אפי נוהבית המשפט למשפחה - שואת האבות הגרושים

סוזי עוזסיני ארניה נשלחה ע”י אפי נוה ל”פינוקים אנאלים” הנתל”ש טייח תלונה על בני שגיא והמפנקת סוזי

מה שקורה באילת נשאר באילת? לא ממש! בכנסים של לשכת עורכי הדין באילת כאשר אפי נוה שלט בלשכה היו הרבה אורגיות. בשעות היום המוזמנים והמוזמנות של אפי ישבו בהרצאות ודיברו גבוהה גבוהה על איכות המשפט בישראל. בלילה היו השתרללויות ושרלולים.

מי שתיעד את הכל אצלו בטלפונים היה אפי נוה. אפי נוה הוצף בטלפונים של עורכות דין חרמניות שרצו שירימו להן את נטל הראיה, ובבקשות של שופטים כמו איתן אורנשטיין ובני שגיא שהוא ישלח להם פינוקים בלילה לסוויטות שאפי סידר להם בחינם.

 

אפי נוה עם מלכת הבוטוקס סוזי עוזסיני ארניה והסוכריה במכנסיים
אפי נוה עם מלכת הבוטוקס סוזי עוזסיני ארניה והסוכריה במכנסיים

 

סוזי עוזסיני ארניה משתעשעת עם בקבוק קוסמופוליטן דיווה
סוזי עוזסיני ארניה משתעשעת עם בקבוק קוסמופוליטן דיווה

אחת המפנקות הזמינות ביותר היתה סוזי עוזסיני ארניה סוזי עוזסיני-ארניה Susie Ozsinay-Aranya. עו”ד זו שגם היו לו אספירציות פוליטיות בליכוד היתה מוכנה לעשות הכל, ועם כל אחד במיטה. כל זאת מתוך תאוות שכרון הכוח, וכמובן גם לסיפוק יצריה המיניים. https://הזיונים של אפי נווה – פוסטה

 

 

בני שגיא באמצע מחשבות נוגות על תפירת תיקים
בני שגיא באמצע מחשבות נוגות על תפירת תיקים
בני שגיא היה שוטר חסר טוהר מידות שקיבל שוחד מיני במכון של עינת הראל וכיום שופט
בני שגיא היה שוטר חסר טוהר מידות שקיבל שוחד מיני במכון של עינת הראל וכיום שופט

אילולא המשטרה עצרה את סוזי עוזסיני ארניה והחשידה אותה בשוחד מיני, היא היום הייתה יושבת במשבצת של אוסנת מארק בליכוד.

בל נשכח שמדובר באחת שנשואה לשופט שלום בראשל”צ, רפי ארניה, שידע גם ידע שאשתו שוכבת עם שופטים באילת, כי זה היה אמור לקדם אותו לבית משפט מחוזי בתל אביב. הקריירה של רפי ארניה היתה תלויה בשיגולים של אשתו עם אפי נוה, איתן אורנשטיין ובני שגיא. נזכיר שבתאריך 17/1/2019 אמיר זוהר מפוסטה כבר נחשף לתכנים של הסמסים שרצו באילת ופרסם אותם. מסתבר שאפי נוה כתב לסוזי עוז סיני ארניה שיבוא מאחוריה ויכניס לה עמוק, והיא כתבה לאפי נוה “מה עוד תעשה לי”, והוא ענה לה “אני אגמור לך בתחת”. ראו צילום מסך מכתבתו של אמיר זוהר.

https://posta.co.il/article/23270-%D7%94%D7%96%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%9C-%D7%90%D7%A4%D7%99-%D7%A0%D7%95%D7%95%D7%94/

 

מי עוד גמר בתחת של סוזי?

מסתבר שהגמירות האלה בתחת של סוזי עוזסיני ארניה לא בוצעו רק ע”י אפי נוה אלא גם ע”י איתן אורנשטיין ובני שגיא.

 

בני שגיא קיבל על עצמו את ניהול תיק הבלוגרים שבו הבלוגרים מואשמים בפרסום הראשון של פרשת מין ומינויים – ודווקא רפי ארניה וסוזי עוזסיני ארניה הם אלה שטוענים שהוטרדו מינית מחשיפת המזימה שלהם להשתמש בתחת של סוזי ארניה כאמצעי לתשלום שוחד מיני כדי לקדם את בעלה למשרת שופט מחוזי.

 

https://ednakarnaval.com/%D7%90%D7%A4%D7%99-%D7%A0%D7%95%D7%94-%D7%9E%D7%99%D7%9F-%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99%D7%99%D7%9D-2-%D7%A7%D7%91%D7%9C%D7%95-%D7%A1%D7%9E%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%A2%D7%95/

 

 

 

 

 

בתאריך 15/11/2020 פנה יהונן קפאח אל השופט בני שגיא וביקש ממנו עיון בתיק הבלוגרים. כמו כן ביקש יהונתן קפאח מהשופט שגיא להודות בעובדה שצו איסור הפרסום שהוצא על שמם של רפי ארניה וסוזי עוזסיני ארניה כמי שהתלוננו בפרשה תקף רק בישראל ואיננו תקף בחו”ל. כמובן שבני שגיא התפלץ מהעובדה שמישהו מעיז לבוא לו בפרצוף ולהגיד לו שהכוחות שלו לסתימת פיות (הצא”פ) אולי שווים משהו בישראל אבל לא בחו”ל.

 

לכן כמו שניתן לראות שגיא דחה את הבקשה בלי לנמק. על כך ששגיא לא נימק את בקשתו הוא חטף תלונה, והרי היא לפניכם.

בתמונה שלפניכם הכנופיה הרעילה שמטפלת בתיק הבלוגרים. מימין בני שגיא שקיבל פינוקים באילת מאפי נוה. לידו מירב גבע פרקליטה עם תחת גדול ומוח של נמלת אש, יורקת שקרים בצרורות ומומחית בתפירת תיקים. לימינה השופט אברהם הימן אחד הנוכלים הכי גדולים בעולם המשפט ידוע באייכמניותו. והקיצוני משמאל הוא הפרקליט אלירן גלילי שניהל רומן סודי ביחסי מרות ועגב על אחד השוטרים שחקרו את הפרשה, מוטי דוד.

תיק-הבלוגרים-השופטים-הנוקמים-בני-שגיא-מירב-גבע-אברהם-הימן-ואלירן-גלילי
תיק-הבלוגרים-השופטים-הנוקמים-בני-שגיא-מירב-גבע-אברהם-הימן-ואלירן-גלילי

פרשת השופטים הנוקמים: תמונה קבוצתית.
מימין לשמאל: השופט בני שגיא, הפרקליטה מירב גבע, השופט אברהם הימן, הפרקליט אלירן גלילי.

שרון שפּיכר סקסולוגיה פורנזית

עו"ד דסי פורר סקסולוגית מומחית למין בימי הביניים, מין פוריטני ומין מיסיונרי והכל באספקלריה משפטית של החונטה השיפוטית

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button