312480. לגרושה קוראים ליז אזולאי https://Liz Azoulay – עובדת בעמידר תל אביב. אל תפריעו לה בחגיגות המוות של בעלה לשעבר.

בספטמבר 2016 אזולאי נצפה בין המפגינים של א’ זה אבא בבית המשפט העליון נגד האפרטהייד המגדרי המתחולל בישראל נגד גברים. ההפגנה הייתה נגד השואה שמחוללים שופטי העליון בישראל בגברים של מדינת ישראל. אזולאי לא שיער לעצמו שתוך 4 שנים גם הוא ייהפך חלק מהסטטיסטיקה של שואת הגברים בישראל וההתאבדויות הנעלמות מהעין. מישהו היה צריך להזהיר אותו כבר באותה הפגנה שכדאי לו להזמין מראש חלקת קבר – אבל ייתכן שגם את זה גרושתו הייתה מעקלת.

אנחנו לא יודעים למה אורן אזולאי התאבד, אבל לא קשה לדמיין מה קרה. אורן היה עצמאי, ספר. הוא צריך לשלם דמי שכירות, וגם לא מעט דמי מזונות. במרץ 2020 התחילה מגפת הקורונה והעסקים נסגרו. כעצמאי אולי קיבל מביבי מענק של 10,000 ש”ח, אבל הרשמות בהוצל”פ לא מתחשבות בעובדה שאין פרנסה בגלל הקורונה. הן מעקלות הכל. אם היה אפשר הן היו מעקלות לו גם את הכליות, וגם את השיער. אולי גם היו מעקלות לו את העיינים. ההוצאה לפועל היא הגיליוטינה המודרנית של מדינת ישראל. זו לא הוצאה לפועל, אלא הוצאה להורג, והגביה היא לא של דמי מזונות – זו גביה של דמי זונות.

אבל היו בפייסבוק היתה רק אחת שכתבה את האמת – שרית ברגר :

במקומון גו-אייטם חולון ראשלצ בתם ים ספדו את הספר האהוב ושוב – אף מילה על כך שהתאבד או למה התאבד או איך התאבד:

אורן אזולאי – יהי זיכרו ברוך

הספר האהוב של חולון נפטרAvatar מערכת GOITEM 04.12.2020 17:02

הספר החולוני האהוב אורן אזולאי https://Oren Azoulay נפטר, יהי זיכרו ברוך.

חברים רבים הספידו את אורן ז”ל ברשתות החברתיות, אנו מביאים את חלקם.

חן כותבת: 1.12 שעה 22:30 הטלפון הארור.. חן אורן מת!!!! מי שמכיר אותי יודע כמה אתה הכול עבורי, היית חבר שלי, אח יקר שלי, איש הסוד שלי… אני לא מצליחה לעכל שאתה כבר לא איתי. למה אורן, למה אתהההההההה!!!!!! הלב שלי מרוסק. שבוע שעבר הייתי צריכה לבוא אלייך לסופש, חייגת אליי אמרת לי, חן אני דואג לך איך תנהגי עד לפה בסופה? תבואי עוד שבועים!!!! אורן, כיוונת לעוד שבועים לאזכרה שלך! רע לי, עצוב לי, אין לי מילים לתאר את האבל את הצער הזה. מלך שלי, כל עולמי, תשמור עלינו מלמעלה ותשלח לנו כוחות כי הכוחות נגמרו. אורן אזולאי יהיה זיכרך ברוך, תנוח על משכבך בשלום !!!

שרית ברגר כותבת: נשמה יקרה ואהובה שלילמה??? ראית כמה חברים ליוו אותך היום? כל אחד מאיתנו היה נותן את הלב והנשמה למענך! אם רק היית אומר מילה אחת! אם רק היית יודע לקבל!אבל היית כל כך עסוק בלראות מה הצורך של מי שעומד מולך ובמסירות אינסופית נתת את הלב שלך ואת הנשמה שלך, וויתרת על עצמך כדי להיות שם בשביל האחר- מהמעט שהיה לך עשית כל כך הרבה בטענה ש”שיש אנשים במצב יותר גרוע משלך”. כזה היית! כל כולך לב ונתניה!אני בטוחה שבשמיים קיבלו אותך ישר לגן עדן כי תמיד היית מלאך אנושי וטהור! עשית לי חור ענקי בלב מתגעגעת…תאה נשמתך צרורה בצרור החיים!

שרית חפץ כותבת: אורן יקר ואהוב שלנו, 10 שנים היית הספר שלנו, שלי ושל הילדים. תמיד צחקנו אני ואתה שאנחנו עוברים ביחד תחנות זהות בחיים ומעניין אם ככה יהיה גם אי שם בגיל 90 עם מקל … מה לא עברנו יחד… ההולדת של הילדים של שנינו בזמנים דומים, חאלקה, גירושין, מעברי דירה מה לא… זוכרת שתמיד הסתלבטת עליי שאני לא יוצאת מספיק ובאותה נשימה הפצרת בי למצוא זמן גם לעצמי. היית הרבה יותר מהספר שלי = איש סוד, זה שיודע הכל ואפשר לשאול אותו הכל, להיתייעץ איתו על הכל ,אהוב ליבם של הבנים שלי, במיוחד של שליו, כמה סבלנות הייתה לך אליו, הראשון שהצליח לשכנע אותו להסתפר במכונה, היחידי שהוא היה מוכן לחבק ואיזה חיבוק שאתה היית מחזיר לו… הם כל כך אהבו אותך שאפילו רצו שתספר מהבית שלנו ואני הסכמתי ואת הכל לקחת בהומור. אם הייתי יודעת שזו רק הסחה מצידך, נשבעת שהייתי יושבת לך על הראש ומצידי שהיית עובר באמת לעבוד מאצלנו. אורן… אני עדיין חושבת שזו טעות שמישהו יבוא ויגיד לי שפשוט זה לא אתה והנה חזרת… וששוב תגיד לי “מכה את עם האיחורים” ואז נצחק שבחתונה הבאה יגישו ארוחת בוקר עד שאגיע… כזה היית; הכל מבין, אף פעם לא כועס ונוטר, הופך כל דבר לצחוק, נושם וממשיך הלאה. רק שהפעם לצערי המשכת לאין חזור. אני תמיד אתגעגע אליך אתה תמיד תחסר לנו. אוהבת אותך אחי שלי, איש סוד שלי, ספר שלי, חבר יקר שלי. נוח לך על משכבך בשלום בין מלאכים כי מלאך היית ומלאך תשאר.ת.נ.צ.ב.ה.

נועם כותב: אורן.. אזיל.. בז.. אח שלי, חבר שלי, אחד היחידים שלא היו לי סודות איתו…את התשובה ל “למה” כנראה שרק אתה ואלוהים יודעים .כמה חברים ואנשים דיברו איתי עליך היום, כולם בפה אחד אמרו שאתה אדם טוב, חיובי, שמח. (כן קשה לי לכתוב עלייך בלשון עבר).אזיל, כמה עברנו יחד??? מגיל 11 עד גיל 20 להורים שלי היה עוד ילד, פשוט ככה.חופשות משפחתיות, ארוחות חג, ימי הולדת, יציאות ובילויים….אורן, אם רק הייתי יודע שאתה צריך/זקוק/רוצה משהו- הייתי עושה הכל!למה לא דיברת? למה לא רמזת..??דע אני אוהב אותך אהבה אמיתית, וכן מודה שגם קצת כועס עלייך או אולי על עצמי.אני לא מאמין ויקח לי הרבה הרבה הרבה זמן להאמין או שאולי זה איזה חלום רע, סיוט יותר נכון שאתעורר ונתעורר ממנו.אמא שלי לא ישנה כל הלילה, רק חשבה עלייך…אורן, אזיל, אהוב שלי, שמור על כולנו מלמעלה. מלאך בדמות אדם שכנראה ישאר מלאך.יהי זכרך ברוך.

עידית כותבת:לפני חודשיים וחצי הגעת אלי הביתה הייתי בדיוק שבוע אחרי הלידה גיסתי הילה דאגה שתבוא ותסדר אותי קצת הרגשתי זוועה בכל זאת אחרי לידה קורונה וכו׳ וכמובן שאתה באת בלי יותר מדי שאלות עשיתי לי פן טיפלת בחמתי היית אצלנו משהו כמו שעתיים שלוש דברנו צחקנו סיפרת לנו על התוכניות שיש לך לעתיד על התוכניות שקצת השתבשו אבל שיתפת, דברת, כזה היית. נכון שאתה ואני לא היינו חברים מילדות אבל היית האח של.. אלירן ואני חברים ומכירים מגיל 3 בילדות תמיד היינו יחד אתה למדת עם אחותי ולימים נהייתם חברי נפש כשסיפרתי לאורטל שהשמועה נכונה היא לא רצתה להאמין כמו כולנו הייתה בהלם ממש סרבה לקבל את העובדה שאתה כבר לא איתנו לא בעולם הזה בכל אופן, אורן שנים שאמא ואני היינו מגיעות להסתפר אצלך שנים שאנחנו מכירים תמיד היית עם חיוך על הפנים ותמיד דאגת, עזרת לכל מי שרק צריך אבל כנראה אורן שאף אחד מאיתנו לא ידע מה קורה ברחשי ליבך אורן אתמול הרגשתי חובה להגיע ללוויה הגעתי כי זה אתה כי זה לא נתפס כי קשה להאמין מקווה שראית כמה אהבו אותך כמה אוהבים אותך השארת את כולנו עם הלמה ואיך.. וכנראה שלעולם לא נדע.. אני רק מקווה שמצאת את מנוחתך ואת שלוותך.*היום אזרתי אומץ וסיפרתי לאמא שלי וכמו שחשבתי שיקרה נשבר לה הלב, כל כך אהבה אותך.אורן תהיה מנוחתך בגן עדן.

ttps://www.goitem.co.il/%D7%99%D7%94%D7%99-%D7%96%D7%99%D7%9B%D7%A8%D7%95-%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9A-3/

כעת זה הזמן להראות לכם מי הגרושה בגללה אורן הספר התאבד. קבלו את ליז אזולאי בפייסבוק https://Liz Azoulay בתמונה משותפת עם המנוח.

בתמונה אורן אזולאי ז”ל עם גרושתו ליז אזולאי שבגללה התאבד

תמונה מ 2016 אורן אזולאי ז”ל וליז אזולאי $$$:

ליז אזולאי האלמנה שהגרוש שלה התאבד בגללה - אורן אזולאי הספר מחולון
בתמונה: ליז אזולאי בתגובתה לכתבה: “מגיע לי מזונות ושהבעל ימות. מה יש??? מה קרה??? יש עוד ספרים בחולון”

עינת טל סופדת את אורן: “אני חושבת וחושבת מה לעשות למענך לא נתפס ולא מתעכל והחלטתי לעשות ערב הפרשת חלה למענך בנות יקרות ב16.12 אני עושה ערב הפרשת חלה לעילוי נשמת אורן בן ליליאן נר שביעי של חנוכה כמה אתה חסר כמההה לא מתעכל יהי זכרך ברוך ותשמור עלינו מלמעלה”.

גני עדות סופד את אורן: “אני יומיים חושב שאני בחלום שואל את עצמי שאלות חושב המון איך זה יכול להיות שבן אדם כמוך כל כך טוב עם נשמה טובה כבר לא איתנו.עבדנו בייחד שנים אצל יוסי תמיד אהבתי להגיד שבחיים לא התווכחנו על משהו היינו חברים טובים הלב לא מצליח לעקל כמה פעמים אמרתי לך בוא אורן נעבוד בייחד ראיתי אותנו עושים את זה בגדול ואתה אמרתה לי שעם שותפות היה דבר טוב גם להלוהים היה שותף.אז צדקתה אורן אנחנו בחיים כבר לא נעבוד בייחד אבל תמיד ידמיין לי שאתה לידי כמו שהייתה בא למספרה שלי להגיד שלום וישר מתחיל לעזור לי בעבודה כי אהבתה לעזור תמיד אני אוהב אותך אח שלי כותב לך בדמעות וכבר מתגעגע ..”

ככה זה במדינת ישראל: בנים טובים רק לבשר תותחים. בתמונה: המנוח אורן אזולאי לפני 10 שנים ב 2010:

Views: 165

7 Comments

 1. אז אתה כסיל ולא נתת מכל הלב.
  יש גברים שנתנו כל מה שיש להם לאישה ולילדים ולא החסירו. כולל הנשמה.
  אם אתה לא מאשים סימן שלא נתת את הנשמה גם.

  האישה אשמה, נקודה

 2. את/ה לא יודע/ת כלום!!!! היא שטן בהתגלמות אישה והיא תשלם על זה.. אלוהים רואה הכל מלמעלה.

 3. את מכירה את גרושה שלו באופן אישי ?? מאיפה הציטוט שלה, שזה מה אמרה בתגובתה למותו ?
  אשמח לדעת, מי נתן לך את האפשרות לפרסם את תמונתה ואת ילדיה הקטינים.
  כעת את חשופה להוצאת דיבה ולתביעה לא קטנה. הכל מתועד. מוזמנת לפנות אליי בפרטי.
  בהצלחה !
  [email protected]

 4. כתבה מבישה ! התאבד כי הוא היה איש לא בריא בנפשו. להאשים אישה? זו אלימות נגד נשים.
  אם לא שכחתם היא האמא של שני ילדים.

 5. חייבים להגיע ולפרסם את שמות השופטות שרצחו את אותם אבות!
  הגיע הזמן שהן יתנו את הדין על כך!
  שם ראשון שיש לי זו רבקה מקייס הידועה לשמצה…
  האם גם כאן מדובר באותה שופטת??

 6. היי עדנה אשמח לדעת אם ליז באמת הגיבה מה שהגיבה. ואיפה זה כתוב? תודה
  תגובה – זה מה שאת רוצה לעשות? לשמוח? תמשיכי לשמוח ויקי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *