EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

עיתון ליינט עובר על החוק ומסייע לסחר בילדים מבלי שהוא מציין כי הכתבה הזו ממומנת

“מדור פרסומי” – זו הכותרת שהיתה חייבת ללוות את הכתבה המטעה של עיתון ליינט. בעצם אי פרסומה ליינט עוברים על החוק בשל הטעית הציבור. אשר אך קשרי הון שלטון עיתון מצילים אותם והעובדה שלעיתון הזה יש מדינה בכיס.

את הכתבה הזו שלח לנו קורא נאמן של עדנה קרנבל כאשר הוא שואל האם אנחנו מאמינים לנאמר בליינט, אז התשובה ברורה, לא! כל מה שמופיע בעיתונות הישראלית נכנס אצלנו מייד תחת הקטגוריה של ד”ר גיא בכור שהטביע את המשפט האלמותי המצ”ב

“התקשורת בישראל היא היחידה בעולם שמפעילה לוחמה פסיכולוגית נגד בני עמה”

וכך שואל אותנו הקורא, אתה מאמין ? וממשיך אני די ספקן אבל הרווחה פעלה על אוטומט. לאמא שלי היו שני אחים שנולדו בארץ , נאמר למשפחה שמתו ולא נתנו קבר – הם עלו בשנות השישים ממרוקו – רק בעת גירושי, אמא שלי סיפרה לי – תחיי מדינת ישראל (בלשון סגי נהור כמובן)

זהו הסיפור בליינט שרץ בתשלום כעת כדי לעזור לחברת סחר בקטינים למכור את הילדים החטופים למשפחות אומנה בעבור חופן דולארים. השבוע האחרון אנו עדים למתקפה תקשורתית בנושא של עמותות לסחר בילדים הפעילות ברחבי הממלכה בסדום. עתה לא תוכלו לומר שלא הזהרנו אותכם.

בתמונה התינוק החטוף אדם התמונה צולמה כך שמשפחתו לאתוכל לזהות אותו – זכרו כי בישראל שוק הסחר בילדים מגלגל כ 12 מליארד שקלים בשנה על חשבון משלם המיסים

התינוק אדם (שם בדוי כמובן) נחטף ממשפחתו על ידי ארגון הסחר הישראלי ממשלתי “הרווחה”, עמותת אור שלום הם קבלן המשנה, זקוקים למשפחה מאמצת כדי לחתוך קופון במכירת הקטין.

בכדי להצליח לשווק את התינוק החטוף הם מספרים לכם כי ההורים מכורים, האחים בפנימיות ועוד כל מיני זוועות, אל תאמינו להם לשום מילה

וזו עלילת הדם כפי שפורסמה בליינט

אדם בן החצי-שנה סבל מהזנחה ומהרעבה, נמצא כעת באומנת חירום וזקוק למשפחת אומנה יציבה וקבועה. “המשמעות של לגדל ילד שאינו שלך וכך לשנות את חייו, זה כמעט תפקיד אלוהי”, אומרים בארגון אור שלום שמטפל באדם

אדם, תינוק בן שישה חודשים נולד למציאות קשה מנשוא. הוריו התמכרו לחומרים מסוכנים, והוא סבל מהזנחה ומרעב קשה. ברגע שרשויות הרווחה התערבו, אחיו הגדולים נשלחו לפנימיות, ואדם, חודשים בודדים בלבד לאחר שהגיע לעולם, הופרד ממשפחתו והועבר למשפחת אומנת חירום – פתרון זמני עד שתימצא לו משפחה קבועה.
כיום מחפשים עבורו פתרון קבוע – משפחת אומנה שתטפל בו, תדאג לו ותעטוף אותו בהמון חום ואהבה. “המשמעות של לפתוח את הלב והבית ולגדל ילד שאינו שלך וכך לשנות את חייו, זה כמעט תפקיד אלוהי”, מסבירה טלי חלף, מנכ”לית ארגון “אור שלום”, ששילב את אדם באומנת חירום ומחפש עבורו משפחת אומנה קבועה. “אין סיפוק גדול מזה. אנחנו צריכים את התגייסות הציבור במציאת משפחות ובית חם לכל ילד”.
גיוס משפחות אומנה היה מאתגר גם בימים שבשגרה, והפך להיות מורכב עוד יותר בעקבות משבר הקורונה, שגרם לכך שפחות משפחות יתגייסו לפתוח את ביתם, ולמחסור במשפחות אומנה ואומנת חירום.
האתגר הזה הפך למשמעותי יותר במגזר הערבי, שאליו שייך אדם, שם ישנה מצוקה אמיתית במשפחות אומנה ואומנת חירום. למרות שצרכיו הפיזיים והרגשיים של אדם מסופקים במלואם, הוא זקוק בהקדם למשפחה אומנת קבועה ויציבה מהחברה הערבית, שתוכל להמשיך בטיפול המסור שהוא מקבל באומנת החירום, וכמוהו ישנם עוד תינוקות ופעוטות רבים שממתינים לבית.
“אנחנו זקוקים לעוד משפחות שיפתחו את הלב ואת הבית ויעניקו לילדים הללו את התמיכה והאהבה”, מוסיפה חלף. “שיהיו להם למשפחה ויעניקו להם תקווה לעתיד טוב יותר”.
“מעל 150 ילדים מושמים באומנת חירום ברחבי הארץ במטרה לתת להם הגנה מיידית”, מסבירה מנהלת שירות האומנה במשרד העבודה והרווחה, רחל איגר-לוין. “עם זאת, יש חשיבות רבה למציאת משפחה יציבה עבור ילדים אלה, משפחה שבה יוכלו לפרוח ולהתפתח בצורה מיטבית, משפחה שתוכל לקבל אל חיקה ילד, לתמוך בו לאורך חייו ולהוות מודל משפחתי בריא”.
משפחות המעוניינות לשמש כמשפחת אומנה לאדם – זכרו – יש סיכוי גבוה מאוד שאתם קונים ילד שנחטף ממשפחה נורמטיבית
Views: 6

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *