Mon, Dec 11, 2023
Close

אצל עינת רון 3: אפי נוה ובר כץ טיעונים לעונש אצל השופטת עינת רון “אנחנו שובבים ומפגרים אבל לא מגיע לנו הרשעה” – להורדה פרוטוקול PDF

אצל עינת רון 3: אפי נוה ובר כץ טיעונים לעונש אצל השופטת עינת רון “אנחנו שובבים ומפגרים אבל לא מגיע לנו הרשעה” – להורדה פרוטוקול PDF
 • Publishedאוקטובר 20, 2022

קראנו את פרוטוקול הטיעונים לעונש של אפי נוה ובר כץ אצל השופטת עינת רון בפרשת הקפיצה על הגייט בנתב”ג.  השופטת עינת רון לא פצתה פה.  נתנה לכולם לברבר מפה ועד להודעה חדשה.  זה לא אופייני לה.  בדרך כלל היא נובחת “לקצר”, “לקצר”, “אדוני יסיים”.

הפרוטוקול מתחיל עם עדי אופי על אפי.  מהעדים אפשר לחשוב שאפי נוה הוא אמא תרזה, דמות מלאכית, חמודה, נפלאה, פילנטרופית, ממש בא לחבק ולנשק אותו, לפי התיאורים.  באיזה פלנטה חיים עדי האופי האלה?  להגיד שבזכותו קידמו את תוכנית שכר מצווה ושאפי סידר עו”ד מתנדבים למסכנים?  איזה שטויות.

 

אפי רדף את כל מסיגי המקצוע שהציעו שירותים זולים כדי לייקר את עלויות השירות המשפטי.  אפי גם עשה את המוות למתמחים והכשיל 80% מהם בכוונה כדי “להילחם בהצפת המקצוע”.

בזמנו של אפי נוה אף אחד לא היה עונה בטלפון של תכנית שכר מצווה.

אפילו מתמחה שהוא שכב איתה (רוית) נכשלה בגלל אפי והמאבק נגד הצפת המקצוע והיא התקשרה שיפעיל קשרים אצל אילת שקד ויעשה פקטור כדי שהיא תעבור את מבחן הלשכה.

הבלון התפוצץ הבלון נקרע. זה סופו של כל בלון. עינת רון רגע לפני הפיצוץ

אשר אקסלרד:  אפי נוה עשה את הלשכה יעילה וקידם את תכנית שכר מצווה

אשר אקסלרוד אמר שאפי עשה שדרוג משמעותי למבנה הלשכה ועכשיו הלשכה יעילה יותר.  איזה חירטוט.  זה בגלל עתירות שהוגשו לבית משפט ולא בגלל אפי, והלשכה לא יעילה יותר.  היא מסואבת יותר.  משכורות ענק, עובדים שלא עושים כלום, זוללי חינם, אתר אינטרנט מימי הביינים.  ממש יעילות…

 

עינת רון הבטטה שהרשיעה כל מה שזז התפוצצה משומנים בגיל 64
עינת רון הבטטה שהרשיעה כל מה שזז התפוצצה משומנים בגיל 64

ציון אמיר:  התפיסה הפילוסופית מחייבת לתת לו קרדיט על “פועלו הרב”

ציון אמיר קשקש כל מיני שטויות שהוא לא חסיד של אפי והעביר עליו ביקורת, אבל מבחינתו של ציון עצם זה שהוד מעלתו ציון אמיר בא לתת עדות אופי זה כבר שווה משהו, כי הוא ציון אמיר.  מחמאות לאפי של ממש לא ראינו שם.  “באתי ממקום של בית הגידול שלי, הוא מקום וזו התפיסה המשפטית והפילוסופית, אני מאמין במחילה ובלזכור את פועלו של אדם , אני חושב שהוא ראוי למילות סנגוריה האלה על פועלו הרב”.

איזה “פועלו” הרב”????  נו כולנו יודעים, הפצת הזרע שלו בגופתן של כל מיני עורכות דין חרמניות.  זה פועלו הרב של אפי והוא באמת הכי טוב בזה (החדרת זין באיברים נשיים).

אחד בשם יובל אלבשן בא ובמקום להגיד דברים טובים אמר שאפי כל הזמן התווכח איתו, וש”ההיכרות שלי עם אפי נווה התחילה בצורה שיותר גרועה ממנה אי אפשר לבקש”.  אז בשביל מה הוא בא?

כנראה עוד אחד עם השתן בראש שחושב שעצם הופעתו, ומריחה של כמה משפטים בפרוטוקול, תעזור לאפי לקבל אי הרשעה…. חחח

רינת קיתאי סנג’רו:  בר כץ עזבה שיעור משפטים 10 דקות לפני הצלצול

רינת קיטאי סנג’רו אמרה שבר כץ תלמידה מצטיינת ופעם באה להתנצל שעזבה שיעור 10 דקות לפני הסיום.  נו… ועל זה מגיע לה אי הרשעה?

גואל גולד:  חני נוה ביקשה לפטר את בר כץ מחנות יהלומים

גואל גולד עובד בבורסת היהלומים ובר כץ עבדה אצלו.  היא סיפר שהיא “אישה טובה” ושמשפחתה של חני נוה צלצלה אליו לבקש לפטר את בר כץ.  נו…  זו עדות אופי?  זה משהו שקשור למשהו????  ממנו תבוא הישועה?

רועי רייס:  הגייט של נתב”ג הוא ערך מוגן של מדינת ישראל

הפרקליט רועי רייס קשקש בלי סוף בסגנון של הפרקליטים :  “שמירה על ערכים מוגנים” ועוד כל מיני קלישאות נבובות.  מרוב שהסגנון דיבור הזה כל כך מגעיל דילגנו לחלוטין על החירטוטים שלו, אבל ברור שעינת רון נתנה לו ללרלר בלי סוף, ממש שלשול גרוני.

הפרקליט רועי רייס שנבחר כדי למוטט את אפי נוה ובר כץ
הפרקליט רועי רייס שנבחר כדי למוטט את אפי נוה ובר כץ

 

 

רועי רייס פרקליט נקמן קשקשן וחרטטן
רועי רייס פרקליט נקמן קשקשן וחרטטן

בועז בן צור:  אפי רוצה לרוץ שוב ולכן צריך לסדר לו אי הרשעה

לסיום בועז בן צור הקריא פסקי דין עם עונשים קלים, פה חודש עבודות, פה חודשיים עבודות, פה קנס 750 ש”ח ושם קנס 1,000 ש”ח.  אבל אנחנו בטוחים שכל זה כבר היה כתוב והוא פשוט הקריא ממסמך שכבר קיים בתיק בסיכומים בכתב.  לעומת כל האחרים הוא ביקש אי הרשעה.

 

 

בועז בן צור בא להציל את אפי נוה מציפורני הפרקליטות
בועז בן צור בא להציל את אפי נוה מציפורני הפרקליטות

אפי נוה:  בגלל שאני שובב לא צריך להעניש אותי

אפי נוה אמר שהוא התנהג באופן דבילי ומפגר ועל התנהגות דבילית לא צריך לגמור לו את החיים. “מחול השדים התקשורתי שמלווה אותי, כל ביקור שלי כאן כל כלי התקשורת מחכים, כשניתנה הכרעת הדין כבר יצאו הודעות בפלאפונים וזה לא מלווה אותך רק כאן, זה מלווה אותך בחיים, עם הילדים, משפחה, חברים ועבודה. הנזקים שהפרשה הזו גרמה לי הם אדירים בכל מובן, גם בחיים הפרטיים שלי, בעבודה שלי, במשרד ובפרנסה שלי….אני באמת לא חושב שבגלל מעשה מטופש, אידיוטי ומפגר צריך להיגרם נזק בלתי הפיך ולא מידתי. אני מבקש מבית משפט בשיקול דעתו להתחשב בסיטואציה”.

בר כץ:  חני נוה רודפת אחרי

בר כץ בכתה ולא היתה קוהרנטית.  “למה זה לא היה ברור שאני מתחרטת על מה שהיה או מצטערת. אולי זה נפל על אוזניים לא קשובות. אם זה לא היה ברור, אני אחזור ואומר שאם הייתי יכולה להחזיר את הזמן לאחור, זה לא היה קורה. זה הדבר הכי דבילי וטיפשי שעשיתי בחיים. אני שמחה לומר שלפחות למדתי מזה….  מה שעברתי עם חני הגרושה של אפי והפחד שבו הייתי נמצאת. זה לא נגמר וקורה לנו בחיים הפרטיים…..שכשאני מפחדת יש משטרה וגם הגשתי תלונות מאז במשטרה נגד הגרושה שלו.   אני רק רוצה לבקש מבית המשפט שבמישור האישי עם חני אין לבית משפט זה מה לעשות ואנו נתמודד איתו, אך אם אפשר לתת לי להתקדם במישור המקצועי בחיים שלי”.  זאת עו”ד או סמרטוטרית?

 

אפי נוה ובר כץ
אפי נוה ובר כץ

 

 

אפי החליף שור בחמור או חמור בשור?

זהו.  הנה סיכמנו לכם..

58959-12-18 פרוטוקול טיעונים לעונש אפי נט בר כץ עינת רון 20.10.2022.pdf

4 Comments

 • חני נווה כזאת אישה אכזרית ורעה , ככה היא עשתה לאבא של הילדים שלה .

  מכבסת כביסה מלוכלכת לעיני כולם .
  פרצה לטלפונים שלו.
  מה את חושבת הכל יחזור אלייך בחזרה .

 • יש שיאמרו שזו קארמה שנופלת על מי ששימש יור ועדת האתיקה

 • פחחח. שוב שימוש בספין הערבי והפעם מצד ציון אמיר שמדגיש שאפי שילב הרבה ערבים בלשכה. ואז בא אל-בשן ומספר שאפי קידם עניינם של אתיופים. מה עם הומואים, חד הוריות, דולפינים ודובי קוטב? מה איתם?

 • אפריים נבעה קידם את “שכר מצווה”? זו הייתה חובה של הלשכה בחוק והיא הפרה אותה ע”י אספקת עו”ד זבל ברוב המקרים, כגון עו”ד בדואים סוג ז’ מחורא / טובא זנגריה. גם מצא את מי להביא: את הצבוע יובל אל-בשן שמשחק אותה מזרחי חלש לשעבר, אוהב לדקלם על “חלשים במשפט” ולא אוהב לעזור להם. או את רינת סנג’רו , אשתו של הקוקסי בועז סנג’רו, ששואף להתמנות לעליון, חושש שלא ימונה ושלא יצטטו אותו ולכן רועד מלהגיד ששופטים מרשיעים במכוון ומסתפק באמירה ש”הם לא טיפשים”. כל זה למעלה מן הנדרש, זו עבירה קלה ובכל מקרה החונטה אינה מעוניינת להרגיז את נבעה, שמא תיפתח תיבת פנדורה. ציון אמיר המרשים פשוט התבקש להגיע להעיד ולא הייתה לו אפשרות לסרב. טוב שלא הביאו במקומו את ששי גזז.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *