EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

וידויו של אבא גרוש: “איכות השפיטה בישראל שווה לתחת”. “שופטי העליון ושופטות המשפחה הם אויב העם יותר גרועים מחמאס ודומרני”

אני אבא גרוש.

לפני 20 שנה התגרשתי, ומאז הותקפתי הוכיתי ונאנסתי בשל היותי זכר, על ידי מערכת המשפט הציונית בארץ ישראל וע”י כל שאר עובדי המדינה העומדים לרשותם של השופטים:  עובדות סוציאליות, רשמות ההוצל”פ, שוטרים, פרקליטים ומי לא.  כל מי שמקבל שכר ממדינת ישראל רתום לאג’נדה הפמיניסטית ומחוייב לרסק גברים בכל הזדמנות ובכל דרך. סוסות טרויאי

יוכל זאת בניגוד לחוק. עם השנים במהלך המאבק גיליתי כי מדינת ישראל נשלטת למעשה על ידי פקידים , שוטרים, עובדי רווחה, פוליטיקאים, פרקליטים, ובראשם רשמים ושופטים. גם אני חשבתי פעם כי מדינת ישראל הינה מדינה דמוקרטית אך אין רחוק מכך מהמציאות. מדובר במדינת טרור לכל דבר, מסוכנת ביותר, המפירה זכויות אדם בריש גלי וללא חשש ומפעילה מנגד מכונת תעמולה כדוגמת התעמולה הנאצית להסתרת הפשעים הללו.

בשל גירושי, במשך 20 שנה, הפכתי לאסיר בציון, אסיר במולדתי. כל רכושי הוחרם, חשבון הבנק שלי עוקל, כרטיסי האשראי שלי בוטלו, רישיון הנהיגה שלי נשלל, ודרכוני בוטל וביתי כבר לא ביתי אלא המשכנתא שלי בלבד. אם לא די בכך, גיליתי כי בית המשפט אינו בית משפט אלא תיאטרון בו מכהנים שופטים הנוהגים בי כמנהג בית המשפט הנאצי ביהודי גרמניה הנאצית. כך הפכתי לאסיר בציון ללא זכויות אדם.

במהלך 20 השנה הללו ראיתי במו עיני כיצד  מאות אלפי אבות נטחנים עד אבק על ידי אויב אכזר זה. חלקם לא יכול היה יותר ונטל את נפשו אך תביעת האצבעות על ההדק מלאה בתביעות האצבע של השופטים הציוניים ושל ממלאי הפקודות שלהם, עובדי ציבור אשר בעבור משכורת ופנסיה ממלאים את ההוראות הנפשעות הללו ובכך מסייעים בביצוע רצח עם לגברים תוך עצימת עיניים וסתימת אוזניים, בכח.

עתה אני כבר לא אסיר בציון וכחלק מהמאבק שלי בצורר הציוני עזבתי את מולדתי והוריתי למדינת ישראל על ביטול אזרחותי לאלתר. מה שהם יעשו או לא יעשו בנדון אינו רלוונטי מאחר ועל פי החוק הבינ”ל מספיקה הודעה של המבקש לביטול אזרחותו.

עתה גיליתי כי מדינת ישראל מפעילה טרור נגד זכרים לא רק בישראל אלא בכל העולם, גם אם אלו מעולם לא היו אזרחי מדינת ישראל. בכוונתי לפעול להבאת שופטים ודיינים אלו, שלמעשה הינם טרוריסטים לכל דבר ועניין לדין בפני טריבונל בינ”ל.

אני בן 51 ואת שנותיי הבאות אני מתכוון להקריב למלחמה באויב, האויב הציוני ואולי אצליח להציל נפש אחת מישראל.   אם גם אתם בעניין אני וחברי למאבק נשמח אם תיצרו איתנו קשר ותצטרפו אלינו.

[email protected]

Views: 4

2 Comments

  1. גם אני סבלתי מהם, ביחוד מהמרוקנאצי השופט פנחס אסולין ימ”ש. תשלחו חמרים לגבי מעלליו , כדי שיישפט כמו הנאצים.

  2. מדינת ישרהל, מדינת הפשע והרשע, הולכת בדרכן של כל מדינות הרשע בהיסטוריה.
    תושבי המדינה שונאים אותה והאחד את השני עד שהדבר מגיע לידי פצוץ ומלחמת אזרחים.
    ממש כמו זו שאנו נמצאים בה כעת. ממש בימים האחרונים.
    ההיסטוריה מלמדת שסופן של מדינות רשע הוא לעבור מן העולם כמו עץ רקוב שביום
    מן הימים נופל ברוח פתאום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *