EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

מיכל קרן רביב לסבית קונסולית ישראל בשיקגו ליטפה בנות בחריץ התחת ונציב שירות המדינה דניאל הרשקוביץ שלח חוקרים מישראל לשיקגו ל”חקירה”

מיכל קרן דוד קונסולית ישראל בשיקגו נגעה בבנות שרוצות מיליונים

איזה קטעים.  “מיטו” במשרד החוץ כאשר המטרידה היא אישה שהטרידה נשים.  חחח.  מיכל קרן רביב  – קונסולית ישראלית בשיקגו – אחת הקונסוליות בארה”ב הרגישה חופשיה להתלוצץ עם הבנות שעובדות איתה בדיחות ארוטיות, ליטפה להן בחריץ של הטוסיק, עשתה להן מסאג’ בכתפיים, העבירה אצבע על הגב והזרועות, נצמדה לגוף שלהן והתבדחה אתן בדיחות מיניות.

כנראה חשה בנוח עם הבנות כאילו הן בקייטנה, ונגעה בהן בלי סוף.  הנגיעות האלה מבחינה משפטית מקוטלגות כמעשים מגונים.  וואי וואי – איזה לסבית אלימה וטורפנית.

למה שלחו חוקרים מישראל לשיקגו וכמה זה עלה?

 

אבל…. חוקרים של אגף המשמעת בנציבות שירות המדינה טסו לארה”ב לצורך חקירת הטענות.  וואי וואי איזה סיבה לצ’פר את העובדים בנסיעות לארה”ב.  כמה עלתה החקירה הזו? 

כמה חוקרים יצאו לחגוג בארה”ב בכיסוי תחת של חקירת לסבית אלימה וטורפנית???  האם זה מוצדק ומשתלם למדינה להוציא חוקרים בעלויות של עשרות אלפי דולרים לחוקר??? 

למה לא קראו למשטרת שיקגו לחקור בחינם? 

 

ועדנה קרנבל שואלת:  למה לא דיווחו למשטרה המקומית?  למה לא הזמינו את המשטרה המקומית בארה”ב לחקור?  זה לא עולה כסף ולא צריך לשגר חוקרים לארה”ב.

להלן כתבה בידיעות של איתמר איכנר

הושעתה בגין תלונות על הטרדות מיניות: דין משמעתי לקונסולית בנציגות בארה”ב

דיפלומטית באחת הנציגויות הגדולות של ישראל בארה”ב, הואשמה בדין משמעתי במעשים מגונים שביצעה בארבע עובדות צעירות שהיו כפופות למרותה: “נצמדה וליטפה את הישבן”. משרד החוץ צפוי להחזירה לארץ. פרקליטתה אילה הוניגמן: “תלונות שווא הנובעות מדעות קדומות ביחס לנטייתה המינית”

נציב שירות המדינה, פרופ’ דניאל הרשקוביץ, החליט להשעות קונסולית באחת מנציגויות ישראל הגדולות בארה”ב בעקבות תלונות שהוגשו נגדה על הטרדה מינית ומעשים מגונים כלפי עובדות שהיו נתונות למרותה.

חוקרים של אגף המשמעת בנציבות שירות המדינה טסו לארה”ב לצורך חקירת הטענות, ובהמשך הגיש אגף המשמעת תובענה משמעתית (כתב אישום) נגד הקונסולית, ששימשה עד השעייתה כממונה על העניינים הקונסולריים וקצינת מנהלה באחת הנציגויות בארה”ב.
בכתב התובענה מיוחסים לקונסולית ארבעה אישומים בגין ביצוע עבירות של מעשים מגונים והתנהגות בלתי הולמת כלפי ארבע עובדות צעירות שהיו כפופות למרותה, תוך ניצול מרות. היא מואשמת בכך שנהגה לגעת בגופן של העובדות על ידי היצמדות אליהן, ליטוף הישבן מעל למכנסיים, עיסויים בכתפיים, העברת אצבע בליטוף איטי על הגב או על הזרוע, נשיקות על הלחי והתבטאויות בעלות אופי מיני.
הקונסולית מואשמת למעשה במעשים מגונים והתנהגות בלתי הולמת כלפי ארבע מבין חמש העובדות שהיו כפופות למרותה ומושעית עד תום ההליכים המשמעתיים נגדה. העובדת החמישית היא העדה בתיק והוטסה במיוחד לישראל לצורך מתן העדות. יצוין כי הקונסולית נשואה לאישה שמוכרת על ידי משרד החוץ כבת זוג רשומה, ולזוג ילד משותף.
הפרשה מחוללת מבוכה רבה במשרד החוץ ובקונסוליה האמורה בארה”ב. מאז ההשעיה נאסר על הקונסולית להגיע לנציגות ונודע כי משרד החוץ מתכוון להחזירה לארץ.
מנציבות שירות המדינה נמסר: “אגף המשמעת בנציבות רואה בחומרה כל גילוי של הטרדה מינית בשירות המדינה, ובמקרים המתאימים פועל להעמדה לדין משמעתי של הפוגעים, להשעייתם, ואף עותר לפיטורם בפני בית הדין למשמעת של שירות המדינה. סמוך לאחר הגשת התובענה הורה נציב שירות המדינה על השעייתה מתפקידה עד לתום ההליכים המשמעתיים בעניינה”.
ממשרד החוץ נמסר: “משרד החוץ רואה את הנושא בחומרה רבה ונוקט באפס סובלנות להטרדות מיניות”.

אילה הוניגמן מייצגת את הלסבית הקונסולית בעת זרועות התמנון  

אילה הוניגמן מייצגת קונסולית לסבית שמיששה את עובדותיה בחריץ של התחת
אילה הוניגמן מייצגת קונסולית לסבית שמיששה את עובדותיה בחריץ של התחת
עורכת הדין אילה הוניגמן, פרקליטתה של הקונסולית, מסרה: “מרשתי הינה עובדת משרד החוץ מזה שנים רבות וזכתה כל השנים להערכה רבה ביותר. מדובר בתלונות שווא מקוממות של קומץ מתלוננות הנובעות אך ורק משמרנות ודעות קדומות ביחס לנטייתה המינית המוצהרת של מרשתי. היא תוכיח את חפותה והעוול שנגרם לה במקומות הראויים לכך”.
שיהיה ברור:  עדנה קרנבל בטוחה שהעו”ד אילה הוניגמן צודקת וזו תלונת שווא.  לסביות חרמניות בארה”ב לא צריכות למשש את העובדות שלהן כדי להשביע את הגירוי המיני והליבידו.
בארה”ב יש אין ספור בארים ללסביות ומספיק להיכנס לבאר של לסביות ותוך 5 דקות היא מקבלת 10 הצעות לדייטינג ומין.

עדכון ממר ליאור חייט דובר משרד החוץ

ליאור חייט דובר משרד החוץ מגן על עבריינית מין טורפנית
ליאור חייט דובר משרד החוץ מגן על עבריינית מין טורפנית

עדכון:  ליאור חייט דובר משרד החוף פנה לעדנה קרנבל במייל וטען שחלה טעות בזיהוי.  ליביה לינק היא לא הקונסולית הממששת את עובדותיה בחריץ התחת.  זו קונסולית אחרת שדווקא כן מוכנה להיחשף אולם העובדות שחשו את נגיעותיה בטראומה והם מפחדות שהמשפחות בארץ יידעו שהן היו קורבנות עבירת מין.

עדנה קרנבל הודיעה לליאור חייט שאם חלה טעות “הצוות ישמח לתקן”, ו”בהצלחה למשרד החוץ עם תביעת הענק של העובדות המייללות שבוודאי מכינות תביעה נגד מדינת ישראל ברגעים אלה ממש”.

Views: 56

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *