EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

אונס שלא היה 8: הפסד צורב לפרקליטה איריס פמיליה פוגל – תפרה עלילת מין ואונס על תלמיד תיכון ברנר בגבעתיים שחר הר נשר ולאחר זיכוי טענה שהמתלוננת השקרנית אוראל איתן ב”פוסט טראומה מינית”. זיכוי של גלעד נויטל!

רחל אבינועם שיקלי מייצגת מתלוננת שווא רצתה לעשות קופה בתביעה נגזרת והכסף ברח לה

אישום חמור ביותר על עבירת מין הוגש ע”י הפרקליטה איריס פמיליה פוגל נגד קטין בן 15 ביולי 2017.  זה הסתיים בזיכוי בהרכב גלעד נויטל  – טלי חימוביץ וגרשון גונטובניק.

גלעד נויטל אצלו כל גבר אשם בגלל שהוא גבר אין סיכוי לזיכוי
גלעד נויטל אצלו כל גבר אשם בגלל שהוא גבר אין סיכוי לזיכוי

הנאשם שחר הר נשר היה קטין שהיה בן 15 ולמד בתיכון ברנר גבעתיים ונטען שביצע עברת מין חמורה בילדה שהייתה בת 14 כשהתלוננה נגדו, והיום (יוני 2021) היא לומדת לבגרויות.  ההרכב המזכה היה בראשות גלעד נויטל ונכתב בהכרעת הדין שהבחור שחר הר נשר היה אמין – ושהשופטים מאמינים לו שלא קרה כלום.

השופטים סירבו לפרסם את נימוקי הזיכוי

השופטים זיכו אותו אולם הם סירבו לפרסם הכרעת דין המפרטת מה בדיוק קרה ובמה הואשם שחר.  הטענה של הפרקליטה שהתנגדה לפרסום, איריס פמיליה פוגל (תופרת התיק) היתה שאם זה יפורסם אז ניתן יהיה לגלות מי הכלבה השקרנית שהעלילה עליו.

על פי המידע בנט הודות לגלעד נויטל, האמא של הילדה שרה איתן הייתה מסוכסכת במאבקי ירושה עם משפחתו של שחר.  על מנת לנקום במשפחתו על רקע הירושה, הנ”ל הזמינה משטרה וטענה שבמשך שנים שחר החדיר זין בכוס ובטוסיק של אוראל איתן.

 

האמא היא זו שדיברה עם השוטרים ולקחה את הילדה לאין ספור פגישות עם מטפלים ופסיכולוגים שמרוב שאלות “איך הוא חדר לך בכוס ובתחת”, הילדה הבינה שהיא צריכה לספר שהיא נבעלה בכוס ובטוסיק.

המתלוננת אוראל איתן לא ידעה להסביר חדירה בכוס

הבעיה היא שהילדה היתה בתולה ולא ידעה מה קורה במקרה של מין, ולכן התיאורים שלה פשוט לא התאימו למציאות.  היא חשבה ששפיך זה כמו שתן ולכן אמרה לחוקרים שהוא שם את השפיך בכוס ונתן לה לשתות שפיך מהכוס.  היא גם לא תיארה שום כאב.  היא אמרה שההרגשה היתה “מוזרה”.

 

רק במשפט עצמו אמרה פעם אחרי פעם שכאב לה מאוד בתחת, אבל בכוס לא כאב לה כי החדירה הייתה “ממש קצת”.  כלומר הדריכו אותה שעל מנת שהעדות שלה לא תיפול על זה שעדיין יש לה קרום בתולין בכוס, היא צריכה להגיד שהחדירה לכוס הייתה “ממש קצת”.

עוד נציין כי הפרקליטה המזוהמת איריס פמיליה פוגל ביקשה לתקן את כתב האישום ולצרף לו אונס גם כשהוא היה בן 11 “במועדים שהתביעה לא יודעת מתי התרחשו”.  זה פשוט לא ייאמן שפרקליטה שיודעת שילד מתחת לגיל 12 שאין לו אחריות פלילית, צריך להתמודד עם אישום אונס (שלא היה, ובמועדים שלא ידועים) על גיל 11 – כשאין לו אחריות פלילית.

עוד נציין כי הגשת כתב אישום על אונס ע”י קטין דורשת אישור היועץ המשפטי לממשלה.  במקרה זה לא התקבל שום אישור מהיועמ”ש ובכל זאת השופט גלעד נויטל נתן לתיק הזה להתקדם למשפט, מבלי לבטל אותו בגלל העדר האישור מהיועמ”ש.

ראו את הכרעת הדין.  דבר כזה לא ראינו מעולם.  הכל מצונזר.  הכל מחוק.  זה ממש בדיחה. ואחר כך עוד מספרים לנו שבישראל יש פומביות דיונים….

תפח נוער זיכוי נוגה ויזל הכל חסוי נויטל 2294-05-17

אנחנו ראינו את הכרעת הדין והתפלצנו.  פעלנו מייד לבקש לעיין בתיק כדי לראות מדוע כל סיפור המעשה הוסתר ממנו.  ראו את הבקשה לעיון בתיק:

פחע 117 נוגה ויזל גונטובניק זיכוי קטין והכל חסוי 6-5-2021

תגובת הפרקליטה איריס פמיליה פוגל לפרסום הכרעת הדין –  [email protected]

בעקבות בקשתנו הורה גלעד נויטל להגיש תגובות.  הפרקליטה איריס פמיליה פוגל פשוט הדהימה אותנו בשטויות שהיא כתבה.  הרי התברר שהבחורה בגללה היא הגישה את כתב האישום לא הייתה ראויה לאמון כי היא שקרנית נאלחת.

הבחורה הטעתה את איריס פמיליה פוגל, ולמרות זאת איריס פמיליה פוגל עוד מגנה עליה וכותבת ש”התגלתה תמונה של מתלוננת הסובלת במישור הטיפולי מפוסט טראומה מינית”.          

שיהיה ברור:  זו מתלוננת שווא שקרנית והיא לא עברה שום פגיעה מינית שכן השופטים זיכו את שחר הר נשר וקבעו שהוא אמין.  לכן לא יכול להיות שהמתלוננת סובלת מפוסט טראומה מינית, כי היא לא עברה שום תקיפה מינית.  אבל לפרקליטות נאלחות הצמאות לדם חפים מפשע כמו פמיליה פוגל אין שום בעיה לשקר בעצמן ולהמציא סיפורי אלף לילה ולילה… בתקווה שאף אחד לא יבחין.  אבל אנחנו הבחנו הבחן היטב.

הנה לפניכם תגובת השקרים של איריס פמיליה פוגל:

פחע 117 תגובה איריס פמיליה פוגל השופטת כתב 2 מילים נחמדות 12-5-2021

תגובת המתלוננת באמצעות רחל אבינועם שיקלי מהתנחלות ניל”י

אם זה לא מספיק, אז באת כוחה של המתלוננת השקרנית, הגישה גם היא תגובה וכתבה שהמתלוננת כעת לומדת לבגרויות ולא גילו לה בכלל ששחר הר נשר, זה שעליו העלילה עלילות זדון ניצל בעור שיניו מהרשעה שהיתה מכניסה אותו לשנים רבות בכלא, ויצא זכאי צח כשלג.

עו”ד רחל אבינועם שיקלי כותבת שיש להתחשב ברגשותיה של השקרנית הנוכלת שכן הידע שהשופטים לא האמינו לה “יגרום לה לחוות שבר קשה מאוד.. הוספת הפרסום יהיה בבחינת מכה מוחצת למצבה, ויפגע בה פגיעה אנושה מוחצת ויגרום נזק בלתי הפיך”.  …”בית המשפט מודע לקשיים בהם היא נתונה”.

נראה לנו לאור דבריה של הפרקליטה שהמתלוננת ממשיכה להיות מטופלת אצל פסיכולוגית או פסיכיאטרית לקורבנות עבירת מין, והבעיה היא שכעת צריך להחליף את סוג הטיפול ולטפל בה שתלמד איך לא לפנטז פנטזיות שווא (על זיונים), איך לא להפיץ שקרים, איך לא להעליל עלילות על גברים, ואיך להפסיק להתקרבן שהיא נפגעת פוסט טראומה מינית, כי עבירת מין לא היתה פה.

בתמונה עו”ד רחל אבינועם שיקלי.  המתלוננת שכרה אותה כי היתה בטוחה שהיא פרה מנצחת, ושרחל אבינועם שיקלי תגיש בשמה תביעה נגזרת על ההרשעה, והיא תעשה הרבה כסף.  אבל מה לעשות…   ההרשעה ברחה וגם הכסף ברח ועתה היא תצטרך לחפש קורבן חדש או להפשיל שרוולים ולצת לעבודה.

רחל אבינועם שיקלי תצטרף לחפש לעצמה שקרנית אחרת שאולי אצלה מזימת ההפללה כן תצליח.

 

רחל אבינועם שיקלי מייצגת מתלוננת שווא רצתה לעשות קופה בתביעה נגזרת והכסף ברח לה
רחל אבינועם שיקלי מייצגת מתלוננת שווא רצתה לעשות קופה בתביעה נגזרת והכסף ברח לה

 

ראו:

פחע 117 תגובה מתלוננת עי רחל אבינועם שיקלי היא לא יודעת ותיפגע 18-5-2021

עדנה קרנבל מודה לכבוד השופט גלעד נויטל אשר בחוכמתו פתח לנו את נט המשפט לצפייה בחומרים ולשתפם עם הקהל.  עדנה מודה גם למזכירות על המידע שפוקסס.

Views: 59

4 Comments

  1. בישראל הכל אפשרי ג’מאל ישב 16 שנה על רצח שלא היה . העניין התגלה באקראי לציבור בתכנית אבודים של צופית . לא רק שישב 16 שנה על רצח שלא היה אלא לקחו לו את הבנות לשבדיה. המוות של האם ממחלת דם ולא רצח. אבל במשפטי חותמת הגומי העובדות לא ממש חשובות .

  2. פינגבאק: פולואפ אונס בתיכון ברנר גבעתיים שלא היה המוח הקודח של איריס פמיליה פוגל תפרה תיק אונס באפס ראיות = פרשת אוראל איתן
  3. עצוב, הוא יצא זכאי, כולם יודעים מי זה ולכן חייו נהרסו והמתלוננת זוכה לחיסכון, לא תיענש. כל זה דוחף גברים לפחד מזוגיות או לנהל מגע מצולם ומתועד עם נשים. מעסיקים יפחדו להעסיק נשים, זה מתכון להרס חברתי. נשים יגלו בדרך הקשה שהעצמה נשית באמצעות הטלת אימה, לא תעבוד בחברה שבה הכל כמעט מתפרסם…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *