Connect with us

Hi, what are you looking for?

בית המשפט

יוספה ברק יחצ”נית הזבל ועוקץ המכוניות הגדול: עקצה סוחר רכב רודי נקש ב 167,000 ש”ח והבטיחה לו הרפיה מינית. תשלם רק 65,000 ש”ח פיצוי בדיל שסידרה לה השופטת טלמור פרס

בזכות עיקרון פומביות הציבור יכול ללמוד על דרכי התנהלותם של בעלי מקצוע שונים המציעים את שירותיהם לציבור.  דוגמא מוחשית היא תביעתו של רודי נקש נגד היחצ”נית יוספה ברק. יוספה ברק קוראת לעצמה אשת יחסי ציבור, אבל הציבור הוא זה שצריך להיזהר ממנה.

הנה לפניכם פסק דין בדלתיים פתוחות שהשופטת טלמור פרס לא הטילה עליו חיסיון.  ניתן ללמוד מנו המון דברים מועילים כגון האם כדאי לעשות עסקאות עם יוספה ברק, ומה קורה למי שהיא מתחממת עליו.

בתמונה:  יוספה ברק קוראת לעצמה אשת יחסי ציבור.  הציבור צריך להיזהר ממנה

לפניכם פסק הדין, כתב התביעה של התובע רודי נקש, כתב ההגנה של יוספה ברק וגם התצהיר עדות ראשית של רודי נקש.  מדובר בעסקה למכירת רכבים.  יוספה ירשה מאביה רכבים והלכה להציע איזה עסקה סיבובית לרודי נקש שכוללת תיקונים ומכירה ברווח.  היא הצליחה לטמטם אותו שיוציא מכיסו כל מיני סכומי מקדמות על החשבון, אבל לא התביישה לעשות מעשי גניבה ולגנוב מרודי נקש את הרכב.  על כך הוגשו תלונות במשטרה נגדה (שכמובן לא חוקרת הונאות ומפנה את הקורבנות לעשות את עבודתה בבית משפט. כך שמדינת ישראל הפכה לחממה לפושעים).  היא בתגובה פתחה בסדרה של הטרדות טלפוניות ובסמס של התובע, ולא הירפתה ממנו כמו זאבת ערבות רעבה הנועצת טלפיה בטרף.

בשביל דברים כאלו יש לנו עיקרון פומביות הדיון, על מנת שיקרא הציבור וישפוט בעצמו.  נזכיר שרק לפני שבוע פורסם עוד פסק דין שבו מעורבת יוספה ברק.  היא תבעה את מע”מ על זה שפקיד השומה סירב לעשות לה הנחות בחובות מס, בגלל שהיא “גרושה ואם יחידנית ל 2”.  באותו פסק דין התברר שהיא עוקצת לקוחות סדרתית ויש לה בהוצל”פ כמעט 650,000 ש”ח חובות למנתחים פלסטיים.

נזכיר גם שמטורללת זו יוספה ברק העלילה עלילת שווא על ח”כ יהודה גליק שהוא כביכול הזמין ממנה שירותי אימון אישי בתנוחות סקס לצרכי הרפייה מינית.

להלן פסק הדין בבית משפט השלום באשדוד ת”א 49783-12-19 אצל השופטת טלמור פרס.  השופטת ניסתה לשכנע את הצדדים לתת לה לפסוק פיצויים לרודי בפשרה לפי סע’ 79 א. יוספה ברק לא הסכימה לכך.

לבסוף ניסתה השופטת לפסוק פשרה באולם שיוספה ברק תשלם 65,000 ש”ח.  היא הודתה שהיא חייבת לפחות את הסכום הזה.  אבל רודי המסכן היה צריך לחכות שנה ו 4 חודשים עד שהגברת הואילה להודות בחוב שלה, וגם אז באופן חלקי.  שימו לב גם להתנהלותה הפוגענית והאלימה, התפרצויות הזעם שלה, אבל בגלל שהיא אישה מותר לה.  אמנם השופטת זרקה אותה מהאולם, אולם בסופו של דבר לא עשתה לה כלום ובאה לקראתה וסידרה לה דיל מהסרטים עם פריסת חוב מתחשבת ביותר. וכך יוספה לומדת כי בישראל, הפשע משתלם.

צפו בסרטון הפיתוי המיני ששלחה יוספה ברק לסוחר המכוניות שעקצה אותו:

להלן כתב התביעה:

להלן כתב ההגנה של יוספה ברק, “יחצנית” עלק…

ולהלן תצהיר עדות ראשית של התובע אותו עקצה יוספה ברק:

ננ

2 Comments

2 Comments

  1. חיה בסרט רע

    פברואר 18, 2022 at 9:53 pm

    יש לה 10 אלף עוקבים,והיא מתרימה בפייבוקס עבור מימון ההגנה שלה מול פרייס,מתרברבת שסידרה תפקיד בחיל האוויר לבן שלה,ומנסה לקדם את הבת שלה בת 12,ועכשיו מלקקת לבנט,והעולם שותק.

  2. Pingback: גרושה מהגהנום יוספה ברק מטרידה את עו"ד בני דקל המייצג את הגרוש עדי טמיר. בהתכתשות פומבית בפייסבוק דקל מתחייב לרטש ליוספה את הפרוסטטה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

Subscribe

You May Also Like

Translate »