עו”ד רונן דליהו חטף תביעת רשלנות על 350,000 שח: מוכר את הגברים מתעצל ומתרשל והסתיר שהוא מסונף למרכז רקמן

רונן דליהו פמינאצי מלקק כוס לשדולת הווגינות דופק גברים

איזה גבר דביל מעוניין לשכור את שירותיו של עו”ד רונן דליהו?  קראו את תביעת הרשלנות שהגיש אחד האבות נגד רונן דליהו בסך 350,000 ש”ח בבית משפט השלום בתל אביב ת”א 21436-01-22.

כאן בתמונה מימין הפוץ המגעיל רונן דליהו שדפק כל גבר ששכר את שירותיו מתרועע עם החברות הכי טובות שלו במרכז רקמן גלית שאול ורות הלפרין קדרי, יימח שמה.

רונן דליהו עם החברות שלו ממרכז רקמן רות הלפרין קדרי
רונן דליהו עם החברות שלו ממרכז רקמן רות הלפרין קדרי

רונן דליהו הוא פמיניסט ידוע.  הוא אחד ממללקקי הכוס הגדולים של מרכז רקמן והצוררת הנבלה רות הלפרין קדרי החברה הכי טובה שלו.  במשך שנים הצליח להתברג בלשכת עורכי הדין ולקבל תואר ששווה לתחת של יו”ר איזה פורום באחד הפורומים של הלשכה והוא מתהדר בתואר העלוב הזה כמו טווס בלי נוצות.  אבל אל תטעו….  זהו נחש ארסי.

כל מה שמעניין אותו זה לסחוט את הגבר, להתמנות כונס נכסים לדירה של הזוג ולהפיק עוד כמה מאות אלפים שכר טרחה על מכירת הדירה, ובסופו של דבר הוא לא עושה כלום, לא מגיש בקשות, לא תובע תביעות, לא מזמן עדים, ורק רב עם הלקוחות שלו (ממין זכר).

כשנופל בידיים של רונן דליהו פתי ממין זכר שמאמין בו ובלשון החלקלקה שלו, המוות מחכה מעבר לפינה.  השלב הבא זה לקנות מצבה….  רונן דליהו ידאג שהגבר יפסיד את המכנסיים שלו, והוא יגלגל עינים ויסביר שבכל זה בגלל הלקוח ש”מזיק לעצמו”.

רונן דליהו פמינאצי מלקק כוס לשדולת הווגינות דופק גברים
רונן דליהו פמינאצי מלקק כוס לשדולת הווגינות דופק גברים

קבלו כתב תביעה של אבא שהיה פתי, ושילם לדליהו 200,000 ש”ח פלוס מע”מ וגם עשה טעות והעביר לו עוד 37,000 ש”ח בטעות, וגם את זה דליהו לא רצה להחזיר….  הם יתראו בבית המשפט ויהיה שמח.

בית המשפטהפסד צורב לעו”ד רונן דליהו ב 3 ערכאות בייצוג שמואל פלג הסבא שחטף את איתן בירן מאיטליה – מכר לוקשים

האמא חוטפת ילדים שחטפה מאוסטרליה ועו”ד רונן דליהו הפסיד בכוונה כשייצג את האבא באמנת האג

כתב תביעה רשלנות מקצועית של רונן דליהו על 350000 שח
image_print

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
גלילה למעלה