Fri, Dec 8, 2023
Close

פולואפ בכיר מעולם המשפט (חננאל שרעבי) ותלונת האונס במשפחה: השוטר יגאל בן שלום בשירות מכבסת החונטה כיבס לשופט חננאל שרעבי תלונת שווא על אונס במהירות שיא 6 ימים “לא נמצא אלמנט משמעותי”- חוקרת הילדים לא הצליחה לדובב

פולואפ בכיר מעולם המשפט (חננאל שרעבי) ותלונת האונס במשפחה: השוטר יגאל בן שלום בשירות מכבסת החונטה כיבס לשופט חננאל שרעבי תלונת שווא על אונס במהירות שיא 6 ימים “לא נמצא אלמנט משמעותי”- חוקרת הילדים לא הצליחה לדובב
 • Publishedאוגוסט 5, 2022

את הפוסט הזה חיים ויסמונסקי שר התעמולה (כמו גבלס) ביקש מגוגל להסיר מתוצאות החיפוש בגוגל בכדי להסתיר מהעם היושב בציון. אך מאחר ואנו דואגים לאינטרס שלכם אנו מתכבדים להציגו שוב כדי שההיסטוריה הציונאצית לא תשכח לעולם. למרבה הצער כל חברות הביג דאטה עושות עלינו סיבוב בתוצאות חיפוש שאינן מאפשרות לציבור לדעת מהי האמת. כך היה בתקופה של המלכים שרק לסופרי המלך הייתה אפשרות לתעד את ההיסטוריה וכך עתה כשיש לכאורה את כל הכלים בכדי לדעת מהי האמת!

לפני שבוע דווח כי השופט חננאל שרעבי, שופט בהרכבי ערעורי משפחה בחיפה חטף תלונת שווא על אונס וגילוי עריות. https://חדשות מענגות: השופט חננאל שרעבי מחכה לניידת שתיקח אותו לכלא קישון. הלילה הוא כבר לא ילעס גת. חננאל שרעבי הוא הבכיר מעולם המשפט שחשוד בגילוי עריות .     הציבור הוזהר שיש צו איסור פרסום גורף.  רק עדנה קרנבל פרסמה את הסיפור ורק עדנה קרנבל ידעה שמדובר בתלונת שווא.

חננאל שרעבי חטף זרנוקה הוא שדפק גברים על תלונות שווא חטף בעצמו תלונת שווא על אונס במשפחה
חננאל שרעבי חטף זרנוקה הוא שדפק גברים על תלונות שווא חטף בעצמו תלונת שווא על אונס במשפחה

עכשיו 2 כתבים מדווחים שזו באמת תלונת שווא.  החונטה מכבסת סקנדלים במהירות שיא.  תוך 6 ימים השופט חננאל שרעבי הפך מ”חלאת המין האנושי” ל”קורבן תלונת שווא”.  עכשיו אנחנו אמורים לרחם עליו…  החונטה ניצלה מ”יום הדין”…  בתמונה השוטר שכיבס את תלונת השווא במהירות שיא – 6 ימים, יגאל בן שלום.

יגאל בן שלום כיבס לחונטה המשפטית את סקנדל האונס של חננאל שרעבי
יגאל בן שלום כיבס לחונטה המשפטית את סקנדל האונס של חננאל שרעבי

אלון חכמון ממעריב מכבס כביסה לחונטה

היום, 9/9/2021 פרסם אלון חכמון במעריב כי  פרשת הבכיר במערכת המשפט: מסתמן כי התיק צפוי להיסגר – מעריב .  לפי אלון חכמון ממעריב:  “במשטרה צפויים להודיע ליועמ”ש כי אין ממש בתלונה שהוגשה נגד הבכיר בחשד לעבירות חמורות, וככל הנראה מדובר באירוע שלא התקיים כלל, ואין כל חשד לפלילים מצד אותו בכיר… מדובר באירוע שיצא מכלל פרופורציה בשל הנסיבות העוטפות אותו”.

דליפמן מדליף:  חסר אלמנט משמעותי

פרסום אחר של יחצ”ן הפרקליטות אביעד גליקמן-דליפמן    עקב קשיים בחקירה: התלונה נגד הבכיר במערכת המשפט צפויה להיסגר  “עקב קשיים בחקירה: התלונה נגד הבכיר במערכת המשפט צפויה להיסגר.  לחדשות 13 נודע כי בעקבות חוסר באלמנט משמעותי – לא ניתן יהיה להמשיך בחקירה נגד הבכיר במערכת המשפטית. על כן, הפרשה נמצאת במבוי סתום ולא צפויה להימשך. יש לציין כי לא מדובר בתלונת שווא….בעקבות מחסור באלמנט משמעותי, שבלעדיו לא ניתן להמשיך בפעולות החקירה, הפרשה צפויה להיסגר.עם זאת, יש להדגיש כי לא מדובר בתלונת שווא ושמערכת אכיפת החוק התייחסה ברצינות ובאמינות למגישי התלונה, אולם כרגע הפרשה נמצאת במבוי סתום ואם לא יקרה משהו דרמטי בזמן הקרוב התיק צפוי להיסגר”.

אנו לא מצליחים להבין איך מישהו שמכנה עצמו כ”עיתונאי” מוכר לציבור קשקושים כמו “מחסור באלמנט משמעותי” – שזה ביטוי שלא אומר לציבור שום דבר, ודליפמן איננו מתבייש לחתום על כתבות זבל כאלה.  מה הבעיה לספר לציבור מה האלמנט המשמעותי?  בד”כ האלמנט הזה זה חקירה של עובדת סוציאלית שמדובבת את הקטינה, חוקרת ילדים.  בד”כ חוקרות הילדים האלה נוטות להאמין לכל שטות שהילד פוללט ולייחס לכל בכי של הילד/ה אינדיקציה לכך שזה בגלל פגיעה מינית.  חוקרות הילדים האלה חוששות שאולי באמת היה משהו כי הם לא בעצם יודעות מה היה ולא היה, ולכן הן תמיד מסייגות ומכסת”חות את חוות הדעת ב”לא ניתן לשלול כי הפגיעה המינית באמת קרתה”.  ככה הן קוברות את הגברים הגרושים.

כנראה שחוקרת הילדים לא הצליחה להוציא שום דבר מהנכדה, או שהנכדה מסרבת להיפתח, ולכן החקירה “תקועה”.

מה שמפליא זה מהירות השיא לנקות את שמו של החשוד, חננאל שרעבי:  6 ימים!!!!!   בכל מקרה אחר, התלונות האלה על אונס ופדופיליה רודפות אחרי כל גבר גרוש אחר במשך שנה, שנתיים ואף שלוש כי אף אחד במערכת לא מוכן לקחת על עצמו את האחריות לקבוע שהאישה הגרושה משקרת לצרכי תועלת.  לכן מורחים את תיקי הגירושין שנה, שנתיים שלוש ואפילו 9 ו 10 כאשר כל פעם מזמינים עוד תסקיר עו”ס ועוד תסקיר עו”ס.

תלונה חמורה אונס עי שופט מחוזי חננאל שרעבי - כתבה של טובה צימוקי
תלונה חמורה אונס עי שופט מחוזי חננאל שרעבי – כתבה של טובה צימוקי

למה חננאל שרעבי זכה לכיבוס כביסה אקפרס?

חננאל שרעבי זכה לטיפול בזק פשוט בגל שעוה”ד של המתלוננת (כנראה אשתו של חננאל שרעבי) צוטט כמי שאמר “יום הדין למערכת המשפט…   אם זה נכון זו עבירה של שנים בכלא”.  עו”ד חור אוריאל ניזרי אמר: “מדובר ביום הדין למערכת המשפט. עלינו לשאול את עצמנו שאלות קשות, בין היתר, איך לא ידענו לזהות? כיצד הצליח לחדור אדם זה לתוך לב ליבה של מערכת המשפט? איך אנו המשפטנים ואנשי אכיפת החוק, אפשרנו לכך לצמוח מתוך מערכת אשר אמורה להיות דוגמא ומופת לכל השאר? ועוד שאלות קשות נוספות שיעלו בעתיד”…. “גם בימים קשים כאלה אסור לנו לאבד את האמון במערכת המשפט, אך על מערכת המשפט לדעת שהיא לא יכולה להאמין בעצמה בלי גבול. עלינו ליצור מנגנונים טובים יותר אשר יהיה בהם חסם בפני כשלים דומים בעתיד”.

חור אוריאל נזרי יצא פאלש יצא בהצהרות בובסטיות על אונס עי שופט ובסוף זה בלוף
חור אוריאל נזרי יצא פאלש יצא בהצהרות בובסטיות על אונס עי שופט ובסוף זה בלוף
חור אוריאל נזרי פתח ג'ורה על חננאל שרעבי ולא זכה לפרסום אותו קיווה לקבל
חור אוריאל נזרי פתח ג’ורה על חננאל שרעבי ולא זכה לפרסום אותו קיווה לקבל

המשפטים האלה הפחידו את הציבור, והחונטה המשפטית פחדה מסקנדל.  לכן מייד החלו לפעול לנקות את השטח.  עכשיו חננאל יכול לישון בשקט ולהמשיך לעשות לאחרים בדיוק את מה שעשו לו, ללא ייסורי מצפון.

מצורפים הקישורים שמחלקת התעמולה בראשות שר העמולה חיים ויסמונסקי ביקשו מגוגל להסיר.

https://ednakarnaval.com/tag/%D7%97%D7%A0%D7%A0%D7%90%D7%9C-%D7%A9%D7%A8%D7%A2%D7%91%D7%99-%D7%94%D7%95%D7%90-%D7%94%D7%91%D7%9B%D7%99%D7%A8-%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98-%D7%A9%D7%95%D7%A4%D7%98/?nowprocket=1

 

חדשות מענגות: השופט חננאל שרעבי מחכה לניידת שתיקח אותו לכלא קישון. הלילה הוא כבר לא ילעס גת. חננאל שרעבי הוא הבכיר מעולם המשפט שחשוד בגילוי עריות (נכדתו)

 

חננאל-שרעבי-כותרות-על-פתיחת-חקירת-אונס

השופט חננאל שרעבי מחכה לניידת שתיקח אותו לכלא קישון

 

 

 

3 Comments

 • גב’ עדנה קרנבל, היום כבר ברור שלא אשתו ולא ילדיו ולא נכדיו התלוננו אלא גורם שלישי שלא קשור בכלל למשפחה

  אם את כזו עיתונאית חוקרת מהוללת – חשיפת השנה תהיה מי הגורם *האמיתי* שעומד מאחורי תלונת השווא ומה הסיבות להגשתה. מי רצה ברעתו של השופט ולמה?

  תחשבי על זה

 • מערכת הקיימת מושחתת וצריכה אתחול מחדש.

  לכן אני אצביע למפלגת בן גביר.

  אני מאחל למפלגה זו שתתחזק, תקים ותנהיג את הקואליציה הבאה ותממש את מצעה השוויוני והנאור על סך האזרחים במדינה.

  אני קורא לאבות גרושים להצטרף אלי, להצביע לבן גביר ולהשפיע. סביר גם שהרבה מבעיות שיוצרים הערבים יפתרו

 • לא כך לגבי הנציב, אורי שוהם, שמגן על השופטים שלו כמו כלבה שמגנה על גוריה…
  ישנן חשדות מבוססים לכך שהרשם הבכיר מיכאל שמפל הטה את הדין לטובת חברת תעופה ענקית שיוצגה על ידי אחד המשרדים הגדולים בארץ.
  הוכח כי חברת התעופה שיקרה, ושמפל אף ציין זאת בדיון באופן מאוד מפורש, אך לאחר מכן הוא תקע וואחד שטרונגול לתובעים והפך עליהם את פסק הדין.
  לא יאומן כי יסופר, אך כך בדיוק היה. פרסום הקלטה שכזאת יביא לזעזוע של ממש.
  מה עשה הנציב? טאטא את התלונה מתחת לשטיח והתייחס ברצינות רק לחלק ממנה.
  כמובן שלא עניין את שוהם אם ישנה הקלטה שמתעדת את הדברים, וגם אם היה מקבל כזאת לידיו, הרי שהיה עושה את המוות למקור שהקליט את הדיון שהתקיים בדלתיים סגורות…
  אבוי לאותם מתדיינים שתיקיהם ינוהלו בעל-כורחם אצל הרשם מיכאל שמפל.
  רשם בכיר שמשקר לנציב ומטה את הדין בכוונת מכוון, צריך לעוף באותו הרגע מכס השיפוט.
  אולי שמפל חושב שהוא עדיין בכובע של עורך דין, ולכן ממשיך לשקר, שהרי בעיניו זה משובח.
  לסיכום, מי שרוצה למזער את נזקיו, מוטב לו שיקליט את הדיונים אצל שמפל…

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *