קרב חתולות בכ”ס: נוגה ויזל VS לינוי בר גפן ממארגנות צעדת השרמוטות נתבעת על 700,000 שח לשון הרע על ביטויים שטן, חרא ומעוערת פסיכיאטרית

לינוי בר גפן ממארגנות צעדת השרמוטות ושרמוטה בעצמה חטפה תביעת לשון הרעע ב 700000 שח

לינוי בר גפן, ה”עיתונאית”, “מגישת טלוויזיה” לשעבר ומארגנת צעדת השרמוטות חטפה תביעה על סך 700,000 ש”ח בכפר סבא מעורכת דין נוגה ויזל.  כתב התביעה מפרט את הפה השרמוטי של לינוי בר גפן.

זה לא סוד שלינוי בר גפן סובלת ממחלת נפש דלוזיונאלית שהגברים בישראל רק רוצים לאנוס אותה, לחדור בכוסה ולהרביץ לה ולכל נשות ישראל.  זה לא סוד שהיא מגוייסת לטובת כל ארגוני הנשים שמעודדות נשים לרוץ למשטרה ולפברק תלונות שווא על אונס.

לינוי בר גפן לא נרגעת מזה שהיא מסיתה נשים להתלונן על גברים, היא גם רוצה לחסום לגברים את הייצוג המשפטי, ולכן היא לא בוחלת באמצעים….  היא פוגעת גם בנשים – אם נשים עוזרות לגברים, אז מבחינתה הנשים האלה מהמתרס ההפוך, ואז כל האמצעים כשרים בפניה לשלוח חיצי ארס נגד נשים ש”עוזרות” לגברים.

ללינוי בר גפן שי פה ג’ורה כל כך מלוכלך, מדמנה של ממש, איזה גבר ירצה לתת לה לעשות אוראלי?  אה כן, אם הוא משותק ב 100% אז הוא לא יכול להתנגד לה.

לינוי בר גפן ממארגנות צעדת השרמוטות ושרמוטה בעצמה חטפה תביעת לשון הרעע ב 700000 שח
לינוי בר גפן ממארגנות צעדת השרמוטות ושרמוטה בעצמה חטפה תביעת לשון הרעע ב 700000 שח

להלן כתבה באתר אייס 3/10/2021

תביעת דיבה בסכום עתק נגד העיתונאית לינוי בר גפן

על פי התביעה שהוגשה לביהמ”ש השלום בכפ”ס, בר גפן  הציגה לכאורה לפני כ-4 שנים את עו”ד ויזל כ”חרא”, כסנגורית “ששופטים ועיתונאים בזים לה ולכן עדיף להם לשכור סנגור אחר”, במסגרת ייצוגה נאשמים וחשודים בעבירות מין. בעקבות פוסטים וציוצים נוספים שלה בנושא היא נתבעת ב-700 אלף שקל.
לינוי בר גפן מייחצנת פמיניזם גברים זה זבל ולווגינה יש כוחות על עליונים
לינוי בר גפן מייחצנת פמיניזם גברים זה זבל ולווגינה יש כוחות על עליונים
עורכת הדין הפלילית נוגה ויזל המייצגת נאשמים וחשודים בעבירות מין, תובעת כ-700 אלף שקל מהעיתונאית לינוי בר גפן בטענה על הוצאת דיבה במספר פוסטים שקריים שפרסמה בפייסבוק ובטוויטר.
נוגה ויזל לוחמת כמו פנתרה נגד הפמיניסטיות ומתלוננות השווא ובהמות מגדר כמו לינוי בר גפן
נוגה ויזל לוחמת כמו פנתרה נגד הפמיניסטיות ומתלוננות השווא ובהמות מגדר כמו לינוי בר גפן
מהתביעה שהוגשה לבית משפט השלום בכפר סבא, עולה כי לינוי בר גפן הציגה לפני כ-4 שנים את עו”ד ויזל כ”חרא“, כסנגורית “ששופטים ועיתונאים בזים לה ולכן עדיף להם לשכור סנגור אחר”.
בכך, כך נטען בתביעה, קראה בר גפן  להחרים את עו”ד ויזל ולא לשכור את שירותיה כסנגורית תוך פגיעה  בעסקה ובפרנסתה. עוד נטען כי בר גפן שצפתה בתוצאות פרסומיה הפוגעניים הביעה על כך שמחה וציינה כי  “יחצן עולה כסף. קרייסיס מנג’מנט עולה אפילו יותר. אני שמחה שעל זה היא תבזבז עכשיו“.
בפרסום אחר בר גפן השיבה לגולש על פוסט שפרסמה בעניינה של עו”ד ויזל שכל כולו לשון הרע והוצאת דיבה וכתבה כי,  “האם אפשר להבין מהשאלה שלך שמקובל עליך להתעמר בנאנסת לפני, בזמן ואחרי הרשעה של הפוגעים בה, כל עוד למתעללת יש מזה רווח כספי”. לטענת עו”ד ויזל בעצם שאלתה בתשובה לגולש, בר גפן הציגה אותה  כמי שמתעמרת בנאנסת “לפני, בזמן ואחרי” שהפוגעים בה הורשעו וכמי שמתעללת לשם השגת רווח כספי מהתעללויותיה.
אם לא די בכך, לינוי בר גפן הציגה  בפוסט פוגעני במיוחד, מלא דברי שטנה חמורים, כזבים ולשון הרע בפייסבוק את עו”ד ויזל, כי “כאישה אלימה שבעברה תלונות שווא” תוך שהיא מתייגת אותה כחלק מקבוצת “אנשים רעים” ש”רוע הוא המוטיבציה” שלהם וכ”חלאה” ושוב הציגה את עוה”ד ככזאת ש”ששופטים והציבור בזים לה” וגם כ”חתיכת שטן“.
בר גפן ציינה בתשובה לאחד הגולשים כי לעו”ד ויזל: “אישיות די מעורערת שהתנהגותה שייכת לשדה הפסיכיאטרי יותר מאשר לעסקי או המשפטי” וכ”אישה שנטרפה עליה דעתה והיא מתעלת את הטירוף הזה לעבודה” ותיארה את עו”ד ויזל כ”אישה קטנה וחלשה שכנראה לא הצליחה לקבל טיפול נפשי הולם ובזמן“.
עו”ד ויזל טוענת בין היתר בתביעת הדיבה כי פרסומיה החמורים של בר גפן, נועדו אך ורק לשרת את האינטרסים האישיים שלה ולקדם את תוכניתה ששודרה ימים אחדים לאחר מכן. זו הסיבה בעטיה השקיעה מזמנה ומרצה לפגוע בעורכת הדין  על לא עוול בכפה, רק כדי לייצר קדימונים סמויים לתוכניתה. עוד נטען כי העיתונאית לא נקטה כל אמצעי להיווכח באמיתות פרסומיה למרות שהייתה יכולה לעשות זאת בנקל.
עורכת הדין נוגה ויזל, היא כאמור סנגורית פלילית המייצגת נאשמים וחשודים בתיקים בהם הואשמו בביצוע עבירות מין. במסגרת עבודתה, ייצגה את אחד הנאשמים בפרשת אונס החיילת בבסיס חצרים שכונתה “פרשת חצרים”.
בעקבות כך ועל רקע עבודתה כסנגורית נפתחה כנגדה מתקפה אכזרית בכוונה לפגוע בה ובשמה הטוב על מנת להפיק רווחים מסוגים שונים בעבור יוזמי ומשתתפי המתקפה.  לינוי בר גפן, כך נטען, מגישת טלוויזיה ובעלת עוקבים רבים ברשת, אשר ביקשה להינות אף היא מרווחי הכפשתה  הצטרפה למתקפה ונטלה בה חלק פעיל.
לצד הדרישה לתשלום פיצוי על סך 700 אלף שקל, עורכת הדין נוגה ויזל מבקשת שבית המשפט יורה ל”עיתונאית” לינוי בר גפן להסיר ולמחוק את דברי ההסתה ולשון הרע שפרסמה נגדה,  לפרסם תיקון ו/או הכחשה של דברי לשון הרע שפרסמה, בתפוצה זהה ובאותו היקף שבו פרסמה את דברי לשון הרע וההסתה ובין היתר, באמצעות דף הפייסבוק שלה ובטוויטר.
טרם הוגש כתב הגנה.
לינוי בר גפן משמשת יחצנית קולנית לארגוני הפמינאציה, צעדת השרמוטות, שדולת הווגינות, פוליטיקלי קוראת ואחת מתוך אחת.  הנה פוסט שהפיצה ב 2014 כדי לעודד נשים להתלונן על גברים ולקבור להם את החיים.  היא רק שוכחת לציין שלנשים יש פטור מהעמדה לדין על תלונות שווא בגלל הכוס שבין הרגליים.
לינוי בר גפן בשירות שדולת הווגינות מייחצנת פמיניזם רדיקלי 2014
לינוי בר גפן בשירות שדולת הווגינות מייחצנת פמיניזם רדיקלי 2014
Print Friendly, PDF & Email

2 מחשבות על “קרב חתולות בכ”ס: נוגה ויזל VS לינוי בר גפן ממארגנות צעדת השרמוטות נתבעת על 700,000 שח לשון הרע על ביטויים שטן, חרא ומעוערת פסיכיאטרית”

  1. מסתבר שמעשים מכוערים יכולים להפוך בחורה יפה למכוערת זו תמצית הסיפור של לינוי בר גפן. מאיגרא רמה לבירא עמיקא

  2. אני מניח “בזכותה” הרבה גברים ימנעו להעסיק נשים או בכלל ממגע כלשהו איתן. אותן נשים מוזמנים לשלוח מכתבי תודה לאירגוני הנשים הרדיקליים.

    מבדיקה קצרה שעשיתי “שרק בישראל ” התנאי לידועה בציבור – הוגמש – אם בעבר התחייב מבחן “המגורים המשותפים” – היום גם זוגיות שכל צד גר לבד ומבלה ביחד מראה – היא עילה לכוונת שיתוף ומאפשרת לתבוע את מעמד הידועה בציבור עם כל הזכויות הרכושיות שנגזרות מכך.

    למיטב זכרוני, אפילו ניתן מספר פסקי דין בעניין – אולי האתר ימצא וינתח אותם לטובת הציבור.

    המשמעות המעשית לגברים גרושים או סתם גברים – זה הפרדת כוחות לגמרי עם נשים – החלום של ארגוני הנשים הרדיקליים בישראל – התגשם בימינו !!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
גלילה למעלה